Заглавная страница Избранные статьи Случайная статья Познавательные статьи Новые добавления Обратная связь FAQ Написать работу КАТЕГОРИИ: АрхеологияБиология Генетика География Информатика История Логика Маркетинг Математика Менеджмент Механика Педагогика Религия Социология Технологии Физика Философия Финансы Химия Экология ТОП 10 на сайте Приготовление дезинфицирующих растворов различной концентрацииТехника нижней прямой подачи мяча. Франко-прусская война (причины и последствия) Организация работы процедурного кабинета Смысловое и механическое запоминание, их место и роль в усвоении знаний Коммуникативные барьеры и пути их преодоления Обработка изделий медицинского назначения многократного применения Образцы текста публицистического стиля Четыре типа изменения баланса Задачи с ответами для Всероссийской олимпиады по праву Мы поможем в написании ваших работ! ЗНАЕТЕ ЛИ ВЫ?
Влияние общества на человека
Приготовление дезинфицирующих растворов различной концентрации Практические работы по географии для 6 класса Организация работы процедурного кабинета Изменения в неживой природе осенью Уборка процедурного кабинета Сольфеджио. Все правила по сольфеджио Балочные системы. Определение реакций опор и моментов защемления |
Playtime 6. Вірш, впр. 5 (c. 139).Содержание книги
Поиск на нашем сайте
Учитель пояснює значення нових слів і словосполучень. Учні хором повторюють слова вірша за вчителем; потім три-чотири учні читають вірш і розповідають його. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ Homework 1. Домашнє завдання. Впр. З (с. 142), письмово. Скласти за малюнками підручника, впр. 2Ь (с. 141), розповідь про день Біла. Summarizing 2. Підведення підсумків уроку. Відбувається як бесіда за схемою Т => Рр Р2, Р3. Т: Про що нове ви сьогодні дізналися? Чого навчилися? УРОК 64 Підтема: Запрошення на свято. Мета: Навчати усного діалогічного та писемного мовлення за темою. Обладнання: Підручник, тематичні малюнки (с. 143—144), картки для самостійної роботи (НО, НО^ Н03). ▼ ХІД УРОКУ ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ 1. Привітання й повідомлення теми та мети уроку. Т: Тема нашого уроку «Запрошення на свято». Сьогодні ви будете складати вірші, відгадувати загадки. Ви навчитеся складати запрошення на свій день народження. Warming up 2. Уведення в іншомовну атмосферу. Учитель роздає картки для самостійної роботи. Знайди та викресли зайве слово в рядку. 1. Easter cakes, church, carols, Christ, coloured eggs. 2. Easter, Christmas, New Year’s Day, Sunday, May Day. 3. beet, beans, carrot, banana, radish, potato. 4. boy, doctor, teacher, dancer, businessman. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ 1. Перевірка домашнього завдання. Учитель ставить запитання за текстом впр. 2Ь (с. 141). Т: Picture 1. When does Bill usually get up? What time is he getting up today? Why? Picture 2. What does Bill usually eat for breakfast? What is he eating now? Picture 3. Does Bill ever drink coffee? Why? What is he drinking now? Picture 4. Where does Bill always go on Easter Sunday? Where is he going now? Учні по черзі відповідають на запитання. Учитель викликає двох-трьох учнів для розповіді тексту вправи з опорою на малюнки. Для перевірки письмової впр. З (с. 142) учитель збирає зошити наприкінці уроку. 2. Подання діалогу для читання, впр. 1 (с. 143). 1) Етап підготовки до читання. Бесіда з учнями. Т: Do you like parties? What kind of party do you like most of a!l? Birthday party? New Year party? Christmas party? Easter party? Учні відповідають. T: Bill also likes parties. And today he has an invitation to a playday party. Do you know what kind of party it is? It’s a party where you practice your mind: solve puzzles, make rhymes etc. 2) Етап читання. T: Let’s read the dialogue and try to solve the puzzles. Учні читають діалог за ролями й намагаються відгадати загадки (с. 143). 3) Перевірка розуміння змісту тексту. Загадки. Т: I also have some puzzles for you. 1. This is my cat. It’s lazy and.... a) rat; b) fat. 2. Most little boys have a lot of.... a) noise; b) toys. 3. At breakfast: — Tell me, little Syd, what would you like to...? a) eat; b) read. — Well, I like to eat what is good and... a) meat; b) sweet. 4. Please push me and I’ll travel far. I’m fast. I’m a... a) star; b) car. 5. They have a brother. His name’s John. But John has no brothers. Who are they? a) John’s cousins; b) John’s sisters. 3. Подання тексту для читання, впр. 2 (с. 144). 1) Етап підготовки до читання. Т: Who likes to play guessing and spelling games? Raise your hands! Who likes to play team games? Who likes to run/jump/climb/dance/skate/play hide-and-seek? Учні читають за вчителем виділені слова й пригадують їхнє значення; потім наводять приклади словосполучень із цими словами, використовуючи матеріал вправи. 2) Етап читання. Учні про себе читають текст. 3) Етап перевірки розуміння змісту тексту. Учні відповідають на запитання вчителя. Т: What does the author like doing? Which games are in his/her world of games? How does he/she practise his/her mind and body? What do you do to practise your mind and body? The title of the text is «Why Do I play?» What is the answer? 4. Аудіювання лексичного матеріалу теми.
T: Listen and fill in the blanks. Mum: Kate! Here’s a letter for you. Kate: Thanks, Mum! Mum: Who is it from? Kate: It’s from Nick. He has a birthday party. And he asks me to come! Mum: When is the party? Kate: It’s on Sunday. Mum: What time? Kate: At 5 o’clock in the evening. Mum: Is it in his house? Kate: No, the party is at McDonald’s. Mum: Well, you have some days to buy a nice present. Після виконання завдання один із учнів читає текст запрошення. Розподіли слова на групи за типом читання виділеної букви чи буквосполучення.
Playtime 6. Вірш, впр. 4 (с. 145), Учитель пояснює значення нових слів і словосполучень. Учні хором повторюють слова вірша за вчителем; потім три-чотири учні читають вірш, потім розповідають його. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ 1. Домашнє завдання. Впр. З (с. 145), виготовити картку-запрошення на свій день народження. Summarizing 2. Підведення підсумків уроку. Відбувається як бесіда за схемою Т => PJt Р2, Р3. Т: Чого нового ви сьогодні навчилися? Що вам найбільше сподобалося робити? УРОК 65 Підтема: Мій світ. Мета: Повторити й узагальнити лексичний і граматичний матеріал семестру. Практикувати учнів в умінні аудіювання тексту. Обладнання: Підручник,тематичні малюнки {с. 146—147), картки для самостійної роботи (Н0г, НО^ Н03, Н04). ▼ ХІД УРОКУ І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ Greeting 1. Привітання й повідомлення теми та мети уроку. and Aim m „ і: Сьогодні у нас останній урок у цьому навчальному році. І ому ми повторимо основний матеріал, який вивчали цього року. Warming up 2. Уведення в іншомовну атмосферу. Гра «Noughts and Crosses». Учитель малює на дошці основу для гри в «хрестики-нулики».
Учні розподіляються на дві команди — «хрестики» й «нулики». Кожна команда вибирає собі категорію, а вчитель читає запитання до цієї категорії. Якщо гравці відповідають на запитання, то вчитель замість категорії ставить значок команди, що дала відповідь: X чи О. Перемагає команда, що має три хрестики чи нулики підряд. Запитання можуть бути такі: Animals: It lives in the forest; it’s brown and fat and has a short tail (bear). Professions: People of this profession sell things (seller). Cartoons: This cartoon is about a cat and a mouse (Tom and Jerry). Seasons; Children don’t go to school in... (summer). Christmas: How is a Christmas song called? (carol) Easter: What does Easter bunny bring? (coloured eggs) Clothes; We wear them on our hands in winter (mittens). Food: What vegetables do you need for a vegetable salad? Weather: What can we see in the sky at day when there are no clouds? (the sun) ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ 1. Перевірка домашнього завдання. Учитель просить кожного з учнів продемонструвати свою картку й прочитати текст запрошення.
Reading 2. Подання тексту для читання, впр. 1 (с. 146). 1) Етап підготовки до читання. Т: What activities occur in the text? 3) Етап перевірки розуміння змісту тексту. Т: What does the author like doing? What does he do? Do you like the author’s rhyme? Can you make rhymes? 4) Складання віршів. T: Let’s make up rhymes together. Учитель пише на дошці вірш, у якому пропущені слова, й окремо - магаються скласти вірш: 1. I like.... (cafs, mice, rats, dogs) And I like.... But I hate.... And I hate.... 2. Butterfly,.... (sky. high, fly, butterfly) Where do you...? I fly very.... In the blue, blue.... 3. Point to the... (window, wall, door, floor ) Point to the... Point to the... Point to the... 3. Повторення граматичного матеріалу. 1) Аудіювання та говоріння. а) Учитель роздає картки, на яких зображені Віл і його друзі. Прослухай речення й запиши імена дітей під відповідними малюнками. Дай відповіді на запитання.
1. Who is Bill? 4. Who is Tim? 7. Who is Max? 2. Who is Peter? 5. Who is Nick? 8. Who is Jane? 3. Who is Mary Poppins? 6. Who is Vicky? 9. Who is Kate? б) Учитель двічі читає текст листа Біла. Завдання учнів — прослухати й підписати імена дітей на малюнках. Т: Listen to the text and write the names. Dear Taras! These are the pictures of my friends and me. We all are at school. The boy at the blackboard is Tim. It’s the lesson of English. Tim is writing the date. Can you see the woman who is looking at Tim? She’s our teacher Mary Poppins. Kate and Nick are at the Art lesson. They are drawing. Vicky’s favourite lesson is Music. You can see her at the Music lesson now. She is singing. Peter and Max don’t like singing. They like Sport, You can see them in the gym. They are playing basketball. Do you like the girl in the long dress? She is very nice! It’s Jane. She’s acting as a princess in the schoo! show. Can you see me? I’m sitting at the computer. I’m not playing. I’m writing you e-mail. Write to me soon. Bye! Your e-mail friend, Bill. в) Учитель ставить запитання за малюнками, учні відповідають. Т: What is/are Tim/Mary Poppins/Kate and Nick/Vicky/Peter and Max/ Jane/Bili doing? 2) Bnp. 2 (c. 146). Учні заповнюють таблицю й усно складають за нею речення. і play tennis on Fridays. P2\ You often play football. PB\ He sometimes plays chess with his friend. I т. д. 3) Bnp. 3{c. 146). Учні усно поєднують початок речень із їхнім закінченням. 4) Тренування у писемному мовленні. Учитель роздає картки з текстом про розклад дня учня, але в тексті пропущена певна інформація. Учні повинні заповнити пропуски інформацією про себе. Заповни пропуски інформацією про себе. I usually get up at_____________________ o’clock. Then I_____________________ and_____________________. I have breakfast at_______________ o’clock. My school starts at___________________ o’clock. I have____________________ lessons every day, sometimes After school I usually have____________________. In the evening I__________________. I go to bed at____________________ o’clock. Учитель просить трьох-чотирьох учнів прочитати свої тексти. 4. Повторення лексичного матеріалу семестру. Завдання на картках. Знайди й викресли «зайве» слово. 1) Elephant, dog, shirt, tiger, cow. 2) Strawberry, raspberry, blueberry, peach. 3) Golf, wrestling, baseball, drum. 4) Policeman, Spiderman, fireman, teacher, nurse. Закінчення завдання
5) France, England, Ukraine, Greek, Germany. 6) Plate, ice-cream, pizza, cheese, sausages. 7) Sally, Ruth, Tom, Mary, Susan. 8) Bread, tea, coffee, milk, juice. 9) Shirt, bag, dress, tie, hat. 5. Аудіювання. Учитель двічі читає діалоги. Учні слухають і позначають на картках той малюнок, що відповідає змісту прослуханого тексту. Dialogue 1 — Which doll is yours? Is it wearing a nice long dress and shoes? — No, my doll is wearing a skirt and a blouse. Dialogue 2 m— What's your sister doing? — She’s cooking. — Is she making soup? — No, she’s making a vegetable salad. Dialogue 3 — What’s your mother’s job? — She works at the theatre. — Is she a dancer? — No, she is a singer. Dialogue 4 — What do you usually have for breakfast? Coffee and sandwiches? — I never have coffee for breakfast. I like tea and sandwiches in the morning.
H04: Saying ЦІ. Заключна частина уроку Goodbye Прощання з учнями. Bop. 4{с. 147). Учні ланцюжком читають діалог, у якому Мері Поппінс прощається з учнями. Т: Well, Mary is saying goodbye to her pupils and Fm saying goodbye to you. I hope you’ll have a good time on summer holidays. And the last rhyme this year is «School Is Over». Учні читають вірш за учителем і хором, разом із вчителем, розповідають. УРОК 66 (КОНТРОЛЬНИЙ) Підтема: Тематична контрольна робота 6. Мета: Перевірити рівень мовної та комунікативної компетенції за темою «Природа». Обладнання: Картки для самостійної роботи {НО^ Н02), зошит для тематичного оцінювання (Test 6). ▼ ХІД УРОКУ І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ Greeting 1. Привітання й повідомлення теми та мети уроку. and Aim гр. 0ьогодні ми напишемо контрольну роботу й перевіримо, чи добре ви засвоїли матеріал теми. Ви продемонструєте уміння давати відповіді на запитання й доповнювати речення, використовуючи лексичний і граматичний матеріал теми. №агтіпд ир 2. Уведення в іншомовну атмосферу. Завдання на картках. Учні самостійно виконують завдання, потім разом з учителем перевіряють- НО,: Розфарбуй слова відповідно до інструкцій. Colour the job words blue. Colour the clothes words grey. Colour the animal words yellow. Colour the weather words green. Colour the food words red.
1. Повторення лексико-граматичного матеріалу теми. Завдання на картках. 1.Викресли «зайве» слово. Sun, wind, rain, snow, slow, cloud. Bear, dog, horse, ball, cow, giraffe. Beet, potato, radish, banana, cucumber, spinach. Christ, Easter cakes, church, Easter bunny, carols. Winter, spring, summer, autumn, picnic. 2. Утвори прислівники від прикметників за допомогою суфікса -Іу. happy — sad —____________________________ usual —___________________________ merry —__________________________ warm —__________________________ ready —■_________________________ bright —__________________________ beautiful —_______________________
2.______________________________________________________________________________ 3._____________________________________________________________________________ 4._____________________________________________________________________________ 5._____________________________________________________________________________ Instructions 2. Інструкція по виконанню контрольної роботи та її оцінюванню за 12-бальною шкалою. Т: Контрольна робота складається з чотирьох завдань. За кожне правильно виконане завдання ви отримуєте 3 бали. Test 3. Виконання контрольної роботи. Текст контрольної роботи див. на с. 299. III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ Summarizing Підведення підсумків уроку Відбувається як бесіда за схемою Т => Р{, Р2, Р3. Т: Чи усі завдання ви успішно виконали? Які труднощі у вас виникли під час виконання контрольної роботи? УРОК 67 Підтема: Контроль навичок читання й письма. Мета: Провести підсумковий контроль навичок читання й письма. Обладнання: Зошит для тематичного оцінювання (Tests: Reading (the second term). Writing (the second term)). ▼ ХІД УРОКУ ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ 1. Привітання й повідомлення теми та мети уроку. Т: Сьогодні ми напишемо семестрову контрольну роботу й перевіримо, як добре ви навчилися читати й писати англійською мовою, чи добре ви засвоїли лексичний і граматичний матеріал теми. Instructions 2. Інструкція по виконанню контрольної роботи та її оцінюванню за 12-бальною шкалою. Т: Контрольна робота складається з двох тестів, кожен із них має чотири завдання. За кожне правильно виконане завдання ви отримуєте 3 бали. Оцінка виставляється за кожне тестове завдання окремо. II, ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ Test Виконання контрольної роботи. Текст контрольної роботи див. на с. 307. III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ Биттагігіпд Підведення підсумків уроку Відбувається як бесіда за схемою Т Рґ Р2, Рг Т: Чи усі завдання ви успішно виконали? Які труднощі у вас виникли під час вико- нання контрольної роботи? УРОК 68 (КОНТРОЛЬНИЙ) Підтема: Контроль навичок аудіювання й говоріння. Мета: Провести підсумковий контроль навичок аудіювання й говоріння. Обладнання: Зошит для тематичного оцінювання (Tests: Listening Comprehension(the second term). Speaking (the second term)). V ХІД УРОКУ ПІДГОТОВКА до сприйняття іншомовного мовлення 1. Привітання й повідомлення теми та мети уроку. Т: Сьогодні прослухаєте кілька текстів і діалогів і продемонструєте вміння сприймати англійську мову на слух, а також уміння вести бесіду англійською мовою. Instructions 2. Інструкція по виконанню контрольної роботи та її оцінюванню за 12-бальною шкалою. Т: Контрольна робота складається з двох тестів, кожен із них має чотири завдання. За кожне правильно виконане завдання ви отримуєте 3 бали. Оцінка виставляється за кожне тестове завдання окремо. II. ■ ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ Test Виконання контрольної роботи. Текст контрольної роботи див. на с. 303, 313. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ Підведення підсумків уроку Відбувається як бесіда за схемою Т Рг Р2, Р3. Т: Чи усі завдання ви успішно виконали? Які труднощі у вас виникли під час вико- нання контрольної роботи? УРОК 69 РЕЗЕРВНИМ Підтема: Повторення. Мета: Підвести підсумки роботи в 3 класі. Обладнання: картки для індивідуальної роботи (Н01), фішки, кубик, картки для командної гри (Н02). ▼ ХІД УРОКУ L ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ Greeting 1. Привітання. Т: Hello, children! How are you today? Ps: We are fine, thank you! Aim 2. Повідомлення теми та мети уроку. Т: Сьогодні ви дізнаєтеся про результати контрольної роботи, а потім ми підведемо підсумки навчання в третьому класі. 3. Обговорення результатів контрольної роботи. Учитель підводить підсумки: повідомляє» які завдання були виконані успішно, а які неправильно, й пояснює складні моменти. Якщо учні мають запитання стосовно завдань контрольної роботи, учитель відповідає на них. II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ Summarizing 1. Підведення підсумків навчання в третьому класі. Т\ This year you’ve learned a lot. Now you can speak on many different topics in English. You have learned many new words and improved your grammar. Let’s compare your knowledge and skills in the beginning and at the end of the school year. For excellent knowledge write E, for good knowledge write G, and write S if your knowledge is satisfactory but not really good. Учні оцінюють свої знання на початку й наприкінці навчального року, потім заповнюють таблицю.
2. Узагальнення лексико-граматичного матеріалу. Гра «Let’s Remember ...у. Для гри необхідні фішки та кубик. Діти грають у групах по 3—4 гравці. Ставлять фішки на клітинку «Start», по черзі кидають кубик і пересуваються на відповідну кількість клітинок. Якщо гравець потрапляє на клітинку без зірки, він повинен скласти речення за темою, зазначеною на цій клітинці. Коли гравець потрапляє на клітинку з однією зіркою (★), він повинен скласти запитання за темою, зазначеною на цій клітинці. Коли гравець потрапляє на клітинку з двома зірками (★ ★), він повинен дати відповіді на запитання інших гравців за темою, зазначеною на цій клітинці. За кожне правильно побудоване висловлювання (питальне або стверджувальне) учень отримує 1 бал. Перемагає той учень, який наприкінці гри матиме найбільшу кількість балів.
III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ Saying Прощання з учнями на літо, «good-bye» T: Well, now it’s time to say «good-bye». Have a good time in summer! See you next year! TESTS TEST 1 (UNIT 1. IN THE GREENWOODS SUMMER CAMP) Variant I (Ці Встав пропущені літери. U___ f____ і n e I___ a 1___ E n___! a________ G_______ man______ r a n c_____________ S p_______ n Ці Чи правильні твердження! Розглянь малюнок і вислов згоду (S) чи незгоду (*).
* 1) This is a swimming-pool. 2) We can see one girl. 3) We can see one boy. 4} You can play tennis here. 5) You can watch cartoons here. 6) You can play football here. 7) You can swim here.
TEST 1 (UNIT 1. IN THE GREENWOODS SUMMER CAMP) Variant II ф Встав пропущені літери. Eng_____ a____ d U k____ ai_____ e I t____ I____ F__ a n c_____ Spa____________________ e____ man______
^ 1) This is a party hall. 2) We can see two girls. 3) We can see two boys. 4) You can play tennis here. 5) You can dance here. 6) You can sing here. 7) You can swim here.
TEST 2 (UNIT 2. AT GRANDPARENTS') Variant I U Розподіли слова відповідно до читання виділеного буквосполученкя. bathroom, three, chair, armchair, bath, teacher, thanks, kitchen [в] ___________________________________________________________ [tj] __________________________________________________
Colour the D-words yellow. Colour the C-words orange. Colour the F-words blue. Colour the T-words black. Draw a red ball on the table. Draw a yellow ball next to the TV. Draw a green ball under the chair. © Встав слова, відповідні малюнкам. Прочитай текст. Old John Parker is a farmer. He has birds and animals on his farm. These
_. Hens lay
On the farm John Parker also has two \irui
Blackie. John Parker likes his farm!
TEST 2 (UNIT 2. AT GRANDPARENTS') Variant I! U Розподіли слова на два стовпчики, відповідно до читання виділеного буквосполучення.
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Последнее изменение этой страницы: 2016-09-19; просмотров: 170; Нарушение авторского права страницы; Мы поможем в написании вашей работы! infopedia.su Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Обратная связь - 3.144.41.252 (0.013 с.) |