Розвиток навичок письма та говоріння. 


Мы поможем в написании ваших работ!



ЗНАЕТЕ ЛИ ВЫ?

Розвиток навичок письма та говоріння.



а) робота з карткою

- You have flags and your task draw it and name what country is it.

б) робота в парах

- Let’s work in pairs. Match, colour and say.

в) фізхвилинка

Введення займенників.

а) пояснення значення займенників I, he, she.

б) робота в зошитах

- Обведи по пунктирним лініям.

ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ.

Підсумок уроку.

- What do you like at our lesson?

- Say in English «він», «вона», «я».

- The lesson is over. Good – bye!

УРОК №6 в 1 класі Дата: ___________

Тип уроку: комбінований.

Тема: Моя родина. Цифри.

Мета: ознайомити учнів з цифрами від 1 до 8; повторити фрази привітання та прощання; вчити учнів рахувати англійською мовою, використовуючи роздатковий матеріал; розвивати навички діалогічного мовлення, увагу та пам'ять; виховувати інтерес до вивчення англійської мови, ввічливість у взаємовідносинах між учнями, формувати вміння говорити по черзі.

Обладнання: м’яч, картки для самостійної роботи, малюнки цифр, матеріал для гри.

ХІД УРОКУ

І.ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ.

Привітання.

- Let’s regard a poem for our greetings.

Good morning, good morning

Good morning to you.

Good morning, good morning,

I am glad to see you.

Уведення в іншомовну атмосферу.

а) фонетична зарядка

- Одного разу Mr Tongue пішов на прогулянку до лісу. По дорозі він зустрів двох їжачків, які щось шукали в траві. Один їжачок фиркав так: [f – f – f], а інший: [v – v – v]. Високо на дереві сидів птах і кричав: [ ]. Mr Tongue задивився на птаха і ледь не наступив на змію. Змія скривджено зашипіла: [s – s – s], але тут у неї випав передній зуб і вийшло [ ]. Змія зніяковіла і поповзла, а Mr Tongue пішов далі.

б) name the sounds

- Look at the blackboard and repeat after me.

[g] [h] [ ] [e ] [w] [ ] [m] [ai]

- And look! We’ll know such sounds.

[v] [f] [ks]

- Repeat after me.

Aim

- At our lesson today we’ll revise the phrase greetings and learn numbers.

-You also will be able to ask how old are you?

ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ.

Повторення раніше вивченого.

- OK. We train our tongue and now let’s regard words.

- Translate into English.

Як тебе звати? Як у тебе справи? Звідки ти?

- Let’s make a dialogue. I’ll ask you and you must answer my questions.

Фізхвилинка.

Введення нових ЛО.

а) пояснення вчителя

- Look at the blackboard.

-What is this? (numbers)

- You can count in Ukrainian and now I count in English. Listen to me.

- Repeat after me.

б) фонетичне опрацювання

[v] one [ ] three [v] five, seven

[u:] two [f] four [ks] six [ei] eight

в) game «Count”

- Let’s count things which you have on the blackboard (apples, balls, books, …)

г) робота з карткою.

- And now let’s play in pairs. Write and say.

(WB ex 1 p.7)

Активізація мовленнєвих навичок.

а) бесіда

- Today you’ll learn to ask how old are you.

- Listen and repeat.

HOW OLD ARE YOU?

I AM ….

б) робота в парах (див. підручник с. 15)

в) робота в групах.

- Match the children with their cakes. And say how old are you?

ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ.

Підсумок уроку.

- At home you ask your friends how old are they? And point your favourite numbers.

- What numbers did you remember?

- Say in English: «Це – Олена. Їй – 5 років.»

- Good – bye!

 

УРОК № 8 в 1 класі Дата: ___________

Тип уроку: комбінований.

Тема: Моя родина.

Мета: повторити і активізувати лексичний матеріал теми; удосконалювати навички вживати вивчені фрази та слова у своєму мовленні; удосконалювати вміння рахувати від 1 до 10; ввести слова: his, her, nice, kind, happy; розвивати навички усного мовлення, фонематичний слух, іншомовну вимову; виховувати повагу та гордість за свою родину.

Обладнання: картки з цифрами, малюнок сім’ї, флеш – картки.

ХІД УРОКУ

І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

Привітання.

Good morning, good morning

Good morning to you

Good morning, good morning

I am glad to see you.

Повідомлення теми та мети уроку. Мотивація навчальної д-ті.

- Today we are going to speak about your family, learn new words and make up sentences with grammar structure “I have got..” This knowledge helps you to understand English better and you can use it in the next classes.



Поделиться:


Последнее изменение этой страницы: 2016-12-10; просмотров: 291; Нарушение авторского права страницы; Мы поможем в написании вашей работы!

infopedia.su Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Обратная связь - 3.147.66.178 (0.005 с.)