Спостереження уроку математики у 1- А класі проведеного Шевченко І. 


Мы поможем в написании ваших работ!



ЗНАЕТЕ ЛИ ВЫ?

Спостереження уроку математики у 1- А класі проведеного Шевченко І.



 

Тема. Склад числа 5.Співвідношення кількості предметів, чисел і цифр, що їх позначають.

Мета:

· вправляти учнів у засвоєнні складу числа 5; вчити учнів порівнювати предмети за висотою;

· формувати навички лічби;

· розвивати логічне мислення.

 

Хід заняття, зміст роботи Особисте враження, зауваження
I. Організаційний момент. · Привітання. · Перевірка готовності до уроку. II. Контроль, корекція і закріплення вивченого матеріалу. · Бесіда. - Назвіть будь ласка мені числа від одного до п’яти. - Назвіть число, що передую числу 5. - Назвіть число, що слідує за числом 3. - Назвіть «сусідів» числа 2. - Яке число стоїть між цифрами 2 і 4? III. Робота над темою уроку. 1. Робота з дошкою. На дошці вивішено п’ять квіточок. - Порахуйте, скільки грибочків знаходиться на дошці. - Якщо ми відсунемо один, скільки їх у нас залишиться зліва а скільки з права? - Тобто з яких двох чисел складається число 5? (4 і 1) - Якщо ми відсунемо ще один грибочок, скільки їх у нас буде зліва, а скільки з права? (3 і 2) - А тепер з яких двох менших чисел складається число 5? - Якщо ми поміняємо місцями ці грибочки (3 і 2), чи зміниться у нас загальне число грибів? З яких чисел воно буде складатися? 2. Робота з підручником (с.23) 1) Розгляньте малюнок. Поясніть на які два числа можна розкласти число 5. 2) Порівняйте висоту пальми і кактуса. 3) Порівняйте кількість жовтих і зелених кружечків у кожній множині. - Скільки зображено жовтих кружечків на1 малюнку, а скільки зелених? Яких кружечків більше? - Скільки зображено жовтих і зелених кружечків на другому малюнку? Яких більше? 4) Перевірте, чи правильно проведені лінії від малюнків до чисел. 5) Перевір число кубиків у стовпчиках. - Назвіть найвищий стовпчик кубиків та найнижчий. 3. Фізкультхвилинка. 4. Робота в зошитах з друкованою основою (с. 19) 1) Розгляньте рівність. Доповніть рівності за малюнками. 2) Розв’язування прикладів. 3) Впишіть пропущені числа. 4) Полічіть листочки зліва направо, зафарбуйте 4 листок. 5) Каліграфічна хвилинка.   IV. Підсумок уроку. 1. Математичні лічилки. 2. Гра «Встав числа». На дошці накреслено таблиці-будиночки, в яких загубилися деякі цифри. Учні заповнюють пропуски потрібними цифрами   3. Робота з геометричними фігурами. - Діти подивіться, у мене всього 5 трикутничків, з них 3 я тримаю у лівій руці. Скільки трикутників я тримаю у правій руці? - А тепер скажіть, скільки трикутників буде у правій руці, якщо в лівій 2? - Якщо я тримаю в лівій руці 4 трикутники, то скільки буде в правій? І навпаки, якщо я тримаю у лівій руці 1 трикутник, то в правій у мене буде їх…?     Студентка вдало розпочала урок, організувала клас,привіталася, настроїла дітей на роботу.   Урок за типом комбінований. Чіткість його визначається логічним взаємозв'язком окремих структурних частин, які оптимально витримані часово, мають свою мету та зміст і відзначаються логічною завершеністю. Це підтверджує достатню культуру педагогічної праці.   Студентка актуалізувала раніше вивчений матеріал. Провела цікаву бесіду, діти активно відповідали та піднімали руки. Уміло проводиться мотивація навчальної діяльності учнів на всіх етапах уроку, що сприяє збудженню їх інтересу до вивчення нової теми, творчої діяльності.   Повідомила тему уроку, чітко та голосно. Діти були готові до уроку, тому гарно засвоювали новий матеріал.   Студентка гарно володіла матеріалом, спілкувалася з усім класом, учням було цікаво. Зміст уроку повністю відповідав вимогам навчальної програми та змісту поставлених завдань. Кваліфіковано реалізовано принципи навчання (науковості, систематичності й послідовності, доступності, свідомості й активності учнів).     Урок має логічне завершення. Висновки за уроком робить студентка разом з учнями. Прийоми мотивації та організації навчальної роботи учнів упродовж уроку сприяють створенню такої ситуації, коли учні відчуваюсь задоволення від своїх успіхів у навчанні (ситуація успіху).   Активна робота учнів у ході уроку дозволяє зробити висновок про те, що матеріал з теми засвоєно і мети досягнуто. Урок проведено відповідно до обґрунтованого, чіткого плану, складеного студенткою у процесі підготовки до уроку.
     

 


 



Поделиться:


Последнее изменение этой страницы: 2017-02-10; просмотров: 256; Нарушение авторского права страницы; Мы поможем в написании вашей работы!

infopedia.su Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Обратная связь - 3.149.233.72 (0.004 с.)