Хлопці 9 - 11 років, вид програми: Наньдао



Мы поможем в написании ваших работ!


Мы поможем в написании ваших работ!



Мы поможем в написании ваших работ!


ЗНАЕТЕ ЛИ ВЫ?

Хлопці 9 - 11 років, вид програми: Наньдао



П.І.Б. Рік народження Область, місто Спортивний розряд Зайняте місце Прізвище, ініціали тренера
Прокопчук В'ячеслав Запорізька область 2 розряд Данченко М.В.
Сатін Данило Запорізька область 2 розряд Данченко М.В.
Бондаренко Дмитро Київська область 3 розряд Панасюк Д.М.
Лямін Максим Одеська область 1 юн. розряд Рудомьоткін Д.О.
Рогулін Микита Одеська область 3 розряд Романюк С.В.
Стаценко Данііл Запорізька область 2 розряд Данченко М.В.
Шинкаренко Петро Київська область 1 юн. розряд Рева Р.М.
Базаренко Тимофій Запорізька область 2 розряд Лютенко В.О.
Івонін Микола Запорізька область 2 розряд Вiннiченко К.М.
Щербань Дмитро Одеська область 3 розряд Федорцов В.В.
Янчак Євген Запорізька область 2 розряд Вiннiченко К.М.
Чижиков Єгор Дніпропетровська область 1 юн. розряд Ткаченко Д.В.
Легеза Марко Запорізька область 3 розряд Фалiнський К.О.
Буханов Олег Запорізька область 2 розряд Вiннiченко К.М.
Завадський Максим Одеська область 1 юн. розряд Романюк С.В.
Войкин Вадим Одеська область 1 юн. розряд Романюк С.В.
Мазуренко Іван Київська область 3 розряд Біла О.І.
Смірнов Станіслав Дніпропетровська область 2 розряд Тетеря А.С.
             

Головний суддя Сотрихіна О.С. (Міжнародна кат.)____________ Головний секретар Носач О.М. (Міжнародна кат.)____________

Суддя Панасюк Д.М. (1 категорія)_____________________

Протокол

Фінал Кубку України з ушу (таолу) 25-27 грудня 2015 року, м. Львів

Хлопці 9 - 11 років, вид програми: Даошу

П.І.Б. Рік народження Область, місто Спортивний розряд Зайняте місце Прізвище, ініціали тренера
Жарун Максим Запорізька область 2 розряд Лютенко В.О.
Гребельний Дмитро Київська область 2 розряд Панасюк Д.М.
Козирь Вячеслав Запорізька область 2 розряд Данченко М.В.
Буняк Нікіта Запорізька область 2 розряд Данченко М.В.
Лі Крістіан Одеська область 2 розряд Хажеєва З.З.
Ужиловський Микита Одеська область 2 розряд Рудомьоткін Д.О.
Присяжнюк Сергій Хмельницька область 3 розряд Тулюк С. В.
Задорожний Микита Запорізька область 2 розряд Вiннiченко К.М.
Тесля Віталій Запорізька область 2 розряд Лютенко В.О.
Погорілов Олексій Одеська область 1 юн. розряд Хажеєва З.З.
Коцюба Микола Львівська область 2 розряд Сотрихіна О.С.
Куліш Кирило Запорізька область 3 розряд Фалiнський К.О.
Тімченко Михайло Запорізька область 2 розряд Вiннiченко К.М.
Ладчук Вадим Одеська область 3 розряд Борисов Л.В.
Сичев Роман Хмельницька область 3 розряд Тулюк С. В.
Гура Ростислав Одеська область 1 юн. розряд Романюк С.В.
Тихонов Денис Львівська область 2 розряд Сотрихіна О.С.
Рябець Іван Київська область 1 юн. розряд Рева Р.М.
Яхін Андрій Харківська область 2 юн. розряд Арістов І.Г.
Шимченко Володимир Одеська область 3 розряд Бацко А.М.
Синебок Клим Дніпропетровська область 1 юн. розряд Регінов А.В.
Чабан Олександр Одеська область 1 юн. розряд Романюк С.В.
Штанченко Іван Одеська область 3 розряд Борисов Л.В.
Замковий Мирослав Дніпропетровська область 2 розряд Тетеря А.С.
Вистороп Данило Дніпропетровська область 1 юн. розряд Ткаченко Д.В.
Строганов Олексій Дніпропетровська область 1 юн. розряд Переберін О.І.
Тарасов Микита Харківська область 1 юн. розряд Беседін Р.А.
Тюрін Святослав Хмельницька область 3 розряд Тулюк С. В.
Лисенко Євген Дніпропетровська область 2 розряд Тетеря А.С.
Ахметзянов Матвій Дніпропетровська область 1 юн. розряд Ткаченко Д.В.
Ткаченко Кирило Одеська область 3 розряд Бацко А.М.
Кірпель Артур Київська область 1 юн. розряд Рева Р.М.
Кирикович Ілля Київська область 1 юн. розряд Висовень Ю.А.
             

Головний суддя Сотрихіна О.С. (Міжнародна кат.)____________ Головний секретар Носач О.М. (Міжнародна кат.)____________

Суддя Панасюк Д.М. (1 категорія)_____________________

Протокол

Фінал Кубку України з ушу (таолу) 25-27 грудня 2015 року, м. Львів

Хлопці 9 - 11 років, вид програми: Цзяньшу

П.І.Б. Рік народження Область, місто Спортивний розряд Зайняте місце Прізвище, ініціали тренера
Разкевич Олександр Київська область 3 розряд Панасюк Д.М.
Олійник Андрій Одеська область 1 розряд Борисов Л.В.
Бибик Тарас Запорізька область 3 розряд Данченко М.В.
Рязанцев Олександр Запорізька область 3 розряд Данченко М.В.
Костін Михайло Одеська область 3 розряд Борисова Е.С.
Ковальов Андрій Одеська область 3 розряд Борисова Е.С.
Дудін Сергій Запорізька область 2 розряд Сидоренко Д.С.
Кутуза Денис Одеська область 3 розряд Бацко А.М.
Валітов Марат Одеська область 1 юн. розряд Маковська А.Р.
Чекан Микола Одеська область 3 розряд Бацко А.М.
             

Хлопці 9 - 11 років, вид програми: Наньгунь

П.І.Б. Рік народження Область, місто Спортивний розряд Зайняте місце Прізвище, ініціали тренера
Сатін Данило Запорізька область 2 розряд Данченко М.В.
Прокопчук В'ячеслав Запорізька область 2 розряд Данченко М.В.
Стаценко Данііл Запорізька область 2 розряд Данченко М.В.
Бондаренко Дмитро Київська область 3 розряд Панасюк Д.М.
Буханов Олег Запорізька область 2 розряд Вiннiченко К.М.
Шинкаренко Петро Київська область 1 юн. розряд Рева Р.М.
Базаренко Тимофій Запорізька область 2 розряд Лютенко В.О.
Рогулін Микита Одеська область 3 розряд Романюк С.В.
Лямін Максим Одеська область 1 юн. розряд Рудомьоткін Д.О.
Чижиков Єгор Дніпропетровська область 1 юн. розряд Ткаченко Д.В.
Войкин Вадим Одеська область 1 юн. розряд Романюк С.В.
Щербань Дмитро Одеська область 3 розряд Федорцов В.В.
Івонін Микола Запорізька область 2 розряд Вiннiченко К.М.
Штанченко Іван Одеська область 3 розряд Борисов Л.В.
Янчак Євген Запорізька область 2 розряд Вiннiченко К.М.
Легеза Марко Запорізька область 3 розряд Фалiнський К.О.
Смірнов Станіслав Дніпропетровська область 2 розряд Тетеря А.С.
Завадський Максим Одеська область 1 юн. розряд Романюк С.В.
Мазуренко Іван Київська область 3 розряд Біла О.І.
             

Головний суддя Сотрихіна О.С. (Міжнародна кат.)____________ Головний секретар Носач О.М. (Міжнародна кат.)____________

Суддя Панасюк Д.М. (1 категорія)_____________________

Протокол

Фінал Кубку України з ушу (таолу) 25-27 грудня 2015 року, м. Львів

Хлопці 9 - 11 років, вид програми: Гуньшу



Последнее изменение этой страницы: 2016-04-08; Нарушение авторского права страницы; Мы поможем в написании вашей работы!

infopedia.su Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Обратная связь - 3.238.36.32 (0.004 с.)