Reading 2. Подання діалогу для читання, впр. 1 (с. 51). 


Мы поможем в написании ваших работ!



ЗНАЕТЕ ЛИ ВЫ?

Reading 2. Подання діалогу для читання, впр. 1 (с. 51).



1) Етап підготовки до читання.

Бесіда з учнями за малюнками до тексту.

Т: You are pupils and Bill is a pupil too. His summer holidays are over and Bill and his friends are back to school. We can see them on page 51 of your books. So, please open your books at page 51 and look at the pictures of exercise 1. Who can we see in there? What ’s the teacher’s name? What is the teacher pointing at?

2) Етап читання.

T: Look at the dialogues and find greetings there.

Учні про себе читають діалоги й знаходять у них привітання.

Потім учні читають діалоги за ролями.


3) Етап перевірки розуміння змісту тексту.

Т: What are the responses to these replies in the dialogue?

— Hi, Peter!

— How are you?

— Welcome back to school!

— Nice to see you again.

What is there in the timetable? Are there children’s names/teacher’s name/days of the week/lessons?

3. Подання лексичного матеріалу.

1) Подання лексичного матеріалу.

Т: Well, in the timetable we can see lessons: Maths, English, Reading, Art, Sport, Music. Учитель пише на дошці назви шкільних предметів і роздає учням малюнки, на яких зображені діти на різних уроках. Учні в парах вирішують, який малюнок якому сло­ву відповідає. Потім учитель читає слова — назви шкільних предметів, а кожна пара учнів піднімає відповідний малюнок, наприклад:

Т: Maths!

Учні піднімають малюнки із зображенням уроку математики. Якщо в учнів різні варіанти відповідей (наприклад, учень вважає, що Maths — це малювання), учні об­говорюють свій вибір, а учитель коментує аргументи учнів.

2) Закріплення нової лексики.

Т: Now repeat after me: Maths/English/Reading/Art/Sport/Music.

Учні повторюють.

T: Do you like Maths/English/Reading/Art/Sport/Music?

Далі учні працюють у групах.

Учитель розподіляє клас на три-чотири групи. Учні однієї з груп називають урок, інші групи повинні якомога швидше й правильно підняти відповідний малюнок. Яка група перемагає, та й називає наступну назву уроку.

4. Практикування у вимовлянні звуків.

Впр. 2 (с. 52).

Учні повторюють за вчителем звуки, а також слова, словосполучення й речення, в яких є ці звуки; учитель контролює правильність вимовляння.

5. Подання тексту для читання, впр. 2 (с. 52).

1) Етап підготовки до читання.

Бесіда з учнями.

Т: Well, Miss Poppins says: «Look at your new timetable». And we can see Bill’s new time­table on page 52. Look at the table on page 52 and answer my question. What lessons has Bill got at school?

What lessons has Bill got on Monday? What lessons has Bill got on Tuesday? What lessons has Bill got on Wednesday? What lessons has Bill got on Thursday? What lessons has Bill got on Friday? What lessons has Bill got on Saturday? What lessons has Bill got on Sunday?

2) Етап читання.

T: Now let’s read the text «Bill’s Timetable».

Учні читають текст ланцюжком.


3) Етап перевірки розуміння змісту тексту.

а) Впр. З (с. 52).

Т: So, how many days do the children go to school? What are these days? When don’t they go to school?

б) Bnp. 4 (c. 52).

Учні спочатку успо за допомогою вчителя заповнюють пропуски в реченнях, а потім записують речення в зошити. Для перевірки цього завдання вчитель збирає зошити наприкінці уроку.

ПІ. Ш ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Homework 1. Домашнє завдання.

Впр. 5 (с. 52). Написати розклад своїх уроків за зразком розкладу занять Біла (с. 52) і записати в зошит, які уроки є в понеділок, вівторок, середу, п’ятницю.

Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.

Гра «What day is next?».

Учитель називає день тижня, а учень, на якого вкаже вчитель, повинен назвати на­ступний день тижня. Потім роль учителя виконує один із учнів. Наприклад:

Т: Tuesday...
Рг Wednesday!
Т: Sunday...
Р; Monday!
ps- Friday...
Pi Saturday! І т. д.

 

УРОК 26

Підтема: Повторення тем: Дні тижня. Навчальні предмети.

Мета: Повторити й активізувати ЛО тем.

Навчати діалогічного мовлення за темами.

Активізувати вживання запитання What day is it today?

Обладнання: Підручник, тематичні малюнки {с. 53— 54), картки для самостійної роботи (H0lF HOj, Н03), календар.

▼ ХІД УРОКУ

ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

Greeting 1. Привітання, and Aim

Див. урок 25.


2. Повідомлення теми та мети уроку.

Т: Сьогодні ми продовжимо розмову про навчальні предмети, які ви вивчаєте в школі; ви також навчитеся відповідати на запитання: What day is it today?

3. Уведення в іншомовну атмосферу.

1) Повторення вірша «How Many Days Has My Baby to Play» (див. урок 25).

2) Гра «What day is next?» (див. урок 25).

3) Вивчення вірша «А Week of Birthdays».

A WEEK OF BIRTHDAYS Monday’s child is fair of face,

Tuesday’s child is full of grace,

Wednesday’s child is full of woe,

Thursday’s child has far to go,

Friday’s child is loving and giving,

Saturday’s child works hard for its living,

But the child that’s born on the Sunday’s day Is nice and happy, and good, and gay.

Учні отримують картки з віршем, у якому переплутано рядки. Спочатку вчитель пояснює нові слова, а далі учні повинні скласти з цих рядків вірш.

Потім діти хором читають вірш за вчителем, після чого учитель викликає 3—4 учнів (за їхнім бажанням) і просить розповісти вірш напам’ять.

Розташуй рядки вірша у правильній послідовності. A WEEK OF BIRTHDAYS I I Thursday’s child has far to go,

I | But the child that’s born on the Sunday’s day | | Monday’s child is fair of face,

[ | Tuesday’s child is full of grace,

[ | Wednesday’s child is full of woe,

I | Saturday’s child works hard for its living,

| | Is nice and happy, and good and gay.

[ | Friday’s child is loving and giving.

4) Гра «Jumbled letters».

Учитель роздає учням картки й просить розташувати літери в словах так, щоб отри­мати назви днів тижня.


Unit 3. Welcome Back to School H02:

З поданих літер склади назви днів тижня.

1.n М о у d а

2.u у Т d е a s

3.dWydanees

4.rsuydahT

5. у idFar

6.tу Sdaaru

7.n u у d a S


 


Учні самостійно виконують завдання, потім ланцюжком читають і називають слова по літерах.

ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

1. Перевірка домашнього завдання.

Учні по черзі читають речення, які вони склали. Наприкінці уроку вчитель збирає зошити.

2. Подання діалогу для читання, впр. 1 (с. 53). Активізація запитання What day is it today?

1) Етап підготовки до читання.

Бесіда.

Т: What day is it today? What lesson have you got today? What lessons do you like? What is your favourite lesson?

2) Етап читання.

T: Read the dialogue and tell:

— what days of the week occur in the text;

— what lessons occur in the text.

Учні про себе читають діалог і відповідають па запитання.

Потім учні читають діалог за ролями.

3) Етап перевірки розуміння змісту тексту.

Бесіда за текстом діалогу.

Т: What day is it? What lesson does Nick like? What lesson does Bill like? Why does Bill like Maths?


 



Поделиться:


Последнее изменение этой страницы: 2016-09-19; просмотров: 117; Нарушение авторского права страницы; Мы поможем в написании вашей работы!

infopedia.su Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Обратная связь - 3.146.37.35 (0.014 с.)