№
| П.І.Б.
| Рік народження
| Область, місто
| Спортивний розряд
| Зайняте місце
| Прізвище, ініціали тренера
|
| Кузоваткін Савелій
|
| Одеська область
| 1 юн. розряд
|
| Маковська А.Р.
|
| Василенко Олександр
|
| Київська область
| 1 юн. розряд
|
| Панасюк Д.М.
|
| Шинкаренко Володимир
|
| Київська область
| 1 юн. розряд
|
| Панасюк Д.М.
|
| Ізюмський Святослав
|
| Дніпропетровська область
| 1 юн. розряд
|
| Ткаченко Д.В.
|
| Куліченко Віталій
|
| Дніпропетровська область
| 1 юн. розряд
|
| Ткаченко Д.В.
|
| Шепеленко Микита
|
| Харківська область
| 1 юн. розряд
|
| Арістов І.Г.
|
| Ананченко Богдан
|
| Дніпропетровська область
| 2 юн. розряд
|
| Тетеря А.С.
|
| Котович Артем
|
| Дніпропетровська область
| 1 юн. розряд
|
| Ткаченко Д.В.
|
| Шепшелей Микита
|
| Дніпропетровська область
| 2 розряд
|
| Тетеря А.С.
|
| Кипарь Іван
|
| Одеська область
| 3 розряд
|
| Романюк С.В.
|
| Таврін Антон
|
| Харківська область
| 1 юн. розряд
|
| Беседін Р.А.
|
| Іщенко Роман
|
| Київська область
| 1 юн. розряд
|
| Біла О.І.
|
| Бабіч Богдан
|
| Київська область
| 1 юн. розряд
|
| Біла О.І.
|
| Осадчук Єгор
|
| Харківська область
| 2 розряд
|
| Беседін Р.А.
|
| Чекан Михайло
|
| Одеська область
| 3 розряд
|
| Бацко А.М.
|
| Сааков Володимир
|
| Донецька область
| 3 розряд
|
| Воробйов Р.В.
|
| Тюрін Іван
|
| Хмельницька область
| 3 юн. розряд
|
| Тулюк С. В.
|
| Ангельський Олександр
|
| Хмельницька область
| 3 розряд
|
| Тулюк С. В.
|
| Іщук Денис
|
| Хмельницька область
| 3 розряд
|
| Тулюк С. В.
|
| Чубукін Назар
|
| Черкаська область
| 3 розряд
|
| Плисюк Г.В.
|
| Чорний Олексій
|
| Київська область
| 1 юн. розряд
|
| Висовень Ю.А.
|
|
|
|
|
|
|
|
Головний суддя Сотрихіна О.С. (Міжнародна кат.)____________ Головний секретар Носач О.М. (Міжнародна кат.)____________
Суддя Панасюк Д.М. (1 категорія)_____________________
Протокол
Фінал Кубку України з ушу (таолу) 25-27 грудня 2015 року, м. Львів
Дівчата 9 - 11 років, вид програми: Чанцюань
№
| П.І.Б.
| Рік народження
| Область, місто
| Спортивний розряд
| Зайняте місце
| Прізвище, ініціали тренера
|
| Гончарова Катерина
|
| Запорізька область
| 2 розряд
|
| Храмова Н.О.
|
| Крисько Аліна
|
| Київська область
| 3 розряд
|
| Панасюк Д.М.
|
| Колісник Марія
|
| Київська область
| 3 розряд
|
| Панасюк Д.М.
|
| Іванова Марія
|
| Запорізька область
| 2 розряд
|
| Вiннiченко К.М.
|
| Фесенко Валерія
|
| Одеська область
| 2 розряд
|
| Рудомьоткін Д.О.
|
| Нестеренко Влада
|
| Донецька область
| 3 розряд
|
| Болдирєв В.І.
|
| Стельмах Марія
|
| Київська область
| 3 розряд
|
| Панасюк Д.М.
|
| Сафонова Світлана
|
| Запорізька область
| 2 розряд
|
| Куліш Т.Є.
|
| Курносенко Софія
|
| Запорізька область
| 3 розряд
|
| Сидоренко Д.С.
|
| Язикова Марина
|
| Одеська область
| 1 юн. розряд
|
| Борисов Л.В.
|
| Сальникова Інна
|
| Одеська область
| 3 розряд
|
| Бацко А.М.
|
| Мірзоян Евеліна
|
| Одеська область
| 1 юн. розряд
|
| Борисов Л.В.
|
| Татевосян Вероніка
|
| Запорізька область
| 1 юн. розряд
|
| Куліш Т.Є.
|
| Агрікова Дар'я
|
| Одеська область
| 1 юн. розряд
|
| Маковська А.Р.
|
| Гребенюк Владислава
|
| Одеська область
| 3 розряд
|
| Романюк С.В.
|
| Паршикова Юлія
|
| Одеська область
| 3 розряд
|
| Борисов Л.В.
|
| Левицька Анастасія
|
| Одеська область
| 1 юн. розряд
|
| Борисов Л.В.
|
| Осадча Анастасія
|
| Київська область
| 1 юн. розряд
|
| Рева Р.М.
|
| Федосеєнко Рената
|
| Дніпропетровська область
| 3 розряд
|
| Переберін О.І.
|
| Овчиннікова Анастасія
|
| Дніпропетровська область
| 2 розряд
|
| Тетеря А.С.
|
| Благодирь Валерія
|
| Одеська область
| 3 розряд
|
| Борисов Л.В.
|
| Саган Анна
|
| Одеська область
| 3 розряд
|
| Борисова Е.С.
|
| Пономаренко Надія
|
| Одеська область
| 1 юн. розряд
|
| Романюк С.В.
|
| Жуковська Вікторія
|
| Черкаська область
| 2 розряд
|
| Плисюк Г.В.
|
| Караптан Поліна
|
| Дніпропетровська область
| 1 юн. розряд
|
| Переберін О.І.
|
| Вахмістрова Анна
|
| Дніпропетровська область
| 2 розряд
|
| Тетеря А.С.
|
| Волощак Вікторія
|
| Львівська область
| 2 розряд
|
| Сотрихіна О.С.
|
| Кульчицька Яна
|
| Львівська область
| 2 розряд
|
| Сотрихіна О.С.
|
| Безщасна Анна
|
| Харківська область
| 1 юн. розряд
|
| Беседін Р.А.
|
|
|
|
|
|
|
|
Головний суддя Сотрихіна О.С. (Міжнародна кат.)____________ Головний секретар Носач О.М. (Міжнародна кат.)____________
Суддя Панасюк Д.М. (1 категорія)_____________________
Протокол
Фінал Кубку України з ушу (таолу) 25-27 грудня 2015 року, м. Львів
Дівчата 9 - 11 років, вид програми: Наньцюань
№
| П.І.Б.
| Рік народження
| Область, місто
| Спортивний розряд
| Зайняте місце
| Прізвище, ініціали тренера
|
| Селезньева Олександра
|
| Запорізька область
| 3 розряд
|
| Фалiнський К.О.
|
| Проценко Анна
|
| Київська область
| 3 розряд
|
| Панасюк Д.М.
|
| Самойленко Дар'я
|
| Запорізька область
| 2 розряд
|
| Вiннiченко К.М.
|
| Георганова Владислава
|
| Одеська область
| 3 розряд
|
| Хажеєва З.З.
|
| Жекова Анастасія
|
| Одеська область
| 3 розряд
|
| Хажеєва З.З.
|
| Заєць Марго
|
| Дніпропетровська область
| 2 юн. розряд
|
| Ткаченко Д.В.
|
| Горбунова Владислава
|
| Дніпропетровська область
| 2 розряд
|
| Ткаченко Д.В.
|
| Іванова Аліна
|
| Одеська область
| 1 юн. розряд
|
| Романюк С.В.
|
| Третяк Анастасія
|
| Дніпропетровська область
| 3 розряд
|
| Ткаченко Д.В.
|
| Калетинська Олександра
|
| Київська область
| 3 розряд
|
| Суонг А.А.
|
|
|
|
|
|
|
|
Дівчата 9 - 11 років, вид програми: Наньдао
№
| П.І.Б.
| Рік народження
| Область, місто
| Спортивний розряд
| Зайняте місце
| Прізвище, ініціали тренера
|
| Селезньева Олександра
|
| Запорізька область
| 3 розряд
|
| Фалiнський К.О.
|
| Жекова Анастасія
|
| Одеська область
| 3 розряд
|
| Хажеєва З.З.
|
| Заєць Марго
|
| Дніпропетровська область
| 2 юн. розряд
|
| Ткаченко Д.В.
|
| Самойленко Дар'я
|
| Запорізька область
| 2 розряд
|
| Вiннiченко К.М.
|
| Георганова Владислава
|
| Одеська область
| 3 розряд
|
| Хажеєва З.З.
|
| Іванова Аліна
|
| Одеська область
| 1 юн. розряд
|
| Романюк С.В.
|
| Проценко Анна
|
| Київська область
| 3 розряд
|
| Панасюк Д.М.
|
| Третяк Анастасія
|
| Дніпропетровська область
| 3 розряд
|
| Ткаченко Д.В.
|
| Горбунова Владислава
|
| Дніпропетровська область
| 2 розряд
|
| Ткаченко Д.В.
|
|
|
|
|
|
|
|
Головний суддя Сотрихіна О.С. (Міжнародна кат.)____________ Головний секретар Носач О.М. (Міжнародна кат.)____________
Суддя Панасюк Д.М. (1 категорія)_____________________
Протокол
Фінал Кубку України з ушу (таолу) 25-27 грудня 2015 року, м. Львів
Дівчата 9 - 11 років, вид програми: Даошу
№
| П.І.Б.
| Рік народження
| Область, місто
| Спортивний розряд
| Зайняте місце
| Прізвище, ініціали тренера
|
| Стельмах Марія
|
| Київська область
| 3 розряд
|
| Панасюк Д.М.
|
| Сафонова Світлана
|
| Запорізька область
| 2 розряд
|
| Куліш Т.Є.
|
| Іванова Марія
|
| Запорізька область
| 2 розряд
|
| Вiннiченко К.М.
|
| Татевосян Вероніка
|
| Запорізька область
| 1 юн. розряд
|
| Куліш Т.Є.
|
| Крисько Аліна
|
| Київська область
| 3 розряд
|
| Панасюк Д.М.
|
| Гребенюк Владислава
|
| Одеська область
| 3 розряд
|
| Романюк С.В.
|
| Курносенко Софія
|
| Запорізька область
| 3 розряд
|
| Сидоренко Д.С.
|
| Левицька Анастасія
|
| Одеська область
| 1 юн. розряд
|
| Борисов Л.В.
|
| Мірзоян Евеліна
|
| Одеська область
| 1 юн. розряд
|
| Борисов Л.В.
|
| Караптан Поліна
|
| Дніпропетровська область
| 1 юн. розряд
|
| Переберін О.І.
|
| Овчиннікова Анастасія
|
| Дніпропетровська область
| 2 розряд
|
| Тетеря А.С.
|
| Жуковська Вікторія
|
| Черкаська область
| 2 розряд
|
| Плисюк Г.В.
|
| Благодирь Валерія
|
| Одеська область
| 3 розряд
|
| Борисов Л.В.
|
| Федосеєнко Рената
|
| Дніпропетровська область
| 3 розряд
|
| Переберін О.І.
|
| Безщасна Анна
|
| Харківська область
| 1 юн. розряд
|
| Беседін Р.А.
|
|
|
|
|
|
|
|
Дівчата 9 - 11 років, вид програми: Цзяньшу
№
| П.І.Б.
| Рік народження
| Область, місто
| Спортивний розряд
| Зайняте місце
| Прізвище, ініціали тренера
|
| Гончарова Катерина
|
| Запорізька область
| 2 розряд
|
| Храмова Н.О.
|
| Нестеренко Влада
|
| Донецька область
| 3 розряд
|
| Болдирєв В.І.
|
| Колісник Марія
|
| Київська область
| 3 розряд
|
| Панасюк Д.М.
|
| Язикова Марина
|
| Одеська область
| 1 юн. розряд
|
| Борисов Л.В.
|
| Фесенко Валерія
|
| Одеська область
| 2 розряд
|
| Рудомьоткін Д.О.
|
| Паршикова Юлія
|
| Одеська область
| 3 розряд
|
| Борисов Л.В.
|
| Агрікова Дар'я
|
| Одеська область
| 1 юн. розряд
|
| Маковська А.Р.
|
| Сальникова Інна
|
| Одеська область
| 3 розряд
|
| Бацко А.М.
|
| Саган Анна
|
| Одеська область
| 3 розряд
|
| Борисова Е.С.
|
| Пономаренко Надія
|
| Одеська область
| 1 юн. розряд
|
| Романюк С.В.
|
|
|
|
|
|
|
|
Головний суддя Сотрихіна О.С. (Міжнародна кат.)____________ Головний секретар Носач О.М. (Міжнародна кат.)____________
Суддя Панасюк Д.М. (1 категорія)_____________________
Протокол
Фінал Кубку України з ушу (таолу) 25-27 грудня 2015 року, м. Львів
Дівчата 9 - 11 років, вид програми: Наньгунь