Перевірка раніше вивченого матеріалу 


Мы поможем в написании ваших работ!



ЗНАЕТЕ ЛИ ВЫ?

Перевірка раніше вивченого матеріалу



а) перевірка рівня засвоєння знань та умінь: методи, прийоми, засоби, форми організації роботи, наприклад:

- методи: опитування, бесіда (перелік запитань, завдань.,.);

- форма організації роботи: фронтальна, індивідуальна, групова, усна, письмова, змішана;

- засоби: картки-завдання, картки програмованого контролю, графічні зображення на дошці, плакати, деталі, моделі...;

б) перевірка практичної частини домашнього завдання (графічні побудови у робочому зошиті, на форматі...)

в) критерії оцінювання знань і умінь учнів;

г) підведення підсумків даної частини уроку.

3. Вивчення нового матеріалу:

а) повідомлення теми, навчальної мети та завдань уроку, мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів;

б) план викладення нового матеріалу;

в) основні поняття, терміни;

г) зміст матеріалу: розкриття суті понять, визначення, виділення головного, того, що буде даватись під запис, зображуватись на дошці;

д) методи і прийоми викладання матеріалу;

е) наочно-навчальні засоби і методика їх застосування на уроці.

4. Закріплення матеріалу:

а) закріплення основних теоретичних положень

- методи і прийоми (бесіда, читання креслень...);

- зміст запитань та завдань для усної роботи;

- засоби, що будуть застосовуватись (картки-завдання, картки програмованого контролю, креслення, плакати, деталі...);

б) виконання тренувальних вправ та завдань;

в) повідомлення назви, мети, змісту і завдань самостійної практичної чи графічної роботи, демонстрація зразків виконання графічної роботи;

г) обговорення з учнями (а при необхідності - пояснення) послідовності і змісту етапів розв’язання графічних задач або плану і способів виконання практичної (читання креслень, моделювання, конструювання...) чи графічної роботи;

д) повідомлення критеріїв самоконтролю, попередження можливих помилок;

е) повідомлення критеріїв оцінки за роботу;

ж) відповіді на запитання учнів;

з) самостійна робота учнів;

к) цільові обходи робочих місць (мета і форма проведення диференційованої допомоги учням);

л) прийняття, оцінка, аналіз робіт (характеристика позитивних і негативних моментів у роботі учнів, шляхи усунення недоліків).

5. Завдання для виконання дома:

а) обсяг і джерело (підручник, збірник завдань, альбом...);

б) зміст завдання;

в) вказівки до виконання завдання.

6. Закінчення уроку:

а) підведення підсумків уроку (загальна характеристика уроку, аналіз характерних недоліків у роботі учнів, пояснення шляхів їх усунення);

б) повідомлення учням оцінок за урок, їх аргументація;

в) приведення в порядок робочих місць.

 

 

Працездатність учнів на уроці

Тривалість уроку - 45 хв.
  15хв. 5хв. 15 хв. 5хв. 5хв.
Працездатність учнів В перші 15 хвилин уроку 3 кожних 10 слів учень запам'ятовує 9 слів, тобто 90% нового матеріалу. В наступні 5 хвилин учень не може сприймати нове, працює на старому матеріалі. В цей час уроку з 10 слів учень запам’ятовує 6, тобто 60% нового матеріалу. Школяр не може сприймати нове, працює на старому матеріалі. Не сприймає нового матеріалу.
Рекомендації з організації діяльності учнів на уроці 1.Засвоєння нових знань. 2.Повторення раніше вивченої теми, на основі якої будується пояснення нового матеріалу. В цей час уроку рекомендується закріплювати, порівнювати, висувати і вирішувати проблемні ситуації. 1.Засвоєння нових знань. 2.Формування умінь і навичок розв’язування задач. Рішення проблемних ситуацій, закріплення, повторення. Закріплення, повторення

 

План-конспект уроку з креслення

Клас-8 ТЕМА: Проеціювання на три площини проекцій

МЕТА:

Навчальна ‒ набути знань щодо особливостей виконання профільної проекції, навчити виконувати і читати креслення предмета у трьох проекціях.

Виховна ‒ виховувати самостійність, наполегливість, відповідальне відношення до роботи.

Розвиваюча ‒ розвивати уміння аналізувати, порівнювати, узагальнювати, планувати свою роботу; просторове мислення, увагу, пам'ять.

МЕТОДИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ: модель тригранного кута, креслярські інструменти, плакати “Креслення предмета в трьох проекціях", модель для проеціювання, картки-завдання, підручник: Сидоренко В.К. Креслення: Підруч. для учнів загальноосвітніх навч.-вихов. закл. / В.К. Сидоренко ‒. К.: Арка, 2002.

Тип уроку: комбінований. Час: 45 хвилин.

ПЛАН

1. Організаційні частині 2 хв.

2. Перевірка раніше вивченою матеріалу 5 хв.

3. Повідомлення теми, мети, щипань уроку, мотивація навчальної діяльності 2 хв.

4. Викладення нового матеріалу 10 хв.

5. Закріплення вивченою матеріалу 5 хв.

6. Розв’язування графічних завдань по вивченому матеріалу 15 хв.

7. Завдання для виконання дома. 3 хв.

8. Закінчення уроку 2 хв.

ХІД УРОКУ

І. Організаційна частина.

Привітання з класом. Концентрація уваги учнів та перевірка їх наявності. Організація і перевірка готовності учнів до роботи, створення позитивної емоційної атмосфери.



Поделиться:


Последнее изменение этой страницы: 2017-02-07; просмотров: 54; Нарушение авторского права страницы; Мы поможем в написании вашей работы!

infopedia.su Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Обратная связь - 18.189.188.36 (0.01 с.)