Самоаналіз і аналіз фронтального заняття 


Мы поможем в написании ваших работ!



ЗНАЕТЕ ЛИ ВЫ?

Самоаналіз і аналіз фронтального заняття



Схема Загальні відомості про заняття: /. Тема. - Корекційна мета: / навчальна, розвиваюча і виховна/. Обладнання. Хід заняття: - Організаційний момент. - Повідомлення теми. - Новий матеріал. - Закріплення нового матеріалу. - Робота над фонематичними процесами. - Вимова звуків в складах, в складових рядах і словах - Робота над лексикою. - Робота над граматичною будовою. - Фізкультхвилинки. - Робота над реченням та зв’язним мовленням. - Аналіз змісту корекційного впливу: - Відповідність змісту вимогам програми. - Відповідність змісту віковим можливостям дітей. - Розвиток сенсорних і моторних функцій. - Оформлення кінестетичної основи, артикуляційних рухів. - Розвиток мімічної мускулатури. - Розвиток пізнавальних процесів (увага, пам’ять,мислення …). - Розвиток емоційно-вольової сфери. - Розвиток ігрової діяльності. - Формування особистісних рис. - Майстерність логопеда: - Знання дітей та індивідуальний підхід. - Контакт з дітьми, уміння активізувати. - Раціональне використання часу. - Методи і прийоми корекційної роботи. - Мовлення вихователя. - Висновки. - Виконання програмового змісту занять. - Позитивні сторони заняття. - Доцільність прийомів і методів логопедичної вимови. - Загальна оцінка заняття. - Зауваження та поради студенту практиканту.   самоаналіз
 

 

 

Самоаналіз і аналіз індивідуального заняття

____________________________________________________________________

Схема самоаналіз

  1. Загальні, відомості про заняття: - Тема. - Корекційна мета: / освітня, розвивальна і виховна/. - Обладнання: дидактичний матеріал, дзеркало та ін. - 2. Хід заняття:: - Організаційний момент: розвиток ручної моторики, ритму, мовного дихання, голосу, слухового сприймання і уваги, психогімнастика.   - Підготовча робота: артикуляційна гімнастика та характеристика звука за артикуляційними і акустичними ознакам, постановка звука(за наслідуванням, механічним способом, від інших звуків, від артикуляційного укладу), згідно з індивідуальними планами та планами фронтальних занять. - - Робота над звуковимовою: вимова звуків в прямих відкритих, обернених, закритих, зі збігом приголосних складах і в складових рядах; автоматизація звука в простих односкладових, двоскладових, зі збігом приголосних, простих двоскладових словах в середині й у кінці, в трискладових словах. - - Робота над диференціацією звуків: попередня роботи над кожним із змішуваних звуків (уточнення артикуляції з опорою на зорове, слухове, тактильне сприймання, кінестетичні відчуття, виділення звука на фоні складу слова), порівняння змішуваних звуків (у вимовному і слуховому варіантах, імітація складів, вимова звуків у словах). - - Робота над формуванням граматично правильного мовлення: закріплення звуків: вимова звуків у реченнях, віршах, у зв’язному мовленні. - - Підсумок заняття. - - Домашнє завдання.      

 

Дев'ятий - п'ятнадцятий день практики

Самостійна професійна діяльність студента. Проведення фронтальних, індивідуальних занять за темами, згідно перспективного та календарного планування логопедичної корекції.

Самоаналіз і аналіз фронтального заняття

Схема 1 Загальні відомості про заняття: /. - Тема. - Корекційна мета: / навчальна, розвиваюча і виховна/. Обладнання. Хід заняття: - Організаційний момент. - Повідомлення теми. - Новий матеріал. - Закріплення нового матеріалу. - Робота над фонематичними процесами. - Вимова звуків в складах, в складових рядах і словах - Робота над лексикою. - Робота над граматичною будовою. - Фізкультхвилинки. - Робота над реченням та зв’язним мовленням. - Аналіз змісту корекційного впливу: - Відповідність змісту вимогам програми. - Відповідність змісту віковим можливостям дітей. - Розвиток сенсорних і моторних функцій. - Оформлення кінестетичної основи, артикуляційних рухів. - Розвиток мімічної мускулатури. - Розвиток пізнавальних процесів (увага, пам’ять,мислення …). - Розвиток емоційно-вольової сфери. - Розвиток ігрової діяльності. - Формування особистісних рис. - Майстерність логопеда: - Знання дітей та індивідуальний підхід. - Контакт з дітьми, уміння активізувати. - Раціональне використання часу. - Методи і прийоми корекційної роботи. - Мовлення вихователя. - Висновки. - Виконання програмового змісту занять. - Позитивні сторони заняття. - Доцільність прийомів і методів логопедичної вимови. - Загальна оцінка заняття. - Зауваження та поради студенту практиканту.   самоаналіз
 

Самоаналіз і аналіз індивідуального заняття

____________________________________________________________________

схема самоаналіз

  1. Загальні, відомості про заняття: - Тема. - Корекційна мета: / освітня, розвивальна і виховна/. - Обладнання: дидактичний матеріал, дзеркало та ін. 2. Хід заняття:: - Організаційний момент: розвиток ручної моторики, ритму, мовного дихання, голосу, слухового сприймання і уваги, психогімнастика. - Підготовча робота: артикуляційна гімнастика та характеристика звука за артикуляційними і акустичними ознакам, постановка звука(за наслідуванням, механічним способом, від інших звуків, від артикуляційного укладу), згідно з індивідуальними планами та планами фронтальних занять. - Робота над звуковимовою: вимова звуків в прямих відкритих, обернених, закритих, зі збігом приголосних складах і в складових рядах; автоматизація звука в простих односкладових, двоскладових, зі збігом приголосних, простих двоскладових словах в середині й у кінці, в трискладових словах. - Робота над диференціацією звуків: попередня роботи над кожним із змішуваних звуків (уточнення артикуляції з опорою на зорове, слухове, тактильне сприймання, кінестетичні відчуття, виділення звука на фоні складу слова), порівняння змішуваних звуків (у вимовному і слуховому варіантах, імітація складів, вимова звуків у словах). - Робота над формуванням граматично правильного мовлення: закріплення звуків: вимова звуків у реченнях, віршах, у зв’язному мовленні. - Підсумок заняття. - Домашнє завдання.    

 

Логопедичне обстеження дитини із заїканням

1. Дата обстеження

2. Прізвище, ім'я

3. Дата народження

4. Адреса батьків

5. Д/садок, термін перебування

6. Короткий анамнез (вагітність, роди, фізичний розвиток, захворювання, умови дошкільного виховання і т. д.)

7. Загальна характеристика мовного розвитку (перші слова, речення, виразність мови і т. д.)

8. Коротка характеристика особистості (моторика, поведінка, увага, контактність, успішність

т. д.)

9. Оточуюче мовне середовище, недоліки мовлення членів сім’ї, темп мовлення оточуючих, контакт із заїками, двомовність в сім’ї.

 

10. Обстановка в сім’ї: спокійна, конфліктна та ставлення до заїкання дитини

11. Наявність заїкування у близьких та родичів

12. Ставлення до дитини(рівне, балують, жорстке, нерівне)

13. Коли виникло заїкання

14. Протікання заїкання

15.Реакція дитини на свій дефект ____________________________________________________________________________

16. Висновок невропатолога і психіатра

17. Стан слуху

18. Стан артикуляційного апарату (будова, рухливість)

19. Стан усного мовлення (звуковимови)

20. Темп, ритм і плавність мовлення (затримки в мовленні, характер судом і місце локалізації)

21. Вид заїкання

22 Ступінь заїкання

23. Висновки логопеда про стан мовлення дитини

СХЕМА-ХАРАКТЕРИСТИКА МОВЛЕННЄВОГО ПРОФІЛЮ ЛОГОПЕДИЧНОЇ ГРУПИ

Дитячий садок ___________________________________________________________________________________

Кількість дітей _______________ Дата складання характеристики ____________

 

№ з.п. Прізвище, ім’я дитини Вік дітей Логопедичне обстеження Висновок і діагноз стану мовлення Примітки
словнико­вого запасу артикуля­ційного апарату фонематич­них процесів граматич­ної структури зв’язного мовлення
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                     

 

Логопедичний профіль групи: _____________________________________________________

Логопед: ________________________________ Вихователь: ____________________________

 

Шістнадцятий день практики

Конспект та проведення відкритого фронтального заняття

____________________________________________________________________“Затверджую” методист_________________________”___”__________________ ________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

____________________________________________________________________

 

Студент-практикант _________________________________________________

 

Логопед ____________________________________________________________

 

Сімнадцятий день практики

Конспект та проведення відкритого індивідуального заняття

 

Затверджую” методист_________________________”___”__________________ _____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ ___________________________________________________________________

Студент-практикант _________________________________________________

 

Логопед ____________________________________________________________



Поделиться:


Последнее изменение этой страницы: 2016-07-11; просмотров: 712; Нарушение авторского права страницы; Мы поможем в написании вашей работы!

infopedia.su Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Обратная связь - 3.135.190.101 (0.021 с.)