Мога: не може загинути такий прекрасний сад. ) 


Мы поможем в написании ваших работ!



ЗНАЕТЕ ЛИ ВЫ?

Мога: не може загинути такий прекрасний сад. )



Навіщо діти вилізли на вершечок дерева? (Дерево — символ

Пізнання, дітям завжди хочеться більше знати, далі бачити,

Скоріше вирости.)

Ч ому діти втекли, адже Велетень нічого поганого не хотів зроби-

Ти? (Вони ще не знали, що він змінився.)

Ч ому саме в кутку саду, ще панувала Зима? (Душа велетня ще

Не зовсім здорова, але врятувати її, допомогти їй розцвісти по-

Винен був сам Велетень.)

Ч ому хлопчик поцілував Велетня? (Велетень — єдиний, хто

Допоміг йому, хто його зрозумів, подарував співчуття й любов.)

Ч ому інші діти не допомогли хлопчикові? (Дітям можуть допо-

Могти тільки дорослі, які у їхній уяві Велетнями.)

Ч ому сад став кращим, ніж був? (Душа велетня стала кращою

Чим більше добра ти даруєш іншим людям, тим більше й сам

Отримуєш добра.)

Розвиток навичок говоріння та письма

Впр. 2, с. 187 — учні відповідають на запитання.

Впр. 3, с. 187 — учні складають розповідь за малюнками.

ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Підбиття підсумків уроку

T. What did you practice at the lesson? What did you like to do at

the lesson? Your marks are…

Домашнє завдання

Learning Diary, с. 188–190.

UNIT 4. TIME FOR OUTDOORS. Lesson 4. My favourite season. L78 165

Додаток

Ставлення Велетня до дітей

Злість, гнів, жадібність

Ff Закричав страшним голосом

Ff Вигнав із саду

Ff побудував мур

Ff написав вивіску

Каяття, допомога, любов

Ff допоміг хлопчику

Ff впустив дітей

Ff розвалив мур

Ff грався з дітьми

Ff полюбив хлопчика

Ff чекав на друга

Ff любов до дітей

Ff зрадів зустрічі

Ff біль за іншого

Як змінюється опис саду?

Гарний сад

Ff М’яка трава, квіти, дерева, плоди

Ff Співають пташки

Ff Дзвенять дитячі голоси

Холодний сад

Ff Мур

Ff немає птахів, дітей

Ff не змінюються пори року

Ff холодно, мороз, вітер

Сад оживає

Ff спів коноплянки ff розцвіли дерева, квіти на

Гілках

Страх

Ff діти втекли, птахи полетіли, дерева припинили цвісти — перемога

Зими.

Прекрасний сад

ff Велетень зрозумів свої помилки;

ff допоміг хлопчикові;

Ff його серце ожило, в ньому почала жити любов.

L78

Grammar Revision

Мета: узагальнювати знання лексико-граматичного матеріалу.

Обладнання: підручник, робочий зошит, матеріали до завдань.

Усі уроки англійської мови. 5 клас (за підручником О. Д. Карп’юк)

ХІД УРОКУ

І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

Привітання. Повідомлення теми та мети уроку

T. Today’s topic is “Grammar Revision”.

Перевірка домашнього завдання

Перевірка заповнення “My Learning Diary”.

II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

Розвиток навичок читання та говоріння

Впр. 1, с. 183 — read and guess what the weather is like.

Впр. 2, с. 183 — remember about Cathy’s outdoor school, match

And copy.

Розвиток навичок аудіювання та говоріння

Впр. 3, с. 183–184 — listen about kids’ outdoor activities and

Choose the right answer.

Впр. 4, с. 184 — complete the dialogue with the words from the box.

Впр. 7, с. 185 — speak in a group.

ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Підбиття підсумків уроку

T. What did you practice at the lesson? What did you like to do at

the lesson? Your marks are…

Домашнє завдання

Впр. 5, с. 185.

UNIT 5. TIME FOR DISCOVERY

Lesson 1. Getting about

My home town

L79

Getting about the town

Мета: збагачувати лексичний запас учнів за темою «Подорож містом»;

Продовжити розвиток умінь аудіювання, говоріння, читання та письма

В межах теми.

Обладнання: підручник, робочий зошит, малюнки із зображенням споруд

Міста.

ХІД УРОКУ

І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

Привітання. Повідомлення теми та мети уроку

T. Today’s topic is “Getting about the town”.

Перевірка домашнього завдання

Впр. 5, с. 185 — перевірка виконання вправи.

II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

Уведення в іншомовну атмосферу

T. Today we are going on to speak about a city.

Would you like to live in the country or in the city? Why?

Where do you live?

How can we name Moscow, London, Oryol in one word?

What is the English for село?

What is the English for місто?

Усі уроки англійської мови. 5 клас (за підручником О. Д. Карп’юк)

Розвиток навичок говоріння



Поделиться:


Последнее изменение этой страницы: 2017-02-21; просмотров: 233; Нарушение авторского права страницы; Мы поможем в написании вашей работы!

infopedia.su Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Обратная связь - 52.14.253.170 (0.01 с.)