Аналіз уроку теоретичного навчання №2 


Мы поможем в написании ваших работ!



ЗНАЕТЕ ЛИ ВЫ?

Аналіз уроку теоретичного навчання №2



Група: №20

Кількість учнів: 25

Спеціальність: Столяр-будівельний, монтажник гіпсокартонних

конструкцій.

Викладач: Сорока Юрій Миколайович.

Тема: Шипорізні верстати.

Мета: Узагальнити вивчення будови і призначення шипорізних верстатів, виховати творчий інтерес, до обраної професії, виховати повагу до роботи і до оточуючого середовища.

Урок розпочався своєчасно і закінчився точно у відведений час. Час на урок був раціонально використаний. Кабінет був обладнаний відповідно до теми уроку. Санітарний стан кабінету відповідав санітарно-технічним нормам.

На початку уроку викладач перевірив знання учнів які вони набули на попередніх уроках, потім пояснив нову тему уроку. Після пояснення нової теми уроку, він задав декілька питань для закріплення вивчаємого матеріалу.

Під час проходження уроку учні вели себе організовано, активно відповідали на поставлені запитання викладача.

Урок теоретичного навчання пройшов організовано, викладач роз’яснив всі поставлені вимоги до уроку, і зрозуміло виклав весь матеріал.

Урок відповідає оцінці «відмінно»

 

 

Майстер дублер Парейчук А.В.

 

 

З аналізом ознайомлений Майстер в/н І.К.Осічук

 

 

Аналіз уроку теоретичного навчання №3

Група №20

Кількість учнів:25

Спеціальність: Столяр - будівельний, монтажник гіпсокартонних

конструкцій.

Викладач: Сорока Юрій Миколайович

Тема уроку: Читання кінематичних схем деревообробних верстатів

Мета уроку: Узагальнити вивчення кінематичних схем деревообробних верстатів, розвинути уяву під час читання кінематичних схем деревообробних верстатів

Даний урок теоретичного навчання розпочався своєчасно, на організаційну частину витратив 4хв. Викладач перевірив присутність учнів. Даний урок був проведений у кабінеті спец- технології. Перевірив пройдений матеріал.Цей урок відповідав плану уроку. Викладач чітко і ясно з інтонацією оголосив тему, мету і план уроку При викладанні нової теми викладач використовував плакати,а також книги роздруківки.По закінченню викладання нової теми викладач запитав трьох учнів,для закріплення нового матеріалу теми учні які активно себе на уроці давали відповіді на запитання отримали оцінки,які викладач виставив у журнал.

Учні були активні підчас проведення уроку значних зауважень не було. Мета даного уроку була досягнута, викладач показав себе як старанна людина, добре підготовлений до уроку. Урок був проведений на високому педагогічному рівні виконана, заслуговує оцінку «відмінно»

Майстер дублер Парейчук А.В.

З аналізом ознайомлений Майстер в/н І.К.Осічук

Аналіз уроку теоретичного навчання №1

Група №20

Кількість учнів:25

Спеціальність: Столяр - будівельний, монтажник гіпсокартонних конструкцій.

Викладач: Сорока Юрій Миколайович

Тема уроку: Заточувальні верстати

Мета уроку: Узагальнити вивчення заточувальних верстатів і їх будову, виховати в учнів творчий інтерес до обраної професії, розвинути уяву про будову й призначення заточувального верстата

Даний урок теоретичного навчання розпочався своєчасно, на організаційну частину витратив 5 хв. Викладач перевірив присутність учнів. Даний урок був проведений у кабінеті спец- технології. Цей урок відповідав плану уроку, а також відповідав кабінет нормам санітарної гігієни.

При викладанні нової теми викладач використовував плакати,а також зображував типові схеми верстатів на дошці.

Провірив домашнє завдання в учнів. Після викладання нової теми вчитель перевірив конспекти і задавав запитання учням які швидко відповідали і отримали хороші оцінки.

На уроці учні вили себе акуратно стримано, ввічливо.

Поставлена мета уроку була виконана, оцінку за урок ставлю «відмінно» Майстер дублер Парейчук А.В.

З аналізом ознайомлений Майстер в/н І.К.Осічук

План уроку теоретичного навчання № 1

Тема заняття: Пиломатеріали, їх види та обмір.

Мета заняття: Розповісти учням про пиломатеріали їх види та обмір.

Навчальна: забезпечити засвоєння видів пиломатеріалів, їх призначення та застосування

Виховна: вдосконалювати трудове вміння учнів, виховувати в них ставлення працелюбності та бережливості, любов до праці.

Розвиваюча: навчити учнів застосовувати теоретичні навики та знання на практиці, розвивати в них спеціальні трудові здібності. І

Профорієнтація: підводити учнів до засвоєння відомостей про професію столяра-будівельного.

Дидактичні засоби: Плакати, натуральні»об'єкти.

Обладнання, інструменти та матеріали: олівець, лінійка, зошит, ручка.

Хід та зміст заняття.

I. Організаційний момент

- перевіряю присутніх за журналом;

- перевірка підготовленості учнів до уроку.

- організація робочих місць.

II. Повторення раніше вивченого матеріалу
Перевіряю домашнє завдання, шляхом усного опитування:

1. Що називається лісовими товарами?

2. На які види поділяються лісоматеріали за способом обробки?

3. Які види круглих лісоматеріалів ви знаєте?

4. Як маркуються круглі лісоматеріали?
III. Вивчення нового матеріалу

Повідомляю тему нової о заняття.

 

 



Поделиться:


Последнее изменение этой страницы: 2017-02-10; просмотров: 202; Нарушение авторского права страницы; Мы поможем в написании вашей работы!

infopedia.su Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Обратная связь - 3.144.187.103 (0.006 с.)