![]() Заглавная страница Избранные статьи Случайная статья Познавательные статьи Новые добавления Обратная связь FAQ Написать работу КАТЕГОРИИ: ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ТОП 10 на сайте Приготовление дезинфицирующих растворов различной концентрацииТехника нижней прямой подачи мяча. Франко-прусская война (причины и последствия) Организация работы процедурного кабинета Смысловое и механическое запоминание, их место и роль в усвоении знаний Коммуникативные барьеры и пути их преодоления Обработка изделий медицинского назначения многократного применения Образцы текста публицистического стиля Четыре типа изменения баланса Задачи с ответами для Всероссийской олимпиады по праву ![]() Мы поможем в написании ваших работ! ЗНАЕТЕ ЛИ ВЫ?
Влияние общества на человека
Приготовление дезинфицирующих растворов различной концентрации Практические работы по географии для 6 класса Организация работы процедурного кабинета Изменения в неживой природе осенью Уборка процедурного кабинета Сольфеджио. Все правила по сольфеджио Балочные системы. Определение реакций опор и моментов защемления |
Розрахунок теплостійкості захисного шару для літнього теплового режимуСодержание книги
Поиск на нашем сайте
За [1, дод. П] визначаємо, що місто Хмільник знаходиться на географічній широті 49°. За [1, дод. Р] для стін, які орієнтовані на захід, максимальне і середнє значення сумарної сонячної радіації Imax = 512 Вт/м2, Iсер = 150 Вт/м2. Оскільки фасадна частина захисної конструкції виконана з листової сталі пофарбованої у білий колір, то за [9, дод.16] коефіцієнт поглинання r = 0,45. За [1, дод.Е] визначаємо для липня АtYIII = 18,7°С. За [1, дод.П] визначаємо, що мінімальна з середніх швидкостей вітру V по румбах за липень дорівнює VYIII = 5 м/с. Тоді коефіцієнт тепловіддачі aз зовнішньої поверхні для літнього режиму визначаємо за формулою: aз =5,8+11,6 Знаходимо розрахункову амплітуду коливань температури зовнішнього повітря Аtрозр:
Теплова інерція першого шару: D1=R3×S3=2×0,814=1,63>1. (4.3) Коефіцієнт теплозасвоєння зовнішньої поверхні першого шару: g1=S3=0,814Вт/(м2К). (4.4) Теплова інерція другого шару: D2=R2×S2=0,52×10,9=5,67>1. (4.5) Коефіцієнт теплозасвоєння зовнішньої поверхні другого шару: g2 =S2=10,9Вт/(м2К). (4.6) Теплова інерція третього шару: D3=R1×S1=0,012×9,72=0,12<1. (4.7) Коефіцієнт теплозасвоєння зовнішньої поверхні третього шару:
Теплова інерція стіни: D=D1+D2+D3=1,63+5,67+0,12=7,42. (4.9) Коефіцієнт затухання розрахункової температури зовнішнього повітря в огороджувальній конструкції ν визначається за формулою:
Знаходимо амплітуду коливань температури внутрішньої поверхні захисного шару:
Аtвн=Аtрозр/ν=14,48/268,4=0,054°С. (4.11) Середня температура зовнішнього повітря за липень складає 18,7°С. Відповідно:
Таким чином, захисний шар є теплостійким для літнього теплового режиму, тому що Авн <<
5 РОЗРАХУНОК ПОВІТРОПРОНИКНОСТІ ЗАХИСНОГО ШАРУ
Визначаємо відповідність нормам повітропроникності стіни будинку. Будинок триповерховий. Район будівництва – м. Хмільник Вінницької області. Висота – 10,6 м. Огородження має світлові отвори, заповнені потрійним склінням у розподільних рамах з ущільнення. З [1, дод.Е] знаходимо t50,92=-21°С. А з [1, дод.П] V=4,7 м/с. Визначаємо опір паропроникненню з [1, дод.Т]: 1) пінополістирол: d=100 мм; Rn=79 м2×год×Па/кг; (5.1) 2) кладка із силікатної цегли на цементно-піщаному розчині товщиною в півцеглини:
d=450 мм; Rn=18 м2×год×Па/кг; (5.2) 3) вапняно-піщаний розчин: d=10 мм; Rn=142 м2×год×Па/кг. (5.3) Визначаємо розрахункову різницю тисків повітря на зовнішній та внутрішній поверхнях стіни: gв=3463/(273+21)=11,779; (5.4) gз=3463/(273-21)=13,742. (5.5) DР=0,55×Н(gз-gв)+0,03×gз×V2=0,55×10,6×(13,742-11,779)+0,03×13,742×4,72=20,55Па. (5.6) Визначаємо необхідний опір повітропроникненню стіни: з [9, табл.42] визначаємо нормовану повітропроникність стіни G¢=0,5 кг/(м2×год). Необхідний опір повітропроникності стіни: Rtn=DР/G=20,55/0,5=41,1 м2×год×Па/кг. (5.7) Розрахунковий опір повітропроникності стіни: R=R1+R2+R3=79+18+142=239 м2×год×Па/кг. (5.8) Оскільки R>Rtn, то стіна задовольняє вимоги повітропроникності і може використовуватись в розрахункових умовах. Кількість повітря, що проходить через захисний шар G =DР/R=20,55/239=0,086 кг/м2×год. (5.9)
Визначаємо кількість повітря, що надходить у приміщення через вікна. За [1, дод.Ф] для потрійного скління у роздільних рамах з ущільнення – прокладками з пінополіуретану: Ri=0,56 м2×год×Па/кг; (5.10) при DР=20,55 Па:
Розглянута конструкція відповідає вимогам повітропроникності.
|
|||||
Последнее изменение этой страницы: 2017-01-26; просмотров: 160; Нарушение авторского права страницы; Мы поможем в написании вашей работы! infopedia.su Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Обратная связь - 3.145.86.133 (0.008 с.) |