Розрахунок продуктивності тістомісильних машин періодичної дії



Мы поможем в написании ваших работ!


Мы поможем в написании ваших работ!



Мы поможем в написании ваших работ!


ЗНАЕТЕ ЛИ ВЫ?

Розрахунок продуктивності тістомісильних машин періодичної дії



Для всіх виробів тісто готується порційним способом.

Тісто для хліба житнього з кмином готується в тістомісильній машині «Прима-160Н»

Маса борошна в діжу для хліба житнього з кмином = 61,4 кг

Маса борошна за годину 80,0 кг( взято з попередніх розрахунків)

Продуктивність машини періодичної дії

Рт/м = 60* G бор.діжузамдод.оп (3.69)

де G бор.діжу – маса борошна в діжу, кг

τзам – тривалість замісу, хвилини

τ дод.оп – тривалість додаткових операцій, хвилини

τзам = 7 хвилин; τдод.оп = 3 хвилини

Рт/м = 60*61,4/7+3 =168,4 кг/год

Розрахунок кількості діж

Годинна кількість діж

Д год = G боргод / G бордіжу (3.70)

де G боргод– кількість борошна, яка витрачається за годину. кг

G бордіжу – кількість борошна, що йде на заміс тіста в одну діжу

Д год = 80/61,4 = 1,3 шт.

Ритм замішування

Ч=60/ Д год = 60/1,3 =46 хв.

Кількість діж для приготування густої закваски ( головки)

Доп = Д годброд.оп/60 (3.71)

де Д год – годинна кількість діж, шт

τброд.оп – тривалість бродіння густої закваски, хвилини

Доп = 1,3*210/60 = 3,9=4 діжі

Приймаємо 4 діжі

Кількість діж для приготування тіста

Дтіста = 1,3*40/60 = 0,87 =1 діжа

Приймаємо 1 діжу.

Зайнятість додатковими операціями

τзайн = 7+2+3+2 = 14 хвилин

Кількість діж для додаткових операцій

Дд.оп = 1,3*14/60 = 0,3=1 діжа

Приймаємо 1 діжу

Загальна кількість діж

Дзаг = 4+1+1 = 6 діж

Приймаємо 10% запасу діж для ремонту

Дзап =6*10/100 = 0,6=1 шт.

Всього діж на лінії 7 штук.

Кількість тістомісильних машин розраховується для кожного виду напівфабрикату окремо.

Nт.м = τзам /Ч (3.72)

де τзам –тривалість замішування напівфабрикату, хв.

Ч- ритм замішування напівфабрикату

Кількість тістомісильних машин для приготування густої закваски

Nт.м = 6/46 =0,13 шт.

Кількість тістомісильних машин для приготування тіста

Nт.м = 8/46 =0,17 шт.

Загальна кількість тістомісильних машин

Nт.м = 0,13+0,17=0,3=1шт

За розрахунками необхідно встановити одну тістомісильну машину, але фактично повинно бути не менше 2-х.

 

Тісто для батонів з висівками готується в тістомісильній машині «Прима-160Н»

Маса борошна в діжу для батонів з висівками = 48,0 кг

Маса борошна за годину 104,1 кг ( взято з попередніх розрахунків)

Рт/м = 60*48/7+3 =288,0 кг/год

Розрахунок кількості діж

Годинна кількість діж

Д год = G боргод / G бордіжу (3.73)

де G боргод– кількість борошна, яка витрачається за годину. кг

G бордіжу – кількість борошна, що йде на заміс тіста в одну діжу

Д год = 104,1/48 = 2,17 шт.

Ритм замішування

Ч=60/ Д год = 60/2,17=27,6 хв.

Кількість діж для приготування опари

Доп 2,17*240/60 = 8,68=9 діж

Приймаємо 9 діж

Кількість діж для приготування тіста

Дтіста = 2,17*60/60 = 2,17 =3 діжі

Приймаємо 3 діжі.

Зайнятість додатковими операціями

τзайн = 7+2+3+2 = 14 хвилин

Кількість діж для додаткових операцій

Дд.оп = 2,17*14/60 = 0,5=1 діжа

Приймаємо 1 діжу

Загальна кількість діж

Дзаг = 9+3+1 = 13 діж

Приймаємо 10% запасу діж для ремонту

Дзап =13*10/100 = 1,3=2 шт.

Всього діж на лінії 15 штук.

Кількість тістомісильних машин розраховується для кожного виду напівфабрикату окремо.

Кількість тістомісильних машин для приготування опари

Nт.м = 6/27,6 =0,22 шт.

Кількість тістомісильних машин для приготування тіста

Nт.м = 8/27,6 =0,29 шт.

Загальна кількість тістомісильних машин

Nт.м = 0,22+0,29=0,5=1шт

За розрахунками необхідно встановити одну тістомісильну машину, але фактично повинно бути не менше 2-х.

 

Тісто для сайки гірчичної готується в тістомісильній машині Прима-160Н.

Маса борошна в діжу для батонів з висівками =56 кг

Маса борошна за годину 119,15 кг ( взято з попередніх розрахунків)

Рт/м = 60*56/7+3 =336 кг/год

Розрахунок кількості діж

Годинна кількість діж

Д год = G боргод / G бордіжу (3.74)

де G боргод– кількість борошна, яка витрачається за годину. кг

G бордіжу – кількість борошна, що йде на заміс тіста в одну діжу

Д год = 119,15/56 = 2,13 шт.

Ритм замішування

Ч=60/ Д год = 60/2,13= 28,17 хв.

Кількість діж для приготування тіста.

Доп = 2,13*90/60 = 3,2=4 діжі

Приймаємо 4 діжі

Зайнятість додатковими операціями

τзайн = 7+2+3+2 = 14 хвилин

Кількість діж для додаткових операцій

Дд.оп = 2,13*14/60 = 0,5=1 діжа

Приймаємо 1 діжу

Загальна кількість діж на лінії

Дзаг = 4+1 = 5 діж

Приймаємо 10% запасу діж для ремонту

Дзап =5*10/100 = 0,5=1 шт

Всього діж на лінії 6 шт.

Загальна кількість діж на підприємстві

Дзаг =7+15+6=28 шт.

Кількість тістомісильних машин розраховується для кожного виду напівфабрикату окремо, а так як у нас тісто готується безопарним способом, то розраховуємо лише для приготування тіста

Nт.м = 8/28,17 =0,28 =1шт.

 



Последнее изменение этой страницы: 2016-12-12; Нарушение авторского права страницы; Мы поможем в написании вашей работы!

infopedia.su Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Обратная связь - 3.238.88.35 (0.008 с.)