Філонова Людмила Олександрівна




ЗНАЕТЕ ЛИ ВЫ?

Філонова Людмила Олександрівна



1. Гладкий Андрій Анатолійович

2. Гребенюк Микола Миколайович

3. Грушовенко Віталій Григорович

4. Грушовенко Леонід Юрійович

5. Гут Ірина Анатоліївна

6. Даваєва Зоя Костянтинівна

7. Кобзар Олександр Миколайович

8. Музика Зоряна Станіславівна

9. Запорожець Марина Валеріївна

10. Рабінчук Юлія Степанівна

11. Ревук Алла Василівна

12. Скрипник Олександр Васильович

13. Темченко Максим Вікторович

14. Холявіцька Ольга Вікторівна

15. Шепецький Роман Валерійович

Випуск 2004 рік

Класний керівник:

Костенко Ганна Павлівна

1. Андреєва Оксана Андріївна

2. Вдовиченко Сергій Аркадійович

3. Грушовенко Дмитро Петрович

4. Грушовенко Назар Миколайович

5. Гут Василь Васильович

6. Ковальчук Олена Юріївна

7. Кравець Олексій Іванович

8. Кучеренко Людмила Олександрівна

9. Мельник Лариса Михайлівна

10. Музика Сергій Миколайович

11. Руденко Валентин Валентинович

 

Випуск 2005 рік

Класний керівник:

Міняйло Раїса Дмитрівна

1. Гут Людмила Володимирівна

2. Гут Олег Сергійович

3. Драчевський Михайло Андрійович

4. Ковальчук Вадим Анатолійович

5. Конар Любов Іванівна

6. Молоченко Юрій Володимирович

7. Насальський Ростислав Федорович

8. Скакун Сергій Миколайович

9. Сокирська Людмила Іванівна

10. Стороженко Олександр Олександрович

11. Татарчук Дар’я В’ячеславівна

12. Холявицька Олеся Вікторівна

13. Чабанюк Альона Володимирівна

14. Червонюк Сергій Павлович

15. Шевчук Людмила Володимирівна

 

Випуск 2006 рік

Класний керівник:

Попова Ніна Іванівна

1. Баліцький Юрій Олександрович

2. Гніденко Андрій Андрійович

3. Демченко Руслан Юрійович

4. Дмитрик Олександр Валентинович

5. Куліш Олександр Вікторович

6. Медолиз Максим Павлович

7. Ревук Володимир Леонідович

8. Стороженко Михайло Олександрович

9. Бондаренко Володимир Володимирович

10. Сокирський Юрій Васильович

11. Бабій Лариса Дмитрівна

 

Випуск 2007 рік

Класний керівник:

Назаренко Галина Іванівна

1. Бурлака Наталія Сергіївна

2. Васелишина Анастасія Петрівна

3. Гніденко Дмитро Валерійович

4. Гребенюк Вадим Миколайович

5. Диль Олена Миколаївна

6. Кривонос Тетяна Василівна

7. Михайлова Оксана Миколаївна

8. Криворучко Валентин Петрович

9. Гапова Галина Ігорівна

10. Бабій Віталій Дмитрович

Випуск 2008 рік

Класний керівник:

Філонова Людмила Олександрівна

1. Драчевська Алла Андріївна

2. Колонтаєвський Ростислав Сергійович

3. Мельниченко Таїсія Сергіївна

4. Насальський Сергій Сергійович

5. Таранчук павло Володимирович

6. Троян Інна Василівна

7. Сокирський Віталій Анатолійович

 

Випуск 2009 рік

Класний керівник:

Грицик Олександр Васильович

1. Гребенюк Юлія Юріївна

2. Грицик Інна Олександрівна

3. Гут Анатолій Анатолійович

4. Гуцал Олег Юрійович

5. Зрайченко Валентин Вікторович

6. Казьмірук Анатолій Володимирович

7. Міркун Ганна Костянтинівна

8. Овчар Юрій Леонтійович

9. Сімончук Юлія Юріївна

10. Ткач Вікторія Михайлівна

11. Хлистун Марина Анатоліївна

12. Поплавська Юлія Василівна

Випуск 2010 рік

Класний керівник:

Бугайчук Олеся Степанівна

1. Зубіцька Олена Вікторівна

2. Кулинич Юлія Юріївна

3. Кучинський Анатолій Олегович

4. Серветник Максим Васильович

5. Сімончук Віталій Васильович

6. Черній Віталій Вікторович

Випуск 2011 рік

Класний керівник:

Марушевська Ірина Петрівна

1. Бондаренко Владислав Вадимович

2. Даваєва Людмила Костянтинівна

3. Диль Олександр Миколайович

4. Ревук Юлія Леонідівна

5. Рудник Вікторія Миколаївна

6. Симончук Володимир Ігорович

7. Скакун Денис Миколайович

8. Хлистун Тетяна Анатоліївна

9. Царук Юлія Миколаївна

10. Шалацький Віталій Миколайович

Випуск 2012 рік

Класний керівник:

Кучеренко Олена Миколаївна

1. Грушовенко Артем Петрович

2. Казьмірук Марина Володимирівна

3. Метельська Ілона Юріївна

4. Метельський Олег Юрійович

5. Перепелиця Ліна В’ячеславівна

6. Попова Ганна Ігорівна

7. Сімончук Таміла Юріївна

8. Сірик Антоніна Андріївна

9. Ткаченко Олена Олегівна

 

 

 


[1] Історія міст і сіл УРСР. Черкаська область. – К., 1972. С. 590.

[2] Ткаченко М. Гуманщина в ХVІ – ХVІІ вв. – К., 1927. – С. 52 – 54.

[3] Пазюк М. Л. Спогади про історію села Громи.-1986р.

[4] Материалы и иследования по археологии СССР. – М., 1964. - № 113. –С. 254.

 

[5] Діденко О., В.Стефанович, Б.Чорномаз «Збірник археологічних пам’яток Уманщини», Т1. Умань, 2006. – С. 203 – 207.

 

[6] Погосподарські книги №2, №3 з 1964 по 1972 роки: Записи про населення, будинки, кількість вирощування, облік худоби та ін. (Зберігаються в Громівській сільській раді).

 

[7] Голодомор 1932-1933 років на Уманщині: очима свідків, мовою документів: збірник документів і матеріалів / С.О. Усик та ін.. – Умань, 2008. - С. 41 – 45.

 

[8] Книга пам’яті України: Черкаська область. Т. 5., К.: Наукова редакція Головної редакційної колегії при видавництві «Українська енциклопедія», 1996р.

 

[9] ДАЧО. – Ф. Р. – 4178. – Оп. 1. – Спр. 429. – Арк. 1.

[10] Пазюк М. Л. Спогади про історію села Громи.-1986р.

 

[11] Священко З.В. Історія Уманщини (З найдавніших часів до середини XVII ст.). – Черкаси, 2006.

[12] Погосподарські книги №2, №3 з 1964 по 1972 роки: Записи про населення, будинки, кількість вирощування, облік худоби та ін. (Зберігаються в Громівській сільській раді).

 





Последнее изменение этой страницы: 2016-04-07; Нарушение авторского права страницы

infopedia.su Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Обратная связь - 54.85.57.0 (0.007 с.)