Конспект уроку англійської мови для дітей дошкільного та шкільного віку (перший рік навчання) 


Мы поможем в написании ваших работ!



ЗНАЕТЕ ЛИ ВЫ?

Конспект уроку англійської мови для дітей дошкільного та шкільного віку (перший рік навчання)



Завдання: розвиток навички монологічного висловлювання з теми.

Мета: семантизація лексики за темою "Animals" (a bear, a fox) і навчитися розповідати про те, що люблять звірі.

Тривалість уроку - 20 хв.

 

Етап 1: Привітання

Вчитель: Good morning, children!

Діти: Good morning, good morning

Good morning to you.

Good morning, good morning

I am glad to see you.

Вчитель: Thank you! Sit down.

 

Етап 2: Фонетична зарядка

Вчитель: Сьогодні наш друг Mr. Tongue (вчитель показує малюнок або ляльку) запрошує нас прогулятися з ним по лісу (вчитель включає касету із записом шумів лісу). Отже, ми з вами в лісі. Під ногами у нас шарудить листя та гілки, голочки і шишки: sh-sh-sh. І раптом на нас налітають комарі і дзижчать: / zzz /. А ми їх відганяємо ось так: діти плещуть у долоні. Комарі злякалися і повтікали, і ми далі йдемо по лісу: sh-sh-sh. Раптом на нас налітають бджоли і дзижчать: th-th-th. Ми намагаємося не робити різких рухів, і бджоли летять, а ми з вами виходимо на красиву галявину, на ній багато різнокольорових метеликів і ми говоримо: / wau-w-wau /. Ми лягаємо на травичку і відпочиваємо: / o:-o:-o: /.

-

- Етап 3: Семантизація лексики
І поки ми з вами лежимо на травичці і відпочиваємо до нас підійшов звір. Йому захотілося з нами познайомитися:
Вчитель: Hello!
Діти: Hello!
Вчитель: Дітки, що це за звір?
Діти: Ведмідь.
Вчитель: Правильно. It's a bear.
Діти: It's a bear.
Вчитель: Подивіться, який у нас веселий ведмедик. Він, напевно, дуже любить солодке. Як ви думаєте, що любить їсти ведмідь? Правильно. Мед. Honey.
Діти: Honey.
Вчитель: It likes to eat honey.
Діти: It likes to eat honey.
Вчитель: А що любить пити ведмедик? Йому, напевно, дуже солодко від меду.
Діти: Воду.
Вчитель: Правильно. Water.
Діти: Water.
Вчитель: It likes to drink water.
Діти: It likes to drink water.
Вчитель: А ось до нас біжить ще один звір. Хто це?
Діти: Лиса.
Вчитель: Правильно. It's a fox.
Діти: It's a fox.
Вчитель: Лисиця вітається з вами Hello!
Діти: Hello!
Вчитель: Лисиця принесла нам гостинці. Як ви думаєте, що за гостинець принесла нам лисиця. Що вона найбільше любить їсти?
Діти: Рибу.
Вчитель: Правильно. Fish.
Діти: Fish.
Вчитель: It likes to eat fish.
Діти: It likes to eat fish.

-

- Вчитель: А ще лисиця принесла нам глечик з молоком. Milk.
Діти: Milk.
Вчитель: It likes to drink milk.
Діти: It likes to drink milk.
Вчитель: Ви часом не заплуталися: який звір і що любить? Давайте згадаємо: It's a bear. It likes to eat honey. It likes to drink water. It's a fox. It likes to eat fish. It likes to drink milk.
Діти: It's a bear. It likes to eat honey. It likes to drink water. It's a fox. It likes to eat fish. It likes to drink milk.


Етап 4. Завершення роботи.
Вчитель: Отже, дітки, з якими звірятами ми з вами познайомилися?
Діти: A bear, a fox.
Вчитель: Правильно, а вони вам сподобалися?

- Діти: Yes.
Вчитель: Тоді давайте запросимо їх у гості на наступний урок. Давайте приготуємо їм те, що вони люблять і запросимо їх у гості, а що вони люблять? Що любить ведмідь?

-

- Діти: Honey. Water.
Вчитель: А лисиця?
Діти: Fish. Milk.
Вчитель: Добре, а зараз попрощаємося з нашими друзями і чекаємо їх на наступний урок у гості.
Діти: Bye, bear! Bye, fox!


Наочні посібники:
1) картинки (або іграшки) із зображенням ведмедя і лисиці,
2) картинки (або іграшки) із зображенням продуктів харчування,
3) касета із записом шумів лісу.

Відкритий урок з англійської мови з використанням інтерактивної дошки

Клас

 

Вчитель: Блохіна Світлана Ігорівна

Тема: У магазині Mr. Jolly.

Мета:

Практична: закріпити знання правильної вимови звуків; розвивати вміннярозпізнавати приголосні та голосні звуки: а, е; вчити учнів читати окремі слова (phonics), (sight reading); формувати навички монологічного та діалогічного мовлення (кольори, играшки, шкільне приладдя) за допомогою структури

“It is a …” з опорою на вивчену лексику та вчити правильному порядку слів у стверджувальних та питальних реченнях.

Розвиваюча та виховна: розвивати фонематичний слух, пам’ять, виховувати та розвивати в учнів інтерес до вивчення англійської мови.

Освітня: розширити світогляд учнів та їх знання про свято Св. Миколая.

Тип уроку: комбінований

Обладнання: інтерактивна дошка, комп’ютер, магнітофон, підручник “English World”, картки великі з буквами, картки маленькі з буквами, доміно (слова, малюнки).

Хід уроку:

Початок уроку.

1). Організаційний момент

T: Good morning, children!

Ps: Good morning, teacher!

T: Nice to meet you!

Ps: Nice to meet you, too!

P: Let’s recite a poem: “ Good morning!”

Ps: Good morning! Good morning!

Good morning to you.

Good morning! Good morning!

I am glad to see you!

T: How are you today?

Ps: I am fine, thank you! And you?

T: I am fine, thanks. Let’s sing the song: “Hello! How are you? “ by Richard Graham

Hello, how are you?

Hello, how are you?

Hello, how are you?

Hello, how are you?

I'm hungry,

I'm tired,

I'm cold,

I'm sad

(Repeat Chorus)

I'm happy

I'm great

I'm good

I'm OK

(Repeat Chorus)

(Діти ілюструють пісню рухами)

 

Основна частина уроку.

1. T: Today we will continue learning how to read words and sentences. We will practise reading and play games. We have already learnt the alphabet and now name the sounds of these letters. (Діти називають як читаються букви, які з’являються на мультимедійній дошці спочатку хором, потім кожен учень окремо.)

Well done!

2. T: And now let’s practice phonics. Read each letter separately and then the word. (Слайд 3,4.)

3. T: I know you can make up words with the help of cards. Let’s have a competition. I have cards with letters, take letters which you need and make up a word. We have two teams. Who will be the first? (bag, hat, fan, van, red, ten, hen, pen.)

4. T: Do you remember Mr Jolly’s shop? What can we see there? We can see a lot of toys there. (Діти дивляться на іграшки, що з’являються на дошці.)

T: What is it?

Ps: It is a dog.

T: What colour is it?

Ps: It is brown.

T: Is it big?

P1: Yes, it is.

T: Is it a bear?

P2: No, it is not. It is a rabbit.

T: Is it white?

P3. No, it isn’t white. It is pink. Etc. (Слайд 5)

5. T: Excellent. Look at the board and read the sentences, please. Repeat after me all together. (Діти читають речення разом, потім вчитель називає учнів і вони читають самостійно.) (Слайд 6).

6. T: In Mr. Jolly’s shop we can buy a lot of things for school, too. Let’s name them. (Слайд 7). (Діти читають слова біля малюнків). (Sight reading)

 

 

7. T: And now there will be a very hard task for you! You should read the word, find a picture and match them on the board. Who can do this? Raise your hand, please. (Слайд 8). (Діти малюють лінію, з’єднуючи малюнки із словами).

8. T: Excellent. Pupils, do you want to play a game? Let’s play domino. For example, there is a picture of a book and a word ”chair” on one card. Find cards and match a picture with a word.

 

 

 

9. T: Look at the board and answer the questions. The wrong answer will disappear. (Слайд 9)

10. T: Look! Something wrong has happened to the sentences! Help to put them in the right order. (Слайд 10)

 

Ps: It is an orange cat.

P1. It is a purple bag.

T: Do you remember how to make up a question? What will be first?

Ps. Is

P2. Is it a red lorry?

P3. Is it a blue desk?

T: Well done.

11. You worked perfect, now let’s sing a song: “What is it?” Guess, what is there behind a circle. (Слайд 11)

Завершення уроку.

T. It’s Saint Nicolas came to you! He has brought presents because you were good children and learnt English very well! (Вчитель роздає шоколадні цукерки, звучить пісня: «Jingle bells”) (Слайд 12).

 

 

T: Thank you for your work today. Good bye, children!

 

-



Поделиться:


Последнее изменение этой страницы: 2016-12-10; просмотров: 458; Нарушение авторского права страницы; Мы поможем в написании вашей работы!

infopedia.su Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Обратная связь - 3.147.61.142 (0.02 с.)