Дівчата До 8 років, вид програми: Чанцюань



Мы поможем в написании ваших работ!


Мы поможем в написании ваших работ!



Мы поможем в написании ваших работ!


ЗНАЕТЕ ЛИ ВЫ?

Дівчата До 8 років, вид програми: Чанцюань



П.І.Б. Рік народження Область, місто Спортивний розряд Зайняте місце Прізвище, ініціали тренера
Ковтун Аліна Одеська область 1 юн. розряд Федорцов В.В.
Щербань Ірина Одеська область 3 розряд Маковська А.Р.
Тащі Єлізавета Одеська область 1 юн. розряд Маковська А.Р.
Андибур Анастасія Львівська область 2 розряд Сотрихіна О.С.
Бердіна Аліна Черкаська область 3 розряд Плисюк О.В.
Мещатин Марія Львівська область 2 розряд Сотрихіна О.С.
Кононова Дар'я Черкаська область 3 розряд Плисюк Г.В.
Ячиновська Марта Одеська область 3 розряд Бацко А.М.
Сторчак Євгенія Черкаська область 3 розряд Плисюк Г.В.
Пітюліна Злата Харківська область 1 юн. розряд Арістов І.Г.
Головатюк Вероніка Черкаська область 3 розряд Плисюк О.В.
Камінська Софія Харківська область 2 юн. розряд Беседін Р.А.
             

Дівчата До 8 років, вид програми: Наньцюань

П.І.Б. Рік народження Область, місто Спортивний розряд Зайняте місце Прізвище, ініціали тренера
Коваленко Валерія Одеська область 1 юн. розряд Маковська А.Р.
Бельчікова Анастасія Одеська область 1 юн. розряд Маковська А.Р.
Тищенко Ярина Черкаська область 3 розряд Плисюк Г.В.
Гончар Зоряна Черкаська область 3 розряд Плисюк О.В.
             

Дівчата До 8 років, вид програми: Наньдао

П.І.Б. Рік народження Область, місто Спортивний розряд Зайняте місце Прізвище, ініціали тренера
Коваленко Валерія Одеська область 1 юн. розряд Маковська А.Р.
Тащі Єлізавета Одеська область 1 юн. розряд Маковська А.Р.
Тищенко Ярина Черкаська область 3 розряд Плисюк Г.В.
Бельчікова Анастасія Одеська область 1 юн. розряд Маковська А.Р.
Пітюліна Злата Харківська область 1 юн. розряд Арістов І.Г.
Сторчак Євгенія Черкаська область 3 розряд Плисюк Г.В.
             

Головний суддя Сотрихіна О.С. (Міжнародна кат.)____________ Головний секретар Носач О.М. (Міжнародна кат.)____________

Суддя Панасюк Д.М. (1 категорія)_____________________

Протокол

Фінал Кубку України з ушу (таолу) 25-27 грудня 2015 року, м. Львів

Дівчата До 8 років, вид програми: Даошу

П.І.Б. Рік народження Область, місто Спортивний розряд Зайняте місце Прізвище, ініціали тренера
Ковтун Аліна Одеська область 1 юн. розряд Федорцов В.В.
Щербань Ірина Одеська область 3 розряд Маковська А.Р.
Гончар Зоряна Черкаська область 3 розряд Плисюк О.В.
Кононова Дар'я Черкаська область 3 розряд Плисюк Г.В.
Бердіна Аліна Черкаська область 3 розряд Плисюк О.В.
Камінська Софія Харківська область 2 юн. розряд Беседін Р.А.
Ячиновська Марта Одеська область 3 розряд Бацко А.М.
             

Дівчата До 8 років, вид програми: Наньгунь

П.І.Б. Рік народження Область, місто Спортивний розряд Зайняте місце Прізвище, ініціали тренера
Тащі Єлізавета Одеська область 1 юн. розряд Маковська А.Р.
Кононова Дар'я Черкаська область 3 розряд Плисюк Г.В.
Тищенко Ярина Черкаська область 3 розряд Плисюк Г.В.
Коваленко Валерія Одеська область 1 юн. розряд Маковська А.Р.
Бельчікова Анастасія Одеська область 1 юн. розряд Маковська А.Р.
             

Дівчата До 8 років, вид програми: Гуньшу

П.І.Б. Рік народження Область, місто Спортивний розряд Зайняте місце Прізвище, ініціали тренера
Ковтун Аліна Одеська область 1 юн. розряд Федорцов В.В.
Щербань Ірина Одеська область 3 розряд Маковська А.Р.
Бердіна Аліна Черкаська область 3 розряд Плисюк О.В.
Ячиновська Марта Одеська область 3 розряд Бацко А.М.
Андибур Анастасія Львівська область 2 розряд Сотрихіна О.С.
Гончар Зоряна Черкаська область 3 розряд Плисюк О.В.
Сторчак Євгенія Черкаська область 3 розряд Плисюк Г.В.
Мещатин Марія Львівська область 2 розряд Сотрихіна О.С.
Пітюліна Злата Харківська область 1 юн. розряд Арістов І.Г.
Камінська Софія Харківська область 2 юн. розряд Беседін Р.А.
             

Головний суддя Сотрихіна О.С. (Міжнародна кат.)____________ Головний секретар Носач О.М. (Міжнародна кат.)____________

Суддя Панасюк Д.М. (1 категорія)_____________________

Протокол

Фінал Кубку України з ушу (таолу) 25-27 грудня 2015 року, м. Львів

Дівчата До 8 років, вид програми: Дуйлянь

П.І.Б. Рік народження Область, місто Спортивний розряд Зайняте місце Прізвище, ініціали тренера
Ковтун Аліна Одеська область 1 юн. розряд Федорцов В.В.
Щербань Ірина Одеська область 3 розряд Маковська А.Р.
Кононова Дар'я Черкаська область 3 розряд Плисюк Г.В.
Тищенко Ярина Черкаська область 3 розряд Плисюк Г.В.
Тащі Єлізавета Одеська область 1 юн. розряд Маковська А.Р.
Коваленко Валерія Одеська область 1 юн. розряд Маковська А.Р.
Андибур Анастасія Львівська область 2 розряд Сотрихіна О.С.
Мещатин Марія Львівська область 2 розряд Сотрихіна О.С.
Сторчак Євгенія Черкаська область 3 розряд Плисюк Г.В.
Гончар Зоряна Черкаська область 3 розряд Плисюк О.В.
Головатюк Вероніка Черкаська область 3 розряд Плисюк О.В.
Бердіна Аліна Черкаська область 3 розряд Плисюк О.В.
             

Головний суддя Сотрихіна О.С. (Міжнародна кат.)____________ Головний секретар Носач О.М. (Міжнародна кат.)____________

Суддя Панасюк Д.М. (1 категорія)_____________________

Протокол

Фінал Кубку України з ушу (таолу) 25-27 грудня 2015 року, м. Львів

Хлопці До 8 років, вид програми: Чанцюань

П.І.Б. Рік народження Область, місто Спортивний розряд Зайняте місце Прізвище, ініціали тренера
Ананченко Богдан Дніпропетровська область 2 юн. розряд Тетеря А.С.
Шинкаренко Володимир Київська область 1 юн. розряд Панасюк Д.М.
Василенко Олександр Київська область 1 юн. розряд Панасюк Д.М.
Кузоваткін Савелій Одеська область 1 юн. розряд Маковська А.Р.
Іщенко Роман Київська область 1 юн. розряд Біла О.І.
Ізюмський Святослав Дніпропетровська область 1 юн. розряд Ткаченко Д.В.
Осадчук Єгор Харківська область 2 розряд Беседін Р.А.
Куліченко Віталій Дніпропетровська область 1 юн. розряд Ткаченко Д.В.
Кипарь Іван Одеська область 3 розряд Романюк С.В.
Тюрін Іван Хмельницька область 3 юн. розряд Тулюк С. В.
Брєдак Артем Київська область 3 розряд Рева Р.М.
Котович Артем Дніпропетровська область 1 юн. розряд Ткаченко Д.В.
Шепшелей Микита Дніпропетровська область 2 розряд Тетеря А.С.
Бабіч Богдан Київська область 1 юн. розряд Біла О.І.
Коник Богдан Київська область 3 розряд Суонг А.А.
Шепеленко Микита Харківська область 1 юн. розряд Арістов І.Г.
Іщук Денис Хмельницька область 3 розряд Тулюк С. В.
Таврін Антон Харківська область 1 юн. розряд Беседін Р.А.
Чубукін Назар Черкаська область 3 розряд Плисюк Г.В.
Сааков Володимир Донецька область 3 розряд Воробйов Р.В.
Павлеса Олег Львівська область 2 розряд Сотрихіна О.С.
Ангельський Олександр Хмельницька область 3 розряд Тулюк С. В.
Лаврік Давід Дніпропетровська область 3 юн. розряд Сидоренко С.
Кузмич Максим Львівська область 2 розряд Сотрихіна О.С.
Чекан Михайло Одеська область 3 розряд Бацко А.М.
Корнієнко Артем Київська область 3 розряд Суонг А.А.
Чорний Олексій Київська область 1 юн. розряд Висовень Ю.А.
Куліш Кирило Запорізька область 3 розряд Фалiнський К.О.
             

Головний суддя Сотрихіна О.С. (Міжнародна кат.)____________ Головний секретар Носач О.М. (Міжнародна кат.)____________

Суддя Панасюк Д.М. (1 категорія)_____________________

Протокол

Фінал Кубку України з ушу (таолу) 25-27 грудня 2015 року, м. Львів

Хлопці До 8 років, вид програми: Даошу

П.І.Б. Рік народження Область, місто Спортивний розряд Зайняте місце Прізвище, ініціали тренера
Шинкаренко Володимир Київська область 1 юн. розряд Панасюк Д.М.
Кузоваткін Савелій Одеська область 1 юн. розряд Маковська А.Р.
Осадчук Єгор Харківська область 2 розряд Беседін Р.А.
Кипарь Іван Одеська область 3 розряд Романюк С.В.
Іщенко Роман Київська область 1 юн. розряд Біла О.І.
Ананченко Богдан Дніпропетровська область 2 юн. розряд Тетеря А.С.
Василенко Олександр Київська область 1 юн. розряд Панасюк Д.М.
Шепеленко Микита Харківська область 1 юн. розряд Арістов І.Г.
Іщук Денис Хмельницька область 3 розряд Тулюк С. В.
Таврін Антон Харківська область 1 юн. розряд Беседін Р.А.
Ангельський Олександр Хмельницька область 3 розряд Тулюк С. В.
Куліченко Віталій Дніпропетровська область 1 юн. розряд Ткаченко Д.В.
Ізюмський Святослав Дніпропетровська область 1 юн. розряд Ткаченко Д.В.
Тюрін Іван Хмельницька область 3 юн. розряд Тулюк С. В.
Котович Артем Дніпропетровська область 1 юн. розряд Ткаченко Д.В.
Чубукін Назар Черкаська область 3 розряд Плисюк Г.В.
Чекан Михайло Одеська область 3 розряд Бацко А.М.
             

Головний суддя Сотрихіна О.С. (Міжнародна кат.)____________ Головний секретар Носач О.М. (Міжнародна кат.)____________

Суддя Панасюк Д.М. (1 категорія)_____________________

Протокол

Фінал Кубку України з ушу (таолу) 25-27 грудня 2015 року, м. Львів



Последнее изменение этой страницы: 2016-04-08; Нарушение авторского права страницы; Мы поможем в написании вашей работы!

infopedia.su Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Обратная связь - 3.236.231.61 (0.008 с.)