Заглавная страница Избранные статьи Случайная статья Познавательные статьи Новые добавления Обратная связь FAQ Написать работу КАТЕГОРИИ: АрхеологияБиология Генетика География Информатика История Логика Маркетинг Математика Менеджмент Механика Педагогика Религия Социология Технологии Физика Философия Финансы Химия Экология ТОП 10 на сайте Приготовление дезинфицирующих растворов различной концентрацииТехника нижней прямой подачи мяча. Франко-прусская война (причины и последствия) Организация работы процедурного кабинета Смысловое и механическое запоминание, их место и роль в усвоении знаний Коммуникативные барьеры и пути их преодоления Обработка изделий медицинского назначения многократного применения Образцы текста публицистического стиля Четыре типа изменения баланса Задачи с ответами для Всероссийской олимпиады по праву Мы поможем в написании ваших работ! ЗНАЕТЕ ЛИ ВЫ?
Влияние общества на человека
Приготовление дезинфицирующих растворов различной концентрации Практические работы по географии для 6 класса Организация работы процедурного кабинета Изменения в неживой природе осенью Уборка процедурного кабинета Сольфеджио. Все правила по сольфеджио Балочные системы. Определение реакций опор и моментов защемления |
Тема заняття: розв’язування вправ. Дії над комплексними числами. Перехід від однієї форми до іншої.↑ Стр 1 из 24Следующая ⇒ Содержание книги
Поиск на нашем сайте
Вид заняття: практичне заняття. Мета: 1.Навчальна: узагальнити та систематизувати вміння виконувати дії з комплексними числами, здійснювати перехід від однієї форми к.ч. до іншої. 2.Виховна: виховувати вміння самостійно працювати в малих групах, акуратність ведення конспекту. 3.Розвиваюча: розвивати принциповість, наполегливість. Міжпредметна інтеграція: хімія, фізика, ТОЕ. Методичне та матеріальне забезпечення: моделі, таблиці до теми, роздатковий матеріал. Основні знання та вміння: студенти повинні знати форми к.ч, вміти здійснювати перехід від однієї до іншої та вміти виконувати дії з комплексними числами в різних формах. Література: 5. Бубняк Т.І. Вища математика: Навч.посібник.- Львів: «Новий світ - 2000» 6. Дубовик В.П., Юрик І.І. Вища математика: Навч.посібник.- К.: Видавництво А.С.К., 2003 7. Литвин І.І., Конончук Г.О. Вища математика. Навчальний посібник – Львів., 2002 8. Миронюк М.В., Захарченко Н.В. Вища математика. Практикум. Навч. Посібник – Вінниця: ФОП Рогальська І.О., 2011 Викладач БараболяМ.М.
Хід заняття 1. Організаційний момент 2 хв. 2.Актуалізація опорних знань: Повторити алгебраїчну, тригонометричну форму комплексних чисел та правила виконання дій з ними.(бесіда, комбіноване опитування) 3. Вивчення нового матеріалу: 3.1 Тема заняття: Комплексні числа. Перехід від однієї форми до іншої. 3.2Мотивація пізнавальної діяльності: розповісти про важливість даної теми для подальшого навчання. 3.3 Питання, які будуть вивчатися: 1) Перехід від алгебраїчної до показникової форми. 2) Дії з комплексними числами у алгебраїчній, тригонометричній, показниковій формах. 3.4 Методи, які використовуються: частково-пошуковий, репродуктивний, пояснювально-ілюстративний.
4.Самостійна робота студентів: розв’язування завдань зошитах. 5. Узагальнення та систематизація вивченого матеріалу: колективне розв’язування задач, бесіда відтворюючого характеру. 6. Підсумкова частина заняття: підвести підсумки та виставити оцінки.
7. Повідомлення домашнього завдання: Л1, ст.56-64
План заняття № Навчальна дисципліна вища математика Група: Дата проведення: Вид заняття: лекція Аудиторія № _________________ Тема заняття: Різновиди матриць. Дії над матрицями Мета заняття: 1. Навчальна: сформувати поняття матриці, різних їх видів, вміння виконувати дії над ними 2.Виховна: виховувати самостійність, вміння вести конспект та акуратність записів в зошитах 3.Розвиваюча: розвивати наполегливість, інтерес до вивчення предмета Міжпредметна інтеграція: електротехніка, основи програмування, мікросхемотехніка Методичне та матеріальне забезпечення заняття: таблиці до теми, роздатковий матеріал. Студенти повинні знати: поняття матриці, види матриць Студенти повинні вміти: виконувати дії з матрицями Студенти повинні мати навички: використовувати властивості матриць Методична спрямованість: Активізація пізнавальної діяльності засобами НІТ та активних методів навчання Застосовані методи навчання: пояснювально-ілюстративний, бесіда, частково-пошуковий, демонстрація Викладач: Тичук Р.Б.БарБараболя М.М.
Хід заняття 1.Організаційний момент. Перевірка присутності ( хв.) 2. Мотивація навчальної діяльності. (на протязі заняття) знання матриць необхідне для вивчення визначників та розв’язування систем рівнянь; Використання матриць широко розповсюджене в фізиці, ТОЕ, теоретичній механіці. Матриці використовуються з метою виявлення оптимального способу дій при розв’язанні задач керування системами, зокрема – економічними. Предметом дослідження процесу знаходження обернених матриць за допомогою формули є задачі пошуку оптимальних управлінських рішень, що математично зводяться до задач знаходження умовного рішення функції багатьох змінних. Використання матриць широко розповсюджене в фізиці, ТОЕ, теоретичній механіці. Наприклад, для опису графів кіл (граф – система з’єднаних відрізків кіл, які характеризують конфігурацію кола) записують матриці (вузлову або контурну).
3. Повідомлення теми, плану та мети заняття. ( хв.) Постановка завдання: описати структуру заняття 4. Актуалізація опорних знань. ( хв.) Письмове опитування за індивідуальними завданнями. 5. Вивчення і засвоєння нового матеріалу. ( хв.) План 1. Поняття матриці 2. Види матриць. 3. Дії з матрицями. 4. Властивості матриць 6. Узагальнення і систематизація навчального матеріалу. ( хв.) Розв’язування задач 7. Підсумкова частина заняття. ( хв.) Підведення підсумків заняття викладачем. (основні поняття, що вивчались на занятті, виставлення оцінок за роботу на занятті) 8. Повідомлення домашнього завдання. ( хв.) Л1. ст.14-19 Література: 1. Бубняк Т.І. Вища математика: Навч.посібник.- Львів: «Новий світ - 2000» 2. Дубовик В.П., Юрик І.І. Вища математика: Навч.посібник.- К.: Видавництво А.С.К., 2003 3. Литвин І.І., Конончук Г.О. Вища математика. Навчальний посібник – Львів., 2002 4. Миронюк М.В., Захарченко Н.В. Вища математика. Практикум. Навч. Посібник – Вінниця: ФОП Рогальська І.О., 2011
План заняття № Навчальна дисципліна вища математика Група: Дата проведення: Вид заняття: лекція Аудиторія № _________________
|
|||||||
Последнее изменение этой страницы: 2021-08-16; просмотров: 74; Нарушение авторского права страницы; Мы поможем в написании вашей работы! infopedia.su Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Обратная связь - 18.191.165.192 (0.006 с.) |