Дата нормо- контролю
| Години нормо- контролю
| Прізвище, ім’я, по-батькові
| Кваліфікаційний рівень
|
17.04.2012
| 11.00-13.00
| Велика Юлія Ігорівна
Волощак Юрій Михайлович
Степаняк Лілія Ігорівна
| Магістр (стаціонар)
|
18.04.2012
| 11.00-13.00
| Чиж Олеся Романівна
Химинець Тетяна Юріївна
Булатова Анастасія Володимирівна
Вербовська Уляна Орестівна
| Магістр (стаціонар)
|
19.04.2012
| 11.00-13.00
| Напірко Тетяна Романівна
Сень Юлія Василівна
Сольнічок Ганна Володимирівна
| Спеціаліст (стаціонар)
Магістр (заочна ФН)
|
20.04.2012
| 11.00-13.00
| Бойко Леся Миколаївна
Борецька Світлана Михайлівна
Боярко Катерина Андріївна
Брижата Юлія Сергіївна
Буханчук Олександр Олександрович
| Спеціаліст (заочна ФН)
|
23.04.2012
| 11.00-13.00
| Дуда Оксана Іванівна
Дудич Андрій Романович
Таранько Христина Андріївна
Третяк Наталія Богданівна
| Бакалавр (заочна ФН)
Бакалавр (стаціонар)
|
24.04.2012
| 11.00-13.00
| Сливінський Володимир Степанович
Смілка Ольга Василівна
Трубич Оксана Ігорівна
Бесланєєва (Фалач) Катерина Романівна
| Бакалавр (стаціонар)
|
25.04.2012
| 11.00-13.00
| Хомин Андрій Андрійович
Штих Христина Михайлівна
Шукатка Галина Миколаївна
| Бакалавр (стаціонар)
|
07.05.2012
| 11.00-13.00
| Кришталь Віталій Вікторович
Мацькова Альона Олександрівна
Швець Єкатирина Валеріївна
| Бакалавр (заочна ФН, НКЦ м.Хмельницький))
|
08.05.2012
| 11.00-13.00
| Яворська Ганна Олександрівна
| Спеціаліст (заочна ФН, НКЦ м.Хмельницький)
|
10.05.2012
| 11.00-13.00
| Кондратюк Ірина Петрівна
| Бакалавр (заочна ФН, НКЦ м.Володимир-Волинський)
|
25.05.212
| 11.00-13.00
| Грубисюк Ольга Вікторівна
| Спеціаліст (заочна ФН, НКЦ м.Володимир-Волинський)
|
Графік проведення нормоконтролю випускних кваліфікаційних робіт
Ас. Гик Василь Володимирович
Дата нормо- контролю
| Години нормо- контролю
| Прізвище, ім’я, по-батькові
| Кваліфікаційний рівень
|
17.04.2012
| 11.00-13.00
| Вовк Ганна Степанівна
Волянська Тетяна Іванівна
Гошовська Христина Степанівна
| Магістр (стаціонар)
|
18.04.2012
| 11.00-13.00
| Заяць Павло Ярославович
Зубик Леся Василівна
Ковалишин Степан Григорович
Кравець Павло Юрійович
| Магістр (стаціонар)
|
19.04.2012
| 11.00-13.00
| Сокирко Уляна Володимирівна
Томчак Анастасія Анатоліївна
Стрельба Вікторія Русланівна
| Спеціаліст (стаціонар)
Магістр (заочна ФН)
|
20.04.2012
| 11.00-13.00
| Васьків Марія Миколаївна
Гавриляк Ярина Романівна
Галіца Анна Ігорівна
Жак Роман Андрійович
Завада Ірина Ігорівна
| Спеціаліст (заочна ФН)
|
23.04.2012
| 11.00-13.00
| Дирів Іванна Степанівна
Дубан Марія Миколаївна
Тужиляк Ольга Володимирівна
Фляк Анастасія Петрівна
| Бакалавр (заочна ФН)
Бакалавр (стаціонар)
|
24.04.2012
| 11.00-13.00
| Сенів Олена Мар`янівна
Юринець Галина Романівна
Балич Марта Романівна
Бздир Ірина Степанівна
| Бакалавр (стаціонар)
|
25.04.2012
| 11.00-13.00
| Волох Володимир Станіславович
Головей Олександр Анатолійович
Голубівська Яна Геннадіїївна
| Бакалавр (стаціонар)
|
07.05.2012
| 11.00-13.00
| Зеленська Вікторія Станіславівна
Дідик Інна Володимирівна
| Бакалавр (заочна ФН, НКЦ м.Хмельницький))
|
10.05.2012
| 11.00-13.00
| П'ясецька Галина Миколаївна
| Бакалавр (заочна ФН, НКЦ м.Володимир-Волинський)
|
25.05.212
| 11.00-13.00
| Загола Олександр Валерійович
Іщук Тетяна Володимирівна
| Спеціаліст (заочна ФН, НКЦ м.Володимир-Волинський)
|
Графік проведення нормоконтролю випускних кваліфікаційних робіт
Ас. Яремчук Ольга Петрівна
Дата нормо- контролю
| Години нормо- контролю
| Прізвище, ім’я, по-батькові
| Кваліфікаційний рівень
|
17.04.2012
| 11.00-13.00
| Денисик Христина Богданівна
Кобель Христина Іванівна
Кушнір Марія Олександрівна
| Магістр (стаціонар)
|
18.04.2012
| 11.00-13.00
| Лопатіна Анастасія Романівна
Лядик Наталія Зеновіївна
Малета Євгенія В’ячеславівна
Піщак Василина Миколаївна
| Магістр (стаціонар)
|
19.04.2012
| 11.00-13.00
| Хабаль Оксана Євгенівна
Холявка Соломія Богданівна
Сулима Галина Степанівна
| Спеціаліст (стаціонар)
Магістр (заочна ФН)
|
20.04.2012
| 11.00-13.00
| Засипко Ірина Мирославівна
Карман Юрій Вікторович
Кіщак Галина Григорівна
Когут Ірина Олексіївна
Костюк Руслан Орестович
| Спеціаліст (заочна ФН)
|
23.04.2012
| 11.00-13.00
| Гайдук Галина Юріївна
Гурин Людмила Іванівна
Черевата Уляна Йосипівна
Шах Ірина Зіновіївна
| Бакалавр (заочна ФН)
Бакалавр (стаціонар)
|
24.04.2012
| 11.00-13.00
| Данюк Наталія Іванівна
Загрива Тетяна Валентинівна
Іськів Андрій Володимирович
Кадар Анна Юріївна
| Бакалавр (стаціонар)
|
25.04.2012
| 11.00-13.00
| Кінах Володимир Ярославович
Кіт Зоряна Романівна
Колодій Анна Владиславівна
| Бакалавр (стаціонар)
|
07.05.2012
| 11.00-13.00
| Коцюруба Лілія Валеріївна
Вовчок Ірина Сергіївна
| Бакалавр (заочна ФН, НКЦ м.Хмельницький))
|
10.05.2012
| 11.00-13.00
| Федак Анна Сергіївна
| Бакалавр (заочна ФН, НКЦ м.Володимир-Волинський)
|
25.05.212
| 11.00-13.00
| Литвин Ольга Анатоліївна
Світящук Юлія Миколаївна
| Спеціаліст (заочна ФН, НКЦ м.Володимир-Волинський)
|