ЗНАЕТЕ ЛИ ВЫ?

Верхньорогачицький районний суд Херсонської області



4. Федосієнко Олену Олександрівну

Каховський міськрайонний суд Херсонської області

5. Сирко Максима Станіславовича

Комсомольський районний суд м.Херсона

6. Коваленко Валерію Вікторівну

Комсомольський районний відділ Херсонського МУ УМВС України в Херсонській області

7. Лободу Євгена Анатолійовича

Ялтинський міський суд АРК

8. Стерлеву Дар'ю Юріївну

Судацький міський суд АРК

9. Бордюг Юлію Леонідівну

Корабельний районний суд м.Миколаєва

10. Матвієнко Дар'ю Олександрівну

Заводський районний суд м.Миколаєва

11. Кудлай Надію Олегівну

Вознесенський міськрайонний суд Миколаївської області

12. Бондаренко Катерину Олександрівну

Одеська обласна державна адміністрація

13. Реву Юрія Олексійовича

14. Вовк Олександра Миколайовича

Виконавчий комітет Одеської міської ради

15. Дідорчука Дмитра Віталійовича (Департамент транспорту, зв'язку та організації дорожнього руху)

16. Аркушина Ігоря Ігоровича (Юридичний департамент)

17. Желєва Костянтина Будимировича (Юридичний департамент)

Малиновська районна адміністрація м. Одеси

18. Хрищун Демида Сергійовича

19. Компанієнка Євгена Олеговича

Приморська районна адміністрація м. Одеси

20. Нестеренка Івана Леонідовича

Київська районна адміністрація м. Одеси

21. Попівняка Андрія Андрійовича

Роздільнянська районна державна адміністрація Одеської області

22. Негара Вікторію Кирилівну

Арцизька районна державна адміністрація Одеської області

23. Барановську Анастасію Анатоліївну

24. Малєва Владислава Олександровича

Головне управління юстиції в Одеській області

25. Філіпішина Романа Валентиновича

Південна митниця

26. Козловську Наталію Миколаївну

27. Прус Олега Олександровича

28. Ніцевич Орину Ігорівну

Керівник: доцент кафедри адміністративного та фінансового права Зубов К.М.

Кодимське районне управління юстиції Одеської області

29. Гульчака Максима Анатолійовича

Національний університет «Одеська юридична академія»

Юридична клініка

30. Воронову Крістіну Ігорівну

31. Лобзенко Анастасію Сергіївну

32. Петришину Вікторію Сергіївну

33. Гораш Алісу Сергіївну

34. Кожевнікову Віолету Олегівну

35. Грепачевського Євгена Валентиновича

36. Дорошева Вадима Геннадійовича

37. Колесниченко Катерину Вячеславівну

38. Карагяур Вікторію Миколаївну

Державна податкова служба в Одеській області

39. Петренко Ганну Костянтинівну

40. Негара Родіона Віталійовича

41. Мураткова Владислава Леонідовича

42. Скорик Олену Сергіївну

43. Тельпіса Владислава Степановича

44. Черненко Вікторію Ігорівну

Господарський суд Одеської області

45. Вердіханову Сабіну Казімагомедівну

46. Степанова Валерія Олександровича

Апеляційний суд Одеської області

47. Саєнко Віолетту Ігорівну

48. Порожнюка Ігора Володимировича

49. Судак Віктора Віталійовича

Одеський апеляційний адміністративний суд

50. Гуменюк Сніжану Іванівну

51. Федорончука Дмитра Олександровича

52. Гусейнова Максима Джаваншировича

Одеський окружний адміністративний суд

53. Павлюка Романа Ігоровича

54. Кателевського Сергія Володимировича

55. Клець Оксану Вікторівну

56. Грибенюка Ігоря Геннадійовича

57. Корчового Романа Васильовича

58. Федорова Дмитра Сергійовича

Суворовський районний суд м. Одеси

59. Кристофович Валерію Олександрівну

Київський районний суд м. Одеси

60. Замашних Анастасію Олександрівну

61. Шкуліпу Катерину Сергіївну

Приморський районний суд м. Одеси

62. Сапетченкову Ксенію Вікторівну

63. Полюганіча Артура Вікторовича

64. Стороженка Костянтина Сергійовича

Красноокнянський районний суд Одеської області

65. Ковтун Юлію Євгеніївну

Ізмаїльський міськрайонний суд Одеської області

66. Лупу Сергія Сергійовича

Котовський міськрайонний суд Одеської області

67. Павловську Наталію Сергіївну

Малиновський РВ ОМУ ГУМВС України в Одеській області

68. Гончарова Владислава Романовича

Головне УМНС України в Одеській області

69. Осадчого Юрія Івановича

Державна міграційна служба України в Одеській області

70. Малахова Артура Ілліча (Пункт тимчасового розміщення біженців у м.Одеса)

АО "Одеська обласна колегія адвокатів"

71. Тварковську Крістіну Віталіївну (Адвокат Єрусланова Тетяна Геннадіївна)

Котовський міський нотаріальний округ Одеської області

72. Мінченкову Еліну Геннадіївну (Нотаріус Крисюк Людмила Володимирівна)

ТОВ "Антей Трейдінг", м. Одеса

73. Ахундова Орхана Ровшана огли

Керівник: асистент кафедри права інтелектуальної власності та корпоративного права Бааджи Н.П.

ТОВ «Адвокатська компанія БІ ЕНД ДЖІ» м.Одеса

74. Бишлягу Вадима Володимировича

ТОВ "Авто-Юст", м. Одеса

75. Букзель Дар'ю Ігорівну

ТОВ "Біном-Юг", м. Одеса

76. Козій Владислава Вадимовича

ДП "Одеський морський торговельний порт"

77. Журавського Олександра Олександровича

ПП "Південна правова компанія"

78. Рачек Марію Миколаївну

Мелітопольський міськрайонний суд Запорізької області

79. Лісову Галину Володимирівну

Луганська митниця

80. Котовську Анастасію Вікторівну

Державна податкова служба України в Луганській області

81. Прядко Юлію Костянтинівну

Путивльська районна державна адміністрація Сумської області

82. Мащенка Владислава Ігоровича

Сумська митниця

83. Бабич Артем Олегович

Нікопольський міськрайонний суд Дніпропетровської області

84. Москаленко Вікторію Володимирівну

Тернівський районний суд м. Кривого Рогу Дніпропетровської області

85. Кругляк Аліну Сергіївну

Жовтневий районний суд м. Маріуполя Донецької області

86. Пефті Івана Вікторовича

Костянтинівський міськрайонний суд Донецької області

87. Скринніка Руслана Алізаміновича

Державна податкова служба в Донецькій області

88. Шорохова Андрія Володимировича

Господарський суд Кіровоградської області

89. Кобець Станіслава Вікторовича

Компаніївський районний суд Кіровоградської області

90. Гаморю Дар'ю Вікторівну

Ленінський районний суд м.Кіровограда

91. Майстерюка Максима Романовича

Кіровоградська митниця

92. Дахненка Руслана Олексійовича

Знам'янський МВ УМВС України в Кіровоградській області

93. Гончарову Олександру Олегівну

Уманський міськрайонний суд Черкаської області

94. Харишук Наталію Олександрівну

Корсунь-Шевченківський районний суд Черкаській області

95. Томіленка Василя Васильовича

Керівник: асистент кафедри морського та митного права Попов О.В.

Теплицька районна рада Вінницької області

96. Коваль Тетяну Анатоліївну

Вінницька митниця

97. Коваля Владислава Олександровича

98. Криловського Владислава Олеговича

99. Сікорського Ярослава Олександровича

100. Маліночку Оксану Василівну

Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Вінницькій області

101. Нечипуренко Вікторію Анатоліївну

Чернівецький районний суд Вінницької області

102. Їжаківського Андрія Олеговича

Томашпільський районний суд Вінницької області

103. Подковського Олега Петровича

Піщанський районний суд Вінницької області

104. Стасюк Вікторію Юріївну

Могилів-Подільське міськрайонне управління юстиції Вінницької області

105. Аверіну Тетяну Юріївну

Державна судова адміністрація України

106. Павлюк Анастасію Олегівну

Апеляційний суд м.Києва

107. Проценка Сергія Олександровича

Васильківський міськрайонний суд Київської області

108. Вакуленко Анну Валеріївну

Керівник: асистент кафедри конституційного права Кулі К.К.

Служба безпеки України

109. Бітову Олександру Андріївну

110. Ткаченко Ольгу Сергіївну

111. Жебуляк Анну Іванівну

Дарницька прокуратура з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері Центрального регіону України

112. Калиновського Василя Васильовича

Прилуцький міськрайонний суд Чернігівської області

113. Шрамко Аліну Миколаївну

Чернігівська митниця

114. Донець Романа Євгенійовича

Головне управління юстиції у Чернігівській області

115. Литвиненко Ілону Олегівну (Приватний нотаріус Литвиненко Ольга Миколаївна)

Господарський суд Хмельницької області

116. Мандебуру Олександра Ігоровича

Віньковецький районний суд Хмельницької області

117. Адаменко Альону Ігорівну

Теофіпольський районний суд Хмельницької області

118. Білик Вікторію Вікторівну





Последнее изменение этой страницы: 2016-06-19; Нарушение авторского права страницы

infopedia.su Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Обратная связь - 3.239.51.78 (0.019 с.)