Юніорки 15 - 17 років, вид програми: Чанцюань



Мы поможем в написании ваших работ!


Мы поможем в написании ваших работ!



Мы поможем в написании ваших работ!


ЗНАЕТЕ ЛИ ВЫ?

Юніорки 15 - 17 років, вид програми: Чанцюань



П.І.Б. Рік народження Область, місто Спортивний розряд Зайняте місце Прізвище, ініціали тренера
Березіна Олександра Запорізька область МС Вiннiченко К.М.
Корчинська Катерина Київська область 1 розряд Носач О.М.
Подгурська Єлізавета Одеська область КМС Федорцов В.В.
Морозенкова Вероніка Київська область 1 розряд Коваль А.М.
Вайєр Дана Одеська область КМС Федорцов В.В.
Севастьянова Ксенія Донецька область 1 розряд Болдирєв В.І.
Мех Дар'я Одеська область КМС Борисов Л.В.
Михайличенко Елеонора Одеська область КМС Борисов Л.В.
             

Юніорки 15 - 17 років, вид програми: Цзяньшу

П.І.Б. Рік народження Область, місто Спортивний розряд Зайняте місце Прізвище, ініціали тренера
Березіна Олександра Запорізька область МС Вiннiченко К.М.
Подгурська Єлізавета Одеська область КМС Федорцов В.В.
Бурдакова Олександра Запорізька область КМС Храмова Н.О.
Корчинська Катерина Київська область 1 розряд Носач О.М.
Вайєр Дана Одеська область КМС Федорцов В.В.
Морозенкова Вероніка Київська область 1 розряд Коваль А.М.
Мех Дар'я Одеська область КМС Борисов Л.В.
Михайличенко Елеонора Одеська область КМС Борисов Л.В.
             

Головний суддя Сотрихіна О.С. (Міжнародна кат.)____________ Головний секретар Носач О.М. (Міжнародна кат.)____________

Суддя Панасюк Д.М. (1 категорія)_____________________

Протокол

Фінал Кубку України з ушу (таолу) 25-27 грудня 2015 року, м. Львів

Юніорки 15 - 17 років, вид програми: Цяншу

П.І.Б. Рік народження Область, місто Спортивний розряд Зайняте місце Прізвище, ініціали тренера
Березіна Олександра Запорізька область МС Вiннiченко К.М.
Бурдакова Олександра Запорізька область КМС Храмова Н.О.
Корчинська Катерина Київська область 1 розряд Носач О.М.
Подгурська Єлізавета Одеська область КМС Федорцов В.В.
Вайєр Дана Одеська область КМС Федорцов В.В.
Морозенкова Вероніка Київська область 1 розряд Коваль А.М.
Мех Дар'я Одеська область КМС Борисов Л.В.
Михайличенко Елеонора Одеська область КМС Борисов Л.В.
             

Юніори 15 - 17 років, вид програми: Чанцюань

П.І.Б. Рік народження Область, місто Спортивний розряд Зайняте місце Прізвище, ініціали тренера
Тютюнник Олександр Запорізька область МС Храмова Н.О.
Корпань Максим Запорізька область КМС Храмова Н.О.
Мухін Кирило Запорізька область КМС Вiннiченко К.М.
Корж Богдан Київська область 1 розряд Носач О.М.
Фещенко Данііл Київська область КМС Носач О.М.
Бондаренко Данило Запорізька область КМС Вiннiченко К.М.
Беспалий Віктор Київська область 1 розряд Носач О.М.
Животок Георгій Запорізька область КМС Пестов В.А.
Чирва Олексій Київська область 1 розряд Носач О.М.
             

Юніори 15 - 17 років, вид програми: Наньцюань

П.І.Б. Рік народження Область, місто Спортивний розряд Зайняте місце Прізвище, ініціали тренера
Хромов Микита Запорізька область КМС Пестов В.А.
Касіч Олександр Київська область КМС Коваль А.М.
Арсланов Микита Запорізька область 1 розряд Куліш Т.Є.
Білоус Микита Одеська область 1 розряд Борисов Л.В.
Кобець Макар Дніпропетровська область 2 розряд Тетеря А.С.
             

Головний суддя Сотрихіна О.С. (Міжнародна кат.)____________ Головний секретар Носач О.М. (Міжнародна кат.)____________

Суддя Панасюк Д.М. (1 категорія)_____________________

Протокол

Фінал Кубку України з ушу (таолу) 25-27 грудня 2015 року, м. Львів

Юніори 15 - 17 років, вид програми: Даошу

П.І.Б. Рік народження Область, місто Спортивний розряд Зайняте місце Прізвище, ініціали тренера
Корпань Максим Запорізька область КМС Храмова Н.О.
Фещенко Данііл Київська область КМС Носач О.М.
Мухін Кирило Запорізька область КМС Вiннiченко К.М.
Беспалий Віктор Київська область 1 розряд Носач О.М.
Корж Богдан Київська область 1 розряд Носач О.М.
Чирва Олексій Київська область 1 розряд Носач О.М.
Бондаренко Данило Запорізька область КМС Вiннiченко К.М.
             

Юніори 15 - 17 років, вид програми: Наньдао

П.І.Б. Рік народження Область, місто Спортивний розряд Зайняте місце Прізвище, ініціали тренера
Тютюнник Олександр Запорізька область МС Храмова Н.О.
Хромов Микита Запорізька область КМС Пестов В.А.
Животок Георгій Запорізька область КМС Пестов В.А.
Арсланов Микита Запорізька область 1 розряд Куліш Т.Є.
Білоус Микита Одеська область 1 розряд Борисов Л.В.
Касіч Олександр Київська область КМС Коваль А.М.
             

Юніори 15 - 17 років, вид програми: Гуньшу

П.І.Б. Рік народження Область, місто Спортивний розряд Зайняте місце Прізвище, ініціали тренера
Корпань Максим Запорізька область КМС Храмова Н.О.
Фещенко Данііл Київська область КМС Носач О.М.
Корж Богдан Київська область 1 розряд Носач О.М.
Мухін Кирило Запорізька область КМС Вiннiченко К.М.
Бондаренко Данило Запорізька область КМС Вiннiченко К.М.
Чирва Олексій Київська область 1 розряд Носач О.М.
Беспалий Віктор Київська область 1 розряд Носач О.М.
             

Головний суддя Сотрихіна О.С. (Міжнародна кат.)____________ Головний секретар Носач О.М. (Міжнародна кат.)____________

Суддя Панасюк Д.М. (1 категорія)_____________________

Протокол

Фінал Кубку України з ушу (таолу) 25-27 грудня 2015 року, м. Львів

Юніори 15 - 17 років, вид програми: Наньгунь

П.І.Б. Рік народження Область, місто Спортивний розряд Зайняте місце Прізвище, ініціали тренера
Тютюнник Олександр Запорізька область МС Храмова Н.О.
Хромов Микита Запорізька область КМС Пестов В.А.
Арсланов Микита Запорізька область 1 розряд Куліш Т.Є.
Білоус Микита Одеська область 1 розряд Борисов Л.В.
Животок Георгій Запорізька область КМС Пестов В.А.
Касіч Олександр Київська область КМС Коваль А.М.
             

Жінки вид програми: Чанцюань

П.І.Б. Рік народження Область, місто Спортивний розряд Зайняте місце Прізвище, ініціали тренера
Темна Людмила Київська область МСМК Коваль А.М.
Варламова Наталія Одеська область КМС Борисов Л.В.
Опріщенко Наталія Харківська область 3 розряд Беседін Р.А.
Ковальчук Валентина Київська область МС Чуканов О.В.
Болячко Лілія Хмельницька область 1 розряд Тулюк С. В.
Фурман Аліса Хмельницька область КМС Тулюк С. В.
             

Жінки вид програми: Цзяньшу

П.І.Б. Рік народження Область, місто Спортивний розряд Зайняте місце Прізвище, ініціали тренера
Темна Людмила Київська область МСМК Коваль А.М.
Варламова Наталія Одеська область КМС Борисов Л.В.
Опріщенко Наталія Харківська область 3 розряд Беседін Р.А.
Ковальчук Валентина Київська область МС Чуканов О.В.
Болячко Лілія Хмельницька область 1 розряд Тулюк С. В.
Фурман Аліса Хмельницька область КМС Тулюк С. В.
             

Головний суддя Сотрихіна О.С. (Міжнародна кат.)____________ Головний секретар Носач О.М. (Міжнародна кат.)____________

Суддя Панасюк Д.М. (1 категорія)_____________________

Протокол

Фінал Кубку України з ушу (таолу) 25-27 грудня 2015 року, м. Львів

Жінки вид програми: Цяншу

П.І.Б. Рік народження Область, місто Спортивний розряд Зайняте місце Прізвище, ініціали тренера
Темна Людмила Київська область МСМК Коваль А.М.
Варламова Наталія Одеська область КМС Борисов Л.В.
Болячко Лілія Хмельницька область 1 розряд Тулюк С. В.
Фурман Аліса Хмельницька область КМС Тулюк С. В.
Ковальчук Валентина Київська область МС Чуканов О.В.
Кондратьєва Тетяна Запорізька область МСМК Храмова Н.О.
             

Чоловіки вид програми: Чанцюань

П.І.Б. Рік народження Область, місто Спортивний розряд Зайняте місце Прізвище, ініціали тренера
Рева Роман Київська область МСМК Коваль А.М.
Фегецин Андрій Львівська область МС Сотрихіна О.С.
Колесніков Дмитро Київська область МС Коваль А.М.
Пасько Максим Запорізька область МС Пестов В.А.
Валюхов Даниїл Запорізька область КМС Пестов В.А.
Шолохов Артем Запорізька область КМС Мороз М.О.
Беседін Роман Харківська область МСМК Арістов І.Г.
Гайдак Олександр Київська область МС Чуканов О.В.
Ткаченко Володимир Київська область МС Чуканов О.В.
Суонг Артем Київська область МС Коваль А.М.
Драгуновський Сергій Київська область 1 розряд Васильєв В.Д.
Наконечний Валентин Запорізька область КМС Храмова Н.О.
Лютенко Владислав Запорізька область МС Мороз М.О.
Сидоренко Денис Запорізька область МС Храмова Н.О.
Матвійчук Сергій Хмельницька область 1 розряд Тулюк С. В.
Шкапоїд Богдан Хмельницька область 1 розряд Тулюк С. В.
Вдович Юрій Хмельницька область 1 розряд Тулюк С. В.
Федишин Роман Хмельницька область 1 розряд Тулюк С. В.
Джулинський Тарас Хмельницька область 1 розряд Тулюк С. В.
Волошин Валентин Хмельницька область 1 розряд Тулюк С. В.
             

Головний суддя Сотрихіна О.С. (Міжнародна кат.)____________ Головний секретар Носач О.М. (Міжнародна кат.)____________

Суддя Панасюк Д.М. (1 категорія)_____________________

Протокол

Фінал Кубку України з ушу (таолу) 25-27 грудня 2015 року, м. Львів



Последнее изменение этой страницы: 2016-04-08; Нарушение авторского права страницы; Мы поможем в написании вашей работы!

infopedia.su Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Обратная связь - 3.227.0.150 (0.009 с.)