Мы поможем в написании ваших работ!



ЗНАЕТЕ ЛИ ВЫ?

Повторення раніше вивченого.

Поиск

а) гра «You – me, me – you»

- Я називаю слова англійською мовою, а ви відповідаєте українською мовою – переклад.

Наприклад: hello – привіт.

б) гра «Ball”

- Я кидаю м’ячик, а ви повинні назвати англійською мовою, які я називаю.

Наприклад: Я – Олена. – I am Olena.

Good – morning, hello, hi, goodbye, stand up, sit down.

Фізхвилинка.

(див. урок 1)

ІІ. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ ТА МЕТИ УРОКУ. МОТИВАЦІЯ НАВЧАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ.

- Сьогодні ми продовжимо дізнаватися таємниці англійської мови. Ви навчитеся не тільки вітатися, а й вживати фразу «Приємно познайомитись»

ІІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ.

Презентація нового матеріалу.

а) пояснення вчителя

- Look! This is our friend.

This is Miss Alison. This is Dan. This is Bob. This is Ann.

They help us to learn English and make up a mini –dialogue.

б) гра «Виправ мене»

Показую малюнок, роблю помилку і прошу дітей виправити помилку.

с) робота з карткою.

- Знайди, обведи і скажи.

(див. РЗ впр1,с.2 О.М. Павліченко)

Розучування вірша.

- впр.2,с.6

Введення нових ЛО.

а) семантизація слів.

- Коли ми познайомилися з кимось і нам це приносить задоволення, ми можемо сказати таку фразу: Nice to meet you. – Приємно познайомитися.

б) фонетичне опрацювання.

с) складання міні – діалогів.

Фізхвилинка.

Робота в зошитах.

а) картка

- Look at the card and say.

- Whom can you see?

- What are they doing?

- And now match the pictures and say.

б) написання елементів літер в зошиті.

- Open your copybooks and write down.

____________________________________________________________________________________________________________________________________

ІV. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ.

Підсумок уроку.

- OK. Say how are you at the end of our lesson?

- What did you know at this lesson?

- Stand up. Good – bye.

 

УРОК 3 Дата: ___________

Тема: Знайомство. Як тебе звати?

Мета: ознайомити учнів з новими ЛО та фразами; повторити раніше введені звуки; активізувати вивчені лексичні одиниці в мовленні; ввести запитання What is your name?; вчити давати відповіді на запитання.

Розвивати швидку реакцію, увагу та пам'ять.

Виховувати ввічливість у взаємовідносинах між учнями, підтримувати доброзичливу атмосферу.

Обладнання: картки з транскрипційними знаками, казковий герой, підручник, м’яч.

ХІД УРОКУ

І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ.

Привітання.

- Let’s greet each other with English word.

- Hello! Hi!

- З сьогоднішнього уроку ми будемо вітатися лише англійською мовою.

Фонетична зарядка.

а) бесіда

- Щоб почати урок треба спершу потренувати наші язички. Потім ми будемо гарно і правильно говорити англійською мовою. Let’s play with sounds.

[m] [h] [w] [ ] [ai]

 

- Repeat after me: [mei], [mein], [neim], [am]

- Який звук зустрічається у всіх цих словах? [m].

- Look at it.

- Repeat after me: [h t], [hed], [h m], [hu].

- А тут, який звук чуєте? [h]

б) гра «Show me»

- Look at the blackboard and show me the sound ….

Повторення раніше вивченого.

а) бесіда

- OK. Let’s regard what did we learn at our last lesson.

- I’ll ask you how are you and you must answer using the phrase: I am fine! I am OK! I am bad! or I am so – so!

б) гра «A ball»

- I’ll name the words in English and you have to translate them.

- Let’s play: hello, hi, I am Sasha, good – bye, nice to meet you.

в) фізхвилинка

One, two, three,

Look at me!

Hands up,

Hands down,

Hands on hips,

Sit down.

ІІ. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ ТА МЕТИ УРОКУ. МОТИВАЦІЯ НАВЧАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ.

- Сьогодні на уроці ми продовжимо вчитися вітатися, прощатися, давати відповіді на запитання, знайомитися з новими словами та фразами, складати міні – діалоги. А також вивчимо новий віршик.

ІІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ.

Введення нових ЛО.

а) семантизація нових ЛО шляхом перекладу.

- Подивіться уважно на малюнок. Що роблять дівчатка? (вітаються та називають своє ім’я)

- А тепер послухайте уважно, як правильно задавати запитання «Як тебе звати?»

What is your name?

- А відповідаємо вже знайомою для вас фразою: I am Sasha.

- Але ми можемо назвати не лише своє ім’я, а й також ім’я свого друга.

- Це ми можемо зробити за допомогою фрази:

This is Ann.

б) фонетичне опрацювання

[w-w-w] – [wot] – what

[ei – ei – ei] – [neim] – name

[ ] – [ is] – this

в) гра «Say Bunny about myself»

- At our lesson today Bunny comes to see us. It wants that you tell him about youself.

Hello! I am Sasha.

This is Vova.

Nice to meet you.

Вивчення вірша.

Впр. 1,с.8

Робота в зошитах.

- Let’s write our Bunny an umbrella.

____________________________________________________________________________________________________________________________________

(діти пишуть по одному рядочку)

ІV. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ.

Підсумок уроку.

- At home you ask your parents what are their names.

- OK. Say me, please. What did you remember at our lesson?

- The lesson is over. Good – bye!

 

УРОК 4 Дата: ___________

Тема: Знайомство. Як справи?

Мета: активізувати лексичний матеріал попереднього уроку; ввести та відпрацювати фрази «I am fine. I am OK. I am bad. How are you?»; вчити учнів працювати з підручником.

Розвивати увагу, іншомовну вимову, вміння висловлюватися іноземною мовою за опорою.

Виховувати інтерес до вивчення англійської мови, зацікавити ангійською мовою.

Обладнання: підручник, картки для самостійної роботи, аудіо запис.

ХІД УРОКУ



Поделиться:


Последнее изменение этой страницы: 2017-02-05; просмотров: 203; Нарушение авторского права страницы; Мы поможем в написании вашей работы!

infopedia.su Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Обратная связь - 3.144.117.52 (0.006 с.)