Заглавная страница Избранные статьи Случайная статья Познавательные статьи Новые добавления Обратная связь FAQ Написать работу КАТЕГОРИИ: АрхеологияБиология Генетика География Информатика История Логика Маркетинг Математика Менеджмент Механика Педагогика Религия Социология Технологии Физика Философия Финансы Химия Экология ТОП 10 на сайте Приготовление дезинфицирующих растворов различной концентрацииТехника нижней прямой подачи мяча. Франко-прусская война (причины и последствия) Организация работы процедурного кабинета Смысловое и механическое запоминание, их место и роль в усвоении знаний Коммуникативные барьеры и пути их преодоления Обработка изделий медицинского назначения многократного применения Образцы текста публицистического стиля Четыре типа изменения баланса Задачи с ответами для Всероссийской олимпиады по праву Мы поможем в написании ваших работ! ЗНАЕТЕ ЛИ ВЫ?
Влияние общества на человека
Приготовление дезинфицирующих растворов различной концентрации Практические работы по географии для 6 класса Организация работы процедурного кабинета Изменения в неживой природе осенью Уборка процедурного кабинета Сольфеджио. Все правила по сольфеджио Балочные системы. Определение реакций опор и моментов защемления |
IV. Закріплення та виконання пісні з минулого уроку.Содержание книги
Поиск на нашем сайте
1. Бесіда про осінь. - Коли приходить до нас осінь за календарем? - Як змінюється тривалість дня і ночі? - Чи змінюють рослини своє вбрання?
2. Хорова робота. Виконання пісні «Шпачок прощається». - А зараз повернемось до головного кита музики і виконаємо пісню «Шпачок прощається»
Шпачок прощається. Осінь. Дощик сіється. Клен весь пожовтів, А шпачок на гілочці Пісеньку завів.
Приспів: Гілка ледь гойдається, Дощик не кінчається, З нами шпак старесенький До весни прощається.
В путь-доріжку дальнюю Треба відлітать. Пісеньку прощальную Як не заспівать?
Приспів.
Де ясні веселі дні, Сонце золоте? Сумно над шпаківнею Пісню шпак веде.
Приспів.
V. Підсумок уроку. 1. Підсумкова бесіда.
- Сьогодні ми з вами дізнались багато нового. Тож давайте пригадаймо! - Які ви знаєте танці?
Оцінювання. - Молодці, за свою гарну відповідь отримуєте такі жетони. 3. Прощання Встали гарно біля парт. Проспівали музичне прощання. - До побачення!
Тема. Пісні для солістів Мета: ознайомити учнів з поняттями «романс,класика», з музичними творами великого композитора М.І. Глінки; розвивати музично-ритмічне чуття, вокально-хорові навички, стимулювати учнів до колективної творчої діяльності; збагачувати знання учнів щодо художніх образів в образотворчому та музичному мистецтвах, розвивати здатність їх аналізувати та порівнювати; засобами художніх образів виховувати інтерес до музичного мистецтва. Музичний матеріал: пісня «Не щебечи,соловейку»; «Прощання з журавлями» музичні твори: «Соловей» О. Аляб’єв, «Соловей» Ф.Ліст. Обладнання: підручник, зошит жетони,презентація, казковий герой соловейко. Тип уроку: комбінований. Хід уроку Організаційний момент. Музичне вітання - Станьте, діти, рівненько, прийміть співочу поставу.
Вчитель: добрий день вам діти! Я вітаю вас! Учні: здрастуйте учителю! Здрастуй любий клас! Представлення - Мене звати Владислав Сергійович, і сьогодні урок музики у вас проведу я. Перевірка готовності - Діти, подивіться, щоб на парті у вас не лежало нічого зайвого, а тільки зошит, підручник, олівець, ручка. ІІ. Актуалізація опорних знань учнів. Бесіда. - Діти,а скажіть мені будь ласка,яка була попередня тема уроку(«ПІСНІ СВЯТИХ ХРАМІВ») - Про яку музику ми говорили на минулому уроці? (духовну) - Яка музика називається духовною? - Де звучить духовна музика? (храм, церква, собор, мечеть) - Що таке молитва? - Яку пісню ми вивчали на минулому уроці? «Молитва за Україну» М. Лисенко Розпівка. Давайте виконаємо цю пісню, але перед цим нам потрібно розспіватися. - Давайте згадаємо розспівку, яку ви вже вивчали «Пастушок». - Прийняли співочу поставу. Я маленький пастушок, Загорнувся в кожушок, На скрипочку граю, Вас усіх вітаю. 3. Виразне виконання пісні. - Прийняли співочу поставу. - Всі разом виконаймо пісню з музичним супроводом: - Ми виконали пісню з музичним супроводом, а пригадаймо, як називається спів без супроводу? капела - Пропоную вам виконати пісню «Молитва» капела. III. Мотивація навчальної діяльності. Введення казкового героя. - Сьогодні до нас на урок завітав не звичайний гість. Щоб дізнатися, хто він, нам потрібно відгадати загадку. В мене є великий хист Я співаю,як артист. Спів мій радісний усюди Люблять слухати всі люди.(Соловей) - Сьогодні соловейко помандрує разом з нами в чарівний світ музики. Повідомлення теми і мети уроку. - Тема нашого сьогоднішнього уроку звучить так: «Пісня для солістів». ІV. Вивчення нового матеріалу Розповідь вчителя - Ми будемо говорити про особливу пісню, погляньте на дошку і розгадайте ребус, дізнаєтесь про який вокальний жанр ми будемо говорити.
- Ця пісня – дуже лірична і мелодійна. У ній висловлюються особливі почуття і враження, тому цей твір ніколи не співають хором. Найчастіше його виконує один виконавець, соліст, в інструментальному супроводі гітари, рояля, арфи тощо. Робота з підручником. А) Читання вірша. - Розгорніть свої підручники на 52 сторінці. - Прочитайте вірш. Сьогодні пісня особлива Прийшла до нас в музичний клас. Вона лірична і мрійлива А називається- романс. - Проговоріть текст з оплесками на сильну долю. - Спробуймо скласти мелодію і заспівати по співку соло. А що таке соло? (1 учень) - - Романс – це вокальний твір з інструментальним супроводом, найважливіший жанр вокальної камерної музики. Різновид романсу є елегія, балада. - Знайдіть на 53 сторінці словничок. Запишіть до своїх зошитів поняття романс - Тож, який вокальний твір називається – романсом? Фізкультхвилинка Слухання музики А)О. Алябєва «Соловей» - Прослухайте романс відомого російського композитора. - Про що розповідає твір? - Опишіть характер музики. - Для якого голосу створений цей романс? - Який настрій переважає? Б) «Соловей» Ференца Ліста. - Прослухайте музику, яку створив за романсом «Соловей» угорський композитор Ференц Ліст. - Який музичний інструмент її виконує? - Який характер цього твору? Аналіз малюнку. - Розгляньте малюки. - Назвіть назви цих інструментів. - Яким з них можна доручити виконання романсу «Соловей»? Скрипка
|
||||
Последнее изменение этой страницы: 2016-08-06; просмотров: 832; Нарушение авторского права страницы; Мы поможем в написании вашей работы! infopedia.su Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Обратная связь - 18.221.221.171 (0.01 с.) |