Тема: Здоров’я – найдорожчий скарб. Сім’я, як осередок збереження і зміцнення здоров’я в суспільстві. 


Мы поможем в написании ваших работ!



ЗНАЕТЕ ЛИ ВЫ?

Тема: Здоров’я – найдорожчий скарб. Сім’я, як осередок збереження і зміцнення здоров’я в суспільстві.



Мета: Допомогти дітям усвідомити, що здоров’я – це великий дар, не тільки для людини, а й для всього суспільства, а сім’я – осередок збереження та зміцнення здоров’я. Формувати уяву про здоров’я та здоровий спосіб життя, вміння піклуватися про всіх членів сім’ї. Вчити учнів самостійно здобувати знання, використовуючи прийоми дослідницької роботи. Розвивати вміння презентувати результати особистої та спільної діяльності. Виховувати бажання підтримувати традиції здорового способу життя в сім’ї.

 

Хід заняття, зміст роботи Особисте враження, зауваження
І. Організаційний момент ІІ. Мотивація навчальної діяльності Уроки теж бувають різні. Мені б хотілось, щоб сьогодні ми з вами створили цікавий, змістовний творчий урок. Давайте його оживимо. Уявіть, що наш урок – це людина (звертаю увагу на монітор з ескізом контуру людини, на який по черзі з поясненням з’являються зображення частин тіла). ІІІ. Оголошення теми і мети уроку Технологія «Мозковий штурм». Уявіть, що ви заблукали. Перед вами роздоріжжя. На великому камені можна прочитати написи. Перша дорога: Направо підеш — багатство знайдеш, а здоров’я втратиш. Друга дорога: Наліво підеш — половину багатства знайдеш, а половину здоров’я втратиш. Третя дорога: Прямо підеш — багатства не знайдеш, проте здоров’я збережеш. · Який ваш вибір? Обґрунтуйте свою думку. Проблемна ситуація - Діти, а що означає бути здоровим? ІV. Вивчення нового матеріалу Готуючись до уроку учні поділились на 3 групи: «Всезнайки», «Чомучки», «Супер сімейка». Кожна група мала своє завдання. Слово надається 1 групі «Всезнайки» Група дослідників з’ясувала, як дотримання режиму дня впливає на успішність учнів Фізхвилинка Друга група «Чомучки» Перед нами поставили завдання з’ясувати, які чинники негативно впливають на життя і здоров’я людини? Що ми знаємо про шкідливі звички? До цього уроку підготували проектну папку на тему: «Що таке добре і що таке погано». Чому ж людина палить? Результати досліджень свідчать про те, що багато курців набули цієї звички у підлітковому віці. Слово надається 3 групі «Супер сімейка» Учень 1. Перед нами поставили питання: · Яку роль відіграє сім’я у збереженні та зміцненні здоров’я дитини? V. Закріплення вивченого матеріалу (рефлексія) 1. Робота в зошиті (с.16)Що на твою думку, може зробити життя щасливим? Заповнити піраміду. 2. Метод «Прес» (робота із прислів’ями в парах) Знання нашого народу про здоров'я відобразилися в усній народній творчості: прислів'ях і приказках. Давайте пригадаємо їх. (В учнів з кожної пари на парті є конверт зі «Скарбом народної мудрості».) Ваше завдання: зібрати відповідні розрізані частинки прислів’їв, обміркувати і пояснити їх зміст. VІ. Підсумок уроку 1. Вправа «Шлях Здоров’я» 2. Повідомлення домашнього завдання Намалювати казкових персонажів з фруктів та овочів, корисних для організму. 3. Оцінювання роботи учнів   Студентка вдало розпочала урок, організувала клас,привіталася, настроїла дітей на роботу.   Урок за типом комбінований. Чіткість його визначається логічним взаємозв'язком окремих структурних частин, які оптимально витримані часово, мають свою мету та зміст і відзначаються логічною завершеністю. Це підтверджує достатню культуру педагогічної праці.   Студентка актуалізувала раніше вивчений матеріал. Провела цікаву бесіду, діти активно відповідали та піднімали руки. Уміло проводиться мотивація навчальної діяльності учнів на всіх етапах уроку, що сприяє збудженню їх інтересу до вивчення нової теми, творчої діяльності.   Повідомила тему уроку, чітко та голосно. Діти були готові до уроку, тому гарно засвоювали новий матеріал.   Студентка гарно володіла матеріалом, спілкувалася з усім класом, учням було цікаво. Зміст уроку повністю відповідав вимогам навчальної програми та змісту поставлених завдань. Кваліфіковано реалізовано принципи навчання (науковості, систематичності й послідовності, доступності, свідомості й активності учнів).     Урок має логічне завершення. Висновки за уроком робить студентка разом з учнями. Прийоми мотивації та організації навчальної роботи учнів упродовж уроку сприяють створенню такої ситуації, коли учні відчуваюсь задоволення від своїх успіхів у навчанні (ситуація успіху).   Студентка голосно і чітко повідомила домашнє завдання та методично правильно оцінила учнів.
     

 


 



Поделиться:


Последнее изменение этой страницы: 2017-02-10; просмотров: 106; Нарушение авторского права страницы; Мы поможем в написании вашей работы!

infopedia.su Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Обратная связь - 18.224.37.68 (0.005 с.)