Опрацювання питальних слів When / Where / What / How 


Мы поможем в написании ваших работ!



ЗНАЕТЕ ЛИ ВЫ?

Опрацювання питальних слів When / Where / What / How



План-конспект уроку з англійської  мови

Дата: 20.01

Тема: Запитання про Грінвіч.

Клас: 5

Цілі уроку:

- Освітня: вчити нових граматичних структур, спеціальних запитань.

- Розвиваюча: розвивати навички використання нових граматичних структур у мовленні.

- Виховна: виховувати в учнях кмітливість і вміння працювати в команді.

Обладнання уроку: картки з зображенням будівель, підручники, дошка

Тип уроку: урок вивчення нового матеріалу.

 

Хід уроку

І. Організація класу.

Today we work with new grammatical topic ‘Special questions’.

ІІ. Мовленнєва хвилинка.

What do you know about Grinwich?

Do you want to know more?

ІІІ. Основна частина.

Опрацювання питальних слів When / Where / What / How

Робота з роздатковим матеріалом (картки з прикладами питань з використанням слів які вивчаються)

2. Робота з граматичними структурами: Special questions in Preset Simple.

Ex.6,p.60

Робота в парах.

Ex.3,p.60

Діти працюючи в парах, створюють міні діалоги з утворенням спеціальних запитань.

Гра «Вгадай будівлю»

Клас ділиться на 3 команди. Вчитель показує зображення будівель у місті. Діти відгадуючи назву будівлі повинні скласти якомога більше спеціальних запитань.

Робота з текстом

Ex.2,p.60 (читання і переклад)

Робота після прочитання тексту.

Діти отримують завдання скласти якомога більше спеціальних запитать до тексту (Ex.2,p.60)

ІV. Підведення підсумків. Оцінювання.

V. Оголошення домашнього завдання.

Ex.2,p.60


 

План-конспект уроку з англійської мови

Дата: 22.01

Тема: Інструкції щодо пересування по місту.

Клас: 5

Цілі уроку:

- Практична: навчити вживати нову лексику;

- Освітня: забезпечити засвоєння лексичного та граматичного матеріалу через ігрові форми роботи;

- Розвиваюча: розвивати зорову, графічну пам'ять; розвивати мовну здогадку, фонематичний слух;

- Виховна: виховувати культуру поведінки у громадських місцях;
 виховувати позитивне ставлення до іноземної мови, вчити уважності та організованості;

Обладнання уроку: картки з завданнями, зображення міста, підручники

Тип уроку: урок розвитку умінь і навичок

 

Хід уроку

І. Організація класу.

ІІ. Мовленнєва хвилинка.

How are you today?

What’s the weather like today?

What day is it today?

What day before yesterday?

ІІІ. Основна частина.

Активізація навчальної діяльності.

Today you’ll learn how to ask the way and give directions, you’ll also find out some of

the rules of safety in the street.

Ex. 2,p.62

Перевірка домашнього завдання

Ex. 4,p.61

Введення в іншомовну атмосферу

Stop, look, listen before you cross the street.

Use your eyes, use your ears and then use your feet.

Розвиток діалогічного мовлення

Завдання: Скласти діалог на прикладі поданого на картках.

Excuse me!

— Yes, сan I help you?

— Is there a cafe near here?

— Yes, there is a Burger World cafe not far from here. You should go along this street,

then cross the street and turn left. The Burger World is on your left.

— Thank you very much!

— Not at all.

Гра «Поясни дорогу»

Дві команди отримують зображення маршруту. Завдання: Скласти маршрут руху з точки А до точки Б швидше іншої команди.

5.1 Лідер команди зачитує маршрут. Суперники уважно слухають і шукають помилки.

Виконання завдань на розвиток грам. навичок

Вп. 5. ст.. 61

Завдання: скласти спеціальні запитання по прикладу і записати в зошит.

ІV. Підведення підсумків. Оцінювання.

V. Оголошення домашнього завдання.

Ex. 3,p. 62


 

План-конспект уроку з англійської мови

Дата: __________

Тема: Правила місіс Роуз.

Клас: 5

Цілі уроку:

- Практична: активізувати лексику по темі "Місто»в серії мовних вправ.

- Освітня: Навчити використовувати в мові односкладові прикметники в порівняльній і найвищому ступенях порівняння;

- Розвиваюча: розвивати логічне мислення, пам'ять, увага, сприйняття; розвивати навички критичного мислення;

- Виховна: виховувати любов до рідного краю.

Обладнання уроку: тематичні малюнки, підручники

Тип уроку: урок розвитку умінь і навичок

 

Хід уроку

І. Організація класу.

ІІ. Мовленнєва хвилинка.

ІІІ. Основна частина.

Робота в парах.

Вп. 1 ст. 62

Робота в групах

Вп. 3 ст. 53

Бесіда

Do you live in the country or in the city?

Are the houses tall in the country?

Are there many gardens in the country?

Would you like to live in the country or in the city? Why?

Гра «Де ти живеш?»

Дві команди складає маршрут до дому одного із учасників. Перемагає та команда яка швидше складе план.

 

ІV. Підведення підсумків. Оцінювання.

V. Оголошення домашнього завдання.

Ex. 2,p.63


 

План-конспект уроку з англійської мови

Дата: __________

Тема: Класна ідея, Сем!

Клас: 5

Цілі уроку:

- Освітня: активізувати лексику по темі в серії мовних вправ;

- Розвиваюча: розвивати логічне мислення, пам'ять, увага, сприйняття; розвивати навички критичного мислення;

- Виховна: виховувати інтерес до країни досліджуваної мови через ознайомлення з творами дитячого фольклору англійською мовою; виховувати любов до рідного краю.

Обладнання уроку: тематичні зображення, підручники

Тип уроку: урок систематизації знань

 

Хід уроку

І. Організація класу.

ІІ. Мовленнєва хвилинка.

ІІІ. Основна частина.

1.Актуалізація навчальної діяльності

What do you know about Grinwich?

Do you want to know more?

2. Перевірка домашнього завдання

Ex. 2,p.63

3.Читання тексту.

Ст 64 (Cool idea, Sam)

4. Робота з прочитаним текстом.

Завдання: Схематично зобразити маршрут персонажа по місту.

5. Розігрування діалогу

Вп 1 ст. 65

6. Робота в зошитах.

Вп. 3 ст. 65

7. Гра «Відгадай»

План-конспект уроку з англійської мови

Дата: __________

Тема: У місті Грінвіч

Клас: 5

Цілі уроку:

- Практична: закрыпити ЛО темы;

- Освітня: удосконалювати навички діалогічного мовлення на рівні мікродіалогу з опорою на зразок, удосконалювати навички вживання граматичних структур в усному мовленні;

- Розвиваюча: розвивати вміння спілкуватися, здатність мовного самоконтролю;

- Виховна: виховувати ввічливість у стосунках із людьми.

Обладнання уроку: тематичні малюнки, схематичні плани міст, підручники

Тип уроку: урок удосконалення умінь і навичок

 

Хід уроку

І. Організація класу.

ІІ. Мовленнєва хвилинка.

ІІІ. Основна частина.

Розвиток навичок аудіювання

Taras: Good afternoon, Mrs Brown.

Mrs Brown: Hello, guys! Bill, here is a note from Nick. He is in London.

Bill: Thanks, Mum. Well, let’s read:

Hi, Bill!

I am back in London. I’ve got three tickets for the football match tonight.But Vicky isn’t in the city now. The match starts at half past seven. Would you like to come with me? I am at my grandmother’s at the moment. We can meet at quarter past seven outside the stadium. We can go for a pizza after the match! Call me 347-887 before six o’clock.

Nick.

Bill: We are lucky. Nick has got three tickets. Well, what time is it now?

Taras: It’s ten past four.

Bill: Great! Let’s call Nick now.

2. 1 Finish the sentences:

1. Nick is back....

2. Nick has got....

3. The match starts....

4. Nick is at....

5. We can meet....

6. We can go for....

Робота в групах

Вправа «ажурна пилка». Клас ділиться на 2 команди. Кожна отримує недороблений план міста. Учням необхідно дізнатись інформацію у іншої команди, ставлячи запитання і закінчити план.

Читання тексту

Вп. 1 ст. 67

Робота з прочитаним текстом

Вп. 2 ст. 67

Робота в парах

Учні складають діалог на тему «Що ти знаєш про Грінвіч»

ІV. Підведення підсумків. Оцінювання.

V. Оголошення домашнього завдання.

Ex. 4,p. 67

План-конспект уроку з англійської мови

Дата: __________

Тема: Підсумковий урок з теми: «У місті Грінвіч»

Клас: 5

Цілі уроку:

- Практична: узагальнити знання учнів по темі " У місті Грінвіч ".

- Освітня: поглибити і розширити знання учнів з пройденої теми.

- Розвиваюча: розвинути навички аудіювання; активізувати навички говоріння; закріпити граматичні навички;

- Виховна: підвищити мотивацію учнів до вивчення іноземної мови; сприяти згуртованості колективу.

Обладнання уроку: підручники, відео-мультфільм, тематичні малюнки

Тип уроку: урок контролю навичок і вмінь.

 

Хід уроку

І. Організація класу.

ІІ. Мовленнєва хвилинка.

ІІІ. Основна частина.

Перегляд відео

And now let’s watch the cartoon “Town mouse and country mouse”. Than answer the question: Where is the best place to live?

Робота в парах.

Завдання: Запитати одне одного і дати відповідь на питання:

Where do you live?

What do you call your village?

Is there bus stop?

Do you love your village?

How often do you go to the city?

Робота в зошитах

Робота з роздатковим матеріалом. Вставити пропуски, вибрати правильну відповідь.

ІV. Підведення підсумків. Оцінювання.

V. Оголошення домашнього завдання.


 

План-конспект уроку з англійської мови

Дата: __________

Тема: «Покупки у Грінвічі»

Клас: 5

Цілі уроку:

- Практична: формування та вдосконалення навички діалогічного мовлення за темою «Покупки».

- Освітня: формування вміння вести діалог з теми; розвиток аудіо - фонеміческіх навичок учнів;

- Розвиваюча: розвиток умінь учнів оперувати відомими поняттями, формування здатності і готовності вступати в іншомовне спілкування;

- розвиток різних видів пам'яті (вербальної, образної), уваги, комунікативності, уяви;

- Виховна: показати значимість вміння вирішувати комунікативні завдання через діалог;

- розширення кругозору, творчих здібностей учнів;

Обладнання уроку: підручники

Тип уроку: урок формування умінь і навичок

 

Хід уроку

І. Організація класу.

ІІ. Мовленнєва хвилинка.

Look! Shop windows are so bright!

They are coloured, they are light.

Window-shopping says, “Oh, hi!

Would you like to come in and buy?”

ІІІ. Основна частина.

Введення нової лексики

S = small

M = medium

L = large

Читання

At the shops (ст. 68)

Робота в парах

Впр. 7 ст. 69

Учні розігрують діалог

Подивись і скажи

впр. 1, 2 с 68

Розвиток мовлення

Озвуч свою думку:

ü The buyer needs hundred eyes, the seller but one.

ü A fool and his money are soon parted.

ü Look after the pennies and the pound will look after themselves.

ü Lend your money and lose your friend.

ü Buy a pig in a poke.

ü Sell what you have and buy what is really good.

ü A man with a sour face should not open the shop.

Гра «Відгадай»

It is tasty, it is white and brown.

It can be square, oval and round. (Bread.)

They are coloured and sweet like honey.

I like to buy them. (Sweets)

It is tasty, cold and white.

We can Lick it like an ice. (Ice-cream.)

It’s nice. I eat a piece or three.

And we like with it

Drinking tea. (A cake.)

ІV. Підведення підсумків. Оцінювання.

V. Оголошення домашнього завдання.

Ex.5,p.69

План-конспект уроку з англійської мови

Дата: __________

Тема: Mагазини і покупки.

Клас: 5

Цілі уроку:

- Практична: Удосконалення вміння учнів вести бесіду про магазини та покупки.

- Освітня: вчити розповідати про свої уподобання щодо покупок.

- Розвиваюча: розвивати уміння і навички усного мовлення;

- Виховна: виховання культури мовленнєвого спілкування на заняттях і в повсякденному житті.

Обладнання уроку: тематичні малюнки, підручники

Тип уроку: урок формування умінь і навичок

 

Хід уроку

І. Організація класу.

ІІ. Мовленнєва хвилинка.

ІІІ. Основна частина.

Подача нових ЛО

Apples, biscuits, milk, eggs, lemonade, cheese,

cornflakes, tomatoes, water, pencils

Читання діалогу

Впр7 ст 69

Робота з прочитаним

Впр. 1 ст. 70

Робота в зошиті

Впр. 3 ст. 70

(Заповнити ттаблицю)

Робота в парах

Впр. 4, ст. 71

Розвиток усного мовлення.

Впр. 5 ст. 71

Робота в групах

Are you poets? Let’s see! I read you beginning of sentenses and you must make finished them.

I am Sam. I like…(jam)

I am Bruce. I like…(juice)

I am Sophie. I like…(coffee)

He is Tony. He likes…(macaroni)

She is Betty. She likes…(spaghetti)

He is Lee. He likes…(tea)

ІV. Підведення підсумків. Оцінювання.

V. Оголошення домашнього завдання.

Ex.6, p.71

План-конспект уроку з англійської мови

Дата: _______________

Тема: Запрошення на вечірку.

Клас: 5

Цілі уроку:

- Освітня: вчити запрошувати на святкування Дня народження.

- Розвиваюча: озвивати вміння у читанні; розвивати вміння писемного мовлення;

- Виховна: Виховувати поважне ставлення до вчителя та одне до одного, цікавість до вивчення англійської мови.

Обладнання уроку: тематичні малюнки, презентація, підручники

Тип уроку: урок формування умінь і навичок

 

Хід уроку

І. Організація класу.

ІІ. Мовленнєва хвилинка.

ІІІ. Основна частина.

Робота в парах

Впр. 1, ст. 72

Розвиток усного мовлення

Do you like birthday party?

What do you need for birthday party? (flowers, lights, ballons, cake, invitation cards…)

What do you usually do at the party?

Who do you usually invite to your birthday party?

Do you like to get presents?

Do you like to give presents?

Do you like to give or to get presents?

Where do you usually celebrate your birthday?

Вивчення пісні

My Birthday, My Birthday,

My Birthday is on Sunday.

My Birthday, My Birthday,

My Birthday is on Sunday.

      We ate apples, we ate ice-cream,

      We drank coffee and we danced.

       I got presents from my parents

      I got presents from my friends.

 

Робота в парах

.You are right. Today we’ll speak about the brightest holiday in our life – your birthday, how to celebrate and organize it. But first let’s ask each other a question: When is your birthday? (Діти ставлять запитання один одному та дають на них відповіді).

ІV. Підведення підсумків. Оцінювання.

V. Оголошення домашнього завдання.

Написати запрошення на вечірку

План-конспект уроку з англійської мови

Дата: _______________

Тема: Місяці, дні тижня.

Клас: 5

Цілі уроку:

- Практична: Ввести нові ЛО, практикувати їх вживання в мовленні

- Освітня: вчити самостійно давати відповіді на запитання;

- Розвиваюча: розвивати комунікативні здібності учнів;

розвивати готовність до іншомовного спілкування;

розвивати уяву учнів в умовах роботи в парах.

- Виховна: виховувати доброзичливість, активність, самостійність.

Обладнання уроку: роздатковим матеріал, підручники

Тип уроку: урок розвитку лексичних навичок і мовлення

 

Хід уроку

І. Організація класу.

ІІ. Мовленнєва хвилинка.

ІІІ. Основна частина.

Робота в зошитах

Впр. 5, ст 73

Робота в парах

Впр. 6, ст. 73, Впр 6 (б) сь 73

Робота в групах

Впр. 7, сь 73

Let ’ s talk

Впр. 3 ст 72

Робота з картками

Our Week

We…….on Sunday, run

On Sunday we…….. speak

We ……on Monday, meet

On Monday we…... play

We …..on Tuesday, ride

On Tuesday we……. read

We ……on Wednesday,

On Wednesday we…….

We……on Thursday,

On Thursday we……..

We…..on Friday,

On Friday we…….

And on Saturday we speak English.

ІV. Підведення підсумків. Оцінювання.

V. Оголошення домашнього завдання.

Ex.5,p.73

План-конспект уроку з англійської мови

Дата: _______________

Тема: Дні народження це весело.

Клас: 5

Цілі уроку:

- Практична: практикувати вживання займенників у мовленні.

- Освітня: вчити розповідати про святкування Дня народження.

- Розвиваюча: розвивати комунікативні здібності учнів;

- Виховна: формувати усвідомлення важливості оволодіння іноземною мовою і потребу користуватися нею як засобом спілкування;

Обладнання уроку: аудіо запис пісні, роздатковим матеріал, підручники

Тип уроку: урок розвитоку граматичних навичок і навичок читання

 

 

Хід уроку

І. Організація класу.

ІІ. Мовленнєва хвилинка.

ІІІ. Основна частина.

Послухай і скажи

Впр. 1, ст 74

Робота в ошитах

Впр. 2, ст 74

Робота в парах.

Впр. 4 ст 74

6.1 Складання діалогу використовуючи фрази:

Do you … a gift?

… you wear …?

Does your mother … a cake?

… your parents … the room?

… you … a song “HAPPY BIRTHDAY’’?

… you … games?

ІV. Підведення підсумків. Оцінювання.

V. Оголошення домашнього завдання.

Ex. 4,p.74

План-конспект уроку з англійської мови

Дата: _______________

Тема: Дні народження це весело.

Клас: 5

Цілі уроку:

- Практична: тренувати звуки [f], [v], [w]; практикувати діалогічне мовлення в парах.

- Освітня: навчати привітанню з Днем народження. Активізувати лексику за темою.

- Розвиваюча: Розвивати мовну здогадку та мовленнєву реакцію

- Виховна: виховувати культуру спілкування; виховувати почуття ввічливості, чуйність у стосунках з товаришами;   виховувати доброзичливість, активність, самостійність.

Обладнання уроку:

Тип уроку: урок розвитку навичок аудіюваня і письма

 

Хід уроку

І. Організація класу.

ІІ. Мовленнєва хвилинка.

ІІІ. Основна частина.

Послухай і скажи.

Впр. 1 ст 75, Впр 1 (б), ст 75

4. Тренування звуків [ f ], [ v ], [ w ].

Впр. 2 ст 75

Співання пісні

Впр. 3, ст. 75

Робота в групах

Завдання: Зєднати питання і відповіді

- Do you invite your friends? - My favourite cartoons.

- Do you play games? - A chocolate cake.

- What games do you play? - No, I don`t.

- What cake does your mother make? - Yes, I do.

- What do your parents give to you? - I play a computer game.

План-конспект уроку з англійської мови

Дата: _______________

Тема: З Днем народження, Сем!

Клас: 5

Цілі уроку:

- Практична: тренувати навички читання вголос;

- Освітня: вчити правил читання; навчати говорити час та дату;

- Розвиваюча: розвивати навички читання, письма, мовлення.

- Виховна: виховувати пунктуальність, спостережливість

Обладнання уроку: годинник, підручники

Тип уроку: урок систематизації знань

 

Хід уроку

І. Організація класу.

ІІ. Мовленнєва хвилинка.

We sing happy birthday to you
And may all your dreams come true
We sing happy birthday to you
And may all your dreams come true

ІІІ. Основна частина.

Робота з тестом

3.1 Повторити правила читання

3.2 Підготовка до прочитання тексту

Впр 1 ст 76

3.3 Читання тексту

3.4 Робота з прочитаним текстом

Впр 2 ст 77

Робота в зошитах

4.1 Пояснення вчителя про час/годинник

4.2 Тренувальні вправи

Впр 3 ст 77

ІV. Підведення підсумків. Оцінювання.

V. Оголошення домашнього завдання.

Ex.2,p.79

План-конспект уроку з англійської мови

Дата: _______________

Тема: Покупки

Клас:

Цілі уроку:

- Практична: активізувати вживання учнями вивченої лексики з теми в усному мовленні та на письмі, навчити учнів діалогічному мовленню з теми

- Освітня: поглибити знання учнів з теми, підвищити мотивацію вивчення англійської мови;

- Розвиваюча: розвивати навички читання, письма, аудіювання та говоріння, розвивати мовну здогадку та мовленнєву реакцію, увагу, пам’ять, логічне та творче мислення учнів;

- Виховна:: виховувати ввічливість та культуру поведінки в закладах торгівлі;

Обладнання уроку: малюнки, розд. матеріал, м’яч, підручники

Тип уроку: урок удосконалення умінь і навичок

 

Хід уроку

І. Організація класу.

ІІ. Мовленнєва хвилинка.

[ʃ] Sherman shops at cheap chop sued shops.

 Sheila seldom sells shelled shrimps.

[b] Blake the baker bakes black bread.

I bought a bit of baking powder and baked a batch of biscuits

ІІІ. Основна частина.

Робота з лексикою

3.1 Перевірка ЛО попередніх уроків.Гра "Ланцюжок".

(Проводиться в колі). Учитель кидає м'яч і називає будь-яке слово (іменник). Учень повертає м'яч або передає м'яч іншому, називаючи ознаку даного об'єкта (прикметник).Наступний придумує інший об'єкт, що володіє таким же ознакою або дією,і кидає м'яч наступному учневі. І т.д.

3.2 Робота в парах

At thegrocer’s Coffee, flour, sugar
At the butcher’s Meat, turkey, chicken
In the toyshop Toy-soldiers, balloons
In the shoe shop Sandals, boots
At the greengrocer’s Carrots, apples, oranges
In the dairy shop Cottage cheese, butter, milk

3.3 Перевірка завдання.

План-конспект уроку з англійської мови

Дата: _______________

Тема: Покупки у Грінвічі. Підсумковий урок

Клас: 5

Цілі уроку:

- Освітня: перевірити засвоєння знань з теми, ЛО теми, граматичних структур.

- Розвиваюча: розвивати навики читання, мовлення, письма.

- Виховна: виховувати відповідальність, стриманість.

Обладнання уроку: підручники, картки з ЛО

Тип уроку: урок перевірки засвоєних знань.

 

Хід уроку

І. Організація класу.

ІІ. Мовленнєва хвилинка.

ІІІ. Основна частина.

Розвиток навичок мовлення.

Ex. 1, 2 P, 78

Розвиток навиків читання

Граматична хвилинка

Ex. 2 p. 79

ІV. Підведення підсумків. Оцінювання.

V. Оголошення домашнього завдання.

Повторити лексику теми

План-конспект уроку з англійської мови

Дата: _______________

Тема: Моє село. Моя школа.

Клас: 5

Цілі уроку:

- Практична: ввести нові ЛО теми

- Освітня: навчати читанню вголос, письму; вчити використовувати ЛО в мовленні

- Розвиваюча: розвивати навики читання, письма, мовлення.

- Виховна: виховувати повагу до власного дому та школи

Обладнання уроку: підручники, картки з словами.

Тип уроку: урок формування лексичних навичок

 

Хід уроку

І. Організація класу.

ІІ. Мовленнєва хвилинка.

I want to learn.

I want to know.

The book's pages turn.

The lazyness, go!

ІІІ. Основна частина.

Розвиток навичок Читання

3.1 Повторення правил читання

3.2 Читання тексту

Today we will practice our reading. Ex. 0 P. 80

Розвиток навиків письма

Ex. 2 P. 80

Розвиток навичок мовлення.

Ex. 3  P. 81

ІV. Підведення підсумків. Оцінювання.

V. Оголошення домашнього завдання.

Ex. 4,p.81

 

 

План-конспект уроку з англійської мови

Дата: _______________

Тема: Пори року.Погода.

Клас: 5

Цілі уроку:

- Практична: тренувати словникові структури в мовленні, практикувати читання вголос.

- Освітня: навчати використовувати нові ЛО при перекладі текстів.

- Розвиваюча: розвивати навики читання.

- Виховна: виховувати любов до природи.

Обладнання уроку: підручники,

Тип уроку: урок формування навичок читання

 

Хід уроку

 

І. Організація класу.

ІІ. Мовленнєва хвилинка.

THe leaves are green

So I want to sing.

The tulips are red.

The birds come back.

It's spring.

And I want to sing!

ІІІ. Основна частина.

Розвиток навиків читання

4.1 Повторення правил читання

4.2 Читання тексту. Spring
Snow melts, nature awakens from its winter sleep, and the first flowers appear.
As the weather is often changeable in this season, we offer you to mix different kinds of clothes.
If it’s a sunny but a bit chilly day, you can wear a light jacket or a trench coat, shoes, jeans and a shirt or a blouse.
Long, colourful skirts are the most popular ones in the first warm days.
The colours, we are sure to be in fashion, are bright green and blue.
Follow our tips and you’ll be an up-to-date person.

4.3 Бесіда

About what text?

Do you is like spring?

Why?

ІV. Підведення підсумків. Оцінювання.

V. Оголошення домашнього завдання.

Ex. 2,p.82

План-конспект уроку з англійської мови

Дата: ____________

Тема: П"ятниця 13.

Клас: 5

Цілі уроку:

- Практична: практикувати використовувати лексику теми в мовленні.

- Освітня: вчити використовувати Теперішній тривалий час в мовленні.

- Розвиваюча: розвивати навички усного мовлення, читання та письма; розвивати комунікативні навички; тренувати логічне мислення та пам”ять.

- Виховна: виховувати бережне ставлення до близьких

Обладнання уроку: граматична таблиця, підручники.

Тип уроку: урок формування навичок говоріння

 

Хід уроку

І. Організація класу.

ІІ. Мовленнєва хвилинка.

ІІІ. Основна частина.

Ч итання та мовлення

2.1 Читання тексту

Ст 82

2.2 Робота з лексикою теми

2.3 Переказ тексту

Граматика

3.1 Пояснення вчителя про Теперішній Тривалий час

3.2 Розгляд таблиці

3.3 Тренувальні вправи

Впр 1 ст 82

3.4 Утворення питань

3.4.1Впр 2 ст 83

2.4.1 Пояснення коротких відповідей на питання

- Yes, he/she is?. No, he/she is not.

Мовлення

Впр 3 ст 83

5 Гра “Що я роблю?”

Впр 5 ст 83

ІV. Підведення підсумків. Оцінювання.

V. Оголошення домашнього завдання.

Ex.4,p.83

План-конспект уроку з ангійської мови

Дата: ____________

Тема: Ти жартуєш, Тері?

Клас: 5

Цілі уроку:

- Практична: практикувати вживання Теперішнього Тривалого часу.

- Освітня: вчити застосовувати граматичні структури в мовленні.

- Розвиваюча: розвавати діалогічне мовлення: розвивати навички письма, читання та аудіювання.

- Виховна: виховувати спостирежливість.

Обладнання уроку: аудіозапис, картки з діалогом, підручники

Тип уроку: урок формування навичок діалогічного мовлення

 

Хід уроку

І. Організація класу.

ІІ. Мовленнєва хвилинка.

ІІІ. Основна частина.

Мовлення

2.1 Прослуховування діалогу

Ст 84

2.2 Читання діалогу в парах

2.3 Робота з лексикою теми

2.4 Перевірка розуміння прочитаного. Письмо

Впр 1 ст 84

Читання

3.1 Повторення правил читання

3.2 Читання листа

Впр 2 ст 85

3.3 Написання короткого переказу листа по прикладу

Граматика

4.1 Повторення Теперішнього Тривалого часу

4.2 Тренувальні вправи

Впр 3 ст 85

Аудіювання

5.1 Прослуховування розмови

Впр 4 ст 85

5.2 Заповення пропусків

5.3 Перезентація діалогу учнями.

ІV. Підведення підсумків. Оцінювання.

V. Оголошення домашнього завдання.

Вивчити діалог ст.. 84


 

План-конспект уроку з англійської мови

Дата: ____________

Тема: Забагато мотлоху?

Клас: 5

Цілі уроку:

- Практична: практикувати вживання нових слів та попередніх; тренувати в вимові звуків.

- Освітня: вчити правильно використовувати прийменники в мовленні; розширювати вміння співпрацювати.

- Розвиваюча: розвивати навички аудіювання, письма та мовлення; розвивати швидкість мислення; розвивати правильну вимову англійських звуків.

- Виховна: виховувати повагу до одгоеласників.

Обладнання уроку: аудіозаписи, підручники

Тип уроку: урок формування навичок аудіювання

 

Хід уроку

І. Організація класу.

ІІ. Мовленнєва хвилинка.

Впр 4 ст 87

Тренування звуків [ϴ], [Ƌ] (this, that. these, those)

ІІІ. Основна частина.

Аудіювання

2.1 Прослуховування діалогу

Ст 86

2.2 Перевірка розуміння прослуханого

Впр 1 ст 86

2.3 Впр 2 ст 87

Введення нових ЛО

3.1 Робота з словником

this, that. these, those

3.2 Пояснення вчителя про різницю використання слів

3.3 Тренувальні вправи

Впр 2 ст 86

Робота в групах

4.1 Прослуховування аудіозапису

Впр 1 ст 87

4.2 Визначення природи звуків

Are these sounds or country one?

ІV. Підведення підсумків. Оцінювання.

V. Оголошення домашнього завдання.

Ex.5,p.87

План-конспект уроку з англійської мови

Дата: ____________

Тема: Noises in the night.

Клас: 5

Цілі уроку:

- Практична: практикувати учнів в правильній вимові звуків.

- Освітня: вчити відповідати на питання до тексту та давати заголовки до різних частин тексту.

- Розвиваюча: розвивати навички читання, письма та мовлення.

- Виховна: виховувати повагу до друзів.

Обладнання уроку: роздатковий матеріал, підручники

Тип уроку: урок формування навичок письма

 

Хід уроку

І. Організація класу.

ІІ. Мовленнєва хвилинка.

These things, those things

That one, this one

All of them are fun.

ІІІ. Основна частина.

Ч итання

2. 1 Підготовка до читання

What's happening?

2.2 Повторення правил читання

2.3 Читання тексту

Впр 1 ст 88

2.4 Перевірка розуміння прочитаного

What is text about?

Where were friends?

What happened in the wood?

2.5 Робота з текстом

Впр 3 ст 89 (Написання заголовків до частин тексту)

Робота в зошитах

Впр 2 ст 89

ІV. Підведення підсумків. Оцінювання.

V. Оголошення домашнього завдання.

Вивчити діалог ст. 88

План-конспект уроку з англійської мови

Дата: _________

Тема: Домащні справи.

Клас: 5

Цілі уроку:

- Практична: закріпити вже вивчені слова та практикувати їх в мовленні.

- Освітня: навчати правил формування множини іменників в англійській мові; вчити вживати в мовленні Теперішній тривалий час.

- Розвиваюча: розвивати навички мовлення, письма, мовленнєвої здогадки; тренувати пам”ять.

- Виховна: прищіплювати відповідальність та готовність допомагати по дому.

Обладнання уроку: картки для гри та картки з словами, підручники.

Тип уроку: урок розвитку лексичних навичок

 

Хід уроку

І. Організація класу.

ІІ. Мовленнєва хвилинка.

ІІІ. Основна частина.

Робота з ЛО теми

2.1 Відгадай слово

Впр 1 ст 90

2.2 Перевірка правильності відповідей команд.

2.3 Робота в парах

Впр 2 ст 90

Складання речень з поданим словом на картці

Граматика

3.1 Пояснення вчителя про множину іменників

3.2 Розгляд прикладів

Впр 3 ст 90

3.3 Вивчення виключень з правильно

Мовлення

4.1 Впр 1 ст 91

Що вони роблять?

4.2 Впр 2 ст91

Що вони не роблять?

4.3 Впр 3 ст 91

 

План-конспект уроку з англійської мови

Дата: _________

Тема: Шкільний рік

Клас: 5

Цілі уроку:

- Практична: тренувати учнів в вперекладі тексту.

- Освітня: розширити знання учнів про школу та шкільний рік в інших країнах; вчити працювати в парах та окремо.

- Розвиваюча: розвивати навчички читання, письма та мовлення; розвивати комунікативну компетенцію.

- Виховна: виховувати повагу до школи.

Обладнання уроку: підручники, аудіозапис.

Тип уроку: урок розвитку навичок читання

 

Хід уроку

І. Організація класу.

ІІ. Мовленнєва хвилинка.

ІІІ. Основна частина.

Читання

2.1 Повторення правил читання

2.2 Читання тексту

Ст 92

2.3 Обговорення тексту

Впр 1 ст 92

When are the events?

2.4 Робота з текстом

Впр 2 стт 93

Аудыювання

3.1 Послуховування запису

3.2 Робота в паарах

Впр 3 ст 92

Визначення зайвого слова.

Письмо

Впр 5 ст 93

План-конспект уроку з англійської мови

Дата: _______________

Тема: Спортивні змагання в школі

Клас: 5

Цілі уроку:

- Практична: активізувати вживання учнями вивченої лексики з теми в усному мовленні та на письмі, навчити учнів діалогічному мовленню з теми

- Освітня: поглибити знання учнів з теми, підвищити мотивацію вивчення англійської мови;

- Розвиваюча: розвивати навички читання, письма, аудіювання та говоріння, розвивати мовну здогадку та мовленнєву реакцію, увагу, пам’ять, логічне та творче мислення учнів;

- Виховна:: виховувати ввічливість та культуру поведінки в закладах торгівлі;

Обладнання уроку: малюнки, розд. матеріал, м’яч, підручники

 

Хід уроку

І. Організація класу.

ІІ. Мовленнєва хвилинка.

ІІІ. Основна частина.

3. Actualization of basic knowledge.Phonetic training.

Today we will learn new words.

Listen to me and repeat it after me: (active words for topic).

4. Improving of reading skills

Today we will practice our reading. Ex. 0 P. 94

5. Physical break

Class, stand up please. Do what I say: clap your hands, raise your hands, touch your nose, close your eyes, touch your ears, jump, sit down, touch your bell, breathe in/out, shake your hands, go sleep, awake, raise your leg, put down your leg

5. Training of speaking skills

Ex. 1, 2 P. 94

6. Training of writing skills

Ex. 3 p. 95

6. Improving of speaking skills

Ex. 4, 5 P. 95

ІV. Підведення підсумків. Оцінювання.

V. Оголошення домашнього завдання.

Ex.1,p.94

План-конспект уроку з англійської мови

Дата: _______________

Тема: Їжа у шкільній їдальні.

Клас: 5

Цілі уроку:

- Практична: практикувати вживання займенників у мовленні.

- Освітня: вчити розповідати про святкування Дня народження.

- Розвиваюча: розвивати комунікативні здібності учнів;

- Виховна: формувати усвідомлення важливості оволодіння іноземною мовою і потребу користуватися нею як засобом спілкування;

Обладнання уроку: аудіо запис пісні, роздатковим матеріал, підручники

Тип уроку: комбінований

 

Хід уроку

І. Організація класу.

ІІ. Мовленнєва хвилинка.

ІІІ. Основна частина.

3. Actualization of basic knowledge.Phonetic training.

Today we will learn new words.

Listen to me and repeat it after me: (active words for topic).

4. Improving of reading skills

Today we will practice our reading. Ex. 0 P. 96

5. Physical break

Class, stand up please. Do what I say: clap your hands, raise your hands, touch your nose, close your eyes, touch your ears, jump, sit down, touch your bell, breathe in/out, shake your hands, go sleep, awake, raise your leg, put down your leg

5. Training of speaking skills. Learning new grammar

Ex. 1 P. 96

6. Improving of grammar

Ex. 2 p. 96

6. Improving of speaking skills

Ex. 1, 2 P. 97

ІV. Підведення підсумків. Оцінювання.

V. Оголошення домашнього завдання.

Вивчти діалог ст.. 96

План-конспект уроку з англійської мови

Дата: _______________

Тема: Розмова з Чарлі.

Клас: 5

Цілі уроку:

- Практична: практикувати вживання Теперішнього Тривалого часу.

- Освітня: в



Поделиться:


Последнее изменение этой страницы: 2019-08-19; просмотров: 160; Нарушение авторского права страницы; Мы поможем в написании вашей работы!

infopedia.su Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Обратная связь - 18.219.28.179 (0.631 с.)