Заглавная страница Избранные статьи Случайная статья Познавательные статьи Новые добавления Обратная связь КАТЕГОРИИ: АрхеологияБиология Генетика География Информатика История Логика Маркетинг Математика Менеджмент Механика Педагогика Религия Социология Технологии Физика Философия Финансы Химия Экология ТОП 10 на сайте Приготовление дезинфицирующих растворов различной концентрацииТехника нижней прямой подачи мяча. Франко-прусская война (причины и последствия) Организация работы процедурного кабинета Смысловое и механическое запоминание, их место и роль в усвоении знаний Коммуникативные барьеры и пути их преодоления Обработка изделий медицинского назначения многократного применения Образцы текста публицистического стиля Четыре типа изменения баланса Задачи с ответами для Всероссийской олимпиады по праву Мы поможем в написании ваших работ! ЗНАЕТЕ ЛИ ВЫ?
Влияние общества на человека
Приготовление дезинфицирующих растворов различной концентрации Практические работы по географии для 6 класса Организация работы процедурного кабинета Изменения в неживой природе осенью Уборка процедурного кабинета Сольфеджио. Все правила по сольфеджио Балочные системы. Определение реакций опор и моментов защемления |
Підрахунок тепловтрат кінозалу. ⇐ ПредыдущаяСтр 3 из 3
Qт.п. = F*K*(tв- tз)*n, Вт F – площа захищення, м2 К - коефіцієнт теплопередачі огорожі, Вт/(м2 К) n – коефіцієнт, який враховує положення зовнішньої поверхні огорожі щодо зовнішнього повітря [ст.47,15а]. n = 0,4 – для перекриття над підвалом; n = 0,9 – для горищного перекриття; n = 1 – для підлоги на грунті та всіх інших огорожуючих конструкцій.
6.Побудова процесів обробки повітря для ТПР і ХПР на I – d діаграмі та визначення продуктивності системи загально-обмінної вентиляції. Розрахунок проводимо для кінозалу на основі тепло-, волого- і газовиділень для теплого і холодного періодів року. ТПР: 1. Визначаємо кутовий коефіцієнт променя процесу асиміляції тепло- і вологонадлишків: εт = (Qбп.3,6) / Мвл.л, кДж/кг; εт = (3,6·88778)/ 50,875 = 6282,1 кДж/кг; 2. На I – d діаграмі наносимо точку З (tЗА = 24 °С; Iза = 54 кДж/кг). З точки З вертикально вверх (d = const) на 1 °С виконуємо підігрів повітря (точка П) за рахунок закручування потоку в вентиляторі. З точки П проводимо промінь паралельний до εт до перетину з ізотермою tв = 26оС, і знаходимо точку В, яка відповідає параметрам внутрішнього повітря в обслуговуваній зоні. Решту параметрів внутрішнього повітря знаходимо з I – d діаграми і заносимо в таблицю.
3. Записуємо тепловий баланс вентильованого приміщення: 3,6* Qп+Ср*Gпр*tпр-Ср*Gвит*tвит=0 Ср - масова теплоємність повітря при сталому тиску ( = 1,005 кДж/(кг×К)); Gпр – кількість припікального повітря, кг/год; Gвит – кількість виті кального повітря, кг/год. ξt = (tв –tпр)/(tвит –tпр) ξt = 0,4 – при термовипиральному вентилюванні. tвит = (tв –tпр)/ ξt + tпр = (26-25)/0,4 + 25=27,5 °С Gпр=Gвит Gпр=Gвит=3,6* Qп/(Ср*(tвит- tпр))=3,6*88778/(1,005*(27,5-25))=127204 кг/год; - По явних тепловиділеннях: 3,6* Qя+Ср*Gпр*tпр-Ср*Gвит*tвит=0 Gпр=Gвит=3,6* Qя/(Ср*(tвит- tпр))=3,6*53258/(1,005*(27,5-25))=76310 кг/год. 2) Вологісний баланс вентильованого приміщення Мвл+Gпр*dпр-Gвит*dвит=0 Мвл – кількість вологи,що виділяється в приміщенні, г/год; dпр – вологовміст притікального повітря, г/кг; dвит – вологовміст витікального повітря, г/кг. Gпр=Gвит Gпр=Gвит= Мвл/(dвит- dпр)=50875/(11,9-11,2)=72679 кг/год. 3) Баланс вентильованого приміщення по СО2 МСО2+(Gпр*Спр)/ρпр-(Gвит*Свит)/ρвит=0 МСО2 – кількість СО2, що виділяється в приміщенні людьми мг/год;
Спр – концентрація СО2 в притікальному повітрі (Сз=Спр=0,6 л/год); Свит – концентрація СО2 в витікальному повітрі (Св=Свит=1,25 л/год); ρпр – густина притікального повітря, кг/м3; ρвит – густина витікального повітря, кг/м3. Gпр=Gвит Gпр=Gвит= МСО2/(Свит/ ρвит- Спр/ ρпр), кг/год ρвит= 353/(273+ tвит)=353/(273+27,5)=1,17 кг/м3 ρпр= 353/(273+ tпр)=353/(273+25)=1,18 кг/м3 Gпр=Gвит=13000/(1,25/1,17-0,6/1,18)=23218 кг/год. За розрахунковий повітрообмін в теплий період року приймаємо максимальний з отриманих теплових балансів. Gр=GQп=127204 кг/год. Lp=Gр/ρ=127204 /1,17=32291 м3/год. Кількість повітря на 1 особу: qV=Lp/n=108721/1000=108,7≈109 м3/(год*люд). ХПР: На I – d діаграмі наносимо точку З (tЗБ = -24 °С; Iза = -22,2 кДж/кг). Проводжу ізотерму tв =18 оС до перетину φв =50% і отримую точку В, з точки В проводимо промінь паралельний до εт до перетину з ізотермою tпр =17 оС і знаходимо точку П, яка відповідає розрахунковим параметрам припливного повітря. З точки П вертикально вниз до dп = const до перетину з φ = 95% знаходимо точку К, яка відповідає параметрам повітря, яке я зволожую і охолоджую від значення точки Т, яку отримуємо на перетині Ік = const і dз = const. Решту параметрів внутрішнього знаходимо з І-d діаграми. В холодний період року за розрахунковий повітрообмін приймаємо такий, який є розрахунковим для теплого періоду року (при умові, що tз≥0°С). для холодного періоду року tз<0°С, об’ємну витрату повітряного потоку на одну особу слід приймати в 2 рази меншою за об’ємною витратою ТПР 15,71 м3/год. Таке значення подачі чистого повітря на одну особу погіршить параметри повітря приблизно на 10%, але це є цілком допустимо. Lз = 15,71 · n = 50,4 · 1000 = 50400 м3/год де n – кількість людей Gз = Lз. ρз , кг/год; де Lз – кількість зовнішнього повітря, м3/год; ρз – густина зовнішнього повітря, кг/м3 ρз = 353/(273+ tз), кг/м3 ρз = 353/(273+ (-24)); ρз = 1,412 кг/м3 Gз = 50400·1,412 = 71451 кг/год. Отже, витрата тепла на нагрівання повітря при tз<0°С визначається як: Qнагр = 0,278 · Gз · (Іт – Із), Вт Qнагр = 0,278 · 71451 · (18,6 – (-22,2))=810425 Вт; Qнагр = 0,278 · Gз · (Іп – Ік), Вт; Qнагр = 0,278 ·71451 · (33,1–25)=160893 Вт; Визначаю теплову потужність установки: Qус =1.1· Qнагр, Вт; Qус =1.1·810425 =891468, Вт;
Qус =1.1·160893=176982, Вт; Gз = Lз. ρз , кг/год; Gз = 50400*1,412=71165, кг/год. Отже, витрата тепла на нагрівання повітря при tз≥0°С визначаю: Qнагр = 0,278 · 71165 · (18,6 – 0)=367980, Вт; Qнагр = 0,278 ·34778 · (33,1–25)=78877, Вт; Qус =1.1·367980=404778, Вт; Qус =1.1·78877=86765, Вт;
|
|||||||||||||||
Последнее изменение этой страницы: 2017-02-17; просмотров: 221; Нарушение авторского права страницы; Мы поможем в написании вашей работы! infopedia.su Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Обратная связь - 3.17.28.48 (0.011 с.) |