Чи можна бездумно зривати усі квіти. Чому так думаєте. 


Мы поможем в написании ваших работ!



ЗНАЕТЕ ЛИ ВЫ?

Чи можна бездумно зривати усі квіти. Чому так думаєте.



Марцинішина І.В.

 

Любомль, 2016

 

Тема уроку: Виготовлення штучних квітів об’ємної форми

Мета: продовжувати вивчати нові техніки виготовлення штучних квітів об’ємної форми, особливості роботи із гофрованим папером, розвивати творче мислення, технічні навики роботи із папером, удосконалювати вміння учнів працювати з ножицями, виховувати естетичні смаки, культуру поведінки та шанобливе ставлення до природи, помічати красу природи і берегти її.

Обладнання: плакати «Очікування», комп’ютерна презентація, ПТБ під ча використання ножиць і клею.

Матеріали для практичної роботи: різнокольоровий гофрований папір, ножиці, клей, нитки, паличка, цукерка, тейп-стрічка.

Хід уроку

І. Організаційний момент

1. Сьогодні у нас не звичайний урок. До нас прийшли гості, тому давайте дружно привітаємося з ними, поверніться до гостей обличчям, і привітайтеся.

2. Чи готові ми до уроку?

Я, ти, він, вона –

Разом ми одна сім’я.

Тож дарма часу не гаймо

Працювати починаймо.

3. «Подаруй настрій». Давайте на початку усіє ї роботи, подаруємо один одному свій настрій, такий, що допоможе впоратися з усіма завданнями. (на партах у кожного учня є рука, що оцінює настрій, діти обирають своє і підносять вгору)

4. «Очікування». У житті ми завжди чогось від когось очікуємо, коли виконаємо добре завдання – чекаємо, що нас похвалять, можливо подарують подарунок, подякують. Коли нам зробили нову зачіску, підстригли чекаємо компліментів. Коли подорожуємо чекаємо незабутніх вражень. От і на кожному уроці я разом з вами чекаємо від нього чогось свого. На столах у вас є різнокольорові «пішчинки» і піскові годинники. Візьміть кожен по пішчинці і напишіть своє очікування, хто що хоче отримати від уроку (гарного настрою, нового дізнатися, нового навчитися, поспілкуватися, відпочити, попрацювати) і прикріпіть ці піщинки на верхню частину годинника.

ІІ. Актуалізація опорних знань.

Інтерв’ю

Уявімо, що ви відомі телезірки, а я журналіст і беру когось інтерв’ю.

- Скажіть, будь ласка, де можна використовувати квіти?

- Коли, за яких причин чи обставин дарують квіти?

- Чи можуть квіти змінити інтер’єр кімнати або ж цілого будинку?

- Чи можуть квіти змінити настрій людини?

2. Скрайбінг «Квіти – енергія життя». Підсумовуючи наше інтерв’ю дайте відповідь на запитання і доведіть свою думку.

Чи можна вважати квіти енергією життя?

(на дошці прикріплена середина квітки, і пелюстки на яких буде запис аргументів)

 

 


- Давайте послухаємо, що про говорять відомі публічні люди, зокрема Анжеліка Рудницька – це українська народна співачка, телеведуча, благодійниця, волонтер, а також А.Рудницька нагороджена 12 медалями за активну музичну і благодійну діяльність.

- Відеоролик «Квіти - енергія життя»

ІІІ. Повідомлення теми та мети уроку

Тож, квіти вірні супутники людини впродовж усього її життя. Але чи завжди можна зібрати красивий букет квітів не купуючи його ніде? Отримати відповідь на це запитання захотіла лісова фея, яка передала для вас завдання з сюрпризом.

«Карусель» на слайді умови вправи.

Кожна група отримує своє запитання, номер якого співпадає із номером групи. По черзі групи дають відповіді спершу на свої запитання. Записавши відповідь, загортають її і передають питання наступній групи (1 -2,2-3,3-4,4-1) і знову записують відповіді. Коли кожна група отримає своє перше запитання, учні розгортають відповіді, аналізують і формулюють висновок. З кожної групи представник зачитує запитання і висновок.

Питання каруселі:

Чи можна бездумно зривати усі квіти? Чому так думаєте?

Чи можна виготовити штучні квіти власноруч?

Які техніки використовуються для виготовлення штучних квітів?

Фізкультхвилинка

V. Практична робота.

У кожної групи є схема-послідовність виготовлення виробу. Усі разом починаємо робити за мною.

Спершу відміряємо квадрат зі стороною 10 см.

Оформлення виставки.

Відзначення кращих робіт.

3. «Очікування» Перегляньте свої піскові годинники, якщо ваші очікування збулися, перемістіть піщинку у нижню його частину.

Інтерв’ю

- Що вивчали на уроці?

- Що найбільше запам’яталося?

- Чи зможеш вдома навчити маму виготовляти такі квіти?

5. «Настрій». Подаруйте свій настрій на кінці уроку.

Усім щиро дякую за роботу.

І сюрприз від лісової феї «Корзина квітів»

 

 

Марцинішина І.В.

 

Любомль, 2016

 

Тема уроку: Виготовлення штучних квітів об’ємної форми

Мета: продовжувати вивчати нові техніки виготовлення штучних квітів об’ємної форми, особливості роботи із гофрованим папером, розвивати творче мислення, технічні навики роботи із папером, удосконалювати вміння учнів працювати з ножицями, виховувати естетичні смаки, культуру поведінки та шанобливе ставлення до природи, помічати красу природи і берегти її.

Обладнання: плакати «Очікування», комп’ютерна презентація, ПТБ під ча використання ножиць і клею.

Матеріали для практичної роботи: різнокольоровий гофрований папір, ножиці, клей, нитки, паличка, цукерка, тейп-стрічка.

Хід уроку

І. Організаційний момент

1. Сьогодні у нас не звичайний урок. До нас прийшли гості, тому давайте дружно привітаємося з ними, поверніться до гостей обличчям, і привітайтеся.

2. Чи готові ми до уроку?

Я, ти, він, вона –

Разом ми одна сім’я.

Тож дарма часу не гаймо

Працювати починаймо.

3. «Подаруй настрій». Давайте на початку усіє ї роботи, подаруємо один одному свій настрій, такий, що допоможе впоратися з усіма завданнями. (на партах у кожного учня є рука, що оцінює настрій, діти обирають своє і підносять вгору)

4. «Очікування». У житті ми завжди чогось від когось очікуємо, коли виконаємо добре завдання – чекаємо, що нас похвалять, можливо подарують подарунок, подякують. Коли нам зробили нову зачіску, підстригли чекаємо компліментів. Коли подорожуємо чекаємо незабутніх вражень. От і на кожному уроці я разом з вами чекаємо від нього чогось свого. На столах у вас є різнокольорові «пішчинки» і піскові годинники. Візьміть кожен по пішчинці і напишіть своє очікування, хто що хоче отримати від уроку (гарного настрою, нового дізнатися, нового навчитися, поспілкуватися, відпочити, попрацювати) і прикріпіть ці піщинки на верхню частину годинника.

ІІ. Актуалізація опорних знань.

Інтерв’ю

Уявімо, що ви відомі телезірки, а я журналіст і беру когось інтерв’ю.

- Скажіть, будь ласка, де можна використовувати квіти?

- Коли, за яких причин чи обставин дарують квіти?

- Чи можуть квіти змінити інтер’єр кімнати або ж цілого будинку?

- Чи можуть квіти змінити настрій людини?

2. Скрайбінг «Квіти – енергія життя». Підсумовуючи наше інтерв’ю дайте відповідь на запитання і доведіть свою думку.

Чи можна вважати квіти енергією життя?

(на дошці прикріплена середина квітки, і пелюстки на яких буде запис аргументів)

 

 


- Давайте послухаємо, що про говорять відомі публічні люди, зокрема Анжеліка Рудницька – це українська народна співачка, телеведуча, благодійниця, волонтер, а також А.Рудницька нагороджена 12 медалями за активну музичну і благодійну діяльність.

- Відеоролик «Квіти - енергія життя»

ІІІ. Повідомлення теми та мети уроку

Тож, квіти вірні супутники людини впродовж усього її життя. Але чи завжди можна зібрати красивий букет квітів не купуючи його ніде? Отримати відповідь на це запитання захотіла лісова фея, яка передала для вас завдання з сюрпризом.

«Карусель» на слайді умови вправи.

Кожна група отримує своє запитання, номер якого співпадає із номером групи. По черзі групи дають відповіді спершу на свої запитання. Записавши відповідь, загортають її і передають питання наступній групи (1 -2,2-3,3-4,4-1) і знову записують відповіді. Коли кожна група отримає своє перше запитання, учні розгортають відповіді, аналізують і формулюють висновок. З кожної групи представник зачитує запитання і висновок.

Питання каруселі:

Чи можна бездумно зривати усі квіти? Чому так думаєте?



Поделиться:


Последнее изменение этой страницы: 2017-02-05; просмотров: 178; Нарушение авторского права страницы; Мы поможем в написании вашей работы!

infopedia.su Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Обратная связь - 3.234.253.152 (0.014 с.)