Юніори 12 - 14 років, вид програми: Даошу



Мы поможем в написании ваших работ!


Мы поможем в написании ваших работ!



Мы поможем в написании ваших работ!


ЗНАЕТЕ ЛИ ВЫ?

Юніори 12 - 14 років, вид програми: Даошу



П.І.Б. Рік народження Область, місто Спортивний розряд Зайняте місце Прізвище, ініціали тренера
Крисько В’ячеслав Київська область 1 розряд Носач О.М.
Тищенко Олексій Запорізька область 1 розряд Храмова Н.О.
Кузнєцов Ілля Запорізька область КМС Вiннiченко К.М.
Ліпін Віталій Київська область 2 розряд Панасюк Д.М.
Батюк Роман Львівська область КМС Сотрихіна О.С.
Портянко Дмитро Київська область 2 розряд Панасюк Д.М.
Розсошенко Артем Одеська область 1 розряд Борисов Л.В.
Котляр Дмитро Львівська область 1 розряд Сотрихіна О.С.
Федюченко Іван Київська область 2 розряд Панасюк Д.М.
Гащук Артем Київська область 2 розряд Коваль А.М.
Бзаров Микита Запорізька область 1 розряд Вiннiченко К.М.
Овчаренко Сергій Львівська область 1 розряд Сотрихіна О.С.
Елькінбард Руслан Дніпропетровська область 1 розряд Переберін О.І.
Кутняк Ярослав Запорізька область 2 розряд Пестов В.А.
Ягоцький Данило Львівська область 2 розряд Сотрихіна О.С.
Тимофєєв Владислав Донецька область 2 розряд Болдирєв В.І.
Кравченко Максим Одеська область 3 розряд Пестов В.А.
Панасенко Ігор Харківська область 2 розряд Турчин О.В.
Брусов Володимир Одеська область 1 розряд Федорцов В.В.
Єрмак Максим Дніпропетровська область 1 розряд Ткаченко Д.В.
Яковунник Артем Дніпропетровська область 1 юн. розряд Переберін О.І.
Князев Данило Київська область КМС Коваль А.М.
             

Головний суддя Сотрихіна О.С. (Міжнародна кат.)____________ Головний секретар Носач О.М. (Міжнародна кат.)____________

Суддя Панасюк Д.М. (1 категорія)_____________________

Протокол

Фінал Кубку України з ушу (таолу) 25-27 грудня 2015 року, м. Львів

Юніори 12 - 14 років, вид програми: Цзяньшу

П.І.Б. Рік народження Область, місто Спортивний розряд Зайняте місце Прізвище, ініціали тренера
Погорілов Олександр Одеська область КМС Борисов Л.В.
Колісник Олексій Київська область 1 розряд Носач О.М.
Пясковський Тимур Одеська область КМС Федорцов В.В.
Арабаджи Кирило Запорізька область 1 розряд Куліш Т.Є.
Панков Данило Київська область 2 розряд Висовень Ю.А.
Мартинко Микита Одеська область 1 розряд Борисов Л.В.
Гладущенко Дмитро Донецька область 3 розряд Куликова О.В.
Чумаченко Антон Запорізька область 1 розряд Куліш Т.Є.
Войтович Олексій Львівська область 2 розряд Сотрихіна О.С.
Накрапас Юрій Дніпропетровська область 1 розряд Ткаченко Д.В.
             

Юніори 12 - 14 років, вид програми: Наньгунь

П.І.Б. Рік народження Область, місто Спортивний розряд Зайняте місце Прізвище, ініціали тренера
Шевченко Олександр Запорізька область 1 розряд Храмова Н.О.
Йовенко Платон Київська область 1 розряд Носач О.М.
Печьонкін Олександр Запорізька область КМС Вiннiченко К.М.
Харлакевич Владислав Одеська область 1 розряд Рудомьоткін Д.О.
Пустомельник Дмитро Одеська область КМС Федорцов В.В.
Сич Павло Одеська область 2 розряд Рудомьоткін Д.О.
Білий Ярослав Київська область 2 розряд Біла О.І.
Данильченко Антон Запорізька область 1 розряд Вiннiченко К.М.
Іващенко Роман Запорізька область 2 розряд Вiннiченко К.М.
Макаров Максим Одеська область 1 розряд Рудомьоткін Д.О.
Колесніков Станіслав Запорізька область 3 розряд Вiннiченко К.М.
Юдін Богдан Харківська область 2 розряд Арістов І.Г.
Демідас Михайло Дніпропетровська область 2 розряд Тетеря А.С.
             

Головний суддя Сотрихіна О.С. (Міжнародна кат.)____________ Головний секретар Носач О.М. (Міжнародна кат.)____________

Суддя Панасюк Д.М. (1 категорія)_____________________

Протокол

Фінал Кубку України з ушу (таолу) 25-27 грудня 2015 року, м. Львів

Юніори 12 - 14 років, вид програми: Гуньшу

П.І.Б. Рік народження Область, місто Спортивний розряд Зайняте місце Прізвище, ініціали тренера
Батюк Роман Львівська область КМС Сотрихіна О.С.
Розсошенко Артем Одеська область 1 розряд Борисов Л.В.
Крисько В’ячеслав Київська область 1 розряд Носач О.М.
Тищенко Олексій Запорізька область 1 розряд Храмова Н.О.
Портянко Дмитро Київська область 2 розряд Панасюк Д.М.
Кузнєцов Ілля Запорізька область КМС Вiннiченко К.М.
Котляр Дмитро Львівська область 1 розряд Сотрихіна О.С.
Федюченко Іван Київська область 2 розряд Панасюк Д.М.
Овчаренко Сергій Львівська область 1 розряд Сотрихіна О.С.
Бзаров Микита Запорізька область 1 розряд Вiннiченко К.М.
Ліпін Віталій Київська область 2 розряд Панасюк Д.М.
Мартинко Микита Одеська область 1 розряд Борисов Л.В.
Тимофєєв Владислав Донецька область 2 розряд Болдирєв В.І.
Елькінбард Руслан Дніпропетровська область 1 розряд Переберін О.І.
Гащук Артем Київська область 2 розряд Коваль А.М.
Кутняк Ярослав Запорізька область 2 розряд Пестов В.А.
Ягоцький Данило Львівська область 2 розряд Сотрихіна О.С.
Накропас Юрій Дніпропетровська область 1 розряд Ткаченко Д.В.
Брусов Володимир Одеська область 1 розряд Федорцов В.В.
Кравченко Максим Одеська область 3 розряд Пестов В.А.
Єрмак Максим Дніпропетровська область 1 розряд Ткаченко Д.В.
Панасенко Ігор Харківська область 2 розряд Турчин О.В.
Яковунник Артем Дніпропетровська область 1 юн. розряд Переберін О.І.
Князев Данило Київська область КМС Коваль А.М.
             

Головний суддя Сотрихіна О.С. (Міжнародна кат.)____________ Головний секретар Носач О.М. (Міжнародна кат.)____________

Суддя Панасюк Д.М. (1 категорія)_____________________

Протокол

Фінал Кубку України з ушу (таолу) 25-27 грудня 2015 року, м. Львів

Юніори 12 - 14 років, вид програми: Цяншу

П.І.Б. Рік народження Область, місто Спортивний розряд Зайняте місце Прізвище, ініціали тренера
Колісник Олексій Київська область 1 розряд Носач О.М.
Погорілов Олександр Одеська область КМС Борисов Л.В.
Пясковський Тимур Одеська область КМС Федорцов В.В.
Арабаджи Кирило Запорізька область 1 розряд Куліш Т.Є.
Панков Данило Київська область 2 розряд Висовень Ю.А.
Гладущенко Дмитро Донецька область 3 розряд Куликова О.В.
Чумаченко Антон Запорізька область 1 розряд Куліш Т.Є.
Войтович Олексій Львівська область 2 розряд Сотрихіна О.С.
             

Головний суддя Сотрихіна О.С. (Міжнародна кат.)____________ Головний секретар Носач О.М. (Міжнародна кат.)____________

Суддя Панасюк Д.М. (1 категорія)_____________________

Протокол

Фінал Кубку України з ушу (таолу) 25-27 грудня 2015 року, м. Львів

Юніори 12 - 14 років, вид програми: Дуйлянь

П.І.Б. Рік народження Область, місто Спортивний розряд Зайняте місце Прізвище, ініціали тренера
Пясковський Тимур Одеська область КМС Федорцов В.В.
Пустомельник Дмитро Одеська область КМС Федорцов В.В.
Портянко Дмитро Київська область 2 розряд Панасюк Д.М.
Ліпін Віталій Київська область 2 розряд Панасюк Д.М.
Мартинко Микита Одеська область 1 розряд Борисов Л.В.
Олійник Андрій Одеська область 1 розряд Борисов Л.В.
Кузнєцов Ілля Запорізька область КМС Вiннiченко К.М.
Бзаров Микита Запорізька область 1 розряд Вiннiченко К.М.
Крисько В’ячеслав Київська область 1 розряд Носач О.М.
Колісник Олексій Київська область 1 розряд Носач О.М.
Котляр Дмитро Львівська область 1 розряд Сотрихіна О.С.
Овчаренко Сергій Львівська область 1 розряд Сотрихіна О.С.
Розсошенко Артем Одеська область 1 розряд Борисов Л.В.
Костін Михайло Одеська область 3 розряд Борисова Е.С.
Яковунник Артем Дніпропетровська область 1 юн. розряд Переберін О.І.
Елькінбард Руслан Дніпропетровська область 1 розряд Переберін О.І.
Печьонкін Олександр Запорізька область КМС Вiннiченко К.М.
Данильченко Антон Запорізька область 1 розряд Вiннiченко К.М.
Накропас Юрій Дніпропетровська область 1 розряд Ткаченко Д.В.
Єрмак Максим Дніпропетровська область 1 розряд Ткаченко Д.В.
Тимофєєв Владислав Донецька область 2 розряд Болдирєв В.І.
Гладущенко Дмитро Донецька область 3 розряд Куликова О.В.
Брусов Володимир Одеська область 1 розряд Федорцов В.В.
Харлакевич Владислав Одеська область 1 розряд Рудомьоткін Д.О.
Єрмак Максим Дніпропетровська область 1 розряд Ткаченко Д.В.
Накропас Юрій Дніпропетровська область 1 розряд Ткаченко Д.В.
Єрмак Максим Дніпропетровська область 1 розряд Ткаченко Д.В.
Накропас Юрій Дніпропетровська область 1 розряд Ткаченко Д.В.
Яковунник Артем Дніпропетровська область 1 юн. розряд Переберін О.І.
Елькінбард Руслан Дніпропетровська область 1 розряд Переберін О.І.
             

Головний суддя Сотрихіна О.С. (Міжнародна кат.)____________ Головний секретар Носач О.М. (Міжнародна кат.)____________

Суддя Панасюк Д.М. (1 категорія)_____________________

Протокол

Фінал Кубку України з ушу (таолу) 25-27 грудня 2015 року, м. Львів



Последнее изменение этой страницы: 2016-04-08; Нарушение авторского права страницы; Мы поможем в написании вашей работы!

infopedia.su Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Обратная связь - 3.237.71.247 (0.009 с.)