Заглавная страница Избранные статьи Случайная статья Познавательные статьи Новые добавления Обратная связь FAQ Написать работу КАТЕГОРИИ: АрхеологияБиология Генетика География Информатика История Логика Маркетинг Математика Менеджмент Механика Педагогика Религия Социология Технологии Физика Философия Финансы Химия Экология ТОП 10 на сайте Приготовление дезинфицирующих растворов различной концентрацииТехника нижней прямой подачи мяча. Франко-прусская война (причины и последствия) Организация работы процедурного кабинета Смысловое и механическое запоминание, их место и роль в усвоении знаний Коммуникативные барьеры и пути их преодоления Обработка изделий медицинского назначения многократного применения Образцы текста публицистического стиля Четыре типа изменения баланса Задачи с ответами для Всероссийской олимпиады по праву Мы поможем в написании ваших работ! ЗНАЕТЕ ЛИ ВЫ?
Влияние общества на человека
Приготовление дезинфицирующих растворов различной концентрации Практические работы по географии для 6 класса Организация работы процедурного кабинета Изменения в неживой природе осенью Уборка процедурного кабинета Сольфеджио. Все правила по сольфеджио Балочные системы. Определение реакций опор и моментов защемления |
Summarizing 2. Підведення підсумків уроку.Содержание книги
Поиск на нашем сайте
Відбувається як бесіда за схемою Т *=> P]f Р2, Р3. Т: Чого нового ви сьогодні навчилися? Що вам найбільше сподобалося робити? Які завдання були найскладнішими? УРОК 51 Підтема: Повсякденні справи. Мета: Повторити Л0 теми «їжа». Ознайомити з прислівниками частотності usually, never. Навчати діалогічного й монологічного мовлення за темою «Повсякденні справи» з використанням структур теперішнього неозначеного часу та прислівників частотності usually■ never. Обладнання: Підручник, тематичні малюнки {с. 112,113), картки для самоспйної роботи (Н0г, Н02, Н03). V ХІД УРОКУ ПІДГОТОВКА до сприйняття іншомовного мовлення 1. Привітання й повідомлення теми та мети уроку. Т: Сьогодні ви навчитесь розповідати про ваші повсякденні справи: про те, що ви звичайно робите й чого ви ніколи не робите. Check on 2. Перевірка домашнього завдання. Homework... Учні розповідають діалог впр. 1 (с, 110) за ролями. Для перевірки письмової впр. 6 (с. 111) учитель збирає зошити наприкінці уроку. Warming up 3. Уведення в іншомовну атмосферу. 1) Гра «Find the difference». Учитель роздає учням картки з малюнком 2. Малюнок 1 — для вчителя. НО:
Т: Colour the apples green. Colour the bananas yellow. Colour the lemons yellow. Colour the tomatoes red. Colour the meat red. Colour the oil yellow. Colour the cereal brown. Учні розфарбовують малюнки на картках. Потім учитель ставить запитання. Т: What is yellow in your picture? Pj r Bananas* lemons and oil. T: What is red in your picture? P2\ Tomatoes and meat. T: What is green in your picture? P3: Apples. T: What is brown in your picture? P4i Cereal. Далі вчитель порівнює свій малюнок із малюнком учнів: учитель повідомляє» що в нього на малюнку, а учні повинні знайти розбіжність із їхніми малюнками. Т: In my picture I have 2 apples. P}: In my picture I have 3 apples, T: In my picture I have 3 bananas. P2: In my picture I have 2 bananas. T: In my picture I have 1 lemon. P3: In my picture I have 2 lemons. T: In my picture I have 5 cucumbers. Py. In my picture I have 110 cucumbers. T: In my picture I have 1 tomato. Ps: In my picture I have 3 tomatoes. T: In my picture I have some butter. P6: In my picture I have no butter. T: In my picture I have no meat. PT\ In my picture I have some meat. T: In my picture I have no cereal. Pg: In my picture I have some cereal. T\ In my picture I have some bread. P9: In my picture I have no bread. T: In my picture I have no oil. Pl0: In my picture I have some oil. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ 1. Подання граматичного матеріалу. 1) Бесіда. Т: I usually have coffee for breakfast, but I never have soup. And you? What do you usually have for breakfast? What do you never have for breakfast? Учитель допомагає учням правильно скласти відповідь на запитання. 2) Впр. 1 (с. 112). Учні читають речення із прислівниками usually та never за вчителем і за допомогою вчителя перекладають їх українською мовою. Учитель звертає увагу на місце прислівників usually та never у реченні: перед смисловим дієсловом, але після дієслова to be. 3) Робота за картками. Учитель просить учнів скласти речення із поданих на картках слів. Склади речення з поданих слів. 1. usually/for breakfast/eat/I/cereal. 2. eats/sandwiches/never/Julia. 3. at 7 o’clock/gets up/usually/Jack. 4. drink/never/coffee/I. 5. has/Nick/usually/on Tuesday/Art. 6. has/Nick/never/on Tuesday/English. 2. Подання тексту для читання, впр. 2 (с. 112). 1) Етап підготовки до читання. Бесіда з учнями. Т: Do you usually take lunch at school? What do you usually take? 2) Етап читання. T: Look at the text and find the food-words there. Учні виконують завдання. Потім читають текст ланцюжком. 3) Етап перевірки розуміння змісту тексту. Учні відповідають на запитання вчителя. Т: What do American boys and girls usually take to school? What do they like? What do they usually take? 3. Повторення лексичного матеріалу теми «їжа». 1) Впр. З (с. 113). Т: Look at the pictures on pages 112—113 and answer my questions. What has Bill/Nick/ Vicky/Jane got for his/her lunch today? Учні усно відповідають. 2) Впр. 4{c. 113). Робота в парах. Учні усно складають діалоги за зразком впр. 4 (с. 113). 3) Впр. 5(с. 113). Робота в парах. Учні усно складають діалоги за зразком впр. 5 (с. 113). 4) Виконання завдання на картках. Учні спочатку заповнюють таблицю, а потім письмово складають речення за її змістом. Після цього по черзі читають речення, які вони склали. Заповни таблицю й склади речення за зразком.
I like hamburgers. I don’t like cereal. III. Ш ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ Homework 1. Домашнє завдання. Впр. З—5 (с. 113), письмово. Summarizing 2. Підведення підсумків уроку. Впр. 6 (с. 113). Учні вибирають страви для другого сніданку й складають речення за зразком: I have... for lunch. Наприклад: I have some apple juice and a sandwich for lunch. I have some milk and some cake for lunch. I have a banana and a yogurt for lunch. І т. д. УРОК 52 Підтема: Повсякденні справи. Мета: Ознайомити з прислівником частотності always. Навчати діалогічного й монологічного мовлення за темою з використанням структур теперішнього неозначеного часу та прислівників частотності usually, never, always. Обладнання: Підручник, тематичні малюнки {с. 114—11), картки для самостійної роботи (НО). ▼ ХІД УРОКУ ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ 1. Привітання й повідомлення теми та мети уроку. Т: Сьогодні ми продовжимо розмову про повсякденні справи: про те, що ви звичайно робите й чого ви ніколи не робите, а також про те, що ви робите завжди. 2. Перевірка домашнього завдання. Для перевірки письмових впр. З—5 (с. 113) учитель збирає зошити наприкінці уроку.
Warming up 3. Уведення в іншомовну атмосферу. Т: Now let’s speak about what we usually do in the morning and what we never do in the morning. (Звертається по черзі до учнів.) Do you usually get up early/wash your face and clean my teeth/make your bed/have breakfast in the morning? Учні відповідають. Pj\ I usually get up early in the morning. P2\ I usually have breakfast in the morning. P3:1 usually wash my face and clean my teeth in the morning. І т. д. T (знову звертаючись no черзі до учнів): Do you ever do your homework/play on the computer/eat soup/go to bed/help Mum about the house/play football in the morning on weekdays? Учні відповідають. Pt: I never do my homework in the morning on weekdays. P2:1 never play on the computer in the morning on weekdays. P3:1 never eat soup in the morning on weekdays. І т. д. II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ Presenting 1. Подання граматичного матеріалу. Прислівник частотності always. Grammar.. „.., 1) Пояснення вживання прислівника частотності always. Т: Now let’s read the title of lesson 8: «Bill always helps his Dad on Saturdays». «Always» — це «завжди». Well, can you tell one thing you always do in the morning? Учні відповідають. Наприклад: P}: I always clean my teeth in the morning. P2:1 always wash my face in the morning. P3:1 always have cereal in the morning. 2) Практикування у вживанні граматичного матеріалу. Впр. 1<с. 114). Т: Look at the right-hand picture on page 114. Who can we see here? Pt: We can see a girl. T: That’s right. And she is making her bed. Do you always make your bed in the morning? Or does your Mum make your bed? P2-r I always/usually/never make my bed in the morning. Ps_7: My Mum always/usually/never makes my bed. T: Look at the left-hand picture on page 114. Who can we see here? P^ We can see a girl. T: That’s right. And she is going to bed. What time do you usually go to bed? Do you always go to bed before 10 o’clock? P2_4:1 usually go to bed at 9/10/11 o’clock. Ps_7' I always/usually/never go to bed before 10 o’clock. 2) Вірш «Go to Bed, Tom». Go to bed, Tom. Go to bed, Tom. Tired or not, Tom. Go to bed, Tom. Учні хором повторюють слова вірша за вчителем, потім три-чотири учні розповідають його. Reading 2. Подання діалогу для читання, впр. 2 (с. 114—115). 1) Етап підготовки до читання. Бесіда з учнями. Т: Look at the pictures of exercise 2. Who can we see here? Can you tell me what Tom always does on Saturdays? Учні самостійно або за допомогою вчителя відповідають на поставлені запитання. Ps: Tom always plays in the yard and watches cartoons on Saturdays. 2) Етап читання. T: Let’s read the dialogue and see what Bill and Kate always do on Saturdays. Учні читають діалог за ролями. 3) Етап перевірки розуміння змісту тексту. Учитель роздає картки для самостійної роботи. Учні складають речення в зошитах.
Т: Well, what does Bill/Kate/Tom always do on Saturdays? Учні відповідають, використовуючи речення, які вони склали. 3. Повторення граматичного матеріалу. Структури теперішнього неозначеного та тривалого часів. Впр. 3(с. 115). Т: Look at the pictures of exercise 3. Picture 1. Who can we see here? What are they doing? Is Bill helping his father? Bill always helps his father on Saturdays. Учні заповнюють пропуски в реченнях до цього малюнка й записують речення в зошити. Аналогічні запитання вчитель ставить до малюнків 2—6. Учні відповідають на запитання вчителя і тільки після цього заповнюють пропуски й записують речення. Наприкінці урока вчитель збирає зошити й перевіряє правильність виконання завдання. 4. Подання тексту для читання, впр. 4 (с. 116). 1) Етап підготовки до читання. Учні за вчителем читають слова, що є активною лексикою уроку, й речення з цими словами. 2) Етап читання. Учні ланцюжком читають речення тексту «І Like Cooking Supper». 3) Етап перевірки розуміння змісту тексту. Т: Чи можна доповнити речення цього тексту прислівниками usually та always? Давайте спробуємо. Учні доповнюють текст прислівниками usually та always, де це можливо за змістом. My mum usuallyjalways gets up at 7 o’clock in the morning. Mum usually/always goes to work at 8 o’clock in the morning. I usually/always cook supper in the evening. I usually/always take some bread, some butter and some jam. III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ Homework 1. Домашнє завдання. Вивчити діалог вир. 2 (с. 114—115), скласти по три речення із прислівниками частотності usually, never, always. Summarizing 2. Підведення підсумків уроку. Відбувається як бесіда за схемою Т *=> Pt> Р2, Р3. Т: Чого нового ви сьогодні навчилися? Що вам найбільше сподобалося робити? Які за- вдання були найскладнішими? УРОК 53 Підтема: Повсякденні справи. Мета: Ознайомити з прислівником частотності sometimes. Навчати діалогічного й монологічного мовлення за темою з використанням теперішнього неозначеного часу та прислівників частотності usually, never, always, sometimes. Удосконалювати уміння читання тексту за тематикою уроку. Обладнання: Підручник,тематичні малюнки (с. 117), картки для самостійної роботи (Н0г, Н02, Н03). ▼ ХІД УРОКУ
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Последнее изменение этой страницы: 2016-09-19; просмотров: 200; Нарушение авторского права страницы; Мы поможем в написании вашей работы! infopedia.su Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Обратная связь - 3.145.32.238 (0.007 с.) |