Заглавная страница Избранные статьи Случайная статья Познавательные статьи Новые добавления Обратная связь КАТЕГОРИИ: АрхеологияБиология Генетика География Информатика История Логика Маркетинг Математика Менеджмент Механика Педагогика Религия Социология Технологии Физика Философия Финансы Химия Экология ТОП 10 на сайте Приготовление дезинфицирующих растворов различной концентрацииТехника нижней прямой подачи мяча. Франко-прусская война (причины и последствия) Организация работы процедурного кабинета Смысловое и механическое запоминание, их место и роль в усвоении знаний Коммуникативные барьеры и пути их преодоления Обработка изделий медицинского назначения многократного применения Образцы текста публицистического стиля Четыре типа изменения баланса Задачи с ответами для Всероссийской олимпиады по праву Мы поможем в написании ваших работ! ЗНАЕТЕ ЛИ ВЫ?
Влияние общества на человека
Приготовление дезинфицирующих растворов различной концентрации Практические работы по географии для 6 класса Организация работы процедурного кабинета Изменения в неживой природе осенью Уборка процедурного кабинета Сольфеджио. Все правила по сольфеджио Балочные системы. Определение реакций опор и моментов защемления |
Exercise 8 Match the answers with questions from the dialogues
Can I help you? What size is it? How much is it? What flavours have you got? What make? Who’s strawberry for? VIII. Homework: Exercise 9 Check up : №21 6 сынып Сабақтың тақырыбы: This, that, these, those. Сабақтың мақсаты: This, that, these, those есімдіктерін енгізу олардың қолданулуын үйрету Достыққа, жолдастыққа тәрбиелеу Сөйлеу тілін дамыту Сабақ әдісі: Сұрақ-жауап Сабақ типі: Аралас Көрнекілігі: тақырыптық суреттер Пән аралық байланыс: Қазақ тілі Сабақ барысы: I.Ұйымдастыру А) амандасу Б) жоқтарды белгелеу II. Үй жұмысын тексеру Exercise 9 III.Oқушылардың білімін жан-жақты тексеру Диалог бойынша сөйлеу IV. Сабақтың тақырыбымен, мақсаттарымен таныстыру. Our theme in our lesson is “ This, that, these, those. ” V.Жаңа сабақ. Those pens.
This clock That clock. Exercise 2 Draw a table in your exercise book. Put the words in the column. Thick, theatre, their, than, thirsty, anything, the
VI.Пысықтау Exercise 3 Match each conversation with a picture. Write they number of the picture on the line. Do you like this photograph? Yes, I do. It’s nice. Do you like those pictures? No, I don’t. They are horrible. VII.Бекіту Exercise 4 Listen and read Can, I help you? Yes, how much is this pen? It’s 40 p. And how much are these postcards? They are 10p. each. How much is that doll? It’s 3.50 An how much are those badges? They are 45 p each. VIII.Үйге тапсырма Exercise 4 Тексерілді: №22 6 сынып Сабақтың тақырыбы: Test Сабақтың мақсаты: Өткен тақырыбы бойынша оқушылардың білімін тексеру Оқушылардың білімге қуштарлығын арттыру Есте сақтау қабілетін дамыту Сабақ типі: білімді тексеру Дидак. Материал: тест Пән аралық байланыс: қазақ тілі Сабақ барысы: I.Ұйымдастыру А) амандасу Б) жоқтарды белгелеу II. Сабақтың тақырыбымен, мақсаттарымен таныстыру. Today we shall write the test III. Білімді тексеру Much/ many/some/any 1. There are… sweets in the vase. a. many b. much c. any 2. There is… butter in the fridge. a. many b. much c. any 3. Is there … water in the kettle? a. some b. any c. no 4. There are … eggs in the box. a. many b. much. C. any 5. There is … flour in the packet. a. many b. much. C. any 6. There are … pears on the plate. a. any b. some c. one 7. There isn’t … oil in the bottle. a. some b. no c. any 8. There are … apples on the plate. a. much b. many 9. There is … milk in the bottle. a. much b. many 10 There are … oranges in the box. a. much b. many 11. There is … water in the kettle. a. much b. many 12. There are … eggs for dinner. a. much b. many 13. There is … bread in the bread bin. a. much b. many 14. There are … carrots in the fridge. a. much b. many
15. There is … tea in the teapot. a. much b. many 16. There are …scones on the plate. a. much b. many 17. There is … butter for tea. a. much b. many IV. Үйге тапсырма Қайталау Тексерілді: №23 6 сынып Сабақтың тақырыбы: Describing people. Сабақтың мақсаты: Сын есімнің шырайларымен таныстыру, олардың қолданулуын үйрету Тілдік көркемдігіне тәрбиелеу Сауатты жазу машықтарын дамыту Сабақ әдісі: Сұрақ-жауап Сабақ типі: Жаңа білімді меңгерту Көрнекілігі: грамматикалық таблица Пән аралық байланыс: қазақ тілі Сабақ барысы: I.Ұйымдастыру А) амандасу Б) жоқтарды белгелеу II. Сабақтың тақырыбымен, мақсаттарымен таныстыру. Our theme in our lesson is “Describing people.” III.Жаңа сабақ Сын есімнің шырайларымен таныстыру Omar 1 m 65 cm
Victor Dmitry 1 m 75 cm 1 m 85 cm a. Omar is tall. Victor is taller than Omar. Dmitry is the tallest. b. Victor is shorter than Dmitry. IV.Пысықтау Exercise 2. Talk to your partner. Describe the girls. Carol Asel Jennifer 1 m 70 cm 1 m 65 cm 1 m 75 cm
Carol ------------------ Asel ------------------------ Jennifer --------------------- V.Бекіту Exercise 3 Listen and practice VI. Үйге тапсырма Exercise 3 Тексерілді: №24 6 сынып Сабақтың тақырыбы: Describing people. Сабақтың мақсаты: Сын есімнің шырайларының қолданулуына жаттығу жумыстарын жүргізу Тілдік көркемдігіне тәрбиелеу Сауатты жазу машықтарын дамыту Сабақ әдісі: Сұрақ-жауап Сабақ типі: бекіту Көрнекілігі: грамматикалық таблица Пән аралық байланыс: қазақ тілі Сабақ барысы: I.Ұйымдастыру А) амандасу Б) жоқтарды белгелеу II. Сабақтың тақырыбымен, мақсаттарымен таныстыру. Our theme in our lesson is “Describing people.” V.Бекіту Exercise 3 Listen and practice faster - the fastest cleaner - the cleanest bigger - the biggest dirtier - the dirtiest lower - the lowest quieter - the quietest I higher- the highest Exercise 4 Make a table for these adjectives and discuss the spelling
Exercise 5Write some true sentences about your family using the words in your table Example: My brother is taller than me. My grandmother is the oldest in the family Exercise 7. Match an adjective in A with its opposite in B. Check the of new words in your dictionary.
Exercise 8 Make sentences comparing life in the city and country
VI. Үйге тапсырма Exercise 9 Тексерілді: №25 6 сынып Сабақтың тақырыбы: Corner stories Сабақтың мақсаты: сын есімнің шырайларына байланысты жатығуларды орындау, жаңа мәтінмен жумыс істеу сөйлем талдау машықтарын жетілдіру Сөйлеу тілін дамыту Сабақ әдісі: Сұрақ-жауап Сабақ типі: Аралас Көрнекілігі: грамматикалық таблица Пән аралық байланыс: Қазақ тілі Сабақ барысы: I.Ұйымдастыру А) амандасу Б) жоқтарды белгелеу II. Үй жұмысын тексеру Exercise 9 III.Oқушылардың білімін жан-жақты тексеру
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Последнее изменение этой страницы: 2017-02-08; просмотров: 137; Нарушение авторского права страницы; Мы поможем в написании вашей работы! infopedia.su Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Обратная связь - 18.116.40.177 (0.026 с.) |