Мы поможем в написании ваших работ!



ЗНАЕТЕ ЛИ ВЫ?

Діяльність викладача на уроці.

Поиск

Мирослава Григорівна на початку уроку перевірила якість виконання домашнього завдання (тестування), оголосила тему та мету уроку, провела мотивацію навчання, пояснила новий матеріал (пояснення супроводжувались показом застосування знань за допомогою проектора), з метою запам’ятовування матеріалу учнями використала прийоми емоційного акцентування. Закріпила новий вивчений матеріал за допомогою повторного наголошення на найважливіших питаннях, оголосила домашнє завдання.

9. Діяльність учнів на уроці.

Мотивація уроку вчителем забезпечила зосередженість і увагу учнів. Учні на уроці уважні, зосереджені. Значно покращували сприйняття учнями нового матеріалу - наочні засоби (показ за допомогою проектора).

10. Загальні висновки і пропозиції. Оцінка уроку.

Тема розкрита повністю, дотримано плану уроку, мети уроку досягнуто. У цілому, стиль викладання мені дуже сподобався, хоча його, більшою мірою, можна визначити до авторитарного стилю, ніж демократичного. Оцінка уроку відмінно.


Письмовий аналіз уроку теоретичного навчання.

Загальні відомості про урок.

18.04.2013 року в Рівненському професійному ліцеї в групі №9 «Оператор ЕОМ та ОМ» був проведений урок з предмету Основи роботи з ПЕОМ. Урок проводила викладач: Раковець Мирослава Григорівна. Були присутні 28 учнів. За розкладом урок четвертий. Урок розпочався вчасно.

Санітарно-гігієнічний стан кабінету.

Кабінет просторий, чистий, світлий, добре провітрений. Меблі нові, зручні. Кабінет обладнано за новітніми технологіями.

Форми організації уроку, зміст і оснащення уроку.

Урок на тему: «Можливості Internet.».

Мета уроку: «Уміти користуватися мережею Інтернет, знати, які можливості вона надає, як і коли їх застосовувати».

Тема уроку чітко відповідає календарно-тематичному плануванню.

Тип уроку – вивчення нових знань. Ні уроці основна увага звертається на пояснення та вивчення нового матеріалу, написання учнями конспектів по темі, мотивацію навчання, учитель демонструє можливості застосування вивчених знань за допомогою комп’ютера, проектора та проекційної дошки виконавши ряд завдань.

Всі учні забезпечені роздатковим матеріалом, зошитами, ручками.

Діяльність викладача на уроці.

Урок проходив у вигляді лекції. Лекція була розпочата з невеликого вступу. Викладач Раковець М.Г. акцентувала увагу на важливості даної теми її актуальності. Зачитала питання на які поділяється дана тема. Після відповідної мотивації, зацікавивши учнів, слідувало пояснення нового матеріалу. З метою кращого сприйняття матеріалу викладач демонструвала за допомогою проектора застосування знань на практиці.

Мирослава Григорівна прекрасно володіє аудиторією, уміє зацікавити учнів, знайти з ними спільну мову. Урок пройшов на високому рівні.

Діяльність учнів на уроці.

Атмосфера в класі була живою, але водночас дисциплінованою. Учні були старанними, винахідливими. Намагались показати себе з найкращої сторони. Коли хтось не зовсім правильно орієнтувався в матеріалі, викладач пояснювала незрозумілий матеріал ще раз.

Загальні висновки і пропозиції. Оцінка уроку.

Результатом уроку був не тільки добрий настрій та нові знання, які викладач передала учням, і стимул до продовження вивчення даної теми. Урок можна оцінити на відмінно.

 


Письмовий аналіз уроку теоретичного навчання.

Загальні відомості про урок.

23.04.2013 року в Рівненському професійному ліцеї в групі №9 «Оператор ЕОМ та ОМ» був проведений урок з предмету Основи роботи з ПЕОМ. Урок проводила викладач: Раковець Мирослава Григорівна. Були присутні 25 учнів. За розкладом урок перший. Урок розпочався вчасно.

Санітарно-гігієнічний стан кабінету.

Кабінет просторий, чистий, світлий, добре провітрений. Меблі нові, зручні. Кабінет обладнано за новітніми технологіями.

Форми організації уроку, зміст і оснащення уроку.

Урок на тему: «World Wibe Web. Пошук в Internet.».

Мета уроку: «Забезпечити розуміння матеріалу про World Wibe Web. Знати як вона влаштована. Уміти користуватися всесвітньою павутиною WWW. Знати, як виконати пошук у мережі Інтернет, уміти його виконувати».

Тема уроку чітко відповідає календарно-тематичному плануванню.

Тип уроку – вивчення нових знань та навиків. Він включає оголошення теми та мети, мотивацію навчання, пояснення нового матеріалу, демонстрування зразка застосування знань на практиці, осмислення і закріплення знань, організацію домашнього завдання.

Учні підготовленні до уроку у всіх є зошити та ручки.

Діяльність викладача на уроці.

Цей урок являв собою продовження попередньої теми. Урок розпочався з організаційного моменту. Після цього учнів було ознайомлено з темою, метою і завданнями уроку.

Тема була викладена за таким планом:

Web – сторінка. Керування відображенням.

Гіперпосилання. Web – вузол.

Адреса URL

Браузери.

Пошук інформації. Пошукові сайти.

Перед тим, як викласти тему, викладач підкреслив її актуальність. Адже майже не можливо уявити фахівця в сучасному світі, який би не міг здійснювати пошук інформації в комп’ютерній мережі чи користуватися мережею Інтернет. Для активізації учнів їм ставились запитання, на які вони могли б відповісти, користуючись своїми знаннями.

Стиль, манера спілкуватись, зовнішній вигляд - все вказувало на те, що викладач відмінно підготувався до заняття, а також про досвід проведення уроків.

Діяльність учнів на уроці.

Все заняття пройшло жваво, весело і цікаво для учнів. Атмосфера була дружньою. Учні були раді достатньо вільній атмосфері спілкування і отримали нові знання завдяки цікавій подачі інформації (демонстрування за допомогою проектора, учні ставили певні завдання, а викладач демонструвала, як вирішити їх практично). Але необхідно відмітити, що розмови були тактовні, вчасні та лише по новій темі, зайвого шуму в аудиторії не було. Учні поводили себе свідомо та дисципліновано.

Загальні висновки і пропозиції. Оцінка уроку.

Необхідно сказати, цілі, які були поставленні в ході уроку були реалізовані, учні зрозуміли основні положення теми, переконались у її важливості, будуть застосовувати здобуті знання на практиці, в житті. Урок заслуговує найвищої оцінки.


План конспект відкритого уроку теоретичного навчання.

Р

Група №9

Предмет: Основи роботи з ПЕОМ.

Тема: Комп’ютерна мережа Internet.

Тема уроку: Загальні відомості про Internet.

Тип уроку: Вивчення нових знань.

Мета:

Дидактична: Знати, що називається всесвітньою комп’ютерною мережею Інтернет, знати її призначення та можливості, уміти нею користуватись, знати, що необхідно для її підключення.

Розвиваюча: Розвивати логічне мислення, уяву, навики самостійної роботи, самоконтролю та самоаналізу.

Виховна: виховувати самостійність, відповідальність за власну виконану роботу, бережливе відношення до техніки, зацікавленість до обраної спеціальності.

Методи навчання: пояснення нового матеріалу, написання конспектів.

Забезпечення уроку: ПК, Celeron (R), дошка, мультимедійний проектор BENQ;

Хід уроку:

І. Організаційна частина

a) перевірка робочих місць

b) перевірка наявності учнів на уроці.

ІІ. Перевірка знань учнів.

1. Для чого використовують комп’ютерні мережі?

2. Які можливості надає мережа?

3. Як під’єднатись до мережі?

4. Що для цього необхідно?

5. Яку небезпеку несе комп’ютерна мережа?

IIІ. Оголошення теми та мети уроку.

IV. Мотивація навчання. В сучасному світі, який характеризується стрімким розвитком техніки, а особливо останні роки комп’ютерної техніки не можна уявити навчання та роботу без використання комп’ютерів. А для більш ефективної та плідної праці та навчання використовують комп’ютерні мережі, які дають великі можливості у пошуку необхідної інформації, листуванні, спілкуванні. Тому для фахівця високого рівня просто необхідно мати навики в робі з мережею.

V. Пояснення нового матеріалу.



Поделиться:


Последнее изменение этой страницы: 2016-09-20; просмотров: 131; Нарушение авторского права страницы; Мы поможем в написании вашей работы!

infopedia.su Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Обратная связь - 3.141.41.109 (0.007 с.)