Формування навичок говоріння. (робота в парах) 


Мы поможем в написании ваших работ!



ЗНАЕТЕ ЛИ ВЫ?

Формування навичок говоріння. (робота в парах)



Повторення теми Present Simple Tense. Учні складають загальні питання з можливістю відповісти «так» або «ні» за матеріалом прочитаного тексту, обговорюють в парах. Потім пари задають свої питання усьому класу.

Example: 1) Do Englishmen love traditions? (Yes, they do.)

2) Do Englishmen throw old things? (No, they don’t.) etc.

 

6. Пояснення домашнього завдання: Скласти пазл або кросворд зі

словами за темою «Велика Британія»

 

Підбиття підсумків уроку. Виставлення оцінок.


 

Lesson 8

Тема уроку: “Подорож до англомовних країн”

Підтема: “День англійського школяра”

Цілі уроку

Практичні:

- ознайомити учнів з правилами, які прийняті в англійській школі;

- формувати навички аудіювання та виконання тесту на розуміння прослуханого;

- удосконалювати навички діалогічного мовлення шляхом групової роботи – створення полілогів на основі прослуханого тексту.

Освітні:

- формувати уявлення учнів про день англійського школяра;

- розширювати лінгвістичний кругозір учнів.

Розвиваюча:

- розвивати кмітливість, пам'ять, увагу, логічне мислення, інтелектуальну гнучкість учнів;

- розвивати вміння порівняння, вміння логічно й послідовно викладати свої думки;

- розвивати в учнів готовність до участі в іншомовному спілкуванні.

Виховна:

- виховувати в учнів культуру спілкування, яка прийнята в сучасному цивілізованому світі;

- виховувати в учнів розуміння важливості оволодіння іноземною мовою і потреби користуватися нею як засобом спілкування.

Тип уроку: урок, спрямований на розвиток мовленнєвих навичок.

Обладнання: картки для заповнення для контролю аудіювання

 

Перебіг уроку

1. Організаційний момент: привітання, повідомлення теми уроку, його основних задач.

2. Мовленнєва зарядка:

2.1. Повторення всіх знайомих слів з теми «Велика Британія» у режимі гри «Снігова грудка»

2.2. Розв’язування пазлів (контроль домашнього завдання).

Формування навичок аудіювання

Each class in any English school has its own room and its own class teacher. At the beginning of the day everyone goes to their own class-room and the teacher calls the register.

The teacher puts a black mark by the names of the children who are there, and a red mark by the names of those who are absent. Each lesson lasts half an hour or forty minutes. As soon as one lesson is finished, everyone gets ready for the next one. But there is a 15-minute break in the middle of the morning and sometimes in the afternoon. In the morning break children can drink a small bottle of milk if they want to. After the four or five lessons everyone has lunch, so there is a break of about an hour and a half. They call this the lunch-hour. Before and after eating the meal children can play in the playground or in the school field if there is one. The afternoon is generally shorter than the morning, so time passes quickly. Some pupils stay at school after the last lesson because there are lots of interesting clubs.

Контроль розуміння прослуханого

Filling the cards:

Statements Yes No
There can be two classes in one room in English school.   *
One class has only one teacher. *  
Teacher can write with a red pen in the class regisre. *  
Lessons last 45 minutes in English shool.   *
There is 15 minutes break after each lesson.   *
Children take a bottle of milk with them to school. *  
English children have a big break in the middle of the day. *  
They don’t have lessons in the afternoon.   *
There are a lot of clubs in English schools. *  

 

Фізкультхвилинка

Інтерактивна вправа «В англійській школі»

Клас поділяється на 2 групи, кожна готує невеличку інсценізацію «День англійського школяра»

Після обговорення кожна група представляє свій міні проект.

 

7. Пояснення домашнього завдання: скласти діалог між українським та

англійським школярами про їх день у школі.

 

Підбиття підсумків уроку. Виставлення оцінок.


Lesson 9

Тема уроку: “Подорож до англомовних країн”

Підтема: “Шкільні традиції у Великій Британії”

Цілі уроку

Практичні:

- ознайомити учнів з шкільним життям у Великій Британії;

- формувати навички читання із розумінням та аналізом інформації (метод «Ажурна пилка»);

- удосконалювати навички монологічного мовлення.

Освітні:

- формувати уявлення учнів про держави світу, де розмовляють англійською мовою;

- розширювати лінгвістичний кругозір учнів.

Розвиваюча:

- розвивати кмітливість, пам'ять, увагу, логічне мислення, інтелектуальну гнучкість учнів;

- розвивати вміння логічно й послідовно викладати свої думки;

- розвивати в учнів готовність до участі в іншомовному спілкуванні.

Виховна:

- виховувати в учнів культуру спілкування, яка прийнята в сучасному цивілізованому світі;

- виховувати в учнів розуміння важливості оволодіння іноземною мовою і потреби користуватися нею як засобом спілкування.

Тип уроку: урок, спрямований на розвиток мовленнєвих навичок.

Обладнання: електронні підручники (або комп’ютери, або

роздруковані тексти з частинами тексту «School Traditions in

Great Britain»), картки для виконання тесту.


 

Перебіг уроку

1. Організаційний момент: привітання, повідомлення теми уроку, його основних задач.

2. Мовленнєва зарядка: відтворення діалогів (контроль домашнього завдання).

Формування навичок читання (робота в групах, метод «Ажурна пилка»)

Учні поділяються на 3 групи. Кожна група отримує свій уривок тексту (1), 2) або 3)), читає його та перекладає за допомогою словника та готує короткий виклад свого уривка. Один учень (найсильніший у групі) переказує свій уривок. Після цього створюються нові групи, у склад кожної включаються учні, які готували переказ уривка. Така зміна проходить 2 рази, щоб усі учні зрозуміли зміст усіх трьох уривків.

1) Betty is a British schoolgirl. She came to Ukraine for a week to visit her friends. Here are some questions which we asked her about English schools?

“Hello, Betty! When do English children start school?”

“At five years of age, or four sometimes, if a child is good enough and his mother wishes. Before the children come to school they can go to a kindergarten, which is a play group to prepare the children for school. There they learn to mix with other children and play with them.”

“What kind of school do you go to after primary school?”

“After primary school we can choose between a grammar school, a comprehensive school or a secondary modern school. There are also primary schools.”

2) “What do you learn at school?”

“We have a lot of subjects in our school. We have got many languages: English, of course, Latin, French, Ancient Greek, Spanish and German. In the 4th year of our school we can choose which extra lesson we take. We also have a gym. We have a large sport field next to our school, where we play hockey, netball, tennis, volleyball and other sports games. Our school teacher is young and likes to introduce a lot of new subjects in the school games.”

3) “When do you learn and when do you have holidays?”

“In Great Britain school begins on the first of September but not on Monday. English children have classes. English children have classes on Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday and Friday. They do not have classes on Saturdays and Sundays. They have winter holidays for seventeen days, spring holidays – for fifteen days and summer holidays for thirty-four or thirty-five days. English children are at school from nine o’clock in the morning till half past four in the afternoon. But they have a long break from twelve o’clock till two o’clock. In Great Britain school is over in July.”

Хвилинка релаксації.

Контроль розуміння прочитаного та прослуханого.

A test: match two parts of the sentences.

1) Children begin to go to school … a) in July.

2) Before school they can go … b) primary school.

3) The first school they go is … c) on Monday.

4) After primary school they can … d) subjects at school.

5) They have a lot of … e) at the age of 5.

6) School never begins … f) to a kindergarten.

7) School is over … g) choose between different schools.

(Key: 1) – e), 2) – f), 3) – b), 4) – g), 5) – d), 6) – c), 7) – a))

6. Пояснення домашнього завдання: скласти повідомлення про життя

англійського школяра (усно та письмово)

Підбиття підсумків уроку. Виставлення оцінок.

 


Lesson 10

Тема уроку: “Подорож до англомовних країн”

Підтема: “Де краще вивчати англійську мову”

Цілі уроку

Практичні:

- формувати навички аудіювання з контролем розуміння прочитаного;

- удосконалювати навички діалогічного мовлення шляхом створення міні діалогів на основі контролю домашнього завдання;

- повторити граматичну структуру Future Simple Tense.

Освітні:

- формувати уявлення учнів про держави світу, де розмовляють англійською мовою;

- розширювати лінгвістичний кругозір учнів.

Розвиваюча:

- розвивати кмітливість, пам'ять, увагу, логічне мислення, інтелектуальну гнучкість учнів;

- розвивати вміння логічно й послідовно викладати свої думки;

- розвивати в учнів готовність до участі в іншомовному спілкуванні.

Виховна:

- виховувати в учнів культуру спілкування, яка прийнята в сучасному цивілізованому світі;

- виховувати в учнів розуміння важливості оволодіння іноземною мовою і потреби користуватися нею як засобом спілкування.

Тип уроку: урок, спрямований на розвиток мовленнєвих навичок.

Обладнання: картки із завданнями різного характеру, таблиця для

повторення структури Future Simple Tense.

Перебіг уроку

1. Організаційний момент: привітання, повідомлення теми уроку, його основних задач.

2. Мовленнєва зарядка на основі перевірки домашнього завдання.

2.1. Учитель пропонує учням скласти питання із запропонованих розрізнених слів (робота в парах)

1) do, children, school, when, start, English?

2) can, before, where, school, the children, primary, go?

3) school, learn, do, at, they, what?

4) they, holidays, when, have, do?

2.2. Складання міні діалогів з використанням отриманих питань.

Формування навичок

Listen to the text and say if Juan could speak English in London.

Juan lives in Spain. He studies at a university. He will be a teacher of English. He likes to travel very much. He wants to go to England to speak English with real English people.

His sister Rosa lives in London. Her husband is an Englishman. One day Rosa invites Juan to come and stay with her family.

Rosa meets Juan at the airport. She speaks Spanish all the time. “Never mind”, thinks Juan. “Rosa’s husband will speak English.”

But Rosa’s husband speaks Spanish, too, when he comes home in the evening. He likes Spanish very much.

Next day Rosa’s husband has his birthday. They invite some guests. At last Juan is going to meet real English people. He is going to speak English all the time.

At a party a very beautiful girl comes up to Juan. She says:

“How lucky you are Spanish! I will have an exam in Spanish very soon. Let’s speak Spanish.”

 

 

Хвилинка релаксації.



Поделиться:


Последнее изменение этой страницы: 2016-04-08; просмотров: 158; Нарушение авторского права страницы; Мы поможем в написании вашей работы!

infopedia.su Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Обратная связь - 18.189.180.76 (0.022 с.)