Мы поможем в написании ваших работ!



ЗНАЕТЕ ЛИ ВЫ?

Підготовка до іншомовного мовлення

Поиск

Фонетична зарядка

Tick – the clock says

Tick – tick - tick

What you have to do

Do quick!

 

Мовленнєва зарядка

Проведення письмового brainstorming (5хвилин)

What are you thinking about?

What problems did you expect of the working day?

What problems did you face? The ways to solve them, etc.

 

Основна частина уроку

а) Вправа 4 стор 31 - “Calendar”,розвиток навичок ММ з використанням прислівників-обставин часу і часової форми Present Simple Tense.Повторення лексичних одиниць по темі “Пори року. Місяці”.

Виконання підстановчих та трансформаційних вправ, драматизація ситуативних міні- діалогів:

Picture 1 – twice a year Picture 2 – three times a year

Picture 3 – once a month Picture 4 – every day

Ознайомлення учнів з новими ЛО: ordinary year – leap year

 

The children have their lessons… once a month

We go to our grandparents… once a year

I go in for sports… twice a month

My friends visit different places of interest… three times a month

Sports competitions take place in our school… three times a year

I try to help my parents about the house… every day

We don’t have to get up very early… every month

I have to be a pupil on duty… every year

 

b) Аудіювання ситуативного тексту - діалога “Everyday Activities” (стор.152), побудова монологічного висловлювання в режимі “who – what – how often”:

Ali – Sara

1) I looked for some new butterflies three or four times a year.

2) I fed my pet fish every day.

3) I went to the Natural History Museum two or three times a month.

4) I played jazz once a month.

5) I played my drum once a week.

6) I went to the cinema twice a month.

7) I can watch my favourite movies on DVD three or four times a week.

8) I went to this museum two or three times a year only.

 

 

c) Виконання лексичної вправи № 6 стор. 33 – “How often?”

always – usually – sometimes - normally – often – quite often – rarely – never

 

d) Повторення учнями вивчених на уроці прислівників, складання з новими ЛО словосполучень та речень.

 

Заключна частина уроку

Домашнє завдання: Вправа 7 стор. 33

Підсумки уроку. Вчитель підбиває підсумки уроку і оцінює роботу учнів.


Урок 18

Тема: Family. Friends. Character.

Мета: - вдосконалювати навички читання, монологічного та діалогічного мовлення у вивчених лексико-граматичних структурах по темі;

- практикувати інтерактивні форми навчання, стимулювати прояви ініціативи учнів;

- виховувати вміння працювати в парах і групах, почуття взаємодопомоги та колективізму при обговоренні дискусійних проблем;

- розвивати комунікативні здібності учнів.

 

Хід уроку

Організація класу. Привітання.

Підготовка до іншомовного мовлення.

Мовленнєва зарядка

Many people go to work. You are pupils. You also go to work. You must be clever and smart at school and at home. Why do you go to school? Pupil – a profession or not?

Основна частина уроку

а) Повторення: вживання прислівників –обставин часу:

always-not always-normally-rarely-never

 

b) Виконання завдання з розвитку навичок ММ і ДМ, вправа 6 стор. 33, «Як часто ти це робиш?» Обговорення головних дискусійних питань.

 

с) Створити портрет типового учня групи одним реченням:

The typical pupil in our group often goes shopping.

The typical pupil in our group never cooks for other people.

The typical pupil in our group doesn’t like to study.

The typical pupil in our group is very active during the break.

The typical pupil in our group helps about the house.

 

d) Виконання вправи 8 стор. 34 «Інтерв’ю з Меган», створення портрету дівчини, визначивши її позитивні та негативні риси:

+ She is quite tidy. She cleans her own room.

- She uses the phone for a long time.

+ She never leaves her clothes on the floor.

+ She likes listening to the music.

- They don’t understand the music Megan likes.

- Sometimes her music is too loud.

- She never finishes a meal and always leaves it on her plate.

- They ask her to finish a meal but she rarely listens.

- She often gets up very late on Sundays too.

e) Робота в парах (групах): Do you agree to Megan’s good or bad habits? What’s your personal opinion of the girl? In what way could they understand each other?

Dispute if you can. Which Megan’s habits do you like? Why?

Why? What habits of Megan would you have or break if you were in her shoes? Would Megan be your friend or not?

f) Читання і лексичний аналіз словосполучень вправи 10 стор. 34.

Підготовка до домашньої письмової роботи «Звички мого друга.»

Приклади вживання даних словосполучень у реченнях. Виконання словникової роботи (вправа 12 стор. 35 підручника).

Заключна частина уроку.

Домашнє завдання: виконати словникову роботу стор. 35; написати твір “Звички мого друга”

Підсумки уроку: вчитель підбиває підсумки уроку і оцінює роботу учнів.


Урок 19

 

Тема: Family. Friends. Character.

Мета: - вдосконалювати навички читання та усного мовлення з опорою на лексико-граматичні структури;

- навчити учнів виконувати трансформаційні завдання з вживанням виразів згоди та

незгоди;

- виховувати вміння працювати в парах, давати суб’єктивну та об’єктивну оцінку явищам навколишнього середовища;

- розвивати комунікативні здібності учнів, елементи аналізу та самоаналізу.

Хід уроку

Організація класу. Привітання.

Підготовка до іншомовного мовлення.

Фонетична і мовленнєва зарядка.

Основна частина уроку.

a) Перевірка домашнього письмового твору "About My Friend";

b) Фонетичне і лексичне опрацювання прикметників – ознак якості:

easy-going bad-tempered

serious mean

disciplined forgetful

sociable selfish

reliable talkative

generous shy

honest aggressive

energetic untidy

polite adventurous

neat lazy

clever stupid

hard-working boring

c) Вправа 13 стор.35 – опис малюнка підручника за опорами:

I think this pupil is hard – working because…..

I believe this pupil likes music and sports because…..

I consider this pupil to be very tidy because…..

To my mind this pupil likes computer games because…..

d) Вправа 15 стор. 36- " What kind of person are you?"

Учні виконують завдання з розвитку навичок ММ, використовуючи мовленнєві кліше згоди та незгоди; фонетичне та лексичне опрацювання нових дієслів: hate – detest – can't stand;

виконання трансформаційних вправ з вживанням виразів згоди та незгоди.

e) Розвиток навичок ММ: What qualities do you have?

What kind of person would you like to be? How can you gain more positive habits?

Whom do you consider to be your friend? Do you have more bad or good habits?

Whom do you want to be like? Whose examples would you like to follow?

 

Заключна частина уроку.

Домашнє завдання: вивчити нові лексичні одиниці: прикметники – ознаки якості людини; виконати вправу 15b стор. 36.

Підсумки уроку: вчитель підбиває підсумки уроку і оцінює роботу учнів.


 

Урок 20

 

Тема: Family. Friends. Сharacter.

Мета: -вдосконалювати навички писемного та усного мовлення з вживанням лексико- граматичних структур Present і Past Simple Active;

- формувати навички вживання граматичних структур з модальними дієсловами та означеннями якостей людини;

- виховувати увагу, уміння чітко виконувати інструкції вчителя;

- розвивати спостережливість, мовну здогадку, елементи аналізу та самоаналізу.

Хід уроку

Організація класу. Привітання

Підготовка до іншомовного мовлення

Фонетична і мовленнєва зарядка: учні повторюють вивчені прикметники-ознаки якостей і складають з ними словосполучення та речення

Основна частина уроку

а) Перевірка виконання домашнього завдання (вправа 15 b стор.3)

 

b) Вправа 17 стор. 36-37 – «Discuss your friend’s qualities. Сompare your answers with other groups. What qualities are common and different? Do you agree or disagree with them? Why do some groups have the same opinion? In what way are their answers common (different)? Whose answers do you consider to be the best ones and why? Give your reasons. Робота над незнайомою лексикою:

Ignore, let you down, tell lies (the truth), offer, offend

c) Виконання вправи 19 стор. 37; читання тематичного тексту з повним охопленням змісту прочитаного; обговорення тексту з використанням Q and A; власні твердження учасників дискусії:

Were the man's friends his real friends? Why? Why not?

Should you always tell the truth to your friends? Why? Why not?

How would you act if you were in the man's shoes?

Was the man right having told so? Give your reasons.

Could you name them real friends? Why do you think so?

In what way could real friends act? Prove your opinion.

Could they offend his friends saying so? Why not?

How do you understand the English proverb "A friend in need is a friend indeed"? Is this proverb relevant to the text?

Would you like to change some sentences in the text? Why?

 

d) Виконання вправи 18 стор. 37; побудова речення з використанням модальних дієслів can/may/must/need/should/would;

розвиток навичок ММ за алгоритмом do-have-be:

My friend mustn’t lie to me, she must be honest.

We should be of some common interest because…

They needn’t be the same age as me, that’s why…

My friends could be easy-going and tolerant.

I could detest boring and stupid persons because…

 

Заключна частина уроку

Домашнє завдання: виконати вправу 20 стор. 37-38

Підсумки уроку.


Урок 21

 



Поделиться:


Последнее изменение этой страницы: 2016-04-18; просмотров: 235; Нарушение авторского права страницы; Мы поможем в написании вашей работы!

infopedia.su Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Обратная связь - 3.23.102.79 (0.008 с.)