Заглавная страница Избранные статьи Случайная статья Познавательные статьи Новые добавления Обратная связь КАТЕГОРИИ: АрхеологияБиология Генетика География Информатика История Логика Маркетинг Математика Менеджмент Механика Педагогика Религия Социология Технологии Физика Философия Финансы Химия Экология ТОП 10 на сайте Приготовление дезинфицирующих растворов различной концентрацииТехника нижней прямой подачи мяча. Франко-прусская война (причины и последствия) Организация работы процедурного кабинета Смысловое и механическое запоминание, их место и роль в усвоении знаний Коммуникативные барьеры и пути их преодоления Обработка изделий медицинского назначения многократного применения Образцы текста публицистического стиля Четыре типа изменения баланса Задачи с ответами для Всероссийской олимпиады по праву Мы поможем в написании ваших работ! ЗНАЕТЕ ЛИ ВЫ?
Влияние общества на человека
Приготовление дезинфицирующих растворов различной концентрации Практические работы по географии для 6 класса Организация работы процедурного кабинета Изменения в неживой природе осенью Уборка процедурного кабинета Сольфеджио. Все правила по сольфеджио Балочные системы. Определение реакций опор и моментов защемления |
Розрахункові (проектні) параметри зовнішнього повітря в теплий (ТПР) і холодний (ХПР) періоди року.
Розрахункові параметри зовнішнього повітря приймають згідно [3, дод.8] за кліматом категорії А для ТПР і категорії Б для ХПР.
Для міста Конотоп:
Для ТПР (категорія А): - Температура – 24 °С - Питома ентальпія – 52,3 кДж/кг - Швидкість вітру – 1 м/с Для ХПР (категорія Б): - Температура – -24 °С - Питома ентальпія – -22,2 кДж/кг - Швидкість вітру – 4,3 м/с
Географічна широта – 52 град. пн.ш.; Розрахунковий барометричний тиск – 990 гПа; Середньодобова амплітуда температури зовнішнього повітря – 11,6 °С.
Розрахункові (проектні) параметри внутрішнього повітря приміщень в ТПР і ХПР.
ТПР:
- Температура а) при роздачі зверху: t в = tзА + 3 = 24 + 4 = 28 °С; б) при роздачі знизу: t в = tзА + 2 = 24 + 2 = 26 °С - Відносна вологість φв < 65%. - Швидкість руху повітря Vв < 0,5 м/с.
ХПР:
- Температура t в = 18 °С, [1м]. - Відносна вологість φв < 65%. - Швидкість руху повітря Vв = 0,3 м/с.
Складання теплового балансу приміщення кінозалу. Тепловий баланс кінозалу визначають як різницю між тепло надходженнями і тепловтратами.
Теплий період року: Тепловиділення Qя = Qля + Qс.покр. + Qс.ст., Вт Qп = Qлп + Qс.покр. + Qс.ст., Вт 1) Теплонадходження від сонячної радіації: а) через стіни Qс.ст. = ∆tекв* · Fст · Kст, Вт ∆tекв – рівноважна еквівалентна різниця температур для стін [т.5.16,10]. αт – поправка на захмареність; для промислового міста αт=-1,5. - Північна стіна ∆tекв= 1°С Qс.ст. =1*450*0,34=153 Вт - Східна стіна ∆tекв = 3,5°С Qс.ст. =3,5*496,8*0,34=591 Вт - Західна стіна ∆tекв= 0°С Qс.ст. =0 Вт Qс.ст. =0+591+153=744. б) через дах Qс.покр. = ∆tекв · Fпокр · Kпокр, Вт ∆tекв – рівноважна еквівалентна різниця температур для дахів [т.5.17,10]. αт – поправка на захмареність; для промислового міста αт=-1,5. ∆tекв =9,3 °С
Qс.покр. = 9,3*1080*0,2=2009 Вт. 2) Теплонадходження від людей: Qля = qчя·nч+0,85qчя·nж Qлп = qчп·nч+0,85qчп·nж qчя – питомі явні тепловиділення від дорослого чоловіка [дод.5, т.5.1,10]; qчп – питомі повні тепловиділення від дорослого чоловіка [дод.5, т.5.1,10]; nч – кількість чоловіків; nж – кількість жінок. Qля = 54,6*500+0,85*54,6*500=50505 Вт Qлп = 93*500+0,85*93*500=86025 Вт Qя = 50505+2009+744=53258 Вт Qп = 86025+2009+744=88778 Вт.
Вологовиділення (від людей) Mвл = ωч *nч + 0,85*ωч *nж, г/год ωч – питоме вологовиділення від дорослого чоловіка [дод.5, т.5.1,10]; Mвл = 55*500+0,85*55*500=50875 г/год.
Виділення газових шкідливостей (від людей) MСО2 = mСО2 *n, л/год mСО2 – питомі виділення газових шкідливостей дорослою людиною [т.5.28,10]; n – кількість людей; MСО2 = 13*1000=13000 л/год.
Холодний період року:
Тепловиділення Qя = Qля + Qфо – Qт.п., Вт Qп = Qлп + Qфо - Qт.п., Вт 1) Теплонадходження від людей: Qля = qчя·nч+0,85qчя·nж Qлп = qчп·nч+0,85qчп·nж qчя – питомі явні тепловиділення від дорослого чоловіка [дод.5, т.5.1,10]; qчп – питомі повні тепловиділення від дорослого чоловіка [дод.5, т.5.1,10]; nч – кількість чоловіків; nж – кількість жінок. Qля = 109*500+0,85*109*500=100825 Вт Qлп = 127,6*500+0,85*127,6*500=118030 Вт 2) Теплонадження від системи фонового опалення: Qф.о. = ∑Qт.п.·(tф.о.- tз)/(tв- tз), Вт Qт.п – розрахункові тепловтрати приміщення; tф.о. – внутрішня температура, яка забезпечується в зоні обслуговування системою фонового обігрівання (в приміщеннях громадських будинків tч.о = =10…14 оС).
Qф.о. =32408*(12-(-24))/(18-(-24))=27778 Вт; Qя = 100825+27778-32408=96195 Вт Qп = 118030+27778-32408=113400 Вт.
Вологовиділення (від людей) Mвл = ωч *nч + 0,85*ωч *nж, г/год
ωч – питоме вологовиділення від дорослого чоловіка [дод.5, т.5.1,10]; Mвл = 40*500+0,85*40*500=37000 г/год.
Виділення газових шкідливостей (від людей) MСО2 = mСО2 *n, л/год mСО2 – питомі виділення газових шкідливостей дорослою людиною [т.5.28,10]; n – кількість людей; MСО2 = 12*1000=12000 л/год.
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Последнее изменение этой страницы: 2017-02-17; просмотров: 303; Нарушение авторского права страницы; Мы поможем в написании вашей работы! infopedia.su Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Обратная связь - 18.226.93.207 (0.012 с.) |