Іі. Повідомлення теми та мети уроку. 


Мы поможем в написании ваших работ!



ЗНАЕТЕ ЛИ ВЫ?

Іі. Повідомлення теми та мети уроку.



- At our lesson today we’ll continue to speak about the toys and learn two letters of English Alphabet. You also can make up sentences with grammar structures: I have got/ this is.

ІІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ.

Введення нових ЛО.

а) семантизація слів

- Look at the picture and listen to me.

[a:] – a car – is a car. It is a car. I have got a car.

(аналогічно a cat, a kite, a frog)

б) фонетичне опрацювання

с) гра «Вкажи..»

д) гра «Назви картинку»

- I’ll show you a picture and you must name it.

And you also say what toys have you got at home.

f) фізхвилинка «Teddy – bear»

2. Вивчення вірша.

- ex. 1b, p.24

Unknown words:

Park – парк sky - небо

Mat - килимок log – болото

(учні повторюють вірш за вчителем)

Ознайомлення з новими літерами.

а) введення літер

С – is for cat, come, clock

[k] – c

 

Hey, diddle, diddle,

Play little fiddle.

Niddle-naddle, naddle – niddle

Play, little fiddle.

 

[d] – d

б) письмо літер в повітрі.

в) письмо літер в друкованому зошиті

г) робота з карткою

- Match, colour and say.

(WB ex1, p.19)

Читання слів.

- впр.5, с.25

IV. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ.

Підсумок уроку.

- Say what letters did you learn at our lesson?

- What does it mean the words “a kite”, “a frog”, “ a car” in Ukrainian.

 

УРОК 12 Дата: ___________

Тема: Мої іграшки. Кольори. Літери Pp, Oo.

Мета: активізувати лексичний матеріал попереднього уроку; практикувати учнів в їх вживанні; ознайомити з новими ЛО по темі «Кольори»; вчити називати кольори іграшок; формувати вміння будувати прості речення.

Розвивати увагу, мислення, дрібну моторику рук, діалогічне мовлення.

Виховувати вміння сконцентруватися, слухати інших, формувати доброзичливу атмосферу в класі.

Обладнання: картки літер, тематичні малюнки, кольорові квадрати, картки для сам.роботи.

ХІД УРОКУ

І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ.

Привітання.

(див. урок 10)

Уведення в іншомовну атмосферу.

а) фонетична зарядка

- Mr. Tongue wants to train with you.

- Look at the blackboard and name the sounds.

[ ] [b] [k] [d]

- Name the words which we learned according to the following sounds.

[ ] – cat, car

[b] – ball

[ k] – kite

[ d] – dog, doll

б) мовна розминка

- впр.1б,с.24

Повторення раніше вивченого

а) гра «М’яч»

б) самостійна робота

- Find the letters which we learned at our lessons.

a b d m n c a l o c b d

ІІ. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ ТА МЕТИ УРОКУ.

- At our lesson today we’ll learn new letters and get to know names of colours in English. At the end of our lesson we’ll be able to describe a toy.

ІІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ.

Введення нових ЛО

а) семантизація слів

- When the rain stopped we’ can see a rainbow in the sky.

- So, today we’ll learn colours of the rainbow.

- Look at the blackboard. There are many colorful squares on it. I’ll name their colours and you repeat after me: red, yellow, purple, orange, blue, green.

б) фонетичне опрацювання

[e] – red. It is red. And etc.

в) гра «Назви кольори»

- Подивіться, здається, на цій сонячній галявині хтось замріявся й заблукав серед квітів і метеликів. Розгляньте картинку, назвіть кольори, і дізнаєтесь, хто цей фантазер. Чи буває таке насправді?

(кольоровий малюнок галявини і між квітів сніговик).

Розвиток мовлення.

- OK. And now name the toys which you have got and say what colour it is.

- ex 3, p. 26.

Фізхвилинка.

- Коли нікого немає в кімнаті, твої іграшки займаються своїми справами! Так – так, ляльки ходять одна до одної в гості, машинки влаштовують перегони, а ведмедики … танцюють! Не віриш? Давай тихенько зазирнемо до кімнати і поспостерігаємо за цим плюшевим ведмедиком.

(вірш «Teddy – bear»)

Розвиток письма.

а) введення літер

- Listen to the rhyme and say what sound do you hear most of all.

[p] – Peter Piper picked of pickled peppers. A peck of pickled peppers Peter Piper pickled.

 

[o] – A cup of coffee hot in proper coffee pot.

б) написання літери в повітрі

в) письмо літер в зошиті.

Розвиток навичок читання.

а) робота з алфавітом

б) читання слів

- ex 5 p. 25

- ex 5 p. 27

IV. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ.

Підсумок уроку

- At home you may write one line of letters Oo, Pp, name your colourful pencils.

- What did you learn today? Who can name the colours of rainbow?

- The lesson is over.

 

УРОК 13 Дата: ___________

Тема: Кольори та іграшки.

Мета: повторити та закріпити вивчені назви кольорів; практикувати учнів в їх вживанні; ознайомити учнів з новими ЛО уроку: boat, train, duck, elephant, goat. Вчити будувати речення типу It is a.., ввести літери Ee, Ff, Gg.

Розвивати навички каліграфічного письма, усне мовлення, вміння розрізняти кольори.

Виховувати бажання допомагати один одному.

Обладнання: кольорові квадрати, тематичні малюнки с. 28, картки літер, алфавіт, картки для самостійної роботи.

ХІД УРОКУ



Поделиться:


Последнее изменение этой страницы: 2017-02-05; просмотров: 201; Нарушение авторского права страницы; Мы поможем в написании вашей работы!

infopedia.su Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Обратная связь - 3.149.213.209 (0.006 с.)