Фінал Кубку України з ушу (таолу) 25-27 грудня 2015 року, м. Львів




ЗНАЕТЕ ЛИ ВЫ?

Фінал Кубку України з ушу (таолу) 25-27 грудня 2015 року, м. Львів



Протокол

Фінал Кубку України з ушу (таолу) 25-27 грудня 2015 року, м. Львів

Дівчата До 8 років, вид програми: Чанцюань

П.І.Б. Рік народження Область, місто Спортивний розряд Зайняте місце Прізвище, ініціали тренера
Ковтун Аліна Одеська область 1 юн. розряд Федорцов В.В.
Щербань Ірина Одеська область 3 розряд Маковська А.Р.
Тащі Єлізавета Одеська область 1 юн. розряд Маковська А.Р.
Андибур Анастасія Львівська область 2 розряд Сотрихіна О.С.
Бердіна Аліна Черкаська область 3 розряд Плисюк О.В.
Мещатин Марія Львівська область 2 розряд Сотрихіна О.С.
Кононова Дар'я Черкаська область 3 розряд Плисюк Г.В.
Ячиновська Марта Одеська область 3 розряд Бацко А.М.
Сторчак Євгенія Черкаська область 3 розряд Плисюк Г.В.
Пітюліна Злата Харківська область 1 юн. розряд Арістов І.Г.
Головатюк Вероніка Черкаська область 3 розряд Плисюк О.В.
Камінська Софія Харківська область 2 юн. розряд Беседін Р.А.
             

Дівчата До 8 років, вид програми: Наньцюань

П.І.Б. Рік народження Область, місто Спортивний розряд Зайняте місце Прізвище, ініціали тренера
Коваленко Валерія Одеська область 1 юн. розряд Маковська А.Р.
Бельчікова Анастасія Одеська область 1 юн. розряд Маковська А.Р.
Тищенко Ярина Черкаська область 3 розряд Плисюк Г.В.
Гончар Зоряна Черкаська область 3 розряд Плисюк О.В.
             

Дівчата До 8 років, вид програми: Наньдао

П.І.Б. Рік народження Область, місто Спортивний розряд Зайняте місце Прізвище, ініціали тренера
Коваленко Валерія Одеська область 1 юн. розряд Маковська А.Р.
Тащі Єлізавета Одеська область 1 юн. розряд Маковська А.Р.
Тищенко Ярина Черкаська область 3 розряд Плисюк Г.В.
Бельчікова Анастасія Одеська область 1 юн. розряд Маковська А.Р.
Пітюліна Злата Харківська область 1 юн. розряд Арістов І.Г.
Сторчак Євгенія Черкаська область 3 розряд Плисюк Г.В.
             

Головний суддя Сотрихіна О.С. (Міжнародна кат.)____________ Головний секретар Носач О.М. (Міжнародна кат.)____________

Суддя Панасюк Д.М. (1 категорія)_____________________

Протокол

Фінал Кубку України з ушу (таолу) 25-27 грудня 2015 року, м. Львів

Дівчата До 8 років, вид програми: Даошу

П.І.Б. Рік народження Область, місто Спортивний розряд Зайняте місце Прізвище, ініціали тренера
Ковтун Аліна Одеська область 1 юн. розряд Федорцов В.В.
Щербань Ірина Одеська область 3 розряд Маковська А.Р.
Гончар Зоряна Черкаська область 3 розряд Плисюк О.В.
Кононова Дар'я Черкаська область 3 розряд Плисюк Г.В.
Бердіна Аліна Черкаська область 3 розряд Плисюк О.В.
Камінська Софія Харківська область 2 юн. розряд Беседін Р.А.
Ячиновська Марта Одеська область 3 розряд Бацко А.М.
             

Дівчата До 8 років, вид програми: Наньгунь

П.І.Б. Рік народження Область, місто Спортивний розряд Зайняте місце Прізвище, ініціали тренера
Тащі Єлізавета Одеська область 1 юн. розряд Маковська А.Р.
Кононова Дар'я Черкаська область 3 розряд Плисюк Г.В.
Тищенко Ярина Черкаська область 3 розряд Плисюк Г.В.
Коваленко Валерія Одеська область 1 юн. розряд Маковська А.Р.
Бельчікова Анастасія Одеська область 1 юн. розряд Маковська А.Р.
             

Дівчата До 8 років, вид програми: Гуньшу

П.І.Б. Рік народження Область, місто Спортивний розряд Зайняте місце Прізвище, ініціали тренера
Ковтун Аліна Одеська область 1 юн. розряд Федорцов В.В.
Щербань Ірина Одеська область 3 розряд Маковська А.Р.
Бердіна Аліна Черкаська область 3 розряд Плисюк О.В.
Ячиновська Марта Одеська область 3 розряд Бацко А.М.
Андибур Анастасія Львівська область 2 розряд Сотрихіна О.С.
Гончар Зоряна Черкаська область 3 розряд Плисюк О.В.
Сторчак Євгенія Черкаська область 3 розряд Плисюк Г.В.
Мещатин Марія Львівська область 2 розряд Сотрихіна О.С.
Пітюліна Злата Харківська область 1 юн. розряд Арістов І.Г.
Камінська Софія Харківська область 2 юн. розряд Беседін Р.А.
             

Головний суддя Сотрихіна О.С. (Міжнародна кат.)____________ Головний секретар Носач О.М. (Міжнародна кат.)____________

Суддя Панасюк Д.М. (1 категорія)_____________________

Протокол

Фінал Кубку України з ушу (таолу) 25-27 грудня 2015 року, м. Львів

Дівчата До 8 років, вид програми: Дуйлянь

П.І.Б. Рік народження Область, місто Спортивний розряд Зайняте місце Прізвище, ініціали тренера
Ковтун Аліна Одеська область 1 юн. розряд Федорцов В.В.
Щербань Ірина Одеська область 3 розряд Маковська А.Р.
Кононова Дар'я Черкаська область 3 розряд Плисюк Г.В.
Тищенко Ярина Черкаська область 3 розряд Плисюк Г.В.
Тащі Єлізавета Одеська область 1 юн. розряд Маковська А.Р.
Коваленко Валерія Одеська область 1 юн. розряд Маковська А.Р.
Андибур Анастасія Львівська область 2 розряд Сотрихіна О.С.
Мещатин Марія Львівська область 2 розряд Сотрихіна О.С.
Сторчак Євгенія Черкаська область 3 розряд Плисюк Г.В.
Гончар Зоряна Черкаська область 3 розряд Плисюк О.В.
Головатюк Вероніка Черкаська область 3 розряд Плисюк О.В.
Бердіна Аліна Черкаська область 3 розряд Плисюк О.В.
             

Головний суддя Сотрихіна О.С. (Міжнародна кат.)____________ Головний секретар Носач О.М. (Міжнародна кат.)____________

Суддя Панасюк Д.М. (1 категорія)_____________________

Протокол

Фінал Кубку України з ушу (таолу) 25-27 грудня 2015 року, м. Львів

Хлопці До 8 років, вид програми: Чанцюань

П.І.Б. Рік народження Область, місто Спортивний розряд Зайняте місце Прізвище, ініціали тренера
Ананченко Богдан Дніпропетровська область 2 юн. розряд Тетеря А.С.
Шинкаренко Володимир Київська область 1 юн. розряд Панасюк Д.М.
Василенко Олександр Київська область 1 юн. розряд Панасюк Д.М.
Кузоваткін Савелій Одеська область 1 юн. розряд Маковська А.Р.
Іщенко Роман Київська область 1 юн. розряд Біла О.І.
Ізюмський Святослав Дніпропетровська область 1 юн. розряд Ткаченко Д.В.
Осадчук Єгор Харківська область 2 розряд Беседін Р.А.
Куліченко Віталій Дніпропетровська область 1 юн. розряд Ткаченко Д.В.
Кипарь Іван Одеська область 3 розряд Романюк С.В.
Тюрін Іван Хмельницька область 3 юн. розряд Тулюк С. В.
Брєдак Артем Київська область 3 розряд Рева Р.М.
Котович Артем Дніпропетровська область 1 юн. розряд Ткаченко Д.В.
Шепшелей Микита Дніпропетровська область 2 розряд Тетеря А.С.
Бабіч Богдан Київська область 1 юн. розряд Біла О.І.
Коник Богдан Київська область 3 розряд Суонг А.А.
Шепеленко Микита Харківська область 1 юн. розряд Арістов І.Г.
Іщук Денис Хмельницька область 3 розряд Тулюк С. В.
Таврін Антон Харківська область 1 юн. розряд Беседін Р.А.
Чубукін Назар Черкаська область 3 розряд Плисюк Г.В.
Сааков Володимир Донецька область 3 розряд Воробйов Р.В.
Павлеса Олег Львівська область 2 розряд Сотрихіна О.С.
Ангельський Олександр Хмельницька область 3 розряд Тулюк С. В.
Лаврік Давід Дніпропетровська область 3 юн. розряд Сидоренко С.
Кузмич Максим Львівська область 2 розряд Сотрихіна О.С.
Чекан Михайло Одеська область 3 розряд Бацко А.М.
Корнієнко Артем Київська область 3 розряд Суонг А.А.
Чорний Олексій Київська область 1 юн. розряд Висовень Ю.А.
Куліш Кирило Запорізька область 3 розряд Фалiнський К.О.
             

Головний суддя Сотрихіна О.С. (Міжнародна кат.)____________ Головний секретар Носач О.М. (Міжнародна кат.)____________

Суддя Панасюк Д.М. (1 категорія)_____________________

Протокол

Фінал Кубку України з ушу (таолу) 25-27 грудня 2015 року, м. Львів

Хлопці До 8 років, вид програми: Даошу

П.І.Б. Рік народження Область, місто Спортивний розряд Зайняте місце Прізвище, ініціали тренера
Шинкаренко Володимир Київська область 1 юн. розряд Панасюк Д.М.
Кузоваткін Савелій Одеська область 1 юн. розряд Маковська А.Р.
Осадчук Єгор Харківська область 2 розряд Беседін Р.А.
Кипарь Іван Одеська область 3 розряд Романюк С.В.
Іщенко Роман Київська область 1 юн. розряд Біла О.І.
Ананченко Богдан Дніпропетровська область 2 юн. розряд Тетеря А.С.
Василенко Олександр Київська область 1 юн. розряд Панасюк Д.М.
Шепеленко Микита Харківська область 1 юн. розряд Арістов І.Г.
Іщук Денис Хмельницька область 3 розряд Тулюк С. В.
Таврін Антон Харківська область 1 юн. розряд Беседін Р.А.
Ангельський Олександр Хмельницька область 3 розряд Тулюк С. В.
Куліченко Віталій Дніпропетровська область 1 юн. розряд Ткаченко Д.В.
Ізюмський Святослав Дніпропетровська область 1 юн. розряд Ткаченко Д.В.
Тюрін Іван Хмельницька область 3 юн. розряд Тулюк С. В.
Котович Артем Дніпропетровська область 1 юн. розряд Ткаченко Д.В.
Чубукін Назар Черкаська область 3 розряд Плисюк Г.В.
Чекан Михайло Одеська область 3 розряд Бацко А.М.
             

Головний суддя Сотрихіна О.С. (Міжнародна кат.)____________ Головний секретар Носач О.М. (Міжнародна кат.)____________

Суддя Панасюк Д.М. (1 категорія)_____________________

Протокол

Фінал Кубку України з ушу (таолу) 25-27 грудня 2015 року, м. Львів

Протокол

Фінал Кубку України з ушу (таолу) 25-27 грудня 2015 року, м. Львів

Протокол

Протокол

Протокол

Протокол

Протокол

Протокол

Протокол

Протокол

Протокол

Протокол

Протокол

Протокол

Протокол

Протокол

Протокол

Протокол

Протокол

Протокол

Протокол

Протокол

Протокол

Протокол

Протокол

Протокол

Протокол

Протокол

Жінки вид програми: Цзяньшу

П.І.Б. Рік народження Область, місто Спортивний розряд Зайняте місце Прізвище, ініціали тренера
Темна Людмила Київська область МСМК Коваль А.М.
Варламова Наталія Одеська область КМС Борисов Л.В.
Опріщенко Наталія Харківська область 3 розряд Беседін Р.А.
Ковальчук Валентина Київська область МС Чуканов О.В.
Болячко Лілія Хмельницька область 1 розряд Тулюк С. В.
Фурман Аліса Хмельницька область КМС Тулюк С. В.
             

Головний суддя Сотрихіна О.С. (Міжнародна кат.)____________ Головний секретар Носач О.М. (Міжнародна кат.)____________

Суддя Панасюк Д.М. (1 категорія)_____________________

Протокол

Жінки вид програми: Цяншу

П.І.Б. Рік народження Область, місто Спортивний розряд Зайняте місце Прізвище, ініціали тренера
Темна Людмила Київська область МСМК Коваль А.М.
Варламова Наталія Одеська область КМС Борисов Л.В.
Болячко Лілія Хмельницька область 1 розряд Тулюк С. В.
Фурман Аліса Хмельницька область КМС Тулюк С. В.
Ковальчук Валентина Київська область МС Чуканов О.В.
Кондратьєва Тетяна Запорізька область МСМК Храмова Н.О.
             

Протокол

Протокол

Протокол

Фінал Кубку України з ушу (таолу) 25-27 грудня 2015 року, м. Львів





Последнее изменение этой страницы: 2016-04-08; Нарушение авторского права страницы

infopedia.su Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Обратная связь - 3.239.242.55 (0.012 с.)