Заглавная страница Избранные статьи Случайная статья Познавательные статьи Новые добавления Обратная связь FAQ Написать работу КАТЕГОРИИ: АрхеологияБиология Генетика География Информатика История Логика Маркетинг Математика Менеджмент Механика Педагогика Религия Социология Технологии Физика Философия Финансы Химия Экология ТОП 10 на сайте Приготовление дезинфицирующих растворов различной концентрацииТехника нижней прямой подачи мяча. Франко-прусская война (причины и последствия) Организация работы процедурного кабинета Смысловое и механическое запоминание, их место и роль в усвоении знаний Коммуникативные барьеры и пути их преодоления Обработка изделий медицинского назначения многократного применения Образцы текста публицистического стиля Четыре типа изменения баланса Задачи с ответами для Всероссийской олимпиады по праву Мы поможем в написании ваших работ! ЗНАЕТЕ ЛИ ВЫ?
Влияние общества на человека
Приготовление дезинфицирующих растворов различной концентрации Практические работы по географии для 6 класса Организация работы процедурного кабинета Изменения в неживой природе осенью Уборка процедурного кабинета Сольфеджио. Все правила по сольфеджио Балочные системы. Определение реакций опор и моментов защемления |
Урок №56 (Урок розвтику зв’язного мовлення)Содержание книги
Поиск на нашем сайте
Тема: Побудова речень за малюнком і змістом прочитаного. Мета: Навчати учнів будувати речення за малюнками та змістом прочитаного тексту; вчити уявляти та фантазувати, будувати висловлювання, за змістом прочитаного і намальованого; розвивати пам'ять, уяву, фантазію; виховувати любов до народної казки.
Хід уроку Організаційний момент. Проспівав уже дзвінок - Починається урок - З Божої ласки З щирого вітання «Добрий день!»
ІІ. Актуалізація опорних знань 1. Гра «Додай словечко» Кішка п’є… Зайчик гризе… Дівчинка співає… Діти люблять слухати… - Ви любите казки? - Чому? - Які ваші улюблені казки?
ІІІ. Повідомлення теми і мети уроку - До нас завітав у гості казковий герой, а хто він, спробуйте відгадати. Загадка. На сметані мішаний, Та на маслі пряжений, Має він рум`яний бок, А звуть його… (Колобок).
IV. Первинне сприйняття навчального матеріалу 1. Слухання казки «Колобок». (Вчитель на дошці вивішує ілюстрації до казки у певній послідовності) 1). Жили-були дід та баба. 2). Зустріч із зайчиком. 3). Зустріч з Вовком. 4). Зустріч з Ведмедиком. 5). Хижа лисиця.
2. Робота з текстом 1). Інсценізація фрагментів казки. (групова робота) 1 група – зустріч із Зайчиком. 2 група – зустріч з Вовком. 3 група – зустріч з Ведмедиком. 4 група –зустріч з Лисичкою. 3) Гра «Вгадай мене». Самовпевнений, безтурботний – хто? (Колобок) Зляканий, з тоненьким голоском – хто? (Зайчик) Злий, хижий, сірий – хто? (Вовк) Косолапий, грубий – (Ведмідь). 4 Складання речень за малюнками. (групова робота) Кожна група за бажанням малює малюнок і складає за ним речення з одного, двох, трьох і більше слів. До речення малюють схеми. Наприклад: Спекла баба колобок. Покотився колобок далі. Назустріч йому (Зайчик, Вовк, Медвідь, Лисичка) і т.д. 5. Прийом «Фантастична феєрія». - Чи зміг би Колобок втекти від Лисиці? Пофантазуйте. Як по іншому могла б закінчитися казка? Придумайте і намалюйте свою кінцівку казки. (відповіді дітей).
V. Закріплення та осмислення вивченого матеріалу. 1. Розучування пісеньки колобка. 2. Творче завдання «Лабіринт». - Перевір, чи вдалось Лисичці спіймати колобка?
VI. Підсумок уроку Метод «Незакінчене речення» «На уроці мені сподобалось…» «Я запам’ятав…» «Мені б хотілось…» Урок № 57 Тема: Звуки [н], [ н '], позначення їх буквою н. Формування аудіативних умінь за змістом тексту за В. Сухомлинським (с.62). Звуко - буквені зіставлення. Мета: Вивчити букву н; формувати в учнів уміння читати злиття, склади і слова з буквою н; розвивати фонетичний слух, мовлення школярів; активізу- вати словниковий запас першокласників словами «шибка», «наперсток», «настурція», «журавлиний ключ»; виховувати бережливе ставлення до природи. Обладнання: Предметні, сюжетні малюнки, картки з буквою, схеми слів і речень. ХІД УРОКУ I. Організаційний момент. II. Повторення вивченого матеріалу. 1. Формування в учнів орфоепічних умінь · Артикуляційна хвилинка: На-но-ну-ни-ні Нан-но-нум-нин-нін Кан-кон-кун-кин-кін • Читання скоромовки. У маленької Сані - перекинулися сани. 2.Звуко-буквені аналізи слів «індик», «півень», «кінь». З. Робота над реченням. • Скласти речення зі слів: Івасик, голівку, причесати, біляву, любив. - Зробіть схему цього речення. III. Вивчення нового матеріалу. 1. Вступне слово вчителя. - Сьогодні ми будемо вивчати нову букву. Послухайте віршик і дізнаєтеся яку. Виділення звука [н] з вірша. - Який звук найчастіше повторюється у вірші? (Демонстрація букви «н»). - На що схожа буква Н? 2. Робота за Букварем Уважно послухайте текст і дайте відповідь: - Про кого розповідається в тексті? У тексті зустрінеться слово «шибка». · Словникова робота «шибка» - скло в рамі вікна. · Читання тексту вчителем (с. 62). · Змістовий аналіз тексту. - Про кого розповідається в тексті? (Про синичку). - Як співає синичка? (Пінь - пінь). - Чому вона радіє? 3. Алгоритм подачі букви н. - Вимовте слово «синичка». - Поділіть слово на склади. - Вимовте перший звук другого складу, ([ н ]).Навчимося правильно його вимовляти: кінчиком язика торкаємося внутрішньої сторони передніх верхніх зубів. Губи не напружуємо. Струмінь повітря прориває перешкоду й проходить частково через носову порожнину. - Який це звук, чому? · Фізкультхвилинка. • Аналітична робота зі словом «пінь». • Артикуляція звука [н']. · - Він вимовляється так; як і звук [н], тільки язик притискуємо до піднебіння й вимовляємо м'яко. То який це звук? [н] [н'] - Який останній звук цього слова? ([н ' ]). - Ці два звуки на письмі позначає буква «н». • Характеристика структури, букви (три елемети). 4. Робота над розворотом «Букваря» (с. 62-63). • Розгляд і аналіз сюжетного малюнка. · Читання злиття та буквосполучення • Читання адаптованого тексту. · Фізкультхвилинка. • Робота з предметними малюнками у «віночку» («нагідки», «коник», «наперсток», «конвалія», «нитки», «ножиці», «настурція», «нарциси»). - Вимовте двоскладові слова, трискладові; слова, у яких звук [ н] на початку слова, у середині; наголошений перший склад, другий,третій. - Підберіть слова до запропонованих звукових схем (с. 62). Читання, злиття, буквосполучення слів (с. 62).
|
|||||
Последнее изменение этой страницы: 2016-04-19; просмотров: 457; Нарушение авторского права страницы; Мы поможем в написании вашей работы! infopedia.su Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Обратная связь - 18.191.14.104 (0.006 с.) |