Літня виробнича лікарська практика з ортопедичної стоматології (тривалість 4 тижні) з 4.07.2012 р. до 31.07.2012 р.



Мы поможем в написании ваших работ!


Мы поможем в написании ваших работ!



Мы поможем в написании ваших работ!


ЗНАЕТЕ ЛИ ВЫ?

Літня виробнича лікарська практика з ортопедичної стоматології (тривалість 4 тижні) з 4.07.2012 р. до 31.07.2012 р.



Літня виробнича лікарська практика з ортопедичної стоматології (тривалість 4 тижні) з 4.07.2012 р. до 31.07.2012 р.

Керівники – викладачі кафедри ортопедичної стоматології.

 

База практики:Стоматологічне відділення Поліклініки № 2 Деснянського району, вул.Драйзера, 19

Керівник: асистент Барановський О.В.

  Група № 1
1. Кучерова Євгенія Дмитрівна
2. Левченко Дарина Олександрівна
3. Ляхоцька Мар’яна Володимирівна Артек 21.06-12.07.
4. Черногорський Денис Михайлович
5. Яцик Любов Сергіївна

 

  Група № 2
1. Божок Єгор Васильович
2. Закусило Олександра Олександрівна
3. Іванова Марія В’ячеславівна
4. Коваль Людмила Леонідівна
5. Олевський Богдан Романович
6. Садовничий Антон Сергійович
7. Салманова Саадат Байбала Кизи
8. Шевців Юрій Миронович
9. Якуш Олександр Геннадійович

 

  Група № 5
1. Грудненко Юрій Петрович
2. Рибка Ольга Валеріївна
3. Шехавцов Андрій Олександрови

База практики:Стоматологічна поліклініка № 2 Шевченківського району, пров.Чеховський, 8

Керівник: асистент Симоненко В.С.

  Група № 6
1. Бабаскін Андрій Юрійович
2. Назаренко Катерина Василівна
3. Плужник Анна Олександрівна
4. Прикидько Олександр Романович
5. Цяк Богдан Михайлович

 

  Група № 11
1. Дроздов Святослав Ігорович
2. Кульчинська Наталія Ігорівна Артек 21.06-12.07.
3. Нісходовський Роман Олександрович
4. Попсуй Єгор Олександрович
5. Сметаняк Марія Степанівна
6. Федевич Марія Олегівна Артек 21.06-12.07.

 

  Група № 13
1. Ворона Вячеслав Володимирович
2. Домбровська Анжела Володимирівна
3. Іванків Оксана Степанівна
4. Коваленко Денис Дмитрович
5. Мотієнко Олександра Андріївна

 

 

База практики:Стоматологічна поліклініка № 1 Шевченківського району,

вул. Шота Руставели, 26

Керівник: асистент Тяжкороб Т.В.

 

  Група № 3
1. Ардикуце Ігор Олексійович
2. Верещако Оксана Романівна
3. Воронова Марина Анатоліївна
4. ЦибулькоАльона Валеріївна
5. Сім’яник Олена В’ячеславівна
6. Чайчук Дмитро Вікторович

 

  Група № 12
1. Андреєв Сергій Вадимович
2. Беспальчук Тетяна Миколаївна
3. Гутник Олександр Юрійович
4. Євтушенко Олена Михайлівна
5. Лупаїна Олексій Миколайович
6. Нескоромюк Артем Валерійович
7. Поламарчук Олександр Віталійович
8. Стехна Роман Миколайович
9. Шевченко Аліна Віталіївна
10. Щаслива Тетяна Вікторівна

 

 

База практики:Стоматологічний медичний центр НМУ, вул.Зоологічна, 1

Керівник: асистент Гуща Д.К

 

  Група № 10
1. Антонова Анастасія Андріївна
2. Бєлкін Тимур Владиславович
3. Біда Олександр Віталійович
4. Гончарук Артемій Юрійович
5. Клемань Богдана Іванівна
6. Мірошниченко Ганна Олегівна
7. Павленко Катерина Ігорівна

 

  Група № 4
1. Водяницький Андрій Сергійович
2. Кустрьо Тетяна Валеріївна
3. Селезньова Дар’я Михайлівна
4. Шафета Олег Борисович

 

  Група № 7
1. Журенко Денис Борисович
2. Кравченко Григорій Віталійович
3. Кривошеєва Ольга Олександрівна
4. Походзіло Олег Олександрович
5. Пульнова Анна Сергіївна
6. Шишков Дмитро Миколайович

 

  Група № 26 (іноземна, англомовна)
1. Пур Хосро Париса
2. Халлііхаменех Реза
3. Сіна Шахабі
4. Араш Фатхі
5. Парсіанмер Наргес
6. Самі Асадіан
7. Кадемі Фар Амін
8. Камальванді Марджан

 

  Група № 27 (іноземна, англомовна)
1. Ал-Шаммарі Хус.Хуссейн
2. Файяз Могаддам Ф.Араш
3. Мозані Ахмед Алаа Мохаммед
4. Інбор Корнелия Ева
5. Ширвін Мошашеї
6. Мослє Ширазі МохаммадН.
7. Ширкаш Неда

 

  Група № 28 (іноземна)
1. Такушевич Константин
2. Начкебія Ірине
3. Ілампур Газал
4. Деловар Зухал
5. Закут Яра Салах
6. Тамер І.М.Мілхем
7. Дамакхурі Абдулла
8. Мохаммад Джавад Джокар
Саеді Хашаяр
Сейф Емрані Соруш

 

 

База практики:Стоматологічний медичний центр НМУ, вул.Зоологічна, 1

Керівник: асистент Михайлов А.А.

 

  Група № 8
1. Агафонова Дар’я Геннадіївна
2. Дудар Ганна Валеріївна
3. Красильникова Анна Сергіївна
4. Ус Аліна Анатоліївна

 

  Група № 9
1. Кирієнко Оксана Сергіївна
2. Коваль Ірина Петрівна
3. Лисаченко Дмитро Станіславович
4. Михайлюк Вікторія Сергіївна
5. Поляковська Олександра Сергіївна
6. Савчук Оксана Ігорівна
7. Федоренко Олександр Анатолійович
8. Шевченко Тарас Вікторович

 

  Група № 14
1. Григор’єв Володимир Андрійович
2. Гуляй Анастасія Юріївна
3. Кучка Богдан Михайлович
4. Можарська Сніжана Сергіївна

 

  Група № 29 (іноземна)
1. Азімі Рашті Сейєд
2. Аліакбар Ентезарі
3. Бахаре Мохсені
4. Бондарук Василій
5. Букач Андрій
6. Васько Кирилл
7. Джавадіасл Афшін
8. Кармачев Ілля
9. Пулко Дмитрій
10. Руткевич Катерина
11. Ткачева Олександра

 

  Група № 30 (іноземна)
1. Алішанова Жаля Ф.
2. Базрафкандаріоні Аліреза
3. Бахрані Халіль
4. Ду Сі
5. Елахе Алідаді
6. Карзан Євгения
7. Кучинська Анастасія
8. Раджабзаде Сіна
9. Сапежук Олексій
10. Ярмош Ольга
11. Назіла Базрафкандаріоні

 

 

Літня виробнича лікарська практика з терапевтичної стоматології (тривалість 2 тижні) з 1.08.12 р. до 14.08.12 р.

Керівники – викладачі кафедри терапевтичної стоматології.

 

База практики:Стоматологічне відділення Центральної районної поліклініки Дніпровського району, вул. Луначарського, 5

Керівник: асистент Дземан Н.А.

 

  Група № 1
1. Кучерова Євгенія Дмитрівна
2. Левченко Дарина Олександрівна
3. Ляхоцька Мар’яна Володимирівна Артек 21.06-12.07.
4. Черногорський Денис Михайлович
5. Яцик Любов Сергіївна

 

  Група № 2
1. Божок Єгор Васильович
2. Закусило Олександра Олександрівна
3. Іванова Марія В’ячеславівна
4. Коваль Людмила Леонідівна
5. Олевський Богдан Романович
6. Садовничий Антон Сергійович
7. Салманова Саадат Байбала Кизи
8. Шевців Юрій Миронович
9. Якуш Олександр Геннадійович

 

  Група № 5
1. Грудненко Юрій Петрович
2. Рибка Ольга Валеріївна
3. Шехавцов Андрій Олександрови

 

База практики:Стоматологічний медичний центр НМУ, вул.Зоологічна, 1

Керівник: асистент Чегринюк Л.Т.

  Група № 6
1. Бабаскін Андрій Юрійович
2. Назаренко Катерина Василівна
3. Плужник Анна Олександрівна
4. Прикидько Олександр Романович
5. Цяк Богдан Михайлович

 

  Група № 11
1. Дроздов Святослав Ігорович
2. Кульчинська Наталія Ігорівна Артек 21.06-12.07.
3. Нісходовський Роман Олександрович
4. Попсуй Єгор Олександрович
5. Сметаняк Марія Степанівна
6. Федевич Марія Олегівна Артек 21.06-12.07.

 

  Група № 13
1. Ворона Вячеслав Володимирович
2. Домбровська Анжела Володимирівна
3. Іванків Оксана Степанівна
4. Коваленко Денис Дмитрович
5. Мотієнко Олександра Андріївна
  Група № 28 (іноземна)
1. Такушевич Константин
2. Начкебія Ірине
3. Ілампур Газал
4. Деловар Зухал
5. Закут Яра Салах
6. Тамер І.М.Мілхем
7. Дамакхурі Абдулла
8. Мохаммад Джавад Джокар
Саеді Хашаяр
Сейф Емрані Соруш
  Група № 30 (іноземна)
1. Алішанова Жаля Ф.
2. Базрафкандаріоні Аліреза
3. Бахрані Халіль
4. Ду Сі
5. Елахе Алідаді
6. Карзан Євгения
7. Кучинська Анастасія
8. Раджабзаде Сіна
9. Сапежук Олексій
10. Ярмош Ольга
11. Назіла Базрафкандаріоні

База практики:Стоматологічний медичний центр НМУ, вул.Зоологічна, 1

Керівник: асистент Колесова Н.В.

  Група № 10
1. Антонова Анастасія Андріївна
2. Бєлкін Тимур Владиславович
3. Біда Олександр Віталійович
4. Гончарук Артемій Юрійович
5. Клемань Богдана Іванівна
6. Мірошниченко Ганна Олегівна
7. Павленко Катерина Ігорівна

 

  Група № 4
1. Водяницький Андрій Сергійович
2. Кустрьо Тетяна Валеріївна
3. Селезньова Дар’я Михайлівна
4. Шафета Олег Борисович

 

  Група № 7
1. Журенко Денис Борисович
2. Кравченко Григорій Віталійович
3. Кривошеєва Ольга Олександрівна
4. Походзіло Олег Олександрович
5. Пульнова Анна Сергіївна
6. Шишков Дмитро Миколайович
  Група № 29 (іноземна)
1. Азімі Рашті Сейєд
2. Аліакбар Ентезарі
3. Бахаре Мохсені
4. Бондарук Василій
5. Букач Андрій
6. Васько Кирилл
7. Джавадіасл Афшін
8. Кармачев Ілля
9. Пулко Дмитрій
10. Руткевич Катерина
11. Ткачева Олександра

 

 

База практики:Центральна стоматологічна поліклініка МО України

вул. Кутузова, 14

Керівник: асистент Ткачук Н.М.

  Група № 3
1. Ардикуце Ігор Олексійович
2. Верещако Оксана Романівна
3. Воронова Марина Анатоліївна
4. ЦибулькоАльона Валеріївна
5. Сім’яник Олена В’ячеславівна
6. Чайчук Дмитро Вікторович

 

  Група № 12
1. Андреєв Сергій Вадимович
2. Беспальчук Тетяна Миколаївна
3. Гутник Олександр Юрійович
4. Євтушенко Олена Михайлівна
5. Лупаїна Олексій Миколайович
6. Нескоромюк Артем Валерійович
7. Поламарчук Олександр Віталійович
8. Стехна Роман Миколайович
9. Шевченко Аліна Віталіївна
10. Щаслива Тетяна Вікторівна

База практики:Стоматологічний медичний центр НМУ, вул.Зоологічна, 1

Літня виробнича практика лікарська з хірургічної стоматології

(тривалість 2 тижні) з 15.08.12 по 28.08.12 р.

Керівники – викладачі кафедри хірургічної стоматології

 

База практики:Стоматологічне відділення поліклініки № 2 Святошинського району, вул. Рикова, 2

Літня виробнича практика лікарська з хірургічної стоматології (тривалість 2 тижні) з 4.07.12 по 17.07.12 р.

Ректор

Імені О.О.Богомольця

Академік НАМН України,

Професор В.Ф. МОСКАЛЕНКО



УЗгоджено:

 

 

Проректор з науково-педагогічної роботи,

член-кореспондент НАМН України, професор О.П. Яворовський

 

 

Проректор з науково-педагогічної роботи,

лікувальної роботи, післядипломної освіти,

професор А.С.Свінціцький

 

 

Начальник навчально-методичного відділу,

доцент Л.І. Остапюк

 

 

В.о. декана з виробничої практики,

професор Ф.О. Тишко

 

 

В.о. декана стоматологічного факультету,

професор В.П.Неспрядько

 

 

Декан по роботі з іноземними студентами,

професор О.В.Савичук

 

Начальник юридичного відділу В.А. Лісовська

 

 

Завідувач канцелярією Н.П. Ковтун

 

Виконавець: Головчанська

456-54-34

Літня виробнича лікарська практика з ортопедичної стоматології (тривалість 4 тижні) з 4.07.2012 р. до 31.07.2012 р.



Последнее изменение этой страницы: 2016-06-19; Нарушение авторского права страницы; Мы поможем в написании вашей работы!

infopedia.su Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Обратная связь - 35.172.136.29 (0.043 с.)