ТОП 10:

Машыны і абсталяванне ляснога комплекса



Лясная гаспадарка

1 Антановіч Ірына Андрэеўна

2 Аўчыннік Ілья Аляксандравіч

3 Багданаў Дзмітрый Ігаравіч

4 Бародзіч Кацярына Дзмітрыеўна

5 Барысік Кацярына Сяргееўна

6 Басак Руслан Міхайлавіч

7 Берасневіч Вячаслаў Мікалаевіч

8 Брукуноў Яўгеній Жанавіч

9 Бубен Аляксандра Віктараўна

10 Васілеўская Вольга Анатольеўна

11 Вішнеўскі Яўгеній Часлававіч

12 Гайсёнак Таісія Генадзьеўна

13 Галваноўскі Уладзіслаў Леанідавіч

14 Гаўрылік Аляксей Іванавіч

15 Гаўрыловіч Кацярына Васільеўна

16 Грачанік Антон Мікалаевіч

17 Дабраловіч Дзяніс Віктаравіч

18 Давыдзенка Дзмітрый Аляксандравіч

19 Дзенісевіч Юлія Вітальеўна

20 Дрык Арцем Яўгеньевіч

21 Дуброўнік Наталія Юр'еўна

22 Ермакоў Яўгеній Уладзіміравіч

23 Жыцінец Вольга Аляксандраўна

24 Зельвовіч Дар'я Станіславаўна

25 Зенюк Караліна Уладзіміраўна

26 Казакевіч Дзмітрый Аляксандравіч

27 Кастроўскі Нікіта Юр'евіч

28 Кніга Юрый Сяргеевіч

29 Козіна Настасся Сяргееўна

30 Коўган Юрый Васільевіч

31 Крывашэя Канстанцін Георгіевіч

32 Крэчык Аліна Міхайлаўна

33 Кудрэвіч Надзея Сяргееўна

34 Кузін Андрэй Яўгенавіч

35 Кухто Анастасія Аляксандраўна

36 Леушын Аляксандр Дзмітрыевіч

37 Малаток Міхаіл Юр'евіч

38 Малей Антон Андрэевіч

39 Матылевіч Уладзіслаў Генадзьевіч

40 Мацкевіч Алена Андрэеўна

41 Мельнік Сяргей Фёдаравіч

42 Міхнавец Аляксандра Уладзіміраўна

43 Немавец Марыя Анатольеўна

 


44 Нікіцюк Іван Эдуардавіч

45 Паўлаў Кірыл Сяргеевіч

46 Пацукевіч Павел Віктаравіч

47 Прыкота Канстанцін Мікалаевіч

48 Прышчэпаў Уладзіслаў Аляксандравіч

49 Рабізо Іван Андрэевіч

50 Раманоўская Анастасія Яўгенаўна

51 Русак Дзмітрый Аляксандравіч

52 Рушніцкі Павел Андрэевіч

53 Савіцкая Ганна Чаславаўна

54 Савіцкі Павел Аляксандравіч

55 Саўчанка Вольга Аляксандраўна

56 Сенька Кацярына Іванаўна

57 Стагначоў Андрэй Ігаравіч

58 Старчанка Карына Юр'еўна

59 Сяліцкі Раман Сяргеевіч

60 Тарановіч Ілья Міхайлавіч

61 Францкевіч Андрэй Генадзьевіч

62 Фядзечка Станіслаў Лявонцьевіч

63 Фядотаў Кірыл Аляксеевіч

64 Хромава Кацярына Аляксандраўна

65 Цецярук Дзмітрый Русланавіч

66 Цімашэнка Уладзіслаў Аляксандравіч

67 Чупыркін Уладзімір Анатольевіч

68 Шаўчук Алёна Анатольеўна

69 Шкляр Наталля Федараўна

70 Юрчанка Андрэй Міхайлавіч

71 Юрэня Ірына Пятроўна

Садова-паркавае будаўніцтва

1 Акушэвіч Надзея Алегаўна

2 Бабакова Ганна Вітальеўна

3 Баравік Аляксей Мікалаевіч

4 Будкоўская Марына Аляксандраўна

5 Гормаш Ульяна Сяргееўна

6 Гулькова Сняжана Віктараўна

7 Кавалева Кацярына Васільеўна

8 Каральчук Ніка Іванаўна

9 Каранеўскі Руслан Генадзьевіч

10 Кісель Настасся Мікалаеўна

11 Кіта Вікторыя Вітальеўна

12 Купрыян Антон Алегавіч

13 Лазарэвіч Дар'я Віктараўна

14 Мацяс Таццяна Васільеўна

15 Машына Лізавета Уладзіміраўна

16 Невера Ігар Генадзьевіч

17 Савянок Вікторыя Міхайлаўна

18 Садоўская Любоў Мікалаеўна

19 Святлова Юлія Яўгеньеўна

20 Сідарэнка Настасся Анатольеўна

21 Сімага Канстанцін Барысавіч

22 Слесарэнка Марыя Алегаўна

23 Сядзельнік Любоў Сяргееўна

24 Федарэнка Анастасія Аляксандраўна

25 Яронская Алеся Леанідаўна

 


Турызм і прыродакарыстанне

1 Анішчанка Аліна Аляксандраўна

2 Вароніна Алена Віктараўна

3 Гаруноў Яўгеній Мікалаевіч

4 Гаўрылава Ганна Дзмітрыеўна

5 Голік Іван Леанідавіч

6 Гукава Дар'я Вячаславаўна

7 Дворак Алена Сяргееўна

8 Канаплева Ангеліна Вячаславаўна

9 Карпіновіч Марыя Міхайлаўна

10 Кацуба Валерыя Сяргееўна

11 Кліменчанка Анастасія Андрэеўна

12 Крывашэй Аліна Віктараўна

13 Лаўрэцкая Марына Алегаўна

14 Лось Вольга Уладзіміраўна

15 Максімаў Аляксей Вітальевіч

16 Мандзік Дзяніс Андрэевіч

17 Мікуліч Павел Уладзіміравіч

18 Мулькевіч Арына Ігараўна

19 Новік Паліна Вітальеўна

20 Піліповіч Аляксандра Дзмітрыеўна

21 Пінчук Ганна Генадзьеўна

22 Пшэннік Валерыя Леанідаўна

23 Раздуева Вікторыя Вячаславаўна

24 Савіцкая Аліна Сяргееўна

25 Сазонава Анастасія Андрэеўна

26 Туронак Ірына Сяргееўна

27 Фядосік Паліна Алегаўна

28 Ціхановіч Андрэй Міхайлавіч

29 Шэйма Ангеліна Аляксандраўна

Машыны і абсталяванне ляснога комплекса

1 Аніськовіч Руслан Алегавіч

2 Арцішэўскі Аляксандр Сяргеевіч

3 Барадынка Павел Баляслававіч

4 Башкевіч Антон Юр'евіч

5 Белаус Яўгеній Мікалаевіч

6 Белы Андрэй Сяргеевіч

7 Боська Мікалай Ігаравіч

8 Васіленя Уладзіслаў Валер'евіч

9 Грыб Уладзіслаў Аляксандравіч

10 Грыбянкоў Станіслаў Сяргеевіч

11 Грышын Мікіта Максімавіч

12 Жамжураў Аляксей Міхайлавіч

13 Жыхар Яўгеній Дзмітрыевіч

14 Ігнатовіч Антон Юр'евіч

15 Казаноўскі Уладзіслаў Ігаравіч

16 Калясенка Аляксей Уладзіміравіч

17 Капенус Петр Аляксандравіч

18 Карсюк Раман Аляксандравіч

19 Клеўжыц Васіль Міхайлавіч

20 Кошалеў Дзмітрый Іванавіч

21 Ліпенкоў Дзяніс Яўгеньевіч

22 Лісоўскі Аляксандр Яўгенавіч

23 Літвінчык Юрый Мікалаевіч

 


24 Мазалеўскі Дзмітрый Валер'евіч

25 Манушка Павел Міхайлавіч

26 Маўчун Юрый Анатольевіч

27 Міскевіч Павел Андрэевіч

28 Пракудзін Аляксандр Святаслававіч

29 Саўчэня Арцём Аляксандравіч

30 Скурко Аляксандр Георгіевіч

31 Смірноў Ягор Аляксандравіч

32 Смяян Антон Пятровіч

33 Стырнік Уладзіслаў Сяргеевіч

34 Татарыновіч Мікалай Уладзіміравіч

35 Федарчук Эдуард Вітальевіч

36 Ханчыч Алег Аляксандравіч

37 Шалік Ілья Аляксандравіч

38 Шыленак Аляксей Уладзіміравіч

39 Якубік Рыгор Андрэевіч

40 Яленскі Яўгеній Ігаравіч

Лесаiнжынерная справа

1 Альховік Аляксандра Валер'еўна

2 Галавач Аляксандр Аляксеевіч

3 Горны Максім Уладзіміравіч

4 Дзерагрыб Андрэй Святаслававіч

5 Жлобіч Павел Мікалаевіч

6 Зубкоўскі Уладзіслаў Аляксандравіч

7 Казлоў Уладзімір Анатольявіч

8 Каўток Таццяна Дзмітрыеўна

9 Салавей Ягор Андрэевіч

10 Хіло Вольга Сяргееўна

11 Чыж Вольга Васільеўна

Тэхналогія дрэваапрацоўчых вытворчасцей

1 Алісевіч Кацярына Міхайлаўна

2 Аляксоніс Уладзіслаў Аляксандравіч

3 Багдзевіч Арцём Юр'евіч

4 Барысенка Аляксандр Генадзевіч

5 Бойка Аляксандр Васільевіч

6 Бялоў Павел Аляксандравіч

7 Вацьковіч Яраслаў Сяргеевіч

8 Грыбоўская Алеся Федараўна

9 Даніловіч Дзяніс Сяргеевіч

10 Дзёмышава Таццяна Аляксееўна

11 Дзмітрачэнка Віктар Віктаравіч

12 Ерошкін Арцём Аляксеевіч

13 Заіка Дзіяна Міхайлаўна

14 Казлоўскі Дзмітрый Эдуардавіч

15 Калеснік Максім Славаміравіч

16 Кананенка Яўгеній Вітальевіч

17 Кузьміч Уладзімір Сцяпанавіч

18 Кукштэль Паліна Сяргееўна

19 Лазюк Дзмітрый Аляксандравіч

20 Лакуця Кірыл Сяргеевіч

21 Лепяшко Яўгеній Уладзіміравіч

22 Лугін Ігар Тадэвушавіч

23 Лявоненка Дар'я Мікалаеўна

24 Малажавы Уладзіслаў Алегавіч

 


25 Набякала Дзмітрый Канстанцінавіч

26 Палуян Дзіяна Алегаўна

27 Пахалок Уладзіслаў Сяргеевіч

28 Пятліцкі Андрэй Ігаравіч

29 Пятровіч Алеся Уладзіміраўна

30 Ралько Аліна Анатольеўна

31 Рудовіч Аляксандр Алегавіч

32 Садоўская Настасся Дзмітрыеўна

33 Садоўскі Вадзім Віктаравіч

34 Салавей Дзмітрый Мікалаевіч

35 Саніна Марыя Яўгеньеўна

36 Сафронаў Яраслаў Ігаравіч

37 Сікорскі Дзмітрый Пятровіч

38 Сіманава Таццяна Сяргееўна

39 Тананка Яўгеній Юр'евіч

40 Ткачонак Яўгеній Валер'евіч

41 Тутунджан Давід Аравіч

42 Усціновіч Арцём Пятровіч

43 Хатынюк Арцём Сяргеевіч

44 Шафранскі Валянцін Ігаравіч

45 Шмігельская Паліна Аляксандраўна

46 Шэшка Дзмітрый Сяргеевіч

47 Юркоўская Настасся Ігараўна

Энергаэфектыўныя тэхналогіі і энергетычны мэнэджмэнт

1 Аўдзей Дар'я Аляксандраўна

2 Башкардзіна Лідзія Уладзіміраўна

3 Грынюк Максім Валер'евіч

4 Дамашэўскі Дзяніс Мікалаевіч

5 Дзяцел Дзіана Артураўна

6 Жук Арцём Вадзімавіч

7 Камінскі Яўгеній Аляксандравіч

8 Марозаў Мікалай Пятровіч

9 Мартынюк Павел Уладзіміравіч

10 Марцулевіч Дар'я Валер'еўна

11 Плюто Станіслаў Сяргеевіч

12 Талайка Аляксей Валер'евіч

13 Усаў Максім Генадзьевіч

14 Шаўрук Уладзіслаў Генадзьевіч

15 Штраух Марыя Алегаўна

Канструяванне і вытворчасць вырабаў з кампазіцыйных матэрыялаў

1 Бандарык Уладзіслаў Юр'евіч

2 Германовіч Арцём Андрэевіч

3 Дулько Ілья Юр'евіч

4 Кубліцкая Аляксандра Валер'еўна

5 Кулешо Аляксандр Андрэевіч

6 Лазарчук Іван Сяргеевіч

7 Лазоўскі Уладзімір Ігаравіч

8 Малюга Максім Ігаравіч

9 Маслак Максім Уладзіміравіч

10 Мяснікаў Мікіта Андрэевіч

11 Снарскі Юрый Анатольевіч

12 Сцельмашок Кірыл Аляксандравіч

13 Сыса Павел Пятровіч

14 Цецерукова Дар'я Валер'еўна

 


15 Цішэвіч Алена Аляксандраўна

Машыны і апараты хімічных вытворчасцяў і прадпрыемстваў будаўнічых матэрыялаў

1 Аксюта Валянцін Міхайлавіч

2 Амяльчэня Ілья Валер'евіч

3 Андрыеўскі Анатолій Ігаравіч

4 Астапчук Дзмітрый Уладзіміравіч

5 Барышнікаў Арсеній Генадзьевіч

6 Войцык Кірыл Юр'евіч

7 Волкаў Рустам Русланавіч

8 Грыгаровіч Яўгеній Уладзіміравіч

9 Грыгор'еў Ігар Яўгеньевіч

10 Ермакоў Яўген Віктаравіч

11 Ісакаў Уладзіслаў Аляксандравіч

12 Карабачынскі Матвей Вітальевіч

13 Карась Уладзіслаў Рыгоравіч

14 Лазаковіч Уладзіслаў Ігаравіч

15 Маслаў Аляксандр Аляксандравіч

16 Мелехавец Андрэй Уладзіміравіч

17 Мякота Віктар Віктаравіч

18 Пальчанка Павел Іванавіч

19 Паўлючык Валянцін Паўлавіч

20 Савасцюк Анастасія Юр'еўна

21 Сцішанок Яўгеній Уладзіміравіч

22 Сяргеюк Дзмітрый Андрэевіч

23 Ткачук Сяргей Сяргеевіч

24 Ярашэвіч Уладзіслаў Яўгеньевіч

Аўтаматызацыя тэхналагічных працэсаў і вытворчасцей

1 Астапчык Яўгеній Віктаравіч

2 Басавец Мікалай Міхайлавіч

3 Бізюк Віталій Віктаравіч

4 Бірукоў Андрэй Генадзьевіч

5 Булай Уладзіслаў Алегавіч

6 Гармаза Аляксей Андрэевіч

7 Давідовіч Андрэй Мікалаевіч

8 Давідоўскі Мікіта Уладзіміравіч

9 Данілюк Дзмітрый Міхайлавіч

10 Зубко Іван Андрэевіч

11 Ільюшонак Ілья Мікалаевіч

12 Квяткоўскі Ілья Віктаравіч

13 Крыванос Віталій Мікалаевіч

14 Ліпінскі Уладзіслаў Эдуардавіч

15 Ліпскі Павел Леанідавіч

16 Марцінкевіч Аляксандра Дзмітрыеўна

17 Міленцьеў Ігар Андрэевіч

18 Мількевіч Мікіта Вітальевіч

19 Пузанкоў Яўгеній Эдуардавіч

20 Пячкоўскі Аляксей Юр'евіч

21 Радзько Міхаіл Сяргеевіч

22 Самбураў Арцём Ігаравіч

23 Свібовіч Арцём Мікалаевіч

24 Сянкевіч Барыс Вячаслававіч

25 Таразевіч Ангеліна Паўлаўна

26 Фаменка Аляксандр Віктаравіч

27 Федарцоў Максім Алегавіч

 


28 Хартановіч Мікіта Аляксандравіч

29 Чашун Сямён Ігаравіч

30 Шылін Антон Міхайлавіч

Хімічная тэхналогія неарганічных рэчываў, матэрыялаў і вырабаў

1 Адамава Марына Максімаўна

2 Арбузава Аляксандра Аляксандраўна

3 Атрошчанка Глафіра Сяргееўна

4 Бабіцкі Уладзіслаў Сяргеевіч

5 Байгазін Дзмітрый Аляксандравіч

6 Баранаў Ілья Эдуардавіч

7 Батура Вікторыя Сяргееўна

8 Бобрык Аляксей Аляксандравіч

9 Брагіна Алена Яўгеньеўна

10 Браім Анастасія Алегаўна

11 Брылеўская Дзіяна Сяргееўна

12 Бука Аляксей Валянцінавіч

13 Бунар Елізавета Міхайлаўна

14 Варанцоў Раман Аляксандравіч

15 Васілеўскі Дзмітрый Ігаравіч

16 Войтава Аляксандра Уладзіславаўна

17 Голубева Маргарыта Васільеўна

18 Громава Марыя Уладзіміраўна

19 Грыцэнка Дар'я Уладзіміраўна

20 Даманькоў Антон Сяргеевіч

21 Драгун Анастасія Максімаўна

22 Духовіч Аляксандр Сяргеевіч

23 Ждановіч Дар'я Іванаўна

24 Жмінда Карына Алегаўна

25 Жыдко Таццяна Уладзіміраўна

26 Залетка Наталля Іванаўна

27 Зэйдзін Дзмітрый Андрэевіч

28 Казакова Ірына Мікалаеўна

29 Казачэнка Настасся Аляксандраўна

30 Кандраценя Марыя Аляксандраўна

31 Канопка Крысціна Уладзіміраўна

32 Карнілаў Віктар Вітальевіч

33 Касцюк Арцём Аляксандравіч

34 Качурка Яна Дзмітрыеўна

35 Кашуцін Арцем Русланавіч

36 Крупадзерава Валерыя Анатольеўна

37 Кручонак Міхаіл Паўлавіч

38 Кузняцова Вікторыя Сяргееўна

39 Куліш Ірына Анатольеўна

40 Лабковіч Дзмітрый Сяргеевіч

41 Лаздоўскі Ігар Антонавіч

42 Лапіцкі Іван Аляксандравіч

43 Локун Раман Аляксандравіч

44 Малюшэўская Ангеліна Андрэеўна

45 Маргелаў Аляксандр Сяргеевіч

46 Міхасёва Дар'я Уладзіміраўна

47 Мохар Вольга Мікалаеўна

48 Мышкова Дар'я Сяргееўна

49 Навасад Марыя Віктараўна

50 Нічыпаровіч Лізавета Віктараўна

 


51 Носава Кацяра Аляксееўна

52 Палеонак Сямён Андрэевіч

53 Петух Надзея Міхайлаўна

54 Петушкоў Павел Дзмітрыевіч

55 Пінчук Дзмітрый Сяргеевіч

56 Пісарэнка Артур Мікалаевіч

57 Раеўская Ірына Андрэеўна

58 Разладовіч Андрэй Валянцінавіч

59 Ратнер Анастасія Дзмітрыеўна

60 Рашэтнік Ілья Андрэевіч

61 Рэдзька Алена Іванаўна

62 Садомава Васіліна Васільеўна

63 Семянькова Кацярына Юр'еўна

64 Супоненка Таццяна Анатольеўна

65 Таланаў Аляксандр Эдуардавіч

66 Удалова Кацярына Юр'еўна

67 Усцінава Аляксандра Міхайлаўна

68 Федаровіч Яўген Генадзевіч

69 Філімовіч Міхаіл Сяргеевіч

70 Франц Ганна Сяргееўна

71 Цібароўскі Мікіта Аляксандравіч

72 Чабурахіна Марыя Васільеўна

73 Чыжэўскі Канстанцін Аляксандравіч

74 Чэпелаў Ілля Аляксандравіч

75 Шадурская Юлія Сяргееўна

76 Шкраба Кірыл Аляксандравіч

77 Шкуткоў Канстанцін Аляксандравіч

78 Шпак Станіслаў Дзмітрыевіч

79 Шынкевіч Марына Сяргееўна

80 Юхневіч Кацярына Дзмітрыеўна

81 Ягорава Наталля Віктараўна

82 Ясюкевіч Ганна Аляксандраўна

Біятэхналогія

1 Акуневіч Марына Алегаўна

2 Альшэўская Людміла Віктараўна

3 Аляшкевіч Ксенія Аляксандраўна

4 Амінуліна Кацярына Віктараўна

5 Аніскевіч Марына Андрэеўна

6 Аскальдовіч Таццяна Мікалаеўна

7 Аслаўская Эвеліна Валянцінаўна

8 Астроўская Алеся Леанідаўна

9 Барышаў Мікалай Аляксеевіч

10 Буневіч Ганна Генадзьеўна

11 Бязручка Алеся Вітальеўна

12 Верасовіч Яніна Васільеўна

13 Галубовіч Наталля Сяргееўна

14 Гарэлік Вячаслаў Уладзіміравіч

15 Грыгулевіч Дзмітрый Андрэевіч

16 Гурына Анастасія Мікалаеўна

17 Гурыновіч Дзяніс Аляксандравіч

18 Гуцу Максім Мікалаевіч

19 Давідзюк Аксана Міхайлаўна

20 Давідовіч Дар'я Аляксандраўна

21 Данілевіч Вольга Віктараўна

22 Даўгяла Дар'я Аляксандраўна

23 Дзіканава Юлія Дзмітрыеўна

24 Друзь Ксенія Дзмітрыеўна

25 Ерамейчык Алеся Вітальеўна

26 Жанабергенава Маргарыта Аляксандраўна

27 Зайцава Дар'я Віктараўна

28 Закржэўская Елізавета Іванаўна

29 Ісачэнка Уладзіслаў Аляксандравіч

30 Казловіч Ксенія Генадзьеўна

31 Каравацкая Кацярына Мар'янаўна

32 Клімовіч Павел Генадзьевіч

 


33 Крамнік Аляксандра Раманаўна

34 Кухарэнка Кірыл Сяргеевіч

35 Кучук Ірына Дзмітрыеўна

36 Лакіза Аляксей Алегавіч

37 Лозікава Наталі Мікалаеўна

38 Марзалюк Дар'я Ігараўна

39 Марушкевіч Вольга Юр'еўна

40 Мінчэня Ганна Андрэеўна

41 Насякайла Марыя Сяргееўна

42 Нявесценка Канстанцін Уладзіміравіч

43 Папова Ганна Алегаўна

44 Прыкота Варвара Мікалаеўна

45 Пякарчык Марыя Аляксандраўна

46 Русак Надзея Анатольеўна

47 Рындзевіч Кацярына Ігараўна

48 Саковіч Настасся Сяргееўна

49 Сінюк Дзмітрый Іванавіч

50 Старавойтава Дзіяна Аляксандраўна

51 Сухоцкая Дар'я

52 Сянько Іван Міхайлавіч

53 Ткачук Анастасія Васільеўна

54 Хадаровіч Паліна Віктараўна

55 Шамкаловіч Ганна Уладзіміраўна

56 Шацкіх Юлія Васільеўна

57 Шнай Алена Сяргееўна

58 Шоцік Вікторыя Іванаўна

59 Яўдасюк Аліна Аляксандраўна

60 Яўсовіч Кацярына Федараўна

Тэхналогія лекавых прэпаратаў

1 Агеева Паліна Аляксееўна

2 Александровіч Паліна Станіславаўна

3 Барышчык Паліна Юр'еўна

4 Буката Настасся Аляксееўна

5 Бурак Алена Юр'еўна

6 Данілюк Вераніка Вітальеўна

7 Жалевіч Марыя Сяргееўна

8 Жарнасек Марыя Аляксандраўна

9 Ждановіч Юлія Дзмітрыеўна

10 Карманава Алена Сяргееўна

11 Ковель Аляксандра Пятроўна

12 Лімоніна Карына Андрэеўна

13 Магілянчык Валерыя Сяргееўна

14 Млынарчык Мікалай Васільевіч

15 Няхай Вікторыя Валер'еўна

16 Паўловіч Таццяна Уладзіміраўна

17 Пінаева Елізавета Сяргееўна

18 Салаўёва Настасся Сяргееўна

19 Сасноўская Дар'я Анатольеўна

20 Саўчыц Алена Ігараўна

21 Севасцьянава Алеся Віктараўна

22 Сіняўскі Уладзіслаў Вітальевіч

23 Стрыёнак Ірына Алегаўна

24 Харытонава Вікторыя Ігараўна

25 Юркевіч Аліна Мікалаеўна

 


Выдавецкая справа

1 Арлова Святлана Аляксандраўна

2 Бабенка Дар'я Алегаўна

3 Бабылёва Ангеліна Алегаўна

4 Багдановіч Крысціна Віктараўна

5 Балабанчык Алена Міхайлаўна

6 Барысавец Ганна Аляксандраўна

7 Валкалоўская Яўгенія Ігараўна

8 Варанецкая Алеся Вячаславаўна

9 Васіленак Ганна Аляксандраўна

10 Гладушка Ганна Кірылаўна

11 Данец Кацярына Сяргееўна

12 Емяльянава Кацярына Аляксандраўна

13 Жых Дар'я Сяргееўна

14 Закрэўская Аляксандра Алегаўна

15 Кірычэнка Вольга Уладзіміраўна

16 Курачкіна Ганна Віктараўна

17 Кучко Юлія Андрэеўна

18 Макрушнікаў Аляксандр Сяргеевіч

19 Мінчык Юлія Андрэеўна

20 Няхайчык Паліна Дзмітрыеўна

21 Пашынская Юлія Уладзіміраўна

22 Прусевіч Валерыя Уладзіміраўна

23 Пятрова Аляксандра Мікалаеўна

24 Пятрова Яўгенія Сяргееўна

25 Салаўёва Ірына Аляксееўна

26 Спічонак Алена Дзмітрыеўна

27 Станіслаўчык Марыя Уладзіміраўна

28 Тарасевіч Вольга Юр'еўна

29 Трошка Кацярына Сяргееўна

30 Хваленя Святлана Вадзімаўна

Мэнэджмент

1 Амбражэвіч Ягор Ігаравіч

2 Астапенка Вікторыя Сяргееўна

3 Багародзецкая Аляксандра Андрэеўна

4 Балотнік Карына Вітальеўна

5 Бандарук Марыя Генадзьеўна

6 Барысенка Кацярына Сяргееўна

7 Баярэвіч Дзіна Дзмітрыеўна

8 Грабоўская Аляксандра Паўлаўна

9 Дорахаў Леў Андрэевіч

10 Ерчак Серафім Андрэевіч

11 Кастрыцкая Дар'я Сяргееўна

12 Кучараў Яўгеній Валер'евіч

13 Малашчук Кацярына Віктараўна

14 Маркушэўская Анастасія Уладзіміраўна

15 Маслоўская Марыя Вячаславаўна

16 Матвейчук Лізавета Алегаўна

17 Павідайка Паўліна Валер'еўна

18 Раманчук Аляксандра Сяргееўна

19 Федзько Алег Вячаслававіч

20 Шыла Дзяніс Аляксандравіч

Маркетынг

1 Акінчыц Таццяна Сяргеяўна

2 Андрэюк Вера Аляксееўна

3 Баран Кацярына Аляксандраўна

4 Веракса Сяргей Сяргеевіч

5 Говар Настасся Уладзіміраўна

6 Дворнік Крысціна Андрэеўна

7 Дзяўго Мікіта Міхайлавіч

8 Касянкова Маргарыта Мікалаеўна

9 Куцішка Анастасія Вадзімаўна

10 Міхеева Марыя Мікалаеўна

11 Новік Вераніка Юр'еўна

12 Пятрышча Настасся Алексееўна

13 Рыжкоўская Ангеліна Уладзіміраўна

14 Сумейка Настасся Алегаўна

15 Ткачова Лізавета Леанідаўна

Лясная гаспадарка

1 Антановіч Ірына Андрэеўна

2 Аўчыннік Ілья Аляксандравіч

3 Багданаў Дзмітрый Ігаравіч

4 Бародзіч Кацярына Дзмітрыеўна

5 Барысік Кацярына Сяргееўна

6 Басак Руслан Міхайлавіч

7 Берасневіч Вячаслаў Мікалаевіч

8 Брукуноў Яўгеній Жанавіч

9 Бубен Аляксандра Віктараўна

10 Васілеўская Вольга Анатольеўна

11 Вішнеўскі Яўгеній Часлававіч

12 Гайсёнак Таісія Генадзьеўна

13 Галваноўскі Уладзіслаў Леанідавіч

14 Гаўрылік Аляксей Іванавіч

15 Гаўрыловіч Кацярына Васільеўна

16 Грачанік Антон Мікалаевіч

17 Дабраловіч Дзяніс Віктаравіч

18 Давыдзенка Дзмітрый Аляксандравіч

19 Дзенісевіч Юлія Вітальеўна

20 Дрык Арцем Яўгеньевіч

21 Дуброўнік Наталія Юр'еўна

22 Ермакоў Яўгеній Уладзіміравіч

23 Жыцінец Вольга Аляксандраўна

24 Зельвовіч Дар'я Станіславаўна

25 Зенюк Караліна Уладзіміраўна

26 Казакевіч Дзмітрый Аляксандравіч

27 Кастроўскі Нікіта Юр'евіч

28 Кніга Юрый Сяргеевіч

29 Козіна Настасся Сяргееўна

30 Коўган Юрый Васільевіч

31 Крывашэя Канстанцін Георгіевіч

32 Крэчык Аліна Міхайлаўна

33 Кудрэвіч Надзея Сяргееўна

34 Кузін Андрэй Яўгенавіч

35 Кухто Анастасія Аляксандраўна

36 Леушын Аляксандр Дзмітрыевіч

37 Малаток Міхаіл Юр'евіч

38 Малей Антон Андрэевіч

39 Матылевіч Уладзіслаў Генадзьевіч

40 Мацкевіч Алена Андрэеўна

41 Мельнік Сяргей Фёдаравіч

42 Міхнавец Аляксандра Уладзіміраўна

43 Немавец Марыя Анатольеўна

 


44 Нікіцюк Іван Эдуардавіч

45 Паўлаў Кірыл Сяргеевіч

46 Пацукевіч Павел Віктаравіч

47 Прыкота Канстанцін Мікалаевіч

48 Прышчэпаў Уладзіслаў Аляксандравіч

49 Рабізо Іван Андрэевіч

50 Раманоўская Анастасія Яўгенаўна

51 Русак Дзмітрый Аляксандравіч

52 Рушніцкі Павел Андрэевіч

53 Савіцкая Ганна Чаславаўна

54 Савіцкі Павел Аляксандравіч

55 Саўчанка Вольга Аляксандраўна

56 Сенька Кацярына Іванаўна

57 Стагначоў Андрэй Ігаравіч

58 Старчанка Карына Юр'еўна

59 Сяліцкі Раман Сяргеевіч

60 Тарановіч Ілья Міхайлавіч

61 Францкевіч Андрэй Генадзьевіч

62 Фядзечка Станіслаў Лявонцьевіч

63 Фядотаў Кірыл Аляксеевіч

64 Хромава Кацярына Аляксандраўна

65 Цецярук Дзмітрый Русланавіч

66 Цімашэнка Уладзіслаў Аляксандравіч

67 Чупыркін Уладзімір Анатольевіч

68 Шаўчук Алёна Анатольеўна

69 Шкляр Наталля Федараўна

70 Юрчанка Андрэй Міхайлавіч

71 Юрэня Ірына Пятроўна

Садова-паркавае будаўніцтва

1 Акушэвіч Надзея Алегаўна

2 Бабакова Ганна Вітальеўна

3 Баравік Аляксей Мікалаевіч

4 Будкоўская Марына Аляксандраўна

5 Гормаш Ульяна Сяргееўна

6 Гулькова Сняжана Віктараўна

7 Кавалева Кацярына Васільеўна

8 Каральчук Ніка Іванаўна

9 Каранеўскі Руслан Генадзьевіч

10 Кісель Настасся Мікалаеўна

11 Кіта Вікторыя Вітальеўна

12 Купрыян Антон Алегавіч

13 Лазарэвіч Дар'я Віктараўна

14 Мацяс Таццяна Васільеўна

15 Машына Лізавета Уладзіміраўна

16 Невера Ігар Генадзьевіч

17 Савянок Вікторыя Міхайлаўна

18 Садоўская Любоў Мікалаеўна

19 Святлова Юлія Яўгеньеўна

20 Сідарэнка Настасся Анатольеўна

21 Сімага Канстанцін Барысавіч

22 Слесарэнка Марыя Алегаўна

23 Сядзельнік Любоў Сяргееўна

24 Федарэнка Анастасія Аляксандраўна

25 Яронская Алеся Леанідаўна

 


Турызм і прыродакарыстанне

1 Анішчанка Аліна Аляксандраўна

2 Вароніна Алена Віктараўна

3 Гаруноў Яўгеній Мікалаевіч

4 Гаўрылава Ганна Дзмітрыеўна

5 Голік Іван Леанідавіч

6 Гукава Дар'я Вячаславаўна

7 Дворак Алена Сяргееўна

8 Канаплева Ангеліна Вячаславаўна

9 Карпіновіч Марыя Міхайлаўна

10 Кацуба Валерыя Сяргееўна

11 Кліменчанка Анастасія Андрэеўна

12 Крывашэй Аліна Віктараўна

13 Лаўрэцкая Марына Алегаўна

14 Лось Вольга Уладзіміраўна

15 Максімаў Аляксей Вітальевіч

16 Мандзік Дзяніс Андрэевіч

17 Мікуліч Павел Уладзіміравіч

18 Мулькевіч Арына Ігараўна

19 Новік Паліна Вітальеўна

20 Піліповіч Аляксандра Дзмітрыеўна

21 Пінчук Ганна Генадзьеўна

22 Пшэннік Валерыя Леанідаўна

23 Раздуева Вікторыя Вячаславаўна

24 Савіцкая Аліна Сяргееўна

25 Сазонава Анастасія Андрэеўна

26 Туронак Ірына Сяргееўна

27 Фядосік Паліна Алегаўна

28 Ціхановіч Андрэй Міхайлавіч

29 Шэйма Ангеліна Аляксандраўна

Машыны і абсталяванне ляснога комплекса

1 Аніськовіч Руслан Алегавіч

2 Арцішэўскі Аляксандр Сяргеевіч

3 Барадынка Павел Баляслававіч

4 Башкевіч Антон Юр'евіч

5 Белаус Яўгеній Мікалаевіч

6 Белы Андрэй Сяргеевіч

7 Боська Мікалай Ігаравіч

8 Васіленя Уладзіслаў Валер'евіч

9 Грыб Уладзіслаў Аляксандравіч

10 Грыбянкоў Станіслаў Сяргеевіч

11 Грышын Мікіта Максімавіч

12 Жамжураў Аляксей Міхайлавіч

13 Жыхар Яўгеній Дзмітрыевіч

14 Ігнатовіч Антон Юр'евіч

15 Казаноўскі Уладзіслаў Ігаравіч

16 Калясенка Аляксей Уладзіміравіч

17 Капенус Петр Аляксандравіч

18 Карсюк Раман Аляксандравіч

19 Клеўжыц Васіль Міхайлавіч

20 Кошалеў Дзмітрый Іванавіч

21 Ліпенкоў Дзяніс Яўгеньевіч

22 Лісоўскі Аляксандр Яўгенавіч

23 Літвінчык Юрый Мікалаевіч

 


24 Мазалеўскі Дзмітрый Валер'евіч

25 Манушка Павел Міхайлавіч

26 Маўчун Юрый Анатольевіч

27 Міскевіч Павел Андрэевіч

28 Пракудзін Аляксандр Святаслававіч

29 Саўчэня Арцём Аляксандравіч

30 Скурко Аляксандр Георгіевіч

31 Смірноў Ягор Аляксандравіч

32 Смяян Антон Пятровіч

33 Стырнік Уладзіслаў Сяргеевіч

34 Татарыновіч Мікалай Уладзіміравіч

35 Федарчук Эдуард Вітальевіч

36 Ханчыч Алег Аляксандравіч

37 Шалік Ілья Аляксандравіч

38 Шыленак Аляксей Уладзіміравіч

39 Якубік Рыгор Андрэевіч

40 Яленскі Яўгеній Ігаравіч

Лесаiнжынерная справа

1 Альховік Аляксандра Валер'еўна

2 Галавач Аляксандр Аляксеевіч

3 Горны Максім Уладзіміравіч

4 Дзерагрыб Андрэй Святаслававіч

5 Жлобіч Павел Мікалаевіч

6 Зубкоўскі Уладзіслаў Аляксандравіч

7 Казлоў Уладзімір Анатольявіч

8 Каўток Таццяна Дзмітрыеўна

9 Салавей Ягор Андрэевіч

10 Хіло Вольга Сяргееўна

11 Чыж Вольга Васільеўна

Тэхналогія дрэваапрацоўчых вытворчасцей

1 Алісевіч Кацярына Міхайлаўна

2 Аляксоніс Уладзіслаў Аляксандравіч

3 Багдзевіч Арцём Юр'евіч

4 Барысенка Аляксандр Генадзевіч

5 Бойка Аляксандр Васільевіч

6 Бялоў Павел Аляксандравіч

7 Вацьковіч Яраслаў Сяргеевіч

8 Грыбоўская Алеся Федараўна

9 Даніловіч Дзяніс Сяргеевіч

10 Дзёмышава Таццяна Аляксееўна

11 Дзмітрачэнка Віктар Віктаравіч

12 Ерошкін Арцём Аляксеевіч

13 Заіка Дзіяна Міхайлаўна

14 Казлоўскі Дзмітрый Эдуардавіч

15 Калеснік Максім Славаміравіч

16 Кананенка Яўгеній Вітальевіч

17 Кузьміч Уладзімір Сцяпанавіч

18 Кукштэль Паліна Сяргееўна

19 Лазюк Дзмітрый Аляксандравіч

20 Лакуця Кірыл Сяргеевіч

21 Лепяшко Яўгеній Уладзіміравіч

22 Лугін Ігар Тадэвушавіч

23 Лявоненка Дар'я Мікалаеўна

24 Малажавы Уладзіслаў Алегавіч

 


25 Набякала Дзмітрый Канстанцінавіч

26 Палуян Дзіяна Алегаўна

27 Пахалок Уладзіслаў Сяргеевіч

28 Пятліцкі Андрэй Ігаравіч

29 Пятровіч Алеся Уладзіміраўна

30 Ралько Аліна Анатольеўна

31 Рудовіч Аляксандр Алегавіч

32 Садоўская Настасся Дзмітрыеўна

33 Садоўскі Вадзім Віктаравіч

34 Салавей Дзмітрый Мікалаевіч

35 Саніна Марыя Яўгеньеўна

36 Сафронаў Яраслаў Ігаравіч

37 Сікорскі Дзмітрый Пятровіч

38 Сіманава Таццяна Сяргееўна

39 Тананка Яўгеній Юр'евіч

40 Ткачонак Яўгеній Валер'евіч

41 Тутунджан Давід Аравіч

42 Усціновіч Арцём Пятровіч

43 Хатынюк Арцём Сяргеевіч

44 Шафранскі Валянцін Ігаравіч

45 Шмігельская Паліна Аляксандраўна

46 Шэшка Дзмітрый Сяргеевіч

47 Юркоўская Настасся Ігараўна

Энергаэфектыўныя тэхналогіі і энергетычны мэнэджмэнт

1 Аўдзей Дар'я Аляксандраўна

2 Башкардзіна Лідзія Уладзіміраўна

3 Грынюк Максім Валер'евіч

4 Дамашэўскі Дзяніс Мікалаевіч

5 Дзяцел Дзіана Артураўна

6 Жук Арцём Вадзімавіч

7 Камінскі Яўгеній Аляксандравіч

8 Марозаў Мікалай Пятровіч

9 Мартынюк Павел Уладзіміравіч

10 Марцулевіч Дар'я Валер'еўна

11 Плюто Станіслаў Сяргеевіч

12 Талайка Аляксей Валер'евіч

13 Усаў Максім Генадзьевіч

14 Шаўрук Уладзіслаў Генадзьевіч

15 Штраух Марыя Алегаўна

Канструяванне і вытворчасць вырабаў з кампазіцыйных матэрыялаў

1 Бандарык Уладзіслаў Юр'евіч

2 Германовіч Арцём Андрэевіч

3 Дулько Ілья Юр'евіч

4 Кубліцкая Аляксандра Валер'еўна

5 Кулешо Аляксандр Андрэевіч

6 Лазарчук Іван Сяргеевіч

7 Лазоўскі Уладзімір Ігаравіч

8 Малюга Максім Ігаравіч

9 Маслак Максім Уладзіміравіч

10 Мяснікаў Мікіта Андрэевіч

11 Снарскі Юрый Анатольевіч

12 Сцельмашок Кірыл Аляксандравіч

13 Сыса Павел Пятровіч

14 Цецерукова Дар'я Валер'еўна

 


15 Цішэвіч Алена Аляксандраўна

Машыны і апараты хімічных вытворчасцяў і прадпрыемстваў будаўнічых матэрыялаў

1 Аксюта Валянцін Міхайлавіч

2 Амяльчэня Ілья Валер'евіч

3 Андрыеўскі Анатолій Ігаравіч

4 Астапчук Дзмітрый Уладзіміравіч

5 Барышнікаў Арсеній Генадзьевіч

6 Войцык Кірыл Юр'евіч

7 Волкаў Рустам Русланавіч

8 Грыгаровіч Яўгеній Уладзіміравіч

9 Грыгор'еў Ігар Яўгеньевіч

10 Ермакоў Яўген Віктаравіч

11 Ісакаў Уладзіслаў Аляксандравіч

12 Карабачынскі Матвей Вітальевіч

13 Карась Уладзіслаў Рыгоравіч

14 Лазаковіч Уладзіслаў Ігаравіч

15 Маслаў Аляксандр Аляксандравіч

16 Мелехавец Андрэй Уладзіміравіч

17 Мякота Віктар Віктаравіч

18 Пальчанка Павел Іванавіч

19 Паўлючык Валянцін Паўлавіч

20 Савасцюк Анастасія Юр'еўна

21 Сцішанок Яўгеній Уладзіміравіч

22 Сяргеюк Дзмітрый Андрэевіч

23 Ткачук Сяргей Сяргеевіч

24 Ярашэвіч Уладзіслаў Яўгеньевіч

Аўтаматызацыя тэхналагічных працэсаў і вытворчасцей

1 Астапчык Яўгеній Віктаравіч

2 Басавец Мікалай Міхайлавіч

3 Бізюк Віталій Віктаравіч

4 Бірукоў Андрэй Генадзьевіч

5 Булай Уладзіслаў Алегавіч

6 Гармаза Аляксей Андрэевіч

7 Давідовіч Андрэй Мікалаевіч

8 Давідоўскі Мікіта Уладзіміравіч

9 Данілюк Дзмітрый Міхайлавіч

10 Зубко Іван Андрэевіч

11 Ільюшонак Ілья Мікалаевіч

12 Квяткоўскі Ілья Віктаравіч

13 Крыванос Віталій Мікалаевіч

14 Ліпінскі Уладзіслаў Эдуардавіч

15 Ліпскі Павел Леанідавіч

16 Марцінкевіч Аляксандра Дзмітрыеўна

17 Міленцьеў Ігар Андрэевіч

18 Мількевіч Мікіта Вітальевіч

19 Пузанкоў Яўгеній Эдуардавіч

20 Пячкоўскі Аляксей Юр'евіч

21 Радзько Міхаіл Сяргеевіч

22 Самбураў Арцём Ігаравіч

23 Свібовіч Арцём Мікалаевіч

24 Сянкевіч Барыс Вячаслававіч

25 Таразевіч Ангеліна Паўлаўна

26 Фаменка Аляксандр Віктаравіч

27 Федарцоў Максім Алегавіч

 


28 Хартановіч Мікіта Аляксандравіч

29 Чашун Сямён Ігаравіч

30 Шылін Антон Міхайлавіч

Хімічная тэхналогія неарганічных рэчываў, матэрыялаў і вырабаў

1 Адамава Марына Максімаўна

2 Арбузава Аляксандра Аляксандраўна

3 Атрошчанка Глафіра Сяргееўна

4 Бабіцкі Уладзіслаў Сяргеевіч

5 Байгазін Дзмітрый Аляксандравіч

6 Баранаў Ілья Эдуардавіч

7 Батура Вікторыя Сяргееўна

8 Бобрык Аляксей Аляксандравіч

9 Брагіна Алена Яўгеньеўна

10 Браім Анастасія Алегаўна

11 Брылеўская Дзіяна Сяргееўна

12 Бука Аляксей Валянцінавіч

13 Бунар Елізавета Міхайлаўна

14 Варанцоў Раман Аляксандравіч

15 Васілеўскі Дзмітрый Ігаравіч

16 Войтава Аляксандра Уладзіславаўна

17 Голубева Маргарыта Васільеўна

18 Громава Марыя Уладзіміраўна

19 Грыцэнка Дар'я Уладзіміраўна

20 Даманькоў Антон Сяргеевіч

21 Драгун Анастасія Максімаўна

22 Духовіч Аляксандр Сяргеевіч

23 Ждановіч Дар'я Іванаўна

24 Жмінда Карына Алегаўна

25 Жыдко Таццяна Уладзіміраўна

26 Залетка Наталля Іванаўна

27 Зэйдзін Дзмітрый Андрэевіч

28 Казакова Ірына Мікалаеўна

29 Казачэнка Настасся Аляксандраўна

30 Кандраценя Марыя Аляксандраўна

31 Канопка Крысціна Уладзіміраўна

32 Карнілаў Віктар Вітальевіч

33 Касцюк Арцём Аляксандравіч

34 Качурка Яна Дзмітрыеўна

35 Кашуцін Арцем Русланавіч

36 Крупадзерава Валерыя Анатольеўна

37 Кручонак Міхаіл Паўлавіч

38 Кузняцова Вікторыя Сяргееўна

39 Куліш Ірына Анатольеўна

40 Лабковіч Дзмітрый Сяргеевіч

41 Лаздоўскі Ігар Антонавіч

42 Лапіцкі Іван Аляксандравіч

43 Локун Раман Аляксандравіч

44 Малюшэўская Ангеліна Андрэеўна

45 Маргелаў Аляксандр Сяргеевіч

46 Міхасёва Дар'я Уладзіміраўна

47 Мохар Вольга Мікалаеўна

48 Мышкова Дар'я Сяргееўна

49 Навасад Марыя Віктараўна

50 Нічыпаровіч Лізавета Віктараўна

 


51 Носава Кацяра Аляксееўна

52 Палеонак Сямён Андрэевіч

53 Петух Надзея Міхайлаўна

54 Петушкоў Павел Дзмітрыевіч

55 Пінчук Дзмітрый Сяргеевіч

56 Пісарэнка Артур Мікалаевіч

57 Раеўская Ірына Андрэеўна

58 Разладовіч Андрэй Валянцінавіч

59 Ратнер Анастасія Дзмітрыеўна

60 Рашэтнік Ілья Андрэевіч

61 Рэдзька Алена Іванаўна

62 Садомава Васіліна Васільеўна

63 Семянькова Кацярына Юр'еўна

64 Супоненка Таццяна Анатольеўна

65 Таланаў Аляксандр Эдуардавіч

66 Удалова Кацярына Юр'еўна

67 Усцінава Аляксандра Міхайлаўна

68 Федаровіч Яўген Генадзевіч

69 Філімовіч Міхаіл Сяргеевіч

70 Франц Ганна Сяргееўна

71 Цібароўскі Мікіта Аляксандравіч

72 Чабурахіна Марыя Васільеўна

73 Чыжэўскі Канстанцін Аляксандравіч

74 Чэпелаў Ілля Аляксандравіч

75 Шадурская Юлія Сяргееўна

76 Шкраба Кірыл Аляксандравіч

77 Шкуткоў Канстанцін Аляксандравіч

78 Шпак Станіслаў Дзмітрыевіч

79 Шынкевіч Марына Сяргееўна

80 Юхневіч Кацярына Дзмітрыеўна

81 Ягорава Наталля Віктараўна

82 Ясюкевіч Ганна Аляксандраўна







Последнее изменение этой страницы: 2016-09-05; Нарушение авторского права страницы

infopedia.su Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Обратная связь - 18.210.23.15 (0.132 с.)