Хлопці 9 - 11 років, вид програми: Цяншу



Мы поможем в написании ваших работ!


Мы поможем в написании ваших работ!



Мы поможем в написании ваших работ!


ЗНАЕТЕ ЛИ ВЫ?

Хлопці 9 - 11 років, вид програми: Цяншу



П.І.Б. Рік народження Область, місто Спортивний розряд Зайняте місце Прізвище, ініціали тренера
Олійник Андрій Одеська область 1 розряд Борисов Л.В.
Разкевич Олександр Київська область 3 розряд Панасюк Д.М.
Погорілов Олексій Одеська область 1 юн. розряд Хажеєва З.З.
Тесля Віталій Запорізька область 2 розряд Лютенко В.О.
Рязанцев Олександр Запорізька область 3 розряд Данченко М.В.
Бибик Тарас Запорізька область 3 розряд Данченко М.В.
Валітов Марат Одеська область 1 юн. розряд Маковська А.Р.
Кутуза Денис Одеська область 3 розряд Бацко А.М.
Чекан Микола Одеська область 3 розряд Бацко А.М.
Замковий Мирослав Дніпропетровська область 2 розряд Тетеря А.С.
             

Головний суддя Сотрихіна О.С. (Міжнародна кат.)____________ Головний секретар Носач О.М. (Міжнародна кат.)____________

Суддя Панасюк Д.М. (1 категорія)_____________________

Протокол

Фінал Кубку України з ушу (таолу) 25-27 грудня 2015 року, м. Львів

Хлопці 9 - 11 років, вид програми: Дуйлянь

П.І.Б. Рік народження Область, місто Спортивний розряд Зайняте місце Прізвище, ініціали тренера
Лі Крістіан Одеська область 2 розряд Хажеєва З.З.
Щербань Дмитро Одеська область 3 розряд Федорцов В.В.
Гребельний Дмитро Київська область 2 розряд Панасюк Д.М.
Разкевич Олександр Київська область 3 розряд Панасюк Д.М.
Валітов Марат Одеська область 1 юн. розряд Маковська А.Р.
Кузоваткін Савелій Одеська область 1 юн. розряд Маковська А.Р.
Сичев Роман Хмельницька область 3 розряд Тулюк С. В.
Присяжнюк Сергій Хмельницька область 3 розряд Тулюк С. В.
Рогулін Микита Одеська область 3 розряд Романюк С.В.
Войкин Вадим Одеська область 1 юн. розряд Романюк С.В.
Івонін Микола Запорізька область 2 розряд Вiннiченко К.М.
Тімченко Михайло Запорізька область 2 розряд Вiннiченко К.М.
Тихонов Денис Львівська область 2 розряд Сотрихіна О.С.
Коцюба Микола Львівська область 2 розряд Сотрихіна О.С.
Штанченко Іван Одеська область 3 розряд Борисов Л.В.
Ковальов Андрій Одеська область 3 розряд Борисова Е.С.
Тюрін Іван Хмельницька область 3 юн. розряд Тулюк С. В.
Тюрін Святослав Хмельницька область 3 розряд Тулюк С. В.
Янчак Євген Запорізька область 2 розряд Вiннiченко К.М.
Буханов Олег Запорізька область 2 розряд Вiннiченко К.М.
Ткаченко Кирило Одеська область 3 розряд Бацко А.М.
Кутуза Денис Одеська область 3 розряд Бацко А.М.
Володін Кирило Одеська область 3 розряд Бацко А.М.
Чекан Микола Одеська область 3 розряд Бацко А.М.
Ужиловський Микита Одеська область 2 розряд Рудомьоткін Д.О.
Лямін Максим Одеська область 1 юн. розряд Рудомьоткін Д.О.
             

Головний суддя Сотрихіна О.С. (Міжнародна кат.)____________ Головний секретар Носач О.М. (Міжнародна кат.)____________

Суддя Панасюк Д.М. (1 категорія)_____________________

Протокол

Фінал Кубку України з ушу (таолу) 25-27 грудня 2015 року, м. Львів

Юніорки 12 - 14 років, вид програми: Чанцюань

П.І.Б. Рік народження Область, місто Спортивний розряд Зайняте місце Прізвище, ініціали тренера
Люта Дар'я Київська область КМС Носач О.М.
Стоян Єлизавета Запорізька область 1 розряд Пестов В.А.
Веріна Наталія Одеська область 1 розряд Борисов Л.В.
Комілжонова Хаітжон Запорізька область 2 розряд Пестов В.А.
Іванова Орина Київська область 1 розряд Носач О.М.
Полторацька Яна Київська область 2 розряд Панасюк Д.М.
Ромалійська Валерія Одеська область КМС Рудомьоткін Д.О.
Сотрихіна Роксолана Львівська область 1 розряд Сотрихіна О.С.
Унтілова Анастасія Одеська область 2 розряд Хажеєва З.З.
Жилка Марія Дніпропетровська область 1 розряд Переберін О.І.
Сапко Орина Київська область 2 розряд Панасюк Д.М.
Сенечин Соломія Львівська область 2 розряд Сотрихіна О.С.
Алексєюк Марія Одеська область 1 розряд Борисов Л.В.
Дишкант Софія Одеська область 3 розряд Борисова Е.С.
Мозгова Аліса Київська область 2 розряд Висовень Ю.А.
Фесенко Катерина Дніпропетровська область 1 юн. розряд Переберін О.І.
             

Юніорки 12 - 14 років, вид програми: Наньцюань

П.І.Б. Рік народження Область, місто Спортивний розряд Зайняте місце Прізвище, ініціали тренера
Соболь Лідія Запорізька область 2 розряд Сидоренко Д.С.
Калініченко Олександра Запорізька область КМС Вiннiченко К.М.
Федорцова Ганна Одеська область 1 юн. розряд Федорцов В.В.
Кукреш Ксенія Запорізька область 2 розряд Мороз М.О.
Єгорова Вікторія Одеська область 1 розряд Федорцов В.В.
Андибур Ірина Львівська область 2 розряд Сотрихіна О.С.
Мягких Аріна Одеська область КМС Федорцов В.В.
Пилипенко Дар'я Одеська область 2 розряд Борисов Л.В.
Закаляпіна Софія Одеська область 3 розряд Федорцов В.В.
Пихтіна Світлана Донецька область 2 розряд Болдирєв В.І.
Видиш Сніжана Запорізька область 2 розряд Данченко М.В.
Іщенко Дар'я Харківська область 2 розряд Арістов І.Г.
Олійник Катерина Одеська область   Бацко А.М.
             

Головний суддя Сотрихіна О.С. (Міжнародна кат.)____________ Головний секретар Носач О.М. (Міжнародна кат.)____________

Суддя Панасюк Д.М. (1 категорія)_____________________

Протокол

Фінал Кубку України з ушу (таолу) 25-27 грудня 2015 року, м. Львів

Юніорки 12 - 14 років, вид програми: Наньдао

П.І.Б. Рік народження Область, місто Спортивний розряд Зайняте місце Прізвище, ініціали тренера
Кукреш Ксенія Запорізька область 2 розряд Мороз М.О.
Єгорова Вікторія Одеська область 1 розряд Федорцов В.В.
Мягких Аріна Одеська область КМС Федорцов В.В.
Федорцова Ганна Одеська область 1 юн. розряд Федорцов В.В.
Пихтіна Світлана Донецька область 2 розряд Болдирєв В.І.
Калініченко Олександра Запорізька область КМС Вiннiченко К.М.
Закаляпіна Софія Одеська область 3 розряд Федорцов В.В.
Соболь Лідія Запорізька область 2 розряд Сидоренко Д.С.
Пилипенко Дар'я Одеська область 2 розряд Борисов Л.В.
Іщенко Дар'я Харківська область 2 розряд Арістов І.Г.
Видиш Сніжана Запорізька область 2 розряд Данченко М.В.
             

Юніорки 12 - 14 років, вид програми: Даошу

П.І.Б. Рік народження Область, місто Спортивний розряд Зайняте місце Прізвище, ініціали тренера
Люта Дар'я Київська область КМС Носач О.М.
Комілжонова Хаітжон Запорізька область 2 розряд Пестов В.А.
Веріна Наталія Одеська область 1 розряд Борисов Л.В.
Стоян Єлизавета Запорізька область 1 розряд Пестов В.А.
Жилка Марія Дніпропетровська область 1 розряд Переберін О.І.
Дишкант Софія Одеська область 3 розряд Борисова Е.С.
Андибур Ірина Львівська область 2 розряд Сотрихіна О.С.
Сапко Орина Київська область 2 розряд Панасюк Д.М.
             

Головний суддя Сотрихіна О.С. (Міжнародна кат.)____________ Головний секретар Носач О.М. (Міжнародна кат.)____________

Суддя Панасюк Д.М. (1 категорія)_____________________

Протокол

Фінал Кубку України з ушу (таолу) 25-27 грудня 2015 року, м. Львів

Юніорки 12 - 14 років, вид програми: Цзяньшу

П.І.Б. Рік народження Область, місто Спортивний розряд Зайняте місце Прізвище, ініціали тренера
Маренгольц Маргарита Запорізька область КМС Куліш Т.Є.
Іванова Орина Київська область 1 розряд Носач О.М.
Сотрихіна Роксолана Львівська область 1 розряд Сотрихіна О.С.
Полторацька Яна Київська область 2 розряд Панасюк Д.М.
Унтілова Анастасія Одеська область 2 розряд Хажеєва З.З.
Ромалійська Валерія Одеська область КМС Рудомьоткін Д.О.
Алексєюк Марія Одеська область 1 розряд Борисов Л.В.
Сенечин Соломія Львівська область 2 розряд Сотрихіна О.С.
Моторна Олександра Черкаська область 3 розряд Плисюк Г.В.
Сокирка Ольга Черкаська область 3 розряд Плисюк Г.В.
             

Юніорки 12 - 14 років, вид програми: Наньгунь

П.І.Б. Рік народження Область, місто Спортивний розряд Зайняте місце Прізвище, ініціали тренера
Кукреш Ксенія Запорізька область 2 розряд Мороз М.О.
Соболь Лідія Запорізька область 2 розряд Сидоренко Д.С.
Калініченко Олександра Запорізька область КМС Вiннiченко К.М.
Пихтіна Світлана Донецька область 2 розряд Болдирєв В.І.
Пилипенко Дар'я Одеська область 2 розряд Борисов Л.В.
Іщенко Дар'я Харківська область 2 розряд Арістов І.Г.
Видиш Сніжана Запорізька область 2 розряд Данченко М.В.
             

Головний суддя Сотрихіна О.С. (Міжнародна кат.)____________ Головний секретар Носач О.М. (Міжнародна кат.)____________

Суддя Панасюк Д.М. (1 категорія)_____________________

Протокол

Фінал Кубку України з ушу (таолу) 25-27 грудня 2015 року, м. Львів



Последнее изменение этой страницы: 2016-04-08; Нарушение авторского права страницы; Мы поможем в написании вашей работы!

infopedia.su Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Обратная связь - 18.210.12.229 (0.005 с.)