![]() Заглавная страница Избранные статьи Случайная статья Познавательные статьи Новые добавления Обратная связь FAQ Написать работу КАТЕГОРИИ: ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ТОП 10 на сайте Приготовление дезинфицирующих растворов различной концентрацииТехника нижней прямой подачи мяча. Франко-прусская война (причины и последствия) Организация работы процедурного кабинета Смысловое и механическое запоминание, их место и роль в усвоении знаний Коммуникативные барьеры и пути их преодоления Обработка изделий медицинского назначения многократного применения Образцы текста публицистического стиля Четыре типа изменения баланса Задачи с ответами для Всероссийской олимпиады по праву ![]() Мы поможем в написании ваших работ! ЗНАЕТЕ ЛИ ВЫ?
Влияние общества на человека
Приготовление дезинфицирующих растворов различной концентрации Практические работы по географии для 6 класса Организация работы процедурного кабинета Изменения в неживой природе осенью Уборка процедурного кабинета Сольфеджио. Все правила по сольфеджио Балочные системы. Определение реакций опор и моментов защемления |
Тема: контрольна робота № 2. Проза 20 – 30-х рр. Хх століття. Творчість Миколи хвильового, юрія яновського, Григорія Косинки, валер’яна підмогильного, остапа вишніСодержание книги
Поиск на нашем сайте
Урок № 22 11 клас Дата: 22.11.13. Вчитель: Прищепа Алла Олегівна Тема: Контрольна робота № 2. Проза 20 – 30-х рр. ХХ століття. Творчість Миколи Хвильового, Юрія Яновського, Григорія Косинки, Валер’яна Підмогильного, Остапа Вишні Мета: систематизувати та узагальнити знання одинадцятикласників з теми; розвивати вміння аналізувати та синтезувати знання учнів з теми; виховувати стремління до самоконтролю, самоаналізу. Тип уроку: урок контролю досягнень учнів. Методи та прийоми: слово вчителя, виконання тестових завдань, фронтальна бесіда. Обладнання: зошити для контрольних робіт, бланки для виконання тестового контролю.
ХІД УРОКУ І.Вступне слово вчителя. ІІ.Актуалізація опорних знань учнів. 1.Фронтальна бесіда. ІІІ.Інструктаж щодо виконання тестових завдань 1.Слово вчителя ІV.Процесуально-діяльнісний етап 1.Виконання тестових завдань І варіант Встановіть відповідність між псевдонімом та справжнім прізвищем письменника. А Микола Хвильовий 1 Остап Вишня Б Павло Губенко 2 Микола Фітільов В Григорій Стрілець 3 Григорій Косинка Г Панас Мирний 4 Микола Куліш 5 Панас Рудченко Встановіть відповідність між фото та прізвищами письменників, які на цих фото зображені. 1 А Валер’ян Підмогильний Б Остап Вишня В Микола Хвильовий Г Юрій Яновський Д Григорій Стрілець 3.Позначте рядок, у якому правильно вказано героїв новели Миколи Хвильового «Я (Романтика)»: А доктор Тагабат, головний герой (чекіст), Корній Дізік, Дзюба Б Андрюша, головний герой (чекіст), дегенерат, Матвій Киянчук В Андрюша, дегенерат, головний герой (дезертир), доктор Тагабат. Г доктор Тагабат, дегенерат, Андрюша, головний герой (чекіст). У якому творі автор порушує проблему сутності людського буття, сутності людини, як особи біологічної, соціальної, духовної? А «Місто» Б «Моя автобіографія» В «Подвійне коло» Г «Я (Романтика)» 10.Сформулюйте тему та ідею новели Миколи Хвильового «Я (Романтика)». Які проблеми порушує автор в урбаністичному романі «Місто»? Проілюструйте прикладами. 12.Дайте розгорнуту відповідь на запитання: «У чому полягає роздвоєність особистості головного героя новели Миколи хвильового «Я (Романтика)»?»
ІІ варіант Встановіть відповідність між псевдонімом та справжнім прізвищем письменника. А Микола Хвильовий 1 Остап Вишня Б Павло Губенко 2 Микола Фітільов В Григорій Стрілець 3 Григорій Косинка Г Панас Мирний 4 Микола Куліш 5 Панас Рудченко Сформулюйте тему та ідею новели Григорія Косинки «В житах». VІ.Домашнє завдання 1. Підготувати повідомлення про життя та діяльність Миколи Куліша. 2. Читати комедію «Мина Мазайло» Урок № 22 11 клас Дата: 22.11.13. Вчитель: Прищепа Алла Олегівна Тема: Контрольна робота № 2. Проза 20 – 30-х рр. ХХ століття. Творчість Миколи Хвильового, Юрія Яновського, Григорія Косинки, Валер’яна Підмогильного, Остапа Вишні Мета: систематизувати та узагальнити знання одинадцятикласників з теми; розвивати вміння аналізувати та синтезувати знання учнів з теми; виховувати стремління до самоконтролю, самоаналізу. Тип уроку: урок контролю досягнень учнів. Методи та прийоми: слово вчителя, виконання тестових завдань, фронтальна бесіда. Обладнання: зошити для контрольних робіт, бланки для виконання тестового контролю.
ХІД УРОКУ І.Вступне слово вчителя.
|
|||||
Последнее изменение этой страницы: 2016-12-12; просмотров: 799; Нарушение авторского права страницы; Мы поможем в написании вашей работы! infopedia.su Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Обратная связь - 18.116.71.40 (0.009 с.) |