Мы поможем в написании ваших работ!



ЗНАЕТЕ ЛИ ВЫ?

Ііі. Заключна частина уроку.

Поиск

Підведення підсумків уроку.

- What new words did you learn at our lesson? What tasks did you like most of all?

Закінчення уроку.

- At home tell your parents about your birthday party.

- The lesson is over. Good – bye!

 

УРОК 27

Тема: Щасливого Великодня

Мета: повторити й активізувати лексичний матеріал теми; ознайомити учнів з новими ЛО та закріпити їх уживання в усному мовленні; практикувати учнів у вживанні речень у теперішньому неозначеному часі та структур «Do you …? Yes, I do./ No, I don’t”; повторити вивчені літери.

Розвивати навички письма, навички діалогічного та монологічного мовлення; тренувати техніку читання.

Виховувати повагу до українських традицій.

Обладнання: тематичні малюнки до с. 65, картки для роботи в групах, алфавіт, картки для самостійної роботи.

ХІД УРОКУ

І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ.

Привітання.

- Good morning, dear children.

I am glad to see you.

Say, please how are you?

- We are fine, thank you!

Повідомлення теми та мети уроку.

- Today we’ll continue to speak about Easter holidays. We learn new words and make up sentences in Present Simple Tense.

- OK. Let’s start our lesson.

Уведення в іншомовну атмосферу.

а) фонетична зарядка

- At Easter we colour the eggs. You must match eggs with letters to the following colours.

(на яйцях літери, на кольорових кульках їх звуки)

б) мовна розминка

- Let’s learm a poem about this holidays.

(ex 2, p. 65)

Повторення раніше вивченого

а) фронтальне опитування

- Let’s play the game “A ball”. I’ll name the words in Ukrainian and you must name them in English.

б) робота з карткою

- You have a card. You must write down the small and the capital letters.

(Pavlichenko p.54, ex 3)

ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

Введення нової лексики

а) семантизація слів

- Look at the picture and say what can you see?

[i:] – [i:] – [i:] – Easter

[a:] – [a:] – [a:] – basket

[ ] – [ ] – [ ] – bunny

б) фонетичне опрацювання

в) закріплення лексики

гра «Покажи мені»

гра «Познач і скажи»

(Павліченко с. 54, впр. 1)

Розвиток граматичних навичок.

а) аудіювання

- Look at the pictures and read the names of children

(ex 3, p. 66)

б) робота в зошитах

- OK. Let’s try to make sentences.

Mum/ bake paskas. ___________________________

Ann/ clean the room. __________________________

Dan/ paint Easter eggs. _________________________

Розвиток навичок читання

а) робота з підручником

- Open your books at page 66 and find the ex 4.

- Look, find and say.

б) читання літер

- ex 5c, p. 67

- Look and say.

Розвиток навичок говоріння.

- Look at the desk. You have cards. You must decorate them and say how you prepare to the Easter.

ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ.

Підведення підсумків уроку.

- What new words did you learn at our lesson? What does the words “Easter bunny” mean?.

Закінчення уроку.

- The lesson is over. Good – bye!

 

УРОК 28

Тема: Свята – веселі. Узагальнення вивченого.

Мета: активізувати та закріпити ЛО теми «Свята»; практикувати учнів в їх вживанні; систематизувати знання учнів у формування навичок діалогічного мовлення за темою; закріпити літери англійського алфавіту; продовжувати формувати навички в утворенні речень в теперішньому неозначеному часі.

Розвивати аудитивну пам'ять, логічне мислення, навички каліграфічного письма.

Виховувати культуру спілкування.

Обладнання: алфавіт, тематичні малюнки, картка для самостійної роботи, літери та звуки, флеш – картки, робочий зошит.

ХІД УРОКУ

І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ.

Привітання.

Повідомлення теми та мети уроку.

- At our lesson today we’ll continue to speak about the holidays. At the end of the lesson you have a small test to check up your knowledge about the theme.

Уведення в іншомовну атмосферу.

а) фонетична зарядка

- OK. First of all let’s train our tongues.

- Today we shall go to the school yard. Look at the picture and find the letter with their sounds.

R [r] O [o] M [m] I [i]

A [ ] D [d] L [l] B [b]

K [k] C [k] J [dз]

б) мовна розминка

- Let’s regard the answers which we give at our questions.

DO YOU LIKE CHOCOLATE? – YES, I DO./ NO, I DON’T.



Поделиться:


Последнее изменение этой страницы: 2017-02-05; просмотров: 236; Нарушение авторского права страницы; Мы поможем в написании вашей работы!

infopedia.su Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Обратная связь - 18.218.108.8 (0.006 с.)