![]() Заглавная страница Избранные статьи Случайная статья Познавательные статьи Новые добавления Обратная связь FAQ Написать работу КАТЕГОРИИ: ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ТОП 10 на сайте Приготовление дезинфицирующих растворов различной концентрацииТехника нижней прямой подачи мяча. Франко-прусская война (причины и последствия) Организация работы процедурного кабинета Смысловое и механическое запоминание, их место и роль в усвоении знаний Коммуникативные барьеры и пути их преодоления Обработка изделий медицинского назначения многократного применения Образцы текста публицистического стиля Четыре типа изменения баланса Задачи с ответами для Всероссийской олимпиады по праву ![]() Мы поможем в написании ваших работ! ЗНАЕТЕ ЛИ ВЫ?
Влияние общества на человека
Приготовление дезинфицирующих растворов различной концентрации Практические работы по географии для 6 класса Организация работы процедурного кабинета Изменения в неживой природе осенью Уборка процедурного кабинета Сольфеджио. Все правила по сольфеджио Балочные системы. Определение реакций опор и моментов защемления |
Аналіз електричних навантаженьСодержание книги Поиск на нашем сайте
Усе обладнання працює на змінному струмі Пристрій для підйому і переміщення кришок містить дві П-образні опори на колесах, що спираються на рейки, приводи (П) горизонтального переміщення, Х-подібну форму, підшипникові опори, П переміщення шток П, передавальний зусилля важелів (Р) через палець. П підйому розташований на перетині балок Х-образної форми і з'єднаний за допомогою двох або більше вилкоподібних Р, пов'язаних одними кінцями із захопленнями, а іншими - зі штоком П підйому, причому вилкообразного Р, в місцях з'єднання з штоком П підйому, виконані з овальними отворами, великі осі яких орієнтовані перпендикулярно торцевій стороні.
Вентилятор - пристрій для переміщення газу зі ступенем стиснення менше 1,15 (або різницею тисків на виході і вході не більше 15 кПа, при більшій різниці тисків використовують компресор).Основне застосування: системи примусової припливно-витяжної та місцевої вентиляції будівель і приміщень, обдування нагрівальних та охолоджувальних елементів в пристроях обігріву і кондиціонування повітря, а також обдув радіаторів охолодження різних устройств.Вентілятори зазвичай використовуються як для переміщення повітря - для вентиляції приміщень, охолодження обладнання, повітропостачання процесу горіння (повітродувки і димососи).
Розрахункова частина 2.1 Розрахунок електричних навантаженнь методом коефіцієнта максимума: 1)Для кожного виду обладнання по таблиці визначаємо коефіцієнт використання Кв і cosφ [1, 2, 3, 4]. 2)Розбиваємо всі електроспоживачі за однаковими коефіцієнтами потужності (cosφ) ремесловими роботами і категорією електроспоживачів. 3)Для кожної группи електричних споживачів визначаємо середньозмінну активну потужність, данні заносимо у таблицю 1. Таблиця 1- Розрахункові данні
1) Визначаємо середньозмінну активну потужність. Попередньо визначаємо по довіднику КВ та cos φ[1]с52,[2]с85.Усі данні заносимо до таблиці 1. Σ Pn=Pn*n,кВт (1) де Σ Pn-сумарна потужність групи споживачів; Рn- потужність однієї одиниці обладнання,кВт; n- кількість споживачів,шт;
Σ Pn1=6,5*12=78,кВт Σ Pn2=10*12=120,кВт Σ Pn3=2,5*12=30,кВт Σ Pn4=50*12=600,кВт Σ Pn5 =50*12=600,кВт Σ Pn6=7*12=84,кВт
PЗМ= Σ Pn*КВ,кВт (2) де PЗМ-середньозмінна активна потужність; Кв-коефіцієнт використання обладнання; PЗМ1=78*0,1=7,8,кВт PЗМ2=120*0,1=12,кВт PЗМ3=30*0,1=3,кВт PЗМ4=600*0,7=420,кВт PЗМ5=600*0,7=420,кВт PЗМ6=84*0,7=58,8,кВт 2)Визначаємо середньо змінну реактивну потужність QЗМ=РЗМ*tgφ,кВАр (3) де QЗМ-середньозмінна реактивна потужність; tgφ-тангенс φ,таблична величина; QЗМ=7,8*1,33=10,37,кВАр QЗМ=12*1,17=14,04,кВАр QЗМ=3*1,33=3,99,кВАр QЗМ=420*0,75=315,кВАр QЗМ=420*0,75=315,кВАр QЗМ=58,8*0,75=44,1,кВАр 3)Визначаємо коефіцієнт використання середньозважений КВСР.ЗВ.=Σ PЗМ/Σ Pn (4) де КВСР.ЗВ.-коефіцієнт використання середньозважений;
КВСР.ЗВ.=921,6/1512=0,6 4)Визначаємо ефективне число електроспоживачів m=Pmax/Pmin (5) де Pmax-максимальна потужність споживачів групи,кВт; Pmin-мінімальна потужність споживачів групи,кВт; m=50/7=7,1 Оскільки m>3 КВСР.ЗВ>0,2, приймаємо формулу: ne=2*Σ Pn/Pmax (6) де ne- ефективне число електроспоживачів,шт; ne=2*1512/50=60,41,шт Приймаємо ефективне число споживачів рівне 60. 5)Визначаємо коефіцієнт максимума [1] с54 табл 2.13 Кmax=1,09 6)Визначаємо сумарну активну максимальну потужність Рmax=Kmax*ΣPЗМ ,кВт (7) Рmax=1,09*921,6=1004,54,кВт 7)Визначаємо реактивну максимальну потужність ne>10 Qmax=ΣQЗМ,кВАр (8) Qmax=702,5,кВАр 8)Визначаємо максимальну повну потужність Smax= Smax= 9)Визначаємо потужність освітлення враховуючи площу дільниці. Pосв=Pр.осв.*f*103,кВт (10) де Pосв-потужність освітлення,кВт; Pр.осв.-розрахункова потужність освітлення,кВт; f-площа дільниці,км2; Росв=12*1,2=14,4,кВт 10)Визначаємо розрахункову потужність освітлення Рр.осв=Росв*Кп*Кз,кВт (11) де Кп-коефіцієнт пуску; Кз-коефіцієнт запасу; Рр.осв=14,4*0,95*1,7=23,256,кВт 11)Визначаємо повну максимальну та повну разрахункову потужності.
Sроз= де Sроз-розрахункова повна потужність; Sроз= Smax= Де Smax-максимальна повна потужність;
Smax= Sроз< Smax 1177,4,кВА<1244,94,кВА 2.2Вибір компенсаційного обладнання. 1)Визначаємо розрахункову величину компенсаційної установки Qку=Рmax*α(tgφср.зв.- tgφ2),кВАр (14) де Qку-розрахункова величина компенсуючої установки; α –таблична виличина; tgφср.зв.-тангенс φ середньозважений; tgφ2-таблична величина; tgφср.зв= tgφср.зв= Qку=1004,54*0,9(0,7-0,2)=452,04,кВАр 2)По отриманій величині розрахункової потужності компенсаційного обладнання визначаємо стандартну величину потужності компенсаційних установок,так щоб виконувалась умова: Qку≤ Qку (за каталогом) 452,04≤2х300 кВАр 3)Визначаємо вартість втрат компенсаційного обладнання. Ввку=Рку*t*β* Qку,грн (16) де Ввку-вартість втрат компенсуючої установки; Рку=0,0045кВт/кВАр-питомі втрати потужності в компенсуючій установці; t=6400год-річна кількість роботи компенсуючої установки; β=0,75грн-питомі втрати на видобуток електроенергії; Ввку=0.0045*6800*0.75*600=13700,грн 4)Визначаємо вартість втрат амортизаційних відрахувань. Ваку=0,1*Кку,грн (17) де Ваку-амортизаційні відрахування; Кку=2*19000грн-вартімсть однієї компенсуючої установки; Ваку=0,1*38000=3800,грн 5)Визначаємо втрати на установку і експлуатацію конденсаторних батарей. Вку=Ввку+Ваку+0,15*Кку,грн (18) де Вку-вартість втрат на установку і ексрлуатауцію конденсаторних батарей; Вку=13700+3800+0,15*38000=23270,грн 6)Річна економія електричної енергії за рахунок зменшення втрат від установки компенсаційного обладнання. Вре=Кв* Qку* t*β,грн (19) де Вре-річна економія енергії; Кв=0,12кВт/кВАр-коефіцієнт зниження витрат; Вре=0,12*600*6800*0,75=367200,грн 7)Порівнюємо річні витрати і річну економічність Вре>Вку 367200,грн>23270,грн. На підставі техніко-економічних міркувань, щорічна економія складає 367200 грн, а витрати на установку та експлуатацію 23270 грн, приймаємо компенсуючи обладнання до установки. 8)Визначаємо повну і розрахункову потужності після установки компенсаційного обладнання. Sроз= Smax=
1177,4кВА>950.44 кВА 1244.94 кВА>1032.4 кВА
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Последнее изменение этой страницы: 2017-02-21; просмотров: 225; Нарушение авторского права страницы; Мы поможем в написании вашей работы! infopedia.su Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Обратная связь - 18.221.156.66 (0.009 с.) |