Заглавная страница Избранные статьи Случайная статья Познавательные статьи Новые добавления Обратная связь КАТЕГОРИИ: АрхеологияБиология Генетика География Информатика История Логика Маркетинг Математика Менеджмент Механика Педагогика Религия Социология Технологии Физика Философия Финансы Химия Экология ТОП 10 на сайте Приготовление дезинфицирующих растворов различной концентрацииТехника нижней прямой подачи мяча. Франко-прусская война (причины и последствия) Организация работы процедурного кабинета Смысловое и механическое запоминание, их место и роль в усвоении знаний Коммуникативные барьеры и пути их преодоления Обработка изделий медицинского назначения многократного применения Образцы текста публицистического стиля Четыре типа изменения баланса Задачи с ответами для Всероссийской олимпиады по праву Мы поможем в написании ваших работ! ЗНАЕТЕ ЛИ ВЫ?
Влияние общества на человека
Приготовление дезинфицирующих растворов различной концентрации Практические работы по географии для 6 класса Организация работы процедурного кабинета Изменения в неживой природе осенью Уборка процедурного кабинета Сольфеджио. Все правила по сольфеджио Балочные системы. Определение реакций опор и моментов защемления |
Тема заняття: Криві другого порядку. Парабола, гіпербола.
Мета заняття: 1. Навчальна: розширити поняття кривих другого порядку, сформувати поняття параболи та гіперболи, їх рівняння та характеристик. 2.Виховна: виховувати самостійність, вміння вести опорний конспект та акуратність записів в зошитах 3.Розвиваюча: розвивати наполегливість, вміння складати опорний конспект теми в зошитах Міжпредметна інтеграція: інженерна графіка, основи програмування, мікросхемотехніка Методичне та матеріальне забезпечення заняття: таблиці до теми, роздатковий матеріал. Студенти повинні знати: поняття параболи, гіперболи, рівняння, ексцентриситету. Студенти повинні вміти: складати рівняння кривих, знаходити їх ексцентриситет Студенти повинні мати навички: використовувати знання рівняння кола, еліпса для дослідження еліпса Методична спрямованість: Активізація пізнавальної діяльності засобами НІТ та активних методів навчання Застосовані методи навчання: пояснювально-ілюстративний, бесіда, частково-пошуковий, демонстрація Викладач: Тичук Р.Б.БарБараболя М.М.
Хід заняття 1.Організаційний момент. Перевірка присутності ( хв.) 2. Мотивація навчальної діяльності. (на протязі заняття) 1. Планети Сонячної системи рухаються по еліпсах, що мають спільний фокус, в якому розташовано Сонце. 2. Якщо у фокусі параболи розмістити джерело світла, то промені, відбившись від параболи, підуть паралельно її осі. На цій властивості грунтується побудова прожектора. 3. Рух матеріальної точки під дією центрального поля сили тяжіння відбувається по одній з ліній другого порядку 3. Повідомлення теми, плану та мети заняття . ( хв.) Постановка завдання: описати структуру заняття 4. Актуалізація опорних знань. ( хв.) Письмове опитування за індивідуальними завданнями. 5. Вивчення і засвоєння нового матеріалу. ( хв.) План 1. Парабола, її рівняння та характеристики. 2. Гіпербола, її рівняння та її характеристики. 6. Узагальнення і систематизація навчального матеріалу. ( хв.) Розв’язування задач 7. Підсумкова частина заняття. ( хв.)
Підведення підсумків заняття викладачем. (основні поняття, що вивчались на занятті, виставлення оцінок за роботу на занятті) 8. Повідомлення домашнього завдання. ( хв.) Л1. ст.98-108 Література: 1. Бубняк Т.І. Вища математика: Навч.посібник.- Львів: «Новий світ - 2000» 2. Дубовик В.П., Юрик І.І. Вища математика: Навч.посібник.- К.: Видавництво А.С.К., 2003 3. Литвин І.І., Конончук Г.О. Вища математика. Навчальний посібник – Львів., 2002 4. Миронюк М.В., Захарченко Н.В. Вища математика. Практикум. Навч. Посібник – Вінниця: ФОП Рогальська І.О., 2011
План заняття № Навчальна дисципліна вища математика Група: Дата проведення: Вид заняття: лекція Аудиторія № _________________ Тема заняття: Поняття границі. Границя суми, добутку та частки. Чудові границі Обчислення границь. Розкриття невизначеностей. Мета заняття: 1. Навчальна: розширити поняття границі, властивостей границь, правил розкриття невизначеностей, сформувати поняття чудових границь. 2.Виховна: виховувати самостійність, вміння працювати в малих пупах. 3.Розвиваюча: розвивати наполегливість, вміння складати опорний конспект теми в зошитах Міжпредметна інтеграція: інженерна графіка, основи програмування, мікросхемотехніка Методичне та матеріальне забезпечення заняття: таблиці до теми, роздатковий матеріал. Студенти повинні знати: поняття границі, чудові границі, правила розкриття невизначеностей. Студенти повинні вміти: обчислювати границі. Студенти повинні мати навички: використовувати чудові границі та правила розкриття невизначеностей для обчислення границь Методична спрямованість: Активізація пізнавальної діяльності засобами НІТ та активних методів навчання Застосовані методи навчання: пояснювально-ілюстративний, бесіда, робота в групах, частково-пошуковий, демонстрація Викладач: Тичук Р.Б.БарБараболя М.М.
Хід заняття 1.Організаційний момент. Перевірка присутності ( хв.) 2. Мотивація навчальної діяльності. (на протязі заняття)
застосування границь для обчислення максимальних чи мінімальних значень 3. Повідомлення теми, плану та мети заняття. ( хв.) Постановка завдання: описати структуру заняття 4. Актуалізація опорних знань. ( хв.) Письмове опитування за індивідуальними завданнями. 5. Вивчення і засвоєння нового матеріалу. ( хв.) План 1. Поняття границі.Властивості границь. 2. Чудові границі. 3. Розкриття невизначеностей. 4. Обчислення границь. 6. Узагальнення і систематизація навчального матеріалу. ( хв.) Розв’язування задач 7. Підсумкова частина заняття. ( хв.) Підведення підсумків заняття викладачем. (основні поняття, що вивчались на занятті, виставлення оцінок за роботу на занятті) 8. Повідомлення домашнього завдання. ( хв.) Л2. ст.144-149 Література: 1. Рижій В.В. Посібник з елементів вищої математики. 2. Бубняк Т.І. Вища математика: Навч.посібник.- Львів: «Новий світ - 2000» 3. Дубовик В.П., Юрик І.І. Вища математика: Навч.посібник.- К.: Видавництво А.С.К., 2003
План заняття № Навчальна дисципліна вища математика Група: Дата проведення: Вид заняття: лекція Аудиторія № _________________ Тема заняття: Поняття похідної функції. Похідна суми, добутку та частки функцій. Таблиця похідних. Мета заняття: 1. Навчальна: розширити, узагальнити поняття похідної, правил диференціювання, знання таблиці похідних. 2.Виховна: виховувати самостійність, вміння працювати в малих пупах. 3.Розвиваюча: розвивати наполегливість, вміння складати опорний конспект теми в зошитах Міжпредметна інтеграція: інженерна графіка, основи програмування, мікросхемотехніка Методичне та матеріальне забезпечення заняття: таблиці до теми, роздатковий матеріал. Студенти повинні знати: поняття похідної, правила диференціювання, таблицю похідних. Студенти повинні вміти: обчислювати похідні функцій. Студенти повинні мати навички: використовувати таблицю похідних та правил диференціювання; фізичний та геометричний зміст похідної. Методична спрямованість: Активізація пізнавальної діяльності засобами НІТ та активних методів навчання Застосовані методи навчання: пояснювально-ілюстративний, бесіда, робота в групах, частково-пошуковий, демонстрація Викладач: Тичук Р.Б.БарБараболя М.М.
Хід заняття 1.Організаційний момент. Перевірка присутності ( хв.) 2. Мотивація навчальної діяльності. (на протязі заняття) Розповісти про важливість знання похідної при вивчення фізики, електротехніки, технічної механіки 3. Повідомлення теми, плану та мети заняття. ( хв.) Постановка завдання: описати структуру заняття 4. Актуалізація опорних знань. ( хв.) Письмове опитування за індивідуальними завданнями. 5. Вивчення і засвоєння нового матеріалу. ( хв.)
План 1. Поняття похідної. 2. Правила диференціювання. 3. Геометричний та фізичний зміст похідної. 4. Обчислення похідних функцій. 6. Узагальнення і систематизація навчального матеріалу. ( хв.) Розв’язування задач 7. Підсумкова частина заняття. ( хв.) Підведення підсумків заняття викладачем. (основні поняття, що вивчались на занятті, виставлення оцінок за роботу на занятті) 8. Повідомлення домашнього завдання. ( хв.) Л2. ст.144-149 Література: 1. Рижій В.В. Посібник з елементів вищої математики. 2. Бубняк Т.І. Вища математика: Навч.посібник.- Львів: «Новий світ - 2000» 3. Дубовик В.П., Юрик І.І. Вища математика: Навч.посібник.- К.: Видавництво А.С.К., 2003
План заняття № Навчальна дисципліна вища математика Група: 3АМ Дата проведення: Вид заняття: практичне Аудиторія № _________________
|
||||||||||||||||
Последнее изменение этой страницы: 2021-08-16; просмотров: 87; Нарушение авторского права страницы; Мы поможем в написании вашей работы! infopedia.su Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав. Обратная связь - 3.133.109.211 (0.033 с.) |