ЗНАЕТЕ ЛИ ВЫ?

Фотоколаж села та подій в 1960-1990-х роках



1963 рік (вул.Будьоного ) вул. Гребенюка

1961 рік

1963 рік духовий оркестр

7 листопада кінець 70-х років святкова колона на параді

9 травня 1970 року

70-ті роки

1 травня парад в місті Умань

1983 рік 7 листопада святкова хода до памятного місця односельчанан

80 роки будівництво ставу

1976 рік кращі механізатори колгоспу

1983 рік хвилина мовчання біля Братської могили

1984 рік зустріч з жінками-вдовами

1985 рік зустріч з ветеранами праці та учасниками війни

1984 рік учасники святкування Дня перемоги

на сільському кладовищі

1986 рік відкриття Обеліска слави

1986 рік педагогічний колектив

1991 рік вечір до дня перемоги.

Воїни - інтернаціоналісти

У 80-х роках чотирнадцятеро молодих хлопців з с.Громи брали участь в Афганській війні, виконували миротворчу місію в країні Афганістан. Серед них: Медолиз П.В., Момотенко В.К., Кравченко О.В., Хомучинський І.А, Гут А.Ф., Вітовський П.І., Хлистун М.О., Лісовенко М.О., Шепецький В.Т.,Ковальчук Ю.В., Зрайченко Ю.Ф., Гребенюк В.М., Карнаухов В.С., Ковальчук І.А.

Вони проявили себе хоробрими, відважними воїнами.

 

Медолиз П.В. Хомучинський І.А.

 

 

Момотенко В.К. Кравченко О.В.

Гут А.Ф. Вітовський П.І.

Хлистун М.О. Лісовенко М.О.

Шепецький В.Т. Ковальчук Ю.В.

Зрайченко Ю.Ф. Гребенюк В.М.

 

Карнаухов В.С. Ковальчук І.А.

Чорнобиль – це лихо усього народу

Є НА ЗЕМЛІ УКРАЇНСЬКІЙ СТРАШНИЙ МУЗЕЙ – ЧОРНОБИЛЬ! ЦЕ ГОРЕ ТИСЯЧ ЛЮДЕЙ…

А весною 1986 року, коли сталася аварія на Чорнобильській АЕС – вже наші жителі села добровільно поїхали рятувати Україну і весь світ від поширення ядерного пекла, від невидимого, але дуже страшного вбивці всього живого - радіації.

Тієї весни, як завжди цвіли садки, стояла гарна, сонячна погода, люди сіяли поля і саджали огороди. Нічого не віщувало біду. Але вона прийшла, невидима і страшна…По всій Україні поширювалася радіаційна хмара.

Громівчани проявляли мужність, героїзм, самопожертву, ліквідуючи аварію на ЧАЕС, в ім’я своєї Батьківщини, свого села, рідних, дітей, майбутнього України:

ü Шубко Василь Адамович,

ü Свида Ілля Васильович,

ü Серветник Василь Трохимович,

ü Стороженко Петро Іванович,

ü Медхождаєв Микола Адамович,

ü Фундиряка Петро Григорович.

Усі живуть і працюють у с. Громи. Різні долі, різні люди, але без сумніву, - вони герої. Усі вони займалися працею в важких умовах, а саме зводили будинки для переселенців з Чорнобильської зони. Ці люди знали, на що йдуть, і розуміли усю небезпеку для свого здоров’я. Але думали про інших людей, дітей.

 

 

Фотоколаж сучасного краєвиду села

 

Сільський будинок культури, бібліотека, 2012 рік

 

Музейна кімната, 2011 рік

Гончарні вироби гончарів села

Вироби династії гончарів Червонюків

9 травня 2012 року

9 травня 2012 року

День села 2012 рік

Церква 2012 року

Сільська рада, відділення зв’язку

Громівський НВК

Обеліск Слави, 2012 року

Острів кохання, 2012 року

Випускики Громівської школи

Рік

1. Бількевич Анатолій Антонович

2. Гевеленко Галина Юхимівна

3. Гевеленко Василь Гнатович

4. Гут Григорій Юстимович

5. Джевага Юрій Павлович

6. Джевага Світлана Павлівна

7. Задояна Раїса Костянтинівна

8. Ковальчук Іван Давидович

9. Ковальчук Валентина Федорівна

10. Кравченко Василь Афонович

11. Кукулюк Олена Степанівна

12. Лісовенко Галина Іванівна

13. Лучко Ольга Максимівна

14. Міщенко Валентин Іванович

15. Медолиз Іван Пилипович

16. Нестеренко олена Теренівна

17. Осадченко Дмитро Степанович

18. Осипенко Тетяна Іванівна

19. Постовіт Марія Антонівна

20. Рабін Марія Петрівна

21. Рабін Надія Григорівна

22. Сокирський Іван Харітонович

23. Троян Василь Михайлович

24. Червонюк Василь Іванович

25. Янкова Марія Єфремівна

26. Грушовенко Микола Юхимович

27. Гевеленко Ганна Ксенівна

28. Гаврик Михайло Григорович

29. Грабчак Іван Якович

30. Гніденко Ганна адамівна

31. Добровольська Леніла Яківна

32. Коваль Тимофій Якович

33. Карнаухова Ганна Семенівна

34. Лучко Ялина Семенівна

35. Момотенко Микола Никифорович

36. Мазуренко Віктор Пантилимонович

37. Медолиз Микола Васильович

38. Полянчук Григорій Лукович

39. Розсипчук Галина Василівна

40. Розсипчук Ганна Адамівна

41. Рабінчук Маланка Трохимівна

42. Рабінчук Петро Васильович

43. Свинаренко Микола Федорович

44. Сергієнко Микола Трохимович

45. Соколюк Михайло Іванович

46. Собчук Андрій Гивович

47. Усенко Федір Васильович

48. Яроцький Григорій Архипович

 

 

 

1957

1. Бялик Адам Антонович

2. Дунаєвський Леонід Степанович

3. Кравченко Олексій Григорович

4. Білоус Іван Митрофанович

5. Бурба Іван Юхимович

6. Грушовенко Василь Євгенович

7. Гурбич Петро Савович

8. Кручковський Петро Олександрович

9. Мазуренко Михайло Касьянович

10. Олійник Володимир Климович

11. Миронюк Микола Оксентійович

12. Осипенко Марія михайлівна

13. Пучко Петро Пимонович

14. Скакун Іван Григорович

15. Сокирська Олександра Тихонівна

16. Пласконна Зинаїда Іванівна

17. Серветник Василь Єфремович

18. Ткачук Ялина Анонівна

19. Ткачук Марія Савівна

20. Фернос Зинаїда Петрівна

21. Білокур Володимир Климович

22. Барчук Марія Теофанівна

23. Білецький Олексій Євсейович

24. Волошин Олександр Олександрович

25. Грушовенко Марія Юхимівна

26. Гут Ялина Петрівна

27. Гребенюк Михайло Тереньович

28. Ковальчук Василь Іванович

29. Колісник Микола Іванович

30. Миколайчук Валентин Федорович

31. Мельник Лена Кузьмівна

32. Гут Марія Павлівна

33. Овчар Володимир Микитович

34. Онищенко Михайло Федорович

35. Пирогівський Михайло Івасьович

36. Пирогівський Іван григорович

37. Плюта Леонід Тодосієвич

38. Рабін Володимир Никифорович

39. Стригун Іван Семенович

40. Хлистун Дмитро Миронович

41. Хлистун Микола Йосипович

42. Чеканюк Валерій Федорович

43. Гевеленко Галина Юхимівна

1958

1. Білецька Галина Степанівна

2. Вахніцька Надія Василівна

3. Гут Іван Микитович

4. Гут Наталка Павлівна

5. Карнаухов Михайло Іванович

6. Ковальчук Андрій Петрович

7. Любченко Олександр Сергійович

8. Музика Василь Ониськович

9. Мосонзенко Микола Андрійович

10. Метанівська Ганна Михайлівна

11. Осадченко Анатолій Трохимович

12. Осадченко Ганна Степанівна

13. Свинаренко Анатолій Лукашович

14. Свинаренко Володимир Федорович

15. Сокирська Галина Григорівна

16. Ткачук Софія Микитівна

17. Ткачук Іван Микитович

18. Шалацький Микола Іванович

19. Барчук Марія Григорівна

20. Войцехівська Катерина Василівна

21. Грушовенко Петро Савович

22. Джевага Ялина Федорінвна

23. Запорожець Володимир Павлович

24. Запорожець Олекса Павлович

25. Козак Степан Кононович

26. Ковальчук Петро Дмитрович

27. Ковальчук Марія Федорівна

28. Момотенко Тетяна Сергіївна

29. Насальська Люся Романівна

30. Олійник Василь Федосьович

31. Пирогівська Ганна Гри горівна

32. Прошко Володимир Григорович

33. Рабін Василь Дмитрович

34. Скакун Іван Арсеньович

35. Скакун Володимир Григорович

36. Ткачук Андрій Євсейович

37. Устич Прокіп Іванович

38. Насальська Люся Романівна

 

1959

1. Бабій Валентина Антонівна

2. Вітославський Микола Данилович

3. Денисюк Василь Іванович

4. Ковальчук Іван Пилипович

5. Кравець Василь Васильович

6. Кравченко Наталка Григорівна

7. Кравцов Микола Петрович

8. Лишаєватенко Дмитро Маркович

9. Осипенко Михайло Сергійович

10. Рабін Володимир Якимович

11. Сіваченко Василь Миколайович

12. Скакун Марія Сергіївна

13. Сокирський Олексій Тихонович

14. Троян Марія Василівна

15. Вовкотруб Василь Васильович

16. Бодзюрей Олександр Іванович

17. Голік Петро Степанович

18. Голік Василь Тереньович

19. Гут Ганна Семенівна

20. Гут Надія Филімонівна

21. Гаврик Ганна Іванівна

22. Гніденко Ліда Петрівна

23. Довгань Марія Йосипівна

24. Дзензур Микола Олександрович

25. Кирилюк Людмила Семенівна

26. Костенко Ганна Павлівна

27. Конфета Леонід Семенович

28. Рабінчук Петро Ніфонтович

29. Ревук Василь Петрович

30. Серветник Володимир Веремійович

31. Свинаренко Катерина Павлівна

32. Петренко Валентина Федорівна

33. Ткачук Ганна Трохимівна

34. Ткачук Ганна Савівна

35. Шалацька Параска Кирилівна

36. Запорожець Володимир Павлович

 

1960

1. Бялик Ялина Степанівна

2. Бялик Єва Антонівна

3. Гут Василь Костянтинович

4. Гніденко Петро Гнатович

5. Гребенюк Іван Павлович

6. Зрайченко Павло Микитович

7. Зубіцька Ганна Олексіївна

8. Ковальчук Дмитро Петрович

9. Ковальчук Григорій Олексійович

10. Ковальчук Василь Олексійович

11. Кучер Катерина Теренівна

12. Лучко Іван Максимович

13. Лучко Іван Тимофійович

14. Мазуренко Явдоха Пантелеймонівна

15. Метанівська Катерина Михайлівна

16. Миколайчук Ялина Федонрівна

17. Нечипорук Катерина Йосипівна

18. Нечипорук Василь Сергійович

19. Рабін Іван Петрович

20. Свинаренко Марія Мефодіївна

21. Свинаренко Ніна Федорівна

22. Ткаченко Ганна Гнатівна

23. Бондар Іван Демидович

24. Бондар Ксенія Гаврилівна

25. Гут Тетяна Трохимівна

26. Кулібабчук Палажка Яківна

27. Манчук Григорій Павлович

28. Мазуренко Наталка Касіянівна

29. Метельський Григорій Левкович

30. Миколайчук Катерина Лаврентіївна

31. Осипенко Гаврило Арсеньович

32. Ошедша Катерина Іванівна

33. Олійник Марія Федорівна

34. Прудиус Параска Федорівна

35. Півторак Ніна Олександрівна

36. Сокирський Федір Григорович

37. Ковальчук Валерій Павлович

38. Фернос Григорій Мусійович

39. Бондаренко Володимир Федорович

40. Миколайчук Катерина Лаврентіївна

41. Гут Григорій Юстимович

 

 

1961

1. Постовіт Ганна Капітонівна

2. Шалацька Варвара Володимирівна

3. Бондаренко Григорій Федосійович

4. Бондаренко марія Федорівна

5. Гут Марія Явдокимівна

6. Бурба Іван Миколайович

7. Грицик Михайло Кузьмович

8. Донченко Олена Іванівна

9. Дубенюк Софія Федорівна

10. Жвавий Микола Петрович

11. Карнаухова Олена Василівна

12. Ковальчук Михайло Петрович

13. Костецький Олександр Григорович

14. Козак Катерина Кононівна

15. Куліш Тетяна Павлівна

16. Кравченко Степан Федорович

17. Скакун Любов Іванівна

18. Медолиз Петро Петрович

19. Корінний Іван Якимович

20. Метанівський Пилип Іванович

21. Мосензенко Василь Іванович

22. Осипенко Надія Павлівна

23. Рабін Ялина Якимівна

24. Рабін Петро Кирилович

25. Смульський Дмитро Дмитрович

26. Скакун Марія Захарівна

27. Січкар Пелагія Артемівна

28. Ухов Петро Володимирович

29. Шмалюх Михайло Васильович

30. Кравченко Наталія Григорівна

31. Скакун Петро Захарович

32. Фернос Іван Петрович

33. Рабінчук Петро Васильович

 

1962

1. Бондаренко Володимир Прокопович

2. Варганова Ольга Миколаївна

3. Гаврик Ганна Григорівна

4. Ганжа Ялина Олександрівна

5. Грицик Ганна Федорівна

6. Грушовенко Петро Олексійович

7. Ковальчук Петро Васильович

8. Король Надія Харитонівна

9. Кулинич Ганна Сергіївна

10. Кравець Дмитро Анікійович

11. Лучко Марія Семенівна

12. Медолиз Іван Васильович

13. Олійник Петро Петрович

14. Ревук Параска Прокопівна

15. Хлистун Володимир Павлович

16. Хлистун Ганна Іванівна

17. Шевчук Олена Андріївна

18. Шевченко Микола Федорович

19. Гладка Ксенія Дмитрівна

20. Грицик Галина Сергіївна

21. Зрайченко Михайло Семенович

22. Ковальчук Василь Демидович

23. Мазуренко Ніна Іванівна

24. Миколайчук Галина Максимівна

25. Печенюк Олена Семенівна

26. Пучко Олексій Пантелеймонович

27. Рабінчук Ганна Василівна

28. Самофалов Петро Іванович

29. Скакун Василина Романівна

30. Хлистун Ганна Степанівна

31. Хлистун Наталка Йосипівна

32. Червонюк Олена Анікіївна

33. Чумаченко Софія Трохимівна

34. Чорний Іван Павлович

35. Юрченко Микола Ілліч

36. Бондаренко Галина Ананівна

 

 

1963

1. Бялик Василь Степанович

2. Заграничний Петро Павлович

3. Куліш Олександр Тереньович

4. Кравченко Іван Захарович

5. Кулинич Іван Демянович

6. Рабін Ганна Кирилівна

7. Фоменко Тамара Сергіївна

8. Ткаченко Ялина Гнатівна

 

 

1964

1. Бабій Валерій Андрійович

2. Грушовенко Галина Іванівна

3. Жмуденко Параска Федорівна

4. Зрайченко Марія Андріївна

5. Зубіцька Катерина Олексіївна

6. Зозуля Марія Миколаївна

7. Карпухова Валентина Іванівна

8. Левченко Неля Іванівна

9. Мельник Настя Григорівна

10. Момотенко Марія Никифорівна

11. Миронюк Григорій Кіндратович

12. Пазюк Галина Макарівна

13. Постовіт Надія Тодосівна

14. Рабін Михайло Петрович

15. Хлистун Анатолій Васильович

16. Червонюк Надія Павлівна

 

1965

1. Білокур Михайло Андрійович

2. Бондар Софія Мусіївна

3. Галіч Галина Павлівна

4. Гончар Мотря Сергіївна

5. Гут Марія Сергіївна

6. Корінна Віра Максимівна

7. Кривда Євгенія Олексіївна

8. Кучер Володимир Павлович

9. Лучко Олена Максимівна

10. Миронюк Килина Іванівна

11. Миронюк Параска Авксентіївна

12. Насальська Ганна Максимівна

13. Насальська Тетяна Михайлівна

14. Олійник Олена Феодосіївна

15. Остапчук Петро Федотович

16. Лучко Сергій Пантелеймонович

17. Строигун Віра Максимівна

18. Тепляков Микола Володимирович

19. Чорнописна Ольга Петрівна

 

1966

1. Бовкун Василь Пафтінович

2. Гевеленко Іван Іванович

3. Гут Ганна Михайлівна

4. Гніденко Олена Петрівна

5. Головчук Михайло Дмитрович

6. Добрянський Петро Михайлович

7. Захарчук Петро Сидорович

8. Костенко Микола Федорович

9. Медолиз Ольга Григорівна

10. Метанівська Марія Іванівна

11. Момотенко Ганна Сергіївна

12. Полянчук Василь Лукич

13. Рабін Тетяна петрівна

14. Скакун Марія Федорівна

15. Скакун петро Арсентіївна

16. Скакун Валентина Іванівна

17. Ткачук Надія Володимирівна

18. Хлистун Галина Григорівна

19. Чудінова Марія Іванівна

20. Бабій Іван Васильович

21. Бондар Василь Демидович

22. Бондар Оксана Федорівна

23. Бондар Олена Гаврилівна

24. Голік Катерина Дмитрівна

25. Дмитрик Володимир Григорович

26. Сімончук Ганна Наумівна

27. Драчук Катерина Іванівна

28. Зрайченко Микола Семенович

29. Зрайченко Петро Федотович

30. Зрайченко Андрій Іванович

31. Кравченко Меланка Федорівна

32. Кручківський Анатолій Володимирович

33. Литвинюк Ольга Василівна

34. Мосонзенко Зінаїда Іванівна

35. Насальська Катерина Іванівна

36. Осипенко Ніна Семенівна

37. Попов Петро Іванович

38. Сіваченко Надія Миколаївна

39. Савченко Микола Петрович

40. Сокирська Катерина Петрівна

41. Вихватень Леонід Федорович

1967

1. Шепецька Галина Михайлівна

2. Грушовенко Василь Іванович

3. Грушовенко Галина Федорівна

4. Гут Дмитро Макарович

5. Дмитрик Петро Миколайович

6. Зрайченко Андрій Федорович

7. Корчинська Галина Іванівна

8. Конфета Віктор Семенович

9. Мельник Володимир Антонович

10. Миколайчук Володимир Федорович

11. Олійник Михайло Григорович

12. Хлистун Марія Петрівна

 

1968

1. Стригун Петро Олександрович

2. Барчук Володимир Михайлович

3. Бовкун Катерина Панасівна

4. Бовкун Наталя Михайлівна

5. Гевеленко Ольга Іванівна

6. Гонтар Ганна Петрівна

7. Грабчак Марія Гнатівна

8. Грушовенко Олена Андріївна

9. Гут Надія Сергіївна

10. Загородня Галина Миколаївна

11. Злобіна Галина Василівна

12. Зубіцька Надія Василівна

13. Ковальчук Любов Михайлівна

14. Кулинич Іван Іванович

15. Момотенко Надія сергіївна

16. Новікова Лідія Григорівна

17. Оберемок Федір Якович

18. Панченко Федір олександрович

19. Погорілий Дмитро Автентійович

20. Полянчук Олена Петрівна

21. Приміська Валентина Григорівна

22. Рибак Олена Андріївна

23. Сакалюк Марія Адамівна

24. Скакун Ганна Захарівна

25. Слоблдяник Віктор Константинович

26. Стричук Валентина Петрівна

27. Сущанський Василь Семенович

28. Ткачук Олена Анатоліївна

29. Червонюк Галина Григорівна

30. Шаганюк тамара Олексіївна

31. Музика Тетяна Миколаївна

 

1969

1. Курипель Валентина василівна

2. Бабій Ганна Анатоліївна

3. Вейцехівська Катерина Семенівна

4. Голік Володимир Федорович

5. Грушовенко Тетяна Григорівна

6. Довганюк Петро Іванович

7. Довганюк Тетяна Іванівна

8. Зубіцька Катерина Василівна

9. Заєць Людмила Павлівна

10. Кравчук Валентина Миколаївна

11. Насальська Ганна Михайлівна

12. Орел Анатолій Васильович

13. Погорілий Григорій Аврамович

14. Полянчук Наталія Петрівна

15. Пономаренко Марія Василівна

16. Рабін Ольга Петрівна

17. Ревук Ганна Василівна

18. Свинаренко Олена Федорівна

19. Сергієнко Володимир Трохимович

20. Ткачук Василь Петрович

21. Ткачук Валентина Василівна

22. Чоботар Микола Іванович

23. Швець Василь Іванович

24. Гуренко Ярослав Олексійович

25. Гевеленко Надія Іванівна

26. Гевеленко Ольга Іванівна

27. Джевага Валерій Павлович

28. Ковальчук Тетяна Петрівна

29. Мельник Петро Григорович

30. Мельник Ганна Василівна

31. Майданюк Григорій Васильович

32. Олійник Микола Васильович

33. Олійник Марія Касіянівна

34. Полянчук Одарка Василівна

35. Скакун Василь Пантелеймонович

36. Решетило Петро Олександрович

37. Хлистун Надія Григорівна

 

1970

1. Бабій Микола Антонович

2. Барчук Петро Олексійович

3. Білецький Микола Віталійович

4. Бовкун Петро Васильович

5. Борсученко Галина Павлівна

6. Гевеленко Микола Петрович

7. Грицик Микола Федорович

8. Грушовенко Віктор Дмитрович

9. Грушовенко Василь Іванович

10. Грушовенко Павло Андрійович

11. Жвава Любов Іванівна

12. Корнаухий Василь Семенович

13. Ковальчук Василь Васильович

14. Федченко Марія Іванівна

15. Ковальчук Галина Василівна

16. Ковальчук Ганна Іванівна

17. Куліш Любов Павлівна

18. Мазуренко Ольга Сергіївна

19. Миколайчук Василь Лаврентійович

20. Хлистун Дмитро Панасович

21. Олійник Надія Петрівна

22. Олійник Тетяна Іванівна

23. Бондаренко Петро Петрович

24. Бондаренко Олександр Петрович

25. Бондар Михайло Адамович

26. Вовчок Тетяна Пилипівна

27. Гут Ніна Іванівна

28. Гут Микола Васильович

29. Злобін Ніна Василівна

30. Дзензур Ольга Олександрівна

31. Ковальчук Володимир Сергійович

32. Кучер Валентина Павлівна

33. Медолиз Василь Пилипович

34. Насальська Марія Іванівна

35. Рабін Марія Левківна

36. Ревук Петро Степанович

37. Серветник Ольга Трохимівна

38. Семко Ганна Олександрівна

39. Соколюк Віталій Адамович

40. Солодрай Віталій Дмитрович

41. Синявська Оксана Михайлівна

42. Свинарик Іван Іванович

43. Ткачук Тетяна Ларіонівна

44. Цибань Надія Андріївна

45. Сцщанська Надія Семенівна

46. Шаганюк Марія Іванівна

47. Скакун Надія Федорівна

 

1971

1. Бондаренко Євгенія Йосипівна

2. Вовкотруб Ганна Зіновівна

3. Ворзуль Наталія Тимофіївна

4. Голіг Ганна Павлівна

5. Гевеленко Ніна Трохимівна

6. Гут Петро Михайлович

7. Грушовенко Василь Михайлович

8. Грушовенко Людмила Григорівна

9. Дмитрик Анатолій Григорович

10. Конфета Валерій Семенович

11. Костенко Наталія Федорівна

12. Навальська Мирослава Олексіївна

13. Нечипорук Соломія сергіївна

14. Олійник Надія феодосіївна

15. Оберемок Олена Яківна

16. Пироговський Микола Михайлович

17. Постовіт Галина Григорівна

18. Стемблер Микола іванович

19. Сажієнко Катерина Федорівна

20. Хлистун Ганна Василівна

21. Чудінова Валентина Іванівна

22. Чорнописька Ганна Петрівна

23. Шепецький Василь Феодосійович

24. Козярець Зінаїда Павлівна

25. Казанюк Людмила Миколаївна

 

1972

1. Бовкун Любов Афанасівна

2. Бовкун Галина Василівна

3. Білецький Василь Віталійович

4. Вовчок Олексій Пилипович

5. Ворзунь Лідія Сергіївна

6. Гонтар Марія Парфенівна

7. Гевеленко Василь Іванович

8. Гаврик Василь Федорович

9. Довганюк Володимир Іванович

10. Злобік Валентин Васильович

11. Запорожець Микола Іванівна

12. Ковальчук Марія Петрівна

13. Ковальчук Микола Михайлович

14. Корінна Любов Сергіївна

15. Кравець Марія Дмитрівна

16. Куліш Надія Василівна

17. Мазуренко Микола Іванович

18. Медведєва Галина Валентинівна

19. Насальська Катерина Іванівна

20. Насальська Тетяна Михайлівна

21. Осадченко Тамара Дмитрівна

22. Попутняк Марія Григорівна

23. Присяжна Тетяна Миколаївна

24. Рабін Ликера Олександрівна

25. Ревук Василь Іванович

26. Сакалюк Параска Адамівна

27. Стригун Микола Олексійович

28. Ткачук Федір Ларіонович

29. Ткачук Олексій Якович

30. Федоренко Юрій михайлович

31. Червонюк Марія Григорівна

32. Швець Марія Василівна

 

1973

1. Зрайченко Олександр Микитович

2. Козак Валентина Іванівна

3. Ткачук Іван Кузьмович

4. Хмельова Антоніна Анатоліївна

5. Ухова Марія Григорівна

6. Шепецький Микола Тодосьович

7. Зрайченко Олександр Федорович

 

1974

1. Бабій Оксана Михайлівна

2. Ковальчук Петро Григорович

3. Корінна Марія Кирилівна

4. Кравець Марія Федорівна

5. Оберемок Галина Арсентівна

6. Рабінчук Степан Трохимович

7. Янкова Любов Іванівна

8. Янкова Надія Андріївна

 

1975

1. Костенко Микола Петрівна

2. Ковальчук Наталія Савівна

3. Грушовенко Володимир Микитович

4. Хлистун Раїса Остапівна

5. Монов Григорій Григорович

6. Сімончук Микола Григорович

7. Лучко Іван Семенович

8. Сімончук Володимир Григорович

9. Хлистун Надія Павлівна

10. Слободяник Микола Петрович

11. Мазуренко Павло Дмитрович

12. Каркухова Ганна Іванівна

 

1976

1. Штукіна Валентина Миколаївна

2. Гут Надія Василівна

3. Костенко Катерина Трохимівна

4. Чудінов василь Іванович

5. Гут Катерина Іванівна

6. Нечипорук Іван Сергійович

7. Червонюк Петро Анікійович

8. Рибак Марія Андріївна

 

1977

1. Рабінчук Галина Трохимівна

2. Куліш Василь Іванович

3. Швець Ганна Мефодіївна

4. Богачук Микола Петрович

5. Олійник Василь Федорович

6. Сімончук Марія Олексіївна

7. Сухін Олег Тарасович

8. Зрайченко Віра Борисівна

9. Куліш Михайло Олександрович

10. Ткачук Іван Трохимович

11. Ацкушев Михайло Петрович

 

1978

1. Червонюк Ганна Антонівна

2. Гребенюк Марія Пилипівна

3. Постовіт Петро Степанович

4. Кукумок Катерина павлівна

5. Костенко Катерина Василівна

6. Костенко Петро Васильович

7. Онуфрійчук Параска Іванівна

8. Гніденко Василь Якимович

9. Гут Надія Михайлівна

10. Мазуренко Ганна Юхимівна

11. Швець Галина Степанівна

12. Козак Лідія Явдокимівна

13. Гребенюк Марія Андріївна

14. Ткачук Василь Селестович

15. Олійник Галина Касіївна

16. Ткаченко Параска Степанівна

17. Рабінчук Дмитро Трохимович

18. Кравець Олексій Єфремович

19. Лучись Павло Семенович

20. Куліш Степан Іванович

 

1979

1. Гут Тимофій Петрович

2. Грушовенко Іван Сергійович

3. Грушовенко Юрій Васильович

4. Дмитрик Ольга Григорівна

5. Ковальчук Анатолій Володимирович

6. Ковальчук Степан Левкович

7. Ковальчук Юрій Іванович

8. Зубіцький Петро Васильович

 

1980

1. Гут Петро Іванович

2. Дмитрик Іван Пилипівна

3. Лісовенко Валентина Олегівна

4. Сухий Валерій Васильович

5. Чудінов Іван Іванович

6. Троян Петро Євдокимівна

7. Слободяник Михайло Григорович

8. Слободяник Марія Григорівна

9. Зрайченко Василь Іванович

10. Грушовенко Микола Михайлович

11. Мельник Михайло Антонович

12. Грушовенко Надія Іванівна

1981

1. Метанівський Василь Степанович

2. Метанівська Ніна Василівна

3. Хомходир Олексій Константинович

4. Михайловський Юрій Олексійович

5. Ковальчук Михайло Степанович

6. Кузьменко Ніна Іванівна

7. Войцехівський Іван Іванович

8. Михайлов Сергій Олексійович

9. Помийницький Владислав Валерійович

10. Король Юрій Васильович

11. Мазуренко Катерина Олексіївна

1982

1. Бондаренко Олег Васильович

2. Гніденко Андрій Якимович

3. Ковальчук Іван Андрійович

4. Куров Микола Іванович

5. Медолиз Леонід Андрійович

6. Медолиз Федір Андрійович

7. Олійник Надія Федорівна

8. Постовіт Віктор Григорович

9. Прокопенко Валерій Анатолійович

10. Скакун Галина Михайлівна

11. Червонюк Павло Володимирович

12. Червонюк Петро Васильович

13. Михайлов Микола Олексійович

1983

1. Зеленюк Валентина Іванівна

2. Грушовенко Раїса Андріївна

3. Жвава Лідія Максимівна

4. Гребенюк Ольга Володимирівна

5. Куліш Галина Іванівна

6. Драч Лідія Григорівна

7. Балегінар Тетяна Пилипівна

8. Хлистун Михайло Павлович

9. Мельник Леонід Анатолійович

10. Рабін Іван Іванович

1984

1. Барчук Віктор Михайлович

2. Гейсман Валерій Миколайович

3. Гейсман Катерина Миколаївна

4. Гнатюк Валентин Леонідович

5. Гребенюк Валентина Миколаївна

6. Грушовенко Валентина Михайлівна

7. Гут Валентина Володимирівна

8. Гут Лариса Василівна

9. Ковальчук Віктор Миколайович

10. Козак Віталій Васильович

11. Лісовенко Михайло Олексійович

12. Корінний Микола Васильович

13. Кукулюк Павло Петрович

14. Кулинич Людмила Іванович

15. Кучерук Параска Володимирівна

16. Олійник Лідія Федорівна

17. Намісник Надія Прокопівна

18. Олексієнко Валєра Іванович

19. Снідер Тетяна Микитівна

20. Червонюк Тетяна Петрівна

21. Шевчук Валентина Іванівна

22. Рабінчук Світлана Петрівна

23. Скакун Василь Михайлович

24. Школьний Юрій Олексійович

1985

1. Баліцький Юрій Іванович

2. Буц Зоя Анатоліївна

3. Гевеленко Лідія Павлівна

4. Кулинич Світлана Володимирівна

5. Гут Валентина Василівна

6. Захарчук Анатолій Васильович

7. Коржевська Людмила Павлівна

8. Коломієць Ольга Миколаївна

9. Лисак Людмила Василівна

10. Оберемок Василь Васильович

11. Перепелиця В’ячеслав Миколайович

12. Попов Павло Петрович

13. Рабін Юрій Петрович

14. Хлистун Галина Анатоліївна

15. Червонюк Олександр Григорович

16. Швець Петро Андрійович

17. Шепецький Василь Федорович

18. Гребенюк Юрій Володимирович

 

1986

1. Брижатюк Петро Миколайович

2. Бурлака Сергій Сергійович

3. Вітославський Петро Іванович

4. Гніденко Лідія Петрівна

5. Грицик Олександр Васильович

6. Гоменюк Оксана Василівна

7. Корінна Лариса Василівна

8. Коржевська Галина Миколаївна

9. Маков Валентина Григорівна

10. Мельник Раїса Петрівна

11. Насальський Віталій Михайлович

12. Саладрай Людмила Олексіївна

13. Скакун Тамара Іванівна

14. Скрипник Лариса Іванівна

15. Ткачук Петро Іванович

16. Хомходир Валентина Олексіївна

17. Чорний Олексій Олександрович

18. Хлистун Лариса Дмитрівна

1987

1. Бабій Лариса Дмитрівна

2. Гресько Олександр Миколайович

3. Дмитрик Василь Петрович

4. Зрайченко Валентина Іванівна

5. Надкерничий Павло Дем’янович

1989

1. Бондаренко Геннадій Анатолійович

2. Борсученко Світлана Степанівна

3. Дмитрик Любов Іванівна

4. Жвава Оксана Миколаївна

5. Коваль Олексій Олексійович

6. Козоріз Юрій Дмитрович

7. Коренюк Лілія Іванівна

8. Кравчук Лідія Дмитрівна

9. Коцеблюк Валентина Леонідівна

10. Лобода Микола Андрійович

11. Надкриничний Юрій Дем’янович

12. Осипчук Людмила Іванівна

13. Паламарчук Ігор Вікторович

14. Петренко Олександр Миколайович

15. Помийницький Микола Іванович

16. Полянчук Ігор Іванович

17. Рабінчук Вадим Петрович

18. Радавський Олег петрович

19. Сніцар Катерина Микитівна

20. Троян Любов Іванівна

21. Федорянко Алла Андріївна

22. Швець Василь Андрійович

Випуск 1990

1. Білик Інна Василівна

2. Безверхня Ірина Іванівна

3. Бондар Тетяна Михайлівна

4. Бурдійний Руслан Анатолійович

5. Гут Віталій Васильович

6. Дзензур Михайло Васильович

7. Кукулюк Василь Петрович

8. Ковальчук Оксана Василівна

9. Лисак Андрій Васильович

10. Момотенко Алла Іванівна

11. Моколюк Богдан Ростиславович

12. Метанівська Тетяна Василівна

13. Насальська світлана Іванівна

14. Орел Руслан Володимирович

15. Попов Ігор Петрович

16. Поплавська Оксана Володимирівна

17. Слоква В’ячеслав Васильович

18. Сивак Леонід Іванович

19. Стричук Леонід Сергійович

20. Черній Микола Олексійович

21. Черній Леонід Іванович

22. Шаганюк Василь Анатолійович

23. Шалацький Олександр Васильович

Випуск 1991 н.р.

Класний керівник:

Козоріз Дмитро Якович

1. Богачук Олександр Миколайович

2. Вовкотруб Катерина Віталіївна

3. Грабчак Ігор Петрович

4. Грабчак Михайло Володимирович

5. Євсін Василь Анатолійович

6. Іващенко Ірина Михайлівна

7. Ковальчук Олексій Андрійович

8. Козак Олена Василівна

9. Куліш Алла Михайлівна

10. Насельська Людмила Григорівна

11. Мазуренко Оксана Павлівна

12. Митанівська Валентина Василівна

13. Сімончук Лілія Володимирівна

14. Самурай Михайло Григорович

15. Рабін Анатолій Петрович

16. Сірик Андрій Вікторович

17. Чумна Ольга Михайлівна

18. Шепецька Інна Миколаївна

19. Барчук Віталій Ігорович

 

 





Последнее изменение этой страницы: 2016-04-07; Нарушение авторского права страницы

infopedia.su Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Обратная связь - 18.215.185.97 (0.114 с.)