Заглавная страница Избранные статьи Случайная статья Познавательные статьи Новые добавления Обратная связь FAQ Написать работу КАТЕГОРИИ: АрхеологияБиология Генетика География Информатика История Логика Маркетинг Математика Менеджмент Механика Педагогика Религия Социология Технологии Физика Философия Финансы Химия Экология ТОП 10 на сайте Приготовление дезинфицирующих растворов различной концентрацииТехника нижней прямой подачи мяча. Франко-прусская война (причины и последствия) Организация работы процедурного кабинета Смысловое и механическое запоминание, их место и роль в усвоении знаний Коммуникативные барьеры и пути их преодоления Обработка изделий медицинского назначения многократного применения Образцы текста публицистического стиля Четыре типа изменения баланса Задачи с ответами для Всероссийской олимпиады по праву Мы поможем в написании ваших работ! ЗНАЕТЕ ЛИ ВЫ?
Влияние общества на человека
Приготовление дезинфицирующих растворов различной концентрации Практические работы по географии для 6 класса Организация работы процедурного кабинета Изменения в неживой природе осенью Уборка процедурного кабинета Сольфеджио. Все правила по сольфеджио Балочные системы. Определение реакций опор и моментов защемления |
III. Ш заключна частина урокуСодержание книги
Поиск на нашем сайте
Homework 1. Домашнє завдання. Впр. З (с. 82), письмово. Вивчити вірш «Seasons and Clothes», впр. 7 (е. 83). Відбувається як бесіда за схемою Т «=> Рг Р2, Р3. Т: Чому цей урок був корисним для вас? Що було найскладнішим? Що було найцікавішим? УРОК 38 Підтема: Повторення теми «Одяг». Мета: Повторити ЛО теми. Навчати діалогічного мовлення за темою. Практикувати у відповіді на запитання Whose is this? Увести та активізувати присвійні займенники в абсолютному відмінку. Обладнання: Підручник,тематичні малюнки (с. 84—85); картки для самостійної роботи (НО, Н02).
▼ ХІД УРОКУ ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ 1. Привітання й повідомлення теми та мети уроку. Т: Сьогодні ми повторимо тему «Одяг», попрактикуємо відповідь на запитання Whose is this? у ознайомимося з присвійними займенниками в абсолютному відмінку. 2. Уведення в іншомовну атмосферу. Гра «What’swrong». Т: Подивіться на цей малюнок. На ньому ви бачите класну кімнату, до якої завітав чарівник-жартівник. Цей чарівник-жартівник переплутав одяг хлопчиків, дівчаток і навіть учителя! Давайте уважно подивимося на малюнок і скажемо, що саме наплутав чарівник-жартівник.
T: Well, what's wrong in the picture? P ll0- The teacher is wearing doctor’s coat and hat. The girl with blond hair is wearing man’s trousers and shirt. The girl with red hair is wearing man’s suit. The boy with black hair is wearing a dress. The boy with blond hair is wearing a skirt and a blouse. The cat is wearing shoes. T: Well, what should it be? А як повинно бути? Можливі різні варіанти відповідей, наприклад: Pj_j0: The teacher is wearing a dress/a skirt and a blouse. The girl with blond hair is wearing a dress/a skirt and a blouse. The girl with red hair is wearing a dress/a skirt and a blouse. The boy with black hair is wearing a shirt and trousers. The boy with blond hair is wearing a shirt and trousers. The cat is not wearing anything. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ 1. Перевірка домашнього завдання. 1) Учитель викликає чотирьох—п’ятьох учнів і просить їх розповісти вірш «Seasons and Clothes». 2) Для перевірки письмової впр. З (с. 82) учитель збирає зошити наприкінці уроку. 2. Подання діалогу для читання, впр. 1 (с. 84). 1) Етап підготовки до читання. Бесіда з учнями. Т: Look at the pictures a—b and tell who you can see there. What are the children looking for? Do you ever lose your clothes? Who helps you to find them? 2) Етап читання. Учні читають діалоги за ролями. 3) Етап перевірки розуміння змісту тексту. Бесіда за змістом діалогу. Т: Which mittens — green or biue — are Tom’s? Which mittens are Bill’s? Where’s Kate’s blouse? Where’s Mother’s blouse? 3. Подання граматичного матеріалу. Присвійні займенники в абсолютному відмінку. 1) Ознайомлення з вживанням присвійних займенників, впр. 1 (с. 84). Учитель бере ручку й показує на неї. Т: This is my pen. Тримає ручку, але показує на себе. Т: It is mine. Ми можемо сказати: my pen, але, якщо ми не хочемо повторювати слово pen у ми скажемо: ifs mine. My pen = it’s mine. Учитель показує на ручку одного з учнів. Т: This is his pen. Показує на цього учня. T: It is his. Ми можемо сказати: his pen, але, якщо ми не хочемо повторювати слово penг ми скажемо: it’s his. His pen = it’s his. Учитель показує на ручку однієї з учениць. Т: This is her pen. Показує па цю ученицю. Т: It is hers. Давайте знайдемо присвійні займенники в тексті діалогу впр. 1 (с. 84) і прочитаємо речення із цими займенниками. Ps: These are not mine. T: Яке словосполучення заміщає займенник mine? Ps: My mittens. T: Так, можна сказати: These are not my mittens, а можна сказати: These are not mine. Аналогічно проводиться аналіз інших присвійних займенників в абсолютному відмінку з тексту діалогу. 2) Впр. 2(с. 85). Т: Let’s read the sentences of exercise 2 on page 85. Учні читають речення й за допомогою вчителя перекладають їх українською мовою. 3) Впр. З (с. 85). Учні знаходять у правому стовпчику речення, аналогічні реченням у лівому стовпчику; читають і перекладають їх українською мовою. 4) Впр. 4 (с. 85). Кожен з учнів вибирає предмет, що належить комусь із однокласників і письмово складає про нього речення. Р: This is Ann’s schoolbag. This is her schoolbag. This schoolbag is hers. Учні по черзі читають речення, які вони склали. Наприкінці уроку вчитель збирає зошити. 5) Впр. 5 (с. 85). Учитель пише на дошці словосполучення стосовно одягу на малюнку вправи: Vicky’s yellow and red dress. Kate’s purple blouse. Bill’s brown trousers. Mum’s green coat. Tom’s red mittens. Учні повинні скласти діалоги, учасники якого — Віл і Вікі. Наприклад: Bill: Is it your yellow and red dress? Vicky: Yes, it’s mine. Bill: Is it your purple blouse? Vicky: No, it’s Kate’s. Аналогічні запитання ставляться стосовно інших предметів одягу, зображених на малюнку. Учні по черзі читають діалоги, які вони склали. Наприкінці уроку вчитель збирає зошити. 6) Завдання на картках. Учні самостійно виконують завдання, потім разом з учителем перевіряють. Заповни пропуски поданими займенниками. theirs, mine, yours, ours, his, hers This is my hat. It is mine This is his shirt. It is _
ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ Homework 1. Домашнє завдання. Вітр. З (с. 85), письмово. Вивчити діалог впр. 1 (с. 84). Summarizing 2. Підведення підсумків уроку. Відбувається як бесіда за схемою Т •=> Р1} Р2, Р3. Т: Чого нового ви сьогодні навчилися? Про що дізналися? УРОК 39 Підтема: Ляльки. Одяг. Мета: Тренувати ЛО теми «Одяг» Навчати діалогічного й монологічного мовлення за темами. Обладнання: Підручник, тематичні малюнки {с. 86—87); картки для самостійної роботи (НО), кольорові олівці. ▼ ХІД УРОКУ І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ Greeting 1. Привітання й повідомлення теми та мети уроку. and Aim _, і: Сьогодні ми поговоримо про ляльок та їхній одяг. А для цього ми повинні повторити назви предметів одягу.
|
||||||||||||||||||||||||||
Последнее изменение этой страницы: 2016-09-19; просмотров: 177; Нарушение авторского права страницы; Мы поможем в написании вашей работы! infopedia.su Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Обратная связь - 3.17.175.191 (0.006 с.) |