Заглавная страница Избранные статьи Случайная статья Познавательные статьи Новые добавления Обратная связь FAQ Написать работу КАТЕГОРИИ: АрхеологияБиология Генетика География Информатика История Логика Маркетинг Математика Менеджмент Механика Педагогика Религия Социология Технологии Физика Философия Финансы Химия Экология ТОП 10 на сайте Приготовление дезинфицирующих растворов различной концентрацииТехника нижней прямой подачи мяча. Франко-прусская война (причины и последствия) Организация работы процедурного кабинета Смысловое и механическое запоминание, их место и роль в усвоении знаний Коммуникативные барьеры и пути их преодоления Обработка изделий медицинского назначения многократного применения Образцы текста публицистического стиля Четыре типа изменения баланса Задачи с ответами для Всероссийской олимпиады по праву Мы поможем в написании ваших работ! ЗНАЕТЕ ЛИ ВЫ?
Влияние общества на человека
Приготовление дезинфицирующих растворов различной концентрации Практические работы по географии для 6 класса Организация работы процедурного кабинета Изменения в неживой природе осенью Уборка процедурного кабинета Сольфеджио. Все правила по сольфеджио Балочные системы. Определение реакций опор и моментов защемления |
Summarizing Підведення підсумків уроку.Содержание книги
Поиск на нашем сайте
Відбувається як бесіда за схемою Т «=> Рр Р2, Р3. Т: Чи усі завдання ви успішно виконали? Які труднощі у вас виникли під час виконання контрольної роботи? УРОК 45 Підтема: Різдво в Україні. Мета: Ознайомити з лексикою теми. Навчати діалогічного й монологічного мовлення за темою. Обладнання: Підручник,тематичні малюнки (с. 98, 99); картки для самостійної роботи (НО, Н03), картки для гри (НОг). ▼ хід УРОКУ ПІДГОТОВКА до сприйняття іншомовного мовлення
Good morning, Sue! Nice to see you! Hello, Ralf! How is life? Hi, Seon! How are you getting on?
2. Повідомлення теми та мети уроку. Т: Тема нашого уроку — Різдво в Україні. Отже сьогодні ми поговоримо про свято Різдва й порівняємо традиції святкування Різдва в Англії й в Україні. Warming up 3. Уведення в іншомовну атмосферу. 1) Бесіда. Т: What season is it now? What are winter months? Do you like winter? What can we do in winter? What else is good about winter? Yes! In winter there are a lot of wonderful holidays: New Year’s Day, Christmas, St. Valentine’s Day. In December I told you about Christmas in England. And today we’ll speak about Christmas in Ukraine. 2) Пісня «We Wish You a Merry Christmas» (див. урок 33). II, ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ Presenting 1. Подання нового лексичного матеріалу. Vocabulary 1) Впр. 1 (с. 98). Т\ Look at the words on page 98.1 think you already know these words, don’t you? Let’s check it. Help me to match these words with their definitions. Учитель читає визначення слів, а учні здогадуються, яке слово, з поданих на с. 98, мається на увазі: Somebody or something from Ukraine (Ukrainian). Time when children don’t go to school; special events like New Year’s Day, Christmas etc (holidays). A religious holiday celebrating the birth of Jesus Christ (Christmas). An English Christmas song (carol). T: Use ex. 1 on page 98 to give me the examples of phrases with the words: Christmas, Ukrainian, holidays, carol. Учні знаходять у тексті вправи словосполучення із зазначеними словами. Т: Now read Taras’s letter and tell what the children on the photos are doing. Учні про себе читають лист Тараса, потім відповідають на запитання. 2) Бесіда. Т: Well, let's find out what you know about Christmas in Ukraine and what you remember about Christmas in England (див. урок 33). When is Christmas in Ukraine/England? How are traditional Christmas songs called in Ukraine/England? What is the traditional Christmas dish in Ukraine/England? Why do the English say: «Christmas is coming and the goose is getting fat». When does Santa Claus bring children presents in Ukraine/England? 3) Закріплення JIO теми. Учитель роздає завдання на картках. Розподіли слова на дві групи: ті, що стосуються Різдва в Англії, і ті, що стосуються Різдва в Україні.
Christmas presents January 7th Santa Claus vertep show goose Christmas Ukraine
4) Гра «Hedgehogs». Учитель схематично малює на дошці ялинку, що має три гілки справа та три зліва. Під ялинкою схематично зображує двох їжачків — одного справа, другого зліва. Клас розподіляється па дві команди. До дошки виходить по одному представнику кожної з них. Учитель записує їхні імена на рівні верхньої гілки: ім’я одного учня — справа, а другого — зліва. На столі розкладені картки із запитаннями за темою «Різдво». Потім учні, що біля дошки, по черзі тягнуть картки, читають запитання і дають відповіді. Якщо учень припускається помилки або не може дати відповідь на запитання, він «спускається» на гілку нижче. Учень, що першим «падає» на їжачка, програє. Учень, що «залишається на ялинці», виграє.
2. Подання діалогу для читання, впр. 2 (с, 99). 1) Етап підготовки до читання. Бесіда з учнями. Т: Let’s look at the picture on page 99. Who can we see in this picture? Are they in Ukraine? What are they looking at? And these photos are from Ukraine. They are Taras’s! Bill is telling his friends about Taras’s letter and is showing photos. 2) Етап читання. Учні читають діалог за ролями, 3) Етап перевірки розуміння змісту тексту. Т: Now let’s complete the text about Christmas in Ukraine.
Учні самостійно заповнюють пропуски, використовуючи слова в рамці. Потім читають текст ланцюжком. 3. Повторення граматичного матеріалу. Теперішній тривалий час. 1) Впр. 3{с. 99). Учні ланцюжком відповідають на запитання вправи. 2) Впр. 4(с. 99). Робота в парах. Учні усно складають діалоги за зразком вправи, використовуючи словосполучення в рамці. Check on 4. Перевірка домашнього завдання. Для перевірки письмової впр. 7 (с. 97) учитель збирає зошити наприкінці уроку. III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ Homework 1. Домашнє завдання. Підготувати розповідь про Різдво в Україні (за текстом на картках Н02). Summarizing 2. Підведення підсумків уроку. Відбувається як бесіда за схемою Т ^ Рг Р2, Р3. Т: Чого нового ви сьогодні навчилися? Про що дізналися? Що вам найбільше сподобалося робити? Які завдання були найскладнішими? УРОК 46 Підтема: їжа. Мета: Ознайомити з лексикою теми. Навчати діалогічного мовлення за темою. Обладнання: Підручник,тематичні малюнки (с. 100,101); малюнок (НО^, картки для самостійної роботи (Н02, Н03) ▼ ХІД УРОКУ ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ 1. Привітання. Див. урок 45. 2. Повідомлення теми та мети уроку. Т: Тема нашого уроку — їжа. Сьогодні ви навчитесь описувати, що люди роблять на кухні у певний момент. 3. Перевірка домашнього завдання. Т\ When is Christmas in Ukraine? How are traditional Christmas songs called in Ukraine? What is the traditional Christmas dish in Ukraine? Учитель викликає, трьох-чотирьох учнів, що розповідають про Різдво в Україні. 4. Уведення в іншомовну атмосферу.
Учитель показує учням малюнок й роздає картки з текстом листа про святкуван- ня Нового року. Завдання учнів — вибрати із двох варіантів у реченні правильний і підкреслити його: Mum is watching TV /eating the cake. HO: Вибери й підкресли слово, що відповідає малюнку. Dear Nick, This is a picture of our New Year’s party. This is my family: My Mum, Dad, my little sister Ann and our dog. Mum is watching TVjeating the cake. Dad is watching TV/sleeping. Ann is singing/dancing. She looks happy! The dog is sleeping/eating. I’m skiing/taking the photo — so you can’t see me! Have a Happy New Year! Bye, Kate II, ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ Presenting 1. Подання лексичного матеріалу. Vocabulary у. Let’s look at the small pictures on page 100. Who can we see in this picture? And in these pictures Tom is doing different things. What’s he doing? Let’s read the new words and answer this question. Учні читають за вчителем нові дієслова теми. Т\ Picture 1. What’s Tom doing? P2: Tom is eating. T: Yes, Tom is eating some soup and bread. Picture 2. What’s Tom doing? P3: Tom is drinking. T: Picture 3. Is Tom eating/drinking? What’s Tom doing? P4\ Tom is cooking. T: Picture 4. Is Tom in the kitchen or in his room? What’s Tom doing? Ps: Tom is making a chair. 2. Подання діалогу для читання, впр. 1 (с. 100). 1) Етап підготовки до читання. Бесіда з учнями. Т: Let’s look at the big picture on page 100. Who can we see in this picture? Are they in the kitchen? What are Mum and Kate doing? And what’s Bill doing? Is he cooking? Is he wiping the plates? 2) Етап читання. T: Now let’s read the dialogue. Учні читають діалог за ролями. 3) Етап перевірки розуміння змісту тексту. Т: Listen to me and correct me: Vicky and Bill are talking on the phone. Mum isn’t busy in the kitchen. Tom is helping Mum in the kitchen. Bill is making a cake. Kate is eating a cake. 3. Повторення граматичного матеріалу. Теперішній тривалий час. 1) Вірш-сценка «The Baby’s Sleeping». Mum: Sh! Sh! The baby’s sleeping, the baby’s sleeping! Dad (дивлячись телевізор): What did you say? What did you say? Mum: I said: Hush! Hush! The baby’s sleeping, the baby’s sleeping! Dad: What did you say? What did you say? Mum: I said: Please, be quiet! Please, be quiet! The baby’s sleeping, the baby’s sleeping! Dad: What did you say? What did you say? Мит (починає кричати): I said: Stop it! Stop it! The baby’s sleeping, the baby’s sleeping! Baby: W-a-a-a-a-a. Учитель пояснює значення незнайомих слів і речень. Учні хором повторюють сло- ва вірша за вчителем; потім розігрують сценку: один із учнів — «матуся», другий — «батько», третій— «немовля». 2) Впр. 2{с. 100—101). Учні читають за вчителем слова й речення, перекладають їх українською мовою; потім усно відповідають на запитання вправи. 3) Впр. 3(с. 101). Учитель ставить запитання до малюнків вправи й допомагає учням дати відповіді на них. Т: Picture 1. What’s she doing? Pt: She’s drinking some milk. T: Picture 2. What’s she doing? P2: She’s cooking. T: Picture 3. What are they doing? Pg: They are having dinner. T: Picture 4. What’s she doing? P4: She’s doing the housework. T: Picture 5. What are they doing? Ps: They are talking on the phone. T: Picture 6. What’s she doing? P6: She’s making a cake, T: Picture 7. What’s she doing? P?: She’s teaching English. T: Picture 8. What are they doing? Pg: They are singing koliadas. 4) Bnp. 4 (c. 101). Учні в парах усно складають діалоги за зразком вправи. 5) Вивчення вірша «Five ±‘at sausages». Учні отримують картки і знаходять в тексті вірша речення в теперішньому тривалому часі. Потім учитель пояснює нові слова, після чого учні по черзі читають строфи вірша. 2—4 учні (за бажанням) декламують вірш перед класом. FIVE FAT SAUSAGES Five fat sausages are sizzling in a pan, One went pop! and the others went bang! Four fat sausages are sizzling in a pan, One went pop! and the others went bang! Three fat sausages are sizzling in a pan, One went pop! and the others went bang! Two fat sausages are sizzling in a pan, One went pop! and the other went bang! One fat sausage is sizzling in a pan, One went pop! and none went bang! No fat sausages are sizzling in a pan. Прочитай вірш і знайди речення в теперішньому тривалому часі. FIVE FAT SAUSAGES Five fat sausages are sizzling in a pan, One went pop! and the others went bang! Four fat sausages are sizzling in a pan, One went pop! and the others went bang! Three fat sausages are sizzling in a pan, One went pop! and the others went bang! Two fat sausages are sizzling in a pan, One went pop! and the other went bang! One fat sausage is sizzling in a pan, One went pop! and none went bang! No fat sausages are sizzling in a pan. III. Ш ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ Homework 1. Домашнє завдання. Впр. З (с. 101), письмово.
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||
Последнее изменение этой страницы: 2016-09-19; просмотров: 179; Нарушение авторского права страницы; Мы поможем в написании вашей работы! infopedia.su Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Обратная связь - 3.138.102.163 (0.008 с.) |