Заглавная страница Избранные статьи Случайная статья Познавательные статьи Новые добавления Обратная связь КАТЕГОРИИ: АрхеологияБиология Генетика География Информатика История Логика Маркетинг Математика Менеджмент Механика Педагогика Религия Социология Технологии Физика Философия Финансы Химия Экология ТОП 10 на сайте Приготовление дезинфицирующих растворов различной концентрацииТехника нижней прямой подачи мяча. Франко-прусская война (причины и последствия) Организация работы процедурного кабинета Смысловое и механическое запоминание, их место и роль в усвоении знаний Коммуникативные барьеры и пути их преодоления Обработка изделий медицинского назначения многократного применения Образцы текста публицистического стиля Четыре типа изменения баланса Задачи с ответами для Всероссийской олимпиады по праву Мы поможем в написании ваших работ! ЗНАЕТЕ ЛИ ВЫ?
Влияние общества на человека
Приготовление дезинфицирующих растворов различной концентрации Практические работы по географии для 6 класса Организация работы процедурного кабинета Изменения в неживой природе осенью Уборка процедурного кабинета Сольфеджио. Все правила по сольфеджио Балочные системы. Определение реакций опор и моментов защемления |
Розрахунок потреби в персоналі та витрати в його використанні.
Чисельність працівників розраховується на базі трудомісткості робіт та корисного фонду робочого часу, який вказаний в балансі робочого часу одного середньо облікового робітника на плануємий рік Таблиця 3.5.1 Фонд робочого часу одного робітника на рік
Далі розрахуємо загальну трудомісткість виробничої програми: Таблиця 3.5.2 Трудомісткість виробничої програми
Тепер ми маємо необхідні дані щоб визначити кількість необхідних працівників: Zпвп = (25117+36000+24500)/1725,15=50 (чол.) Розраховуємо фонд заробітної плати основних робітників. Для них встановлена погодинна система праці. Використання цієї форми оплати праці потребує встановлення обґрунтованих норм трудомісткості, чіткого обліку їхнього виконання, що особливо важливо, воно не повинно призводити до погіршення якості послуг, порушень технологічних режимів, техніки безпеки, а також до перевитрачання сировини, матеріалів, енергії. Спочатку розрахуємо основну заробітну плату на виробничу програму по кожному з виробів: Таблиця 3.5.3
Різальні операції = 330*3,43/60=18,87 грн. Пресові операції = 320*3,10/60=16,53 грн. Друкові операції = 250*3,10/60=12,92 грн. Ролеві операції = 470*3,43/60=26,87 грн. Разом =18,87+16,53+12,92+26,87=75,18 грн. Разом основна заробітна плата основних ПВП на програму = 75,18*1100/1000=82,7 тис.грн. Премія = 82,7*0,2=16,54 тис.грн. Разом основна заробітна плата з премією = 82,7+16,54=99,24 тис.грн. Таблиця 3.5.4
Різальні операції = 280*3,43/60 = 16,01 грн. Пресові операції = 450*3,43/60 = 25,74 грн. Друкові операції = 430*4,44/60 = 31,80грн. Ролеві операції = 340*3,87/60 = 21,93 грн. Разом = 16,01+25,74+31,80+21,93 = 95,48 грн. Разом основна заробітна плата основних ПВП на програму = 95,48*1440/1000=137,5 тис.грн Премія = 137,5*0,2=27,5 тис.грн. Разом основна заробітна плата з премією = 137,5+27,5=165 тис.грн. Таблиця 3.5.5
Різальні операції = 270*3,43/60=15,44 грн. Пресові операції = 160*4,44/60=11,84 грн. Друкові операції = 400*4,44/60=29,60 грн. Ролеві операції = 150*3,87/60=9,68 грн. Разом = 15,44+11,84+29,60+9,68= 66,56 грн. Разом основна заробітна плата основних ПВП на програму = 66,56*1500/1000=99,8 тис.грн. Премія =99,8*0,2=19,96ис.гррн Разом основна заробітна плата з премією =99,8+19,96=119,76 тис.грн Заробітна плата основних робітників: Таблиця 3.5.6 Заробітна плата основних робітників
Премія = 320*0,2= 64,0 тис.грн. Основна заробітна плата з премією = 320 + 64,0 = 384,0 тис.грн. Таблиця 3.5.7 Заробітна плата допоміжних робітників
Таблиця 3.5.8 Заробітна плата керівників
Таблиця 3.5.9 Фонд оплати праці
|