Заглавная страница Избранные статьи Случайная статья Познавательные статьи Новые добавления Обратная связь FAQ Написать работу КАТЕГОРИИ: АрхеологияБиология Генетика География Информатика История Логика Маркетинг Математика Менеджмент Механика Педагогика Религия Социология Технологии Физика Философия Финансы Химия Экология ТОП 10 на сайте Приготовление дезинфицирующих растворов различной концентрацииТехника нижней прямой подачи мяча. Франко-прусская война (причины и последствия) Организация работы процедурного кабинета Смысловое и механическое запоминание, их место и роль в усвоении знаний Коммуникативные барьеры и пути их преодоления Обработка изделий медицинского назначения многократного применения Образцы текста публицистического стиля Четыре типа изменения баланса Задачи с ответами для Всероссийской олимпиады по праву Мы поможем в написании ваших работ! ЗНАЕТЕ ЛИ ВЫ?
Влияние общества на человека
Приготовление дезинфицирующих растворов различной концентрации Практические работы по географии для 6 класса Организация работы процедурного кабинета Изменения в неживой природе осенью Уборка процедурного кабинета Сольфеджио. Все правила по сольфеджио Балочные системы. Определение реакций опор и моментов защемления |
Моделювання фрагмента індивідуальної бесідиСодержание книги
Поиск на нашем сайте
Головна мета цього етапу заняття — формування уміння планувати та уявляти ситуацію педагогічної взаємодії в процесі індивідуальної бесіди з учнем Студентам пропонують змоделювати в аудиторії фрагмент бесіди на тему «Причини низької успішності навчання школяра», а також розробити варіанти бесіди для учнів з низьким та високим рівнями успішності у навчанні Завдання для студентів. 1) розробити стратегію взаємодії з учнем, який навчається добре, визначити можливі причини його тимчасових труднощів у навчанні, підготувати програму подолання учнем цих труднощів, 2) розробити стратегію взаємодії з учнем, який має низький рівень успішності у навчанні, назвати вірогідні причини його неуспішності, підготувати програму роботи з ним, 3) парами програти свої варіанти взаємодії, проаналізувати у групі, чиє рішення було ефективнішим КОМУНІКАТИВНІСТЬ УЧИТЕЛЯ Мета: формування уявлень про роль комунікативності вчителя в професійній діяльності, головних компонентів комунікативності, засвоєння способів комуніка тивного самовиховання, створення установки на формування комунікативної культури майбутнього вчителя Обладнання: дидактичний матеріал, таблиця «Структура комунікативності вчителя», відеозаписи фрагментів уроків педагогів із різним рівнем комунікативності Опорні поняття: комунікативність, гіперкомунікативність гіпокомунікативність, комунікабельність, бар'єри у спілкуванні Завдання для студентів 1. Опрацювавши рекомендовану літературу, підготуватися до обговорення теми 1 2 Бар'єри у спілкуванні вчителя, шляхи їх подолання 1 3 Шляхи формування комунікативності як професійно значущої якості особистості вчителя 2. Підготуватися до виконання вправ на розвиток комунікативності (1,3) 3. Моделювання педагогічної ситуації розробити початковий етап індивіду Список рекомендованої літератури & 1 Добрович А Б Воспитателю о психологии и психогигиене общения — М, 1987 - С 19-21,68-74 2 Журавлев А Л Роль общительности личности в руководстве коллекти- 3 Кан Калик В А Учителю о педагогическом общении — М, 1987 — С 46 — 4 Карнеги Д Как завоевывать друзей и оказывать влияние на людей — М, 5 Леви В Искусство быть другим — М, 1986 — С 83 — 93 6 Основи педагогического мастерства / Под ред Й А Зязюна — М, 1989 — 7 Учителю о педагогической технике / Под ред Л Й Рувинского — М, 8 Юсупов Й М Психология взаимопонимания — Казань, 1991 — С 15 — 25, ХІД ЗАНЯТТЯ 1. Діагностування у студентів
|
||||
Последнее изменение этой страницы: 2016-12-11; просмотров: 228; Нарушение авторского права страницы; Мы поможем в написании вашей работы! infopedia.su Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Обратная связь - 3.22.217.176 (0.007 с.) |