Заглавная страница Избранные статьи Случайная статья Познавательные статьи Новые добавления Обратная связь FAQ Написать работу КАТЕГОРИИ: АрхеологияБиология Генетика География Информатика История Логика Маркетинг Математика Менеджмент Механика Педагогика Религия Социология Технологии Физика Философия Финансы Химия Экология ТОП 10 на сайте Приготовление дезинфицирующих растворов различной концентрацииТехника нижней прямой подачи мяча. Франко-прусская война (причины и последствия) Организация работы процедурного кабинета Смысловое и механическое запоминание, их место и роль в усвоении знаний Коммуникативные барьеры и пути их преодоления Обработка изделий медицинского назначения многократного применения Образцы текста публицистического стиля Четыре типа изменения баланса Задачи с ответами для Всероссийской олимпиады по праву Мы поможем в написании ваших работ! ЗНАЕТЕ ЛИ ВЫ?
Влияние общества на человека
Приготовление дезинфицирующих растворов различной концентрации Практические работы по географии для 6 класса Организация работы процедурного кабинета Изменения в неживой природе осенью Уборка процедурного кабинета Сольфеджио. Все правила по сольфеджио Балочные системы. Определение реакций опор и моментов защемления |
VІ. Підбиття підсумків урокуСодержание книги
Поиск на нашем сайте
Запитання до класу 1. Які точки називаються симетричними відносно прямої? 2. Яке перетворення називається симетрією відносно даної прямої? 3. Яка фігура називається симетричною відносно даної прямої? 4. Що таке вісь симетрії? Наведіть приклади. V. Домашнє завдання 1. Вивчити теоретичний матеріал. 2. Розв'язати задачі. 1) Запишіть рівняння кола, яке симетричне колу (х + 1)2 + (у + 1)2= 1 відносно: а) осі Ох; б) осі Оу. 2) Запишіть рівняння прямої, яка симетрична прямій х – у = 1 відносно: а) осі Ох; б) осі Оу.
Клас. Алгебра Рівень стандарту Тема: Функції, їхні властивості та графіки. Мета: навчальна: узагальнити і систематизувати знання учнів про функції; сформувати вміння читати графіки функцій та за властивостями виконувати побудови графіків; розвивальна: розвивати логічне мислення, естетичне сприйняття інформації, активність та наполегливість під час виконання вправ; виховна: виховувати самостійність, творчість, критичність. Тип уроку: урок узагальнення і систематизації знань, умінь і навичок. Обладнання: мультимедійна система, графічний диктант, роздатковий матеріал для роботи в групах, презентації функцій, аркуш оцінювання. Література: Шкіль М.І., Слєпкань З.І., Дубинчук О.С. Алгебра і початки аналізу. 10 клас для загальноосвіт. навч. закл. Рівень стандарту. - К.: Зодіак-ЕКО, 2006. — 272 с. Хід уроку: І. Організаційний момент Перевірка наявності учнів. Перевірка готовності учнів до уроку. Організація роботи трьох мікрогруп. Розподіл ролей у мікрогрупах («Експерти», «Художники», «Аналітики»). Нагадування правил роботи в мікрогрупах. ІІ. Мотивація навчального процесу Повідомлення теми, мети та завдань уроку. ІІІ. Узагальнення і систематизація знань Графічний диктант». Учні в зошитах відповідають на питання, «так», «ні». 1. Функція виду у = кх + в називається квадратичною. (Ні). 2. Область визначення функції – це множина тих значень, яких може набувати аргумент. (Так). 3. Функцію можна задати лише аналітичним і графічним способом. (Ні). 4. Функцією називається залежність змінної у від змінної х, якщо кожному значенню х відповідає єдине значення у. (Так). 5. Функція називається парною, якщо f(-x) = -f(x) (Так). 6. Функція у = є спадаючою. (Ні). 7. Функція буде зростаючою на проміжку, якщо більшому значенню аргумента відповідає більше значення функції. (Так). 8. Нулями функції називаються значення аргумента, при яких функція дорівнює нулю. (Так). 9. Графіком функції у=х2 є гіпербола (Ні). 10. Графіком лінійної функції є пряма. (Так). 11. Функція у=х2 проходить через початок координат. (Так). 12. Область визначення функції у = – є множина дійсних чисел. (Ні). (Після виконання учні обмінюються зошитами і перевіряють роботи один одного, правильні відповіді проектуються на екран. Кожна правильна відповідь – 1 бал). «Експерти» заносять оцінки до бланків оцінювання. Робота в мікрогрупах. Завдання №1: презентувати функції. 1) у= кх +в; 2) у=к/х; 3) у= х2; «Експерти»оцінюють роботу членів мікрогруп і фіксують її результати в бланках оцінювання. Завдання №2: 1) для«художників». Варіант І. Накреслити ескіз графіка функції f(х), використовуючи такі відомості про функцію: - Нулі функції х = -6, х = 0, х = 6. - Найменше значення функції – 2 досягається, коли х = - 3; якщо х = 3 то у = 2. - Функція спадає на проміжках [-8; -3] і [3; 8]. - Функція зростає на проміжку [-3; 3]. Варіант ІІ. Накреслити ескіз графіка функції f(х), використовуючи такі відомості про функцію: - Нулі функції х = -6, х = 0, х = 6. - Найменше значення функції – 2 досягається, коли х = -3; якщо х = 3 то у = 2. - Функція спадає на проміжках [-8; -3] і [3; 8]. - Функція зростає на проміжку [-3; 3]. 2) для«аналітиків». За графіком функції, поданим на малюнку, описати властивості функцій. Презентація результатів роботи мікрогруп. Обговорення презентацій. Оцінка роботи членів мікрогруп «Експертами», та викладачем. IV. Повідомлення домашнього завдання. Завдання: Накреслити ескіз графіка функції f(х), використовуючи такі відомості про функцію: - Нулі функції х = -2, х = 0, х = 6. - Найменше значення функції -5 досягається, коли х =2; якщо х = 6 то у = 4. - Функція спадає на проміжках [-7; -2] і [....]. - Функція зростає на проміжку [.....]. За графіком функції, поданим на рисунку, описати її властивості. V. Підбиття підсумків уроку. Виставлення та коментування оцінок. Рефлексія. Завдання: продовжити речення «Сьогодні на уроці відкриттям для мене стало…». Рівень академічний
|
||||
Последнее изменение этой страницы: 2016-12-09; просмотров: 367; Нарушение авторского права страницы; Мы поможем в написании вашей работы! infopedia.su Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Обратная связь - 52.14.66.242 (0.009 с.) |