Заглавная страница Избранные статьи Случайная статья Познавательные статьи Новые добавления Обратная связь FAQ Написать работу КАТЕГОРИИ: АрхеологияБиология Генетика География Информатика История Логика Маркетинг Математика Менеджмент Механика Педагогика Религия Социология Технологии Физика Философия Финансы Химия Экология ТОП 10 на сайте Приготовление дезинфицирующих растворов различной концентрацииТехника нижней прямой подачи мяча. Франко-прусская война (причины и последствия) Организация работы процедурного кабинета Смысловое и механическое запоминание, их место и роль в усвоении знаний Коммуникативные барьеры и пути их преодоления Обработка изделий медицинского назначения многократного применения Образцы текста публицистического стиля Четыре типа изменения баланса Задачи с ответами для Всероссийской олимпиады по праву Мы поможем в написании ваших работ! ЗНАЕТЕ ЛИ ВЫ?
Влияние общества на человека
Приготовление дезинфицирующих растворов различной концентрации Практические работы по географии для 6 класса Организация работы процедурного кабинета Изменения в неживой природе осенью Уборка процедурного кабинета Сольфеджио. Все правила по сольфеджио Балочные системы. Определение реакций опор и моментов защемления |
ІV. Виховна діяльність вчителя.Содержание книги Поиск на нашем сайте
Вчитель сприяв виробленню таких моральних якостей, як працьовитість, цілеспрямованість, практичність, охайність. Розв’язання завдань трудового виховання «відмінно». Школярі беруть участь у створенні матеріальних цінностей. Діти ознайомлені з професією. Стиль педагогічного керівництва – демократичний. Вчитель орієнтувався на розвиток активності учнів. Йому властиве активно-позитивне ставлення до учнів, адекватна оцінка їхніх можливостей, успіхів і невдач. Виховна дія спрямована на формування естетичного смаку, охайності, розвиток логічного мислення. V. Діяльність учнів на уроці та характеристика групи Учні на уроці активні, хоча є виключення, задоволені працею, проявляють ініціативу в діяльності. Учні готові до праці, проявляють інтерес до поданого матеріалу. Рівень самостійного мислення в учнів високий, з творчим підходом до праці. Вони чітко формують відповідь, розв’язують поставлені трудові завдання. Вдосконалюють вміння аналізувати і оцінювати свою роботу і роботу одногрупників. Робочі місця організовані раціонально, кожен інструмент знаходиться на своєму місці. Діти правильно виконують прийоми роботи, стараються займати робоче положення так, як показує вчителька. Здійснюється самоконтроль якості. Проводиться самоаналіз результатів роботи: учні бачать помилки і неточності в своїх міркуваннях. Викладач видав учням домашнє завдання – невелику практичну роботу по даній темі. Роблячи висновок, можу сказати, що учні засвоїли новий матеріал. Мета була досягнута. План уроку був виконаний повністю. Урок закінчився вчасно.
Аналіз уроку теоретичного навчання Дата: 21. 03. 2016 р. Професія: «Оператор комп’ютерного набору, обліковець з реєстрації бухгалтерських даних» Група: № П28С Присутні: 18осіб Навчальна дисципліна: Інформаційні технології Викладач: Шарамова Л. І. Тема: «Поняття моделі бази даних » Мета: Навчити учнів використовувати типи даних в середовищі Microsoft Access. Санітарний стан кабінету був цілком правильно дотриманий. Технічних засобів вистачало, кожен учень мав своє робоче місце і устаткування. Організаційна частина уроку тривала 3-5 хвилин: викладач перевірив наявність учнів на уроці, повідомив чітко тему, мету та план уроку. Викладач був готовий до проведення уроку мав план уроку, наочні посібники (презентація), необхідну інформацію для проведення уроку. Викладач під час викладання нового матеріалу звертав увагу учнів на важливі фрагменти теми. Після перевірки наявності учнів, викладач повідомив тему уроку. Під час викладання нового матеріалу викладач говорив чітко відповідно до теми уроку. На уроці педагог зацікавив учнів, а учні протягом уроку вели себе добре і були активними. Щоб підготувати учнів до активної роботи над новим матеріалом викладач разом з учнями повторив раніше вивчений матеріал у формі бесіди. Були використані такі форми активізації, як: індивідуальна та групова. Спосіб опитування – усний. Викладач задавала запитання чітко і зрозуміло. Опитано було 3 осіб з групи. Оцінки були виставлені досить об’єктивно, згідно з відповідей учнів. Викладання нового матеріалу проходило у формі розповіді, час від часу переходило у бесіду і учні записували, те що розповідав викладач. В період бесіди учні були активними. Від початку і до кінця уроку викладач розповідав тему цікаво і водночас згідно плану. Викладач звернув увагу учнів на основні аспекти комп’ютерної презентації. Після викладання нового матеріалу активним учням майстер виставив оцінки. Після викладення теоретичного матеріалу, учні працювали в редакторі комп’ютерних презентацій Power Point. Педагог протягом уроку зацікавив учнів, що дало результат під час засвоєння нового матеріалу. Учні сприймали розповідь вчителя добре, розмовляли у формі бесіди. На уроці учні ознайомились з поняттям «комп’ютерна презентація», дізнались про мультімедіа; працювали з структурою вікна системи підготовки комп’ютерної презентації. Під час уроку були використані словесні, наочні тапрактичні методи викладання. Викладач видав учням домашнє завдання – невелику практичну роботу по даній темі. Роблячи висновок, можу сказати, що учні засвоїли новий матеріал. Мета була досягнута. План уроку був виконаний повністю. Урок закінчився вчасно.
Аналіз уроку теоретичного навчання Дата: 28. 04. 2016 р. Професія: «Оператор комп’ютерного набору, обліковець з реєстрації бухгалтерських даних» Група: № П27С Присутні: 17осіб Навчальна дисципліна: Інформаційні технології Викладач: Шарамова Л. І. Тема: « Робота з таблицями в MS Word » Мета: Познайомити учнів з основними прийомами роботи в MS Word; розвивати вміння застосовувати набуті знання під час виконання практичних завдань та навички володіння термінологією теми, що вивчається; виховати культуру роботи за комп’ютером. Стан кабінету був цілком правильно дотриманий. Технічних засобів вистачало, кожен учень мав своє робоче місце і устаткування. Організаційна частина уроку тривала 2-5 хвилин: викладач перевірив наявність учнів на уроці, повідомив чітко тему, мету та план уроку. Урок повністю відповідав навчальній програмі. На уроці учні мали змогукористуватися зошитами та довідковим матеріалом. На уроці було створено позитивну психологічну атмосферу. Вчитель – помічникпідказував, допомагав. Учні не бояться звернутися по допомогу, але вчитель тільки корегує хід роботи, підводить учня до прийняття самостійного рішення. Діти на уроці були активними, завдання їм сподобалися, особливо цікавим було створення власноруч складних таблиць та використовування заповнення комірок різними кольорами. Урок логічно завершений. Підведений підсумок, оцінювання роботи учнів вчитель запланував оголосити на наступному уроці, враховуючи додаткові бали за домашню практичну роботу. Домашня робота визначалась об’ємом та цікавістю форми та змісту. Тема уроку відповідала програмі. Види діяльності учнів на уроці обумовлені темою і метою уроку, достатньо послідовні. Морально-психологічний клімат на уроці відповідає нормі. Вчитель володіє мовою на високому рівні, стиль поведінки доброзичливий, вчитель уважно ставиться до індивідуальних та вікових особливостей дітей. Урок проведений на достатньому професійному рівні, методично грамотно, навчальні цілі реалізовані. Мету уроку досягнуто. Можливо на уроці використати презентацію з прикладом покрокового виконання складних таблиць. План уроку був виконаний повністю. Урок закінчився вчасно.
Аналіз уроку теоретичного навчання Дата: 19. 04. 2016 р. Професія: «Оператор комп’ютерного набору, обліковець з реєстрації бухгалтерських даних» Група: № П27С Присутні: 16осіб Навчальна дисципліна: Інформаційні технології Викладач: Шарамова Л. І. Тема: « Формули в електронних таблицях » Мета: Розповісти учням про поняття «Елекронні таблиці», як про клас прикладних програм. Сформувати уяву учнів про сфери їх використання, основні властивості ЕТ. Санітарний стан кабінету був цілком правильно дотриманий. Технічних засобів вистачало, кожен учень мав своє робоче місце і устаткування. Організаційна частина уроку тривала 2-3 хвилини: викладач перевірив наявність учнів на уроці, повідомив чітко тему, мету та план уроку. Викладач був готовий до проведення уроку він підготував до уроку: план уроку, наочні посібники (презентація), необхідну інформацію для проведення уроку. Викладач під час викладання нового матеріалу звертав увагу учнів на важливі фрагменти теми. Викладач проводив урок згідно плану уроку і пояснила урок згідно плану уроку. Під час викладання нового матеріалу викладач говорив чітко відповідно до теми уроку. На уроці педагог зацікавив учнів, а учні протягом уроку вели себе добре і були активними. Учні співпрацювали з викладачем. Щоб підготувати учнів до активної роботи над новим матеріалом викладач разом з учнями повторив раніше вивчений матеріал у формі бесіди. Викладання нового матеріалу проходило у формі розповіді, учні записували, те що розповідав викладач. Тип уроку – повідомлення нових знань. Від початку і до кінця уроку викладач розповідав тему цікаво і водночас згідно плану. Викладач звернув увагу учнів на основні аспекти теми. Шарамова Л. І. дала учням можливість працювати за комп’ютерами, для кращого засвоєння матеріалу і набуття вмінь та автоматичних навичок при вивченні теми. Після викладання нового матеріалу активним учням майстер виставив оцінки. Після викладення теоретичного матеріалу, учні працювали в табличному процесорі MicrosoftExcel. На уроці учні ознайомились з Електронними таблицями та їх призначенням. Працювали з системою електронних таблиць, та їх основними функціями. Під час уроку були використані словесні, наочні тапрактичні методи викладання. Викладач видав учням домашнє завдання – невелику практичну роботу по даній темі. Роблячи висновок, можу сказати, що учні засвоїли новий матеріал. Мета була досягнута. План уроку був виконаний повністю. Урок закінчився вчасно.
План-конспект залікового відкритого уроку теоретичного навчання Дата проведення: 25.03.2016р Тема: Створення нумерованих і маркерованих списків. Властивості зображень, настроювання їх властивостей. Навчальна мета: Познайомити учнів з основами роботи із текстовим редактором, поняттями створення нумерованих і маркерованих списків. Властивості зображень, настроювання їх властивостей. Розвивальна мета: Розвиток пізнавальних інтересів, уміння запам’ятовувати. Виховна мета: Виховання уважності, акуратності, дисциплінованості, посидючості. Тип уроку: Урок вивчення нового матеріалу. Хід уроку І. Організаційний момент ·Привітання із класом ·Повідомлення теми і мети уроку
|
||||
Последнее изменение этой страницы: 2016-07-11; просмотров: 388; Нарушение авторского права страницы; Мы поможем в написании вашей работы! infopedia.su Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Обратная связь - 18.117.106.23 (0.006 с.) |