Заглавная страница Избранные статьи Случайная статья Познавательные статьи Новые добавления Обратная связь FAQ Написать работу КАТЕГОРИИ: ТОП 10 на сайте Приготовление дезинфицирующих растворов различной концентрацииТехника нижней прямой подачи мяча. Франко-прусская война (причины и последствия) Организация работы процедурного кабинета Смысловое и механическое запоминание, их место и роль в усвоении знаний Коммуникативные барьеры и пути их преодоления Обработка изделий медицинского назначения многократного применения Образцы текста публицистического стиля Четыре типа изменения баланса Задачи с ответами для Всероссийской олимпиады по праву
Мы поможем в написании ваших работ! ЗНАЕТЕ ЛИ ВЫ?
Влияние общества на человека
Приготовление дезинфицирующих растворов различной концентрации Практические работы по географии для 6 класса Организация работы процедурного кабинета Изменения в неживой природе осенью Уборка процедурного кабинета Сольфеджио. Все правила по сольфеджио Балочные системы. Определение реакций опор и моментов защемления |
Навчально-методична карта заняття №4.Содержание книги Поиск на нашем сайте НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНА КАРТА ЗАНЯТТЯ №4. Предмет: основи правознавства Група:ОКС,ОМР,ОТП,ТОА,РА-2-й курс Дата:____ Тема заняття: Відносини, які регулюються адміністративним правом
Тип заняття: комбіноване Мета заняття: Охарактеризувати поняття адміністративного права, адміністративного правопорушення та стягнень, що застосовують за їх вчинення; визначити особливості адміністративної відповідальності неповнолітніх. Розвивати уміння вирішувати юридичні завдання з використанням нормативно- правових актів. Виховувати правову культуру студентів. Знати основні поняття: адміністративне право, адміністративні правовідносини,адміністративний проступок (правопорушення), склад адмінправопорушення, штраф, конфіскація предмета, адміністративна відповідальність, адміністративний арешт. Вміти: називати основні поняття адміністративного права, характеризувати види адмінправопорушень та види адміністративних стягнень. Міжпредметні зв’язки: актуальною є дана тема на заняттях з новітньої історії України, політології, філософії та ін. Забезпеченість заняття: Наочність: мультимедійна презентація до даної теми, комп’ютер, мультимедійний проектор, витяги з Кодексу України про адмінправопорушення Роздавальний матеріал: картки з задачами по адмінвідповідальності Перелік посилань: 1.Кодекс України про адмінправопорушення від 7.12.1984р.(Редакція станом на 11.08.2013). 2.Конституція України від 28.06.1996 № 254к/96-ВР (Редакція станом на 12.06.2013). 3.Ратушняк С.П. Правознавство. Академ.рівень. 10клас:Навч.пос. - Тернопіль-Богдан,2010.-288 с. 4. Копейчиков В. В. Правознавство: Навч.пос. -К.: Юрінком Інтер,2004. -480c. ЗМІСТ І ХІД ЗАНЯТТЯ 1.Організаційний момент: 2.Перевірка знань студентів Дати усні відповіді на запитання: 1.Назвіть які є спеціалізовані органи української держави. 2.Що таке «місцеве самоврядування»? 3.Які ви знаєте місцеві органи виконавчої влади? Робота з тестами по даній темі.
3.Повідомлення теми і мети заняття,мотивація навчальної діяльності студентів: Епіграф уроку:
«Я бачу загибель тієї держави, де закон не має сили й перебуває під чиєюсь владою. А там, де закон — володар над правителями, а вони — його раби, я бачу спасіння держави і всі блага, які тільки можуть дарувати державамбоги.» (Платон) Обговорення змісту епіграфа уроку 1. Яка ідея покладена в основу думки стародавнього філософа? 2. Чому, на вашу думку, ідея розбудови в Україні правової держави є популярною, проте поки ще не реалізованою? 3. Який найважливіший показник правової держави? 4. Як співвідносяться епіграф уроку з його темою? До чого тут ідея правової держави та адміністративного управління? 4.Актуалізація опорних знань студентів: уявлення і знання студентів про поняття адмінправовідносин, обізнаність студентів у сучасній політичній ситуації України 5.Узагальнення та систематизація знань нового матеріалу: На даному занятті ми визначили,які є основні гілки влади в нашій державі, охарактеризували кожну з них зокрема; вказали основні їх повноваження та правовий статус. 6.Закріплення нового матеріалу: - Дайте визначення поняття «адміністративне право»! -Які ви знаєте відносини, що регулюються адміністративним правом? -Що таке адміністративний проступок (правопорушення)? - Які є види адміністративних стягнень?
7.Повідомлення домашнього завдання: Опорн.консп. з основ правознавства. Р.4; §4.1.Самостійно:п. п.4.Адміністративна відповідальність неповнолітніх. 8.Підсумкова частина заняття: Оголошення про успішність на занятті, оцінювання.
Викладач: Черниш Н.А.
4.1. Відносини, які регулюються адміністративним правом План 1.Відносини, які регулюються адміністративним правом. 2.Поняття адміністративного проступку(правопорушення). Ознаки і склад адміністративного правопорушення. 3.Види адміністративних стягнень. 4.Адміністративна відповідальність неповнолітніх. НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНА КАРТА ЗАНЯТТЯ №4. Предмет: основи правознавства Група:ОКС,ОМР,ОТП,ТОА,РА-2-й курс Дата:____
|
||
|
Последнее изменение этой страницы: 2016-12-17; просмотров: 201; Нарушение авторского права страницы; Мы поможем в написании вашей работы! infopedia.su Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Обратная связь - 216.73.216.214 (0.007 с.) |