№
| П.І.Б.
| Рік народження
| Область, місто
| Спортивний розряд
| Зайняте місце
| Прізвище, ініціали тренера
|
| Прокопчук В'ячеслав
|
| Запорізька область
| 2 розряд
|
| Данченко М.В.
|
| Сатін Данило
|
| Запорізька область
| 2 розряд
|
| Данченко М.В.
|
| Бондаренко Дмитро
|
| Київська область
| 3 розряд
|
| Панасюк Д.М.
|
| Лямін Максим
|
| Одеська область
| 1 юн. розряд
|
| Рудомьоткін Д.О.
|
| Рогулін Микита
|
| Одеська область
| 3 розряд
|
| Романюк С.В.
|
| Стаценко Данііл
|
| Запорізька область
| 2 розряд
|
| Данченко М.В.
|
| Шинкаренко Петро
|
| Київська область
| 1 юн. розряд
|
| Рева Р.М.
|
| Базаренко Тимофій
|
| Запорізька область
| 2 розряд
|
| Лютенко В.О.
|
| Івонін Микола
|
| Запорізька область
| 2 розряд
|
| Вiннiченко К.М.
|
| Щербань Дмитро
|
| Одеська область
| 3 розряд
|
| Федорцов В.В.
|
| Янчак Євген
|
| Запорізька область
| 2 розряд
|
| Вiннiченко К.М.
|
| Чижиков Єгор
|
| Дніпропетровська область
| 1 юн. розряд
|
| Ткаченко Д.В.
|
| Легеза Марко
|
| Запорізька область
| 3 розряд
|
| Фалiнський К.О.
|
| Буханов Олег
|
| Запорізька область
| 2 розряд
|
| Вiннiченко К.М.
|
| Завадський Максим
|
| Одеська область
| 1 юн. розряд
|
| Романюк С.В.
|
| Войкин Вадим
|
| Одеська область
| 1 юн. розряд
|
| Романюк С.В.
|
| Мазуренко Іван
|
| Київська область
| 3 розряд
|
| Біла О.І.
|
| Смірнов Станіслав
|
| Дніпропетровська область
| 2 розряд
|
| Тетеря А.С.
|
|
|
|
|
|
|
|
Головний суддя Сотрихіна О.С. (Міжнародна кат.)____________ Головний секретар Носач О.М. (Міжнародна кат.)____________
Суддя Панасюк Д.М. (1 категорія)_____________________
Протокол
Фінал Кубку України з ушу (таолу) 25-27 грудня 2015 року, м. Львів
Хлопці 9 - 11 років, вид програми: Даошу
№
| П.І.Б.
| Рік народження
| Область, місто
| Спортивний розряд
| Зайняте місце
| Прізвище, ініціали тренера
|
| Жарун Максим
|
| Запорізька область
| 2 розряд
|
| Лютенко В.О.
|
| Гребельний Дмитро
|
| Київська область
| 2 розряд
|
| Панасюк Д.М.
|
| Козирь Вячеслав
|
| Запорізька область
| 2 розряд
|
| Данченко М.В.
|
| Буняк Нікіта
|
| Запорізька область
| 2 розряд
|
| Данченко М.В.
|
| Лі Крістіан
|
| Одеська область
| 2 розряд
|
| Хажеєва З.З.
|
| Ужиловський Микита
|
| Одеська область
| 2 розряд
|
| Рудомьоткін Д.О.
|
| Присяжнюк Сергій
|
| Хмельницька область
| 3 розряд
|
| Тулюк С. В.
|
| Задорожний Микита
|
| Запорізька область
| 2 розряд
|
| Вiннiченко К.М.
|
| Тесля Віталій
|
| Запорізька область
| 2 розряд
|
| Лютенко В.О.
|
| Погорілов Олексій
|
| Одеська область
| 1 юн. розряд
|
| Хажеєва З.З.
|
| Коцюба Микола
|
| Львівська область
| 2 розряд
|
| Сотрихіна О.С.
|
| Куліш Кирило
|
| Запорізька область
| 3 розряд
|
| Фалiнський К.О.
|
| Тімченко Михайло
|
| Запорізька область
| 2 розряд
|
| Вiннiченко К.М.
|
| Ладчук Вадим
|
| Одеська область
| 3 розряд
|
| Борисов Л.В.
|
| Сичев Роман
|
| Хмельницька область
| 3 розряд
|
| Тулюк С. В.
|
| Гура Ростислав
|
| Одеська область
| 1 юн. розряд
|
| Романюк С.В.
|
| Тихонов Денис
|
| Львівська область
| 2 розряд
|
| Сотрихіна О.С.
|
| Рябець Іван
|
| Київська область
| 1 юн. розряд
|
| Рева Р.М.
|
| Яхін Андрій
|
| Харківська область
| 2 юн. розряд
|
| Арістов І.Г.
|
| Шимченко Володимир
|
| Одеська область
| 3 розряд
|
| Бацко А.М.
|
| Синебок Клим
|
| Дніпропетровська область
| 1 юн. розряд
|
| Регінов А.В.
|
| Чабан Олександр
|
| Одеська область
| 1 юн. розряд
|
| Романюк С.В.
|
| Штанченко Іван
|
| Одеська область
| 3 розряд
|
| Борисов Л.В.
|
| Замковий Мирослав
|
| Дніпропетровська область
| 2 розряд
|
| Тетеря А.С.
|
| Вистороп Данило
|
| Дніпропетровська область
| 1 юн. розряд
|
| Ткаченко Д.В.
|
| Строганов Олексій
|
| Дніпропетровська область
| 1 юн. розряд
|
| Переберін О.І.
|
| Тарасов Микита
|
| Харківська область
| 1 юн. розряд
|
| Беседін Р.А.
|
| Тюрін Святослав
|
| Хмельницька область
| 3 розряд
|
| Тулюк С. В.
|
| Лисенко Євген
|
| Дніпропетровська область
| 2 розряд
|
| Тетеря А.С.
|
| Ахметзянов Матвій
|
| Дніпропетровська область
| 1 юн. розряд
|
| Ткаченко Д.В.
|
| Ткаченко Кирило
|
| Одеська область
| 3 розряд
|
| Бацко А.М.
|
| Кірпель Артур
|
| Київська область
| 1 юн. розряд
|
| Рева Р.М.
|
| Кирикович Ілля
|
| Київська область
| 1 юн. розряд
|
| Висовень Ю.А.
|
|
|
|
|
|
|
|
Головний суддя Сотрихіна О.С. (Міжнародна кат.)____________ Головний секретар Носач О.М. (Міжнародна кат.)____________
Суддя Панасюк Д.М. (1 категорія)_____________________
Протокол
Фінал Кубку України з ушу (таолу) 25-27 грудня 2015 року, м. Львів
Хлопці 9 - 11 років, вид програми: Цзяньшу
№
| П.І.Б.
| Рік народження
| Область, місто
| Спортивний розряд
| Зайняте місце
| Прізвище, ініціали тренера
|
| Разкевич Олександр
|
| Київська область
| 3 розряд
|
| Панасюк Д.М.
|
| Олійник Андрій
|
| Одеська область
| 1 розряд
|
| Борисов Л.В.
|
| Бибик Тарас
|
| Запорізька область
| 3 розряд
|
| Данченко М.В.
|
| Рязанцев Олександр
|
| Запорізька область
| 3 розряд
|
| Данченко М.В.
|
| Костін Михайло
|
| Одеська область
| 3 розряд
|
| Борисова Е.С.
|
| Ковальов Андрій
|
| Одеська область
| 3 розряд
|
| Борисова Е.С.
|
| Дудін Сергій
|
| Запорізька область
| 2 розряд
|
| Сидоренко Д.С.
|
| Кутуза Денис
|
| Одеська область
| 3 розряд
|
| Бацко А.М.
|
| Валітов Марат
|
| Одеська область
| 1 юн. розряд
|
| Маковська А.Р.
|
| Чекан Микола
|
| Одеська область
| 3 розряд
|
| Бацко А.М.
|
|
|
|
|
|
|
|
Хлопці 9 - 11 років, вид програми: Наньгунь
№
| П.І.Б.
| Рік народження
| Область, місто
| Спортивний розряд
| Зайняте місце
| Прізвище, ініціали тренера
|
| Сатін Данило
|
| Запорізька область
| 2 розряд
|
| Данченко М.В.
|
| Прокопчук В'ячеслав
|
| Запорізька область
| 2 розряд
|
| Данченко М.В.
|
| Стаценко Данііл
|
| Запорізька область
| 2 розряд
|
| Данченко М.В.
|
| Бондаренко Дмитро
|
| Київська область
| 3 розряд
|
| Панасюк Д.М.
|
| Буханов Олег
|
| Запорізька область
| 2 розряд
|
| Вiннiченко К.М.
|
| Шинкаренко Петро
|
| Київська область
| 1 юн. розряд
|
| Рева Р.М.
|
| Базаренко Тимофій
|
| Запорізька область
| 2 розряд
|
| Лютенко В.О.
|
| Рогулін Микита
|
| Одеська область
| 3 розряд
|
| Романюк С.В.
|
| Лямін Максим
|
| Одеська область
| 1 юн. розряд
|
| Рудомьоткін Д.О.
|
| Чижиков Єгор
|
| Дніпропетровська область
| 1 юн. розряд
|
| Ткаченко Д.В.
|
| Войкин Вадим
|
| Одеська область
| 1 юн. розряд
|
| Романюк С.В.
|
| Щербань Дмитро
|
| Одеська область
| 3 розряд
|
| Федорцов В.В.
|
| Івонін Микола
|
| Запорізька область
| 2 розряд
|
| Вiннiченко К.М.
|
| Штанченко Іван
|
| Одеська область
| 3 розряд
|
| Борисов Л.В.
|
| Янчак Євген
|
| Запорізька область
| 2 розряд
|
| Вiннiченко К.М.
|
| Легеза Марко
|
| Запорізька область
| 3 розряд
|
| Фалiнський К.О.
|
| Смірнов Станіслав
|
| Дніпропетровська область
| 2 розряд
|
| Тетеря А.С.
|
| Завадський Максим
|
| Одеська область
| 1 юн. розряд
|
| Романюк С.В.
|
| Мазуренко Іван
|
| Київська область
| 3 розряд
|
| Біла О.І.
|
|
|
|
|
|
|
|
Головний суддя Сотрихіна О.С. (Міжнародна кат.)____________ Головний секретар Носач О.М. (Міжнародна кат.)____________
Суддя Панасюк Д.М. (1 категорія)_____________________
Протокол
Фінал Кубку України з ушу (таолу) 25-27 грудня 2015 року, м. Львів
Хлопці 9 - 11 років, вид програми: Гуньшу